logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

ارور کولرگازی وستن ایر

ارور کولرگازی وستن ایر
ارور کولرگازی وستن ایر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله ارور کولرگازی وستن ایر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

در این بخش از سایت به بررسی ارور کولرگازی وستن ایر می پردازیم. کولر گازی وستن ایر یکی از محصولات پر طرفدار در دنیا است که به سبب داشتن امکانات منحصر به فرد و پیشرفته موجب رضایت بسیاری از مشتریان شده است. یکی از ویژگی های کولرگازی وستن ایر این است که اختلالات و مشکلات دستگاه را از طریق کد خطا نمایش می دهد. کدهای خطا با نشان دادن علت خرابی به مصرف کننده و تعمیرکار کمک می کنند تا طی زمان کوتاهی به تشخیص علت آلارم کولرگازی وستن ایر بپردازند. در این مطلب از آی پی امداد به بررسی اینکه کد خطا کولرگازی وستن ایر نشان دهنده چه مشکلاتی هستند و روش های برطرف کردن ارور کولر گازی وستن ایر می پردازیم.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات اپلیکیشن لوازم خانگی آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات کولر گازی وستن ایر صرفه جویی داشته باشید.

انواع کد خطا کولرگازی وستن ایر نشان دهنده چه مشکلاتی هستند؟

تمام کدهای خطایی که در صفحه نمایش یا پنل کولرگازی وستن ایر نمایش داده می شوند، نشان دهنده یک اختلال یا خرابی در دستگاه هستند که باید توسط تعمیرکار کولرگازی وستن ایر عیب یابی و تعمیر شوند. در این بخش به معرفی چند مورد از ارورهای کولرگازی وستن ایر می پردازیم که عبارتند از:

ارور کولر گازی وستن ایر علت کد خطای وستن ایر
E1 سنسور دمای اتاق
E2 سنسور دمای اوت اور
E3 سنسور دمای سیم پیچ واحد داخلی
E4 موتور فن داخلی یا موتور dc
E5 خطای ارتباطی بین یونیت داخلی و خارجی
F1 خطا از ipm
F2 خطا ازpec
F3 راه انداز کمپرسور
F4 ایراد از سنسور دما
F5 محافظ پوشش کمپرسور
F6 سنسور دمای محیط
F7 محافظ ولتاژ
F8 خطای ارتباطی
F9 خطای eeprrom اوت دور
F0 موتور فن dc
Fa سنسور دمای خط ساکشن
E1 غیر اینورتر سنسور دمای اتاق
E2 غیر اینورتر  سنسور دمای sسیم پیچ اوت دور
E3 غیر اینورتر  سنسور دمای سیم پیچ واحد داخلی
E4 غیر اینورتر موتور فن داخلی

علت کد خطا کار نکردن کمپرسور کولرگازی وستن ایر چیست؟

چرا کولرگازی وستن ایر با کد خطا کار نکردن کمپرسور همراه است؟ کمپرسور یکی از بخش های بسیار مهم کولر گازی است که به دلیل استفاده نادرست از کولرگازی از کار می افتد و کارایی خود را از دست نمی دهد. بالا بودن دمای کمپرسور کولر، زیاد بودن گاز مبرد دستگاه، کم بودن گاز مبرد دستگاه، روشن ماندن کولر گازی به مدت طولانی، خراب شدن اتصالات و … از دلایلی هستند که باعث خاموش شدن کمپرسور و در نتیجه آلارم کولر گازی وستن ایر می شوند.

در صورت خاموش شدن کمپرسور ابتدا از یک تعمیرکار متخصص در این زمینه بخواهید تا به عیب یابی کمپرسور بپردازد. در صورتی که کمپرسور قابل تعمیر است، تعمیرکار می تواند با تعمیر کردن دستگاه ارور کولرگازی وستن ایر را رفع کند. اما اگر کمپرسور سوخته باشد، تکنسین کولر گازی وستن ایر باید با تعویض کمپرسور برای رفع کد خطا کار نکردن کمپرسور اقدام کند.

دلیل ارور صدای زیاد کولرگازی وستن ایر چیست؟

چرا کولرگازی با صدای زیادی همراه است؟ اولین و مهم ترین عاملی که باعث صدای زیاد و ناهنجار کولرگازی وستن ایر می شود، سرویس نکردن کولرگازی برای مدت طولانی است که باعث خراب شدن قطعات دستگاه و کوتاه شدن طول عمر آن می شود. متاسفانه عواملی چون تمام شدن روغن کولر، برفک زدن فن ها، غبار گرفتگی قطعات کولرگازی و … باعث صدا ناهنجار در کولر و در نتیجه ارور کولرگازی وستن ایر می شود. برای رفع کد خطا صدای زیاد کولرگازی وستن ایر از یک تعمیرکار متخصص در این حوزه بخواهید تا کولرگازی را سرویس کرده و به تعویض قطعات آسیب دیده بپردازد.

عامل بروز آلارم برفک زدن کولرگازی وستن ایر چیست؟

چرا کولرگازی با آلارم برفک زدن همراه است؟ طبق بررسی های انجام شده، متاسفانه علت آلارم برفک زدن کولرگازی وستن ایر به دلیل مشکلاتی چون کثیف شدن فیلتر دستگاه است. همچنین کم شدن گاز مبرد از دلایل دیگری است که باعث برفک زدن اسپیلت وستن ایر می شود‌ برای رفع ارور برفک زدن کولرگازی وستن ایر باید از تکنسین اسپیلت وستن ایر بخواهید تا به تعویض فیلتر کولر وستن ایر و شارژ گاز اسپیلت بپردازد. با رفع این مشکلات برفک کولرگازی از بین رفته و هشدار کولرگازی وستن ایر حذف می شود.

نتیجه گیری از کد خطا و ارور کولرگازی وستن ایر

در مطلب فوق به بررسی ارور کولرگازی وستن ایر و بررسی چند مورد از مشکلات کولرگازی وستن ایر پرداختیم‌. کولرگازی وستن ایر در اثر عوامل متعددی چون برفک زدن کولرگازی، صدای زیاد و … با ارور همراه است. برای رفع کد خطای کولر گازی وستن ایر کافیست به تشخیص علت ارور بپردازید.

در صورتی که قادر به تشخیص علت ارور اسپیلت کولر گازی وستن ایر نیستید، می توانید با نمایندگی مجاز کولرگازی یعنی شرکت آی پی امداد تماس گرفته و درخواست خود را جهت رفع عیب کولرگازی ثبت کنید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد