logo logo تعمیرات بخارشو گوسونیک با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیرات بخارشو گوسونیک

تعمیرات بخارشو گوسونیک
تعمیرات بخارشو گوسونیک
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات بخارشو گوسونیک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرات بخارشوی گوسونیک با اعزام کردن افراد متخصص برای تعمیر دستگاه در بخش های مختلف مانند: شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. بخارشوی گوسونیک یک وسیله بسیار مهم است که می تواند جایگزین مناسبی برای زمین شوی های قدیمی و یا تی باشد. بخارشوهای گوسونیک به خاطر داشتن عملکرد چندگانه به راحتی می‌توانند تمام سطوح را در منزل تمیز نمایند، مثلاً تمیز کردن چربی های روی گاز، مواد چسبنده روی فرش و یا برای تمیز کردن سطح زمین مناسب ترین گزینه می باشند.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیرات بخارشو گوسونیک میتوانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پااسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشوی گوسونیک در تهران

روش تماس با مرکز خدمات تعمیرات بخارشوی گوسونیک در تهران به صورت زیر است:

 • در ابتدا شما می‌توانید با نزدیکترین‌شعبه تعمیرگاه مجازمرکزی بخارشوی گوسونیک تماس حاصل فرمایید.
 • همچنین برای تعمیر بخارشوی گوسونیک می توانید از طریق سایت آی پی امداد نیز درخواست آنلاین ارسال فرمایید.
 • پس از ثبت شدن درخواست شما با مرکز آی پی امداد مشخصات شما ثبت شده و نام متخصص مربوطه به همراه کد اشتراک به تلفن شما پیامک می گردد.
 • تعمیر کار بخارشوی گوسونیک درکمتر از یک ساعت و در همان روز در محل مربوطه حاضر شده و شروع به تعمیر دستگاه می‌کند.
 • همچنین مشتریان عزیز برای تعمیر بخارشوی گوسونیک می‌توانند به کارگاه مجهز آی پی امداد مراجعه کنند.

تعمیر بخارشوی گوسونیک در تهران

تعمیر بخارشوی گوسونیک در تهران به بهترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود. تعمیرات بخارشوی گوسونیک یکی از نمایندگی های رسمی تعمیرات انواع لوازم خانگی در تهران میباشد که خدماتی همراه با ضمانت نامه و گارانتی را به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان خیلی راحت می توانند با برقراری تماس به صورت تلفنی و یا ارسال درخواست آنلاین از طریق پنل تعمیرات آی پی امداد، خواستار تعمیر دستگاه شوند، که در این حالت امکان دریافت مشاوره های تخصصی نیز امکان پذیر است.

در واقع بسیاری از مشکلات به وجود آمده در بخارشوی گوسونیک بدون نیاز به حضور در کارگاه آی پی امداد به راحتی امکان پذیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک در محل یا در منزل

خدمات تعمیرات لوازم خانگی، مخصوصا تعمیر بخارشوی گوسونیک در منزل، یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط مرکز آی پی امداد می باشد که با هدف راحتی بیشتر مشتریان ارائه می گردد. در واقع مشتریان با دریافت خدمات تعمیرات بخارشوی گوسونیک در منزل به راحتی می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد، مشکل دستگاه را حل کنند و از لحاظ زمان و هزینه نیز صرفه جویی نمایند.

روند کار بدین صورت می باشد که مشتریان بعد از ارسال درخواست، در کوتاه‌ترین زمان ممکن متخصصین آی پی امداد در محل حاضر شده و با سرعت و دقت بالا شروع به تعمیر دستگاه می کنند. همچنین تمام تعمیرات بخارشوی گوسونیک همراه با گارانتی ۳ تا ۱۲ ماهه می باشد.

از مزیت‌های استفاده از خدمات نمایندگی بخارشوی گوسونیک در محل یا در منزل:

 • مشتریان با استفاده از خدمات تعمیر بخارشوی گوسونیک در محل می‌توانند از تمام هزینه‌های اضافی را در رابطه با تعمیر جلوگیری کنند.
 • با بهره مندی از این خدمات، امکان مشاهده مراحل تعمیر بخارشوی گوسونیک از نزدیک امکان‌پذیر می‌شود.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک در محل، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجهز مرکز آی پی امداد نیست.
 • با تعمیر دستگاه در منزل، تمام مشکلات به وجود آمده در دستگاه به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه انجام می‌شود.

نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو گوسونیک

کاربران گرامی، به یاد داشته باشید که اگر دستگاه بخارشو خود را تازه خریداری نموده اید، جهت تعمیرات آن میتوانید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو گوسونیک بهره مند شوید. مشخصات نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو گوسونیک میتوانید از فروشگاهی که دستگاه را خریداری نموده اید بپرسید.

از خدمات تعمیرات تمام برند های بخارشو را میتوانید در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بهره مند شوید.

در صورتی که تمایلی به بهره مندی از خدمات پس از فروش و گارانتی گوسونیک ندارید و یا مدت گارانتی شما به اتمام رسیده است میتوانید از خدمات تعمیرات رسمی بخارشو گوسونیک در آی پی امداد بهره مند شوید.

استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد یا نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو گوسونیک؟

ترجیح میدهید از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد استفاده کنید یا از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو گوسونیک بهره مند شوید؟

به یاد داشته باشید اگر مدت زمان گارانتی دستگاه به پایان رسیده دیگر حتی خدمات تعمیرات بخارشو در نمایندگی رسمی تعمیر بخارشو گوسونیک نیز رایگان نخواهد بود. در این مواقع این شما هستید که انتخاب میکنید از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بهره مند شوید یا مجدد دستگاه خود را به بسپارید.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مجاز بخارشو آی پی امداد عبارتند از:

 • بهره مندی از گارانتی 3 ماهه معتبر آی پی امداد
 • ارائه بهترین خدمات سریع و به موقع
 • استفاده از متد های روز اروپا در زمینه تعمیرات

هزینه تعمیر بخارشوی گوسونیک در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

میزان هزینه تعمیرات بخارشوی گوسونیک بر حسب مبلغ مشخص شده از طرف اتحادیه و مراکز مربوطه مشخص می گردد.

بخاطر همین است که هزینه تعمیر بخارشوی گوسونیک در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد که از رسمی ترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد، هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

از مهم ترین مزیت های مشخص شده برای مشتریان از طرف نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک، امکان برآورد هزینه های احتمالی بر حسب نوع مشکل دستگاه می باشد، در واقع یک لیست کامل از تمام هزینه های مشخص شده برای اطلاع بیشتر مشتریان آماده می‌شود که در اتمام کار این فاکتور هزینه به وسیله تعمیرکار مربوطه به مشتری داده می‌شود تا از تمام جزئیات مربوط به هزینه تعمیرات اطلاع پیدا کند.

همچنین لازم به ذکر می باشد که بنا به دلایل زیر در برخی حالات ممکن است هزینه تعمیر بخارشوی گوسونیک در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد تغییر پیدا کند.

 • مدل بخارشوی گوسونیک یعنی قدیمی یا نو بودن دستگاه می‌تواند باعث تغییر در هزینه قطعات استفاده شده شود که در نتیجه آن هزینه خدمات نیز تغییر پیدا می‌کند.
 • همچنین استفاده از قطعات با کیفیت برای رفع مشکل و تعمیر بخارشوی گوسونیک یکی دیگر از دلایل تغییر هزینه خدمات می باشد.
 • مدت زمان گارانتی در رابطه با تعمیر بخارشوی گوسونیک به وسیله مرکز تعمیر آی پی امداد نیز یکی دیگر از دلایل تغییر هزینه خدمات است.

راهنمای تعمیرات و عیب یابی بخارشوی گوسونیک به وسیله تعمیرکار آی پی امداد

استفاده طولانی مدت از بخارشوی گوسونیک و رعایت نکردن نکات ایمنی و یا نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با روش استفاده صحیح از دستگاه، در برخی حالات ممکن است باعث بروز مشکلات جدی در بخارشوی گوسونیک شود که در این حالت باید تمام ایرادها و مشکلات به وجود آمده به وسیله افراد متخصصی رفع گردد. چون در این حالت امکان رفع صددرصدی تمام مشکلات به وجود آمده امکان پذیر می باشد و دیگر هیچ نگرانی در رابطه با تعمیر صددرصدی دستگاه وجود نخواهد داشت.

پس مناسب ترین روش برای تعمیر بخارشوی گوسونیک کمک گرفتن از متخصصین مرکز آی پی امداد است.

علت گرم شدن آب درون مخزن بخارشوی گوسونیک چیست و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که آب درون مخزن بخارشوی گوسونیک بیش از اندازه گرم می شود در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت نمایید:

اگر دستگاه بخار شوی نتواند آب دیگ یا مخزن را بخار کند در نتیجه دستگاه عمل نخواهد کرد، در واقع خراب بودن قطعاتی مانند برد یا موتور دستگاه باعث شود تا آب گرم نشود که گرم نشود که در نتیجه آن باید قطعات مربوطه تعویض یا تعمیر گردد.

دلیل خارج نشدن بخار از بخارشوی گوسونیک چیست و برای تعمیرات و رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که بخار از بخارشوی گوسونیک خارج نمی گردد در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • اگر آب کافی در مخزن وجود نداشته باشد در این حالت بخار شوی نمی تواند اقدام به تولید بخار کند، پس باید قبل از استفاده از بخارشو از میزان آب موجود در مخزن اطلاع پیدا کنید.
 • همچنین در برخی حالات به خاطر استفاده کردن از آب‌های معمولی، املاح موجود در آب می‌تواند باعث تولید رسوب شده و محل های تولید بخار را مسدود نماید، در واقع وقتی که آب گرم می شود مواد معدنی تبخیر نمی‌شود و در مخزن باقی می ماند که در نتیجه آن می تواند باعث اختلال در عملکرد بخارشوی گردد. بهتر است که از آب مقطر یا آب جوشیده در مخزن استفاده کنید.
 • وقتی که بخارشوی را روشن می کنید کمی صبر کنید تا آب به اندازه کافی گرم گردد چون اگر آب به درجه جوش نرسد، در این حالت بخارشوی نمی تواند اقدام به تولید بخار کند.
 • ممکن است مخزن و یا خرطومی سوراخ شده باشد یا کلاهک را به خوبی نبسته باشید که در این حالت نیز، نشت بخار باعث می‌گردد که بخار به خوبی از محل خارج نگردد.
 • در بعضی از بخارشوی ها تنظیمات میزان بخار وجود دارد که به هم ریختن تنظیمات نیز می تواند باعث تولید نشدن بخار گردد.
 • برخی از بخارشوی های دارای قفل کودک می باشند، که قبل از شروع به کار با بخارشوی دستگاه را از این حالت خارج نمایید.

دلیل روشن نشدن بخارشوی گوسونیک چیست و برای عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشوی گوسونیک روشن نمی گردد در این حالت برای رفع این مشکل باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • استفاده طولانی از بخارشو می‌تواند باعث شود تا به سنسور و یا قطعات الکترونیکی دستگاه فشار وارد شده و در نتیجه دچار مشکل شوند، که در این حالت بخارشوی روشن نمیگردد.
 • همچنین موقع استفاده از بخارشو میزان آب مخزن را بررسی کنید تا به میزان کافی آب در مخزن وجود داشته باشد، اگر میزان آب کم باشد در این حالت ممکن است دستگاه خاموش گردد.
 • همچنین دوشاخه و سیم برق بخارشور را نیز بررسی کنید تا دچار قطعی نباشد، چون نبود برق در پریز و وجود پارگی در بخش‌های مختلف سیم می تواند باعث روشن نشدن بخارشو شود.

دلیل تولید بخار کم در بخارشوی گوسونیک چیست و برای تعمیر چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشوی گوسونیک بخار کمی تولید می‌کند در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت کنید:

 • وقتی که آب داخل مخزن می جوشد در این حالت تمام املاح در مخزن باقی می‌ماند که در نتیجه آن باعث تولید رسوب شده و بخار کمی تولید می‌کند.
 • استفاده طولانی از دستگاه می‌تواند باعث نیم سوز شدن المنت نیز گردد.
 •  کمبود آب در مخزن نیز یکی دیگر از دلایل تولید بخار کم در بخارشوی گوسونیک می باشد.

دلیل مسدود شدن نازل بخارشوی گوسونیک چیست و برای رفع مشکل باید کرد؟

هنگامی که نازل بخارشوی گوسونیک مسدود می گردد در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • وجود رسوبات می‌تواند باعث مسدود شدن بخش نازل، بخارشوی گوسونیک گردد که مهمترین علت تولید رسوب و استفاده کردن از آب معمولی در دستگاه می باشد، چون تمام املاح موجود در آب هنگام ایجاد بخار در دستگاه باقی می‌ماند که برای رفع این مشکل می توانید از سرکه استفاده کنید.

علت باز نشدن درب مخزن بخارشوی گوسونیک چیست و برای تعمیرات چه باید کرد؟

هنگامی که درب مخزن بخارشوی گوسونیک باز نمی گردد در این حالت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • اگر از آب معمولی در مخزن استفاده کنید در این حالت املاح باعث به وجود آمدن رسوب می گردد که می تواند باعث شود تا درب مخزن باز نگردد.

دلیل تمیز نشدن بخارشوی گوسونیک چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

وقتی که بخارشوی گوسونیک به خوبی شسته نمی شود و یا تمیز نمی گردد در این حالت برای رفع ایراد ها باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مخزنی دستگاه باید همیشه تمیز باشد تا دستگاه بتواند به صورت صحیح عمل کند.
 • آبی که در مخزن نیز استفاده می کنید باید کاملاً تمیز باشد یعنی استفاده از اب معمولی اشتباه است و باید از آب جوشیده استفاده گردد.
 • همچنین استفاده از دستمال تمیز نیز باعث نظافت کامل دستگاه می شود، سعی کنید از پارچه ای استفاده کنید که از جنس خوبی برخوردار باشد تا به راحتی بتواند تمام آلودگی‌های موجود در سطح دستگاه را تمیز نمایید.

دلیل نشتی در بخارشوی گوسونیک چیست و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشوی گوسونیک دچار نشتی می شود در این حالت برای رفع ایراد باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • وقتی که بخارشوی دچار نشتی می گردد در این حالت بخار با فشار مناسبی از دستگاه خارج نمی گردد، که برای رفع مشکل باید نشتی آب را در زیر دیگ بخار شوی بررسی کنید و اگر مشکلی نداشته باشد در این حالت باید به وسیله افراد متخصص تعمیر گردد.

نتیجه گیری در رابطه با نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک در تهران

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک از تخصص فوق العاده بالایی برخوردار بوده و به راحتی می‌توانند در بازه زمانی بسیار کوتاه تمام مشکلات به وجود آمده در دستگاه را به بهترین شکل ممکن رفع نمایند.

تمام خدمات ارائه شده از طرف تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات بخارشوی گوسونیک همراه با گارانتی بوده و با حداقل هزینه انجام می‌شود.

مشتریان به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانند با نمایندگی های مربوطه در سراسر تهران تماس حاصل فرمایند.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار بخارشو گوسونیک در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات بخارشو گوسونیک در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی بخارشو گوسونیک به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر بخارشو گوسونیک، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد