ارور ماشین لباسشویی آزمایش

ارور ماشین لباسشویی آزمایش

کد خطای لباسشویی آزمایش

ارور ماشین لباسشویی آزمایش

ارور ماشین لباسشویی آزمایش یا همان کدخطای لباسشویی آزمایش را برای شما عزیزان همراه با دلایل ارور و رفع ارور شرح داده ایم تا چنانچه نیازمند به تعمیر لباسشویی آزمایش شده اید با اطلاعات و آگاهی نسبت به ارور آن ، قبل از استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آزمایش به رفع عیب بپردازید .

کد خطای لباسشویی آزمایش
کد خطای لباسشویی آزمایش

توجه : شما عزیزان برای مطالعه دفترچه راهنمای لباسشویی آزمایش میتوانید کلیک نمایید .

در ماشین لباسشویی های نسل جدید سیستم عیب تعبیه شده است که در صورت بروز هر مشکلی در ماشین لباسشویی با کد ارور مخصوص آن عیب ، ماشین ارور را نمایش می دهد ، کاربر به سهولت با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی می تواند به علت نمایان شدن آن کد خطا پی ببرد و برای رفع ارور با توجه به توصیه های راهنما عمل کند ، در این مقاله علت به وجود آمدن ارورهای ماشین لباسشویی آزمایش و هم چنین راهنمای رفع ارور نیز برای شما تهیه شده است .

 کد خطای DE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور dE ماشین لباسشویی آزمایش : این ارور در صورتی که درب ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد بر روی نمایشگر پنل ماشین لباسشویی ظاهر می گردد

رفع ارور DE ماشین لباسشویی آزمایش : برای رفع این مشکل باید اتصالات قفل درب را بررسی کنید ، ممکن است درب انسداد پیدا کرده باشد که با چک کردن می توانید به سهولت این مورد را رفع کنید .

   کد خطای IE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور IE ماشین لباسشویی آزمایش : این ارور مربوط به جریان ورودی آب می باشد ، در صورتی که برای ورود آب به درون ماشین لباسشویی 4 دقیقه زمان لازم باشد و سطح آب از 248 بیشتر باشد و هم چنین ورود آب هشت دقیقه زمان می برد و سطح آب همچنان بیشتر از 248 است و ورودی آب بیشتر از بیست دقیقه زمان می برد و مقدار سطح آب مشخص نیست .

رفع ارور IE ماشین لباسشویی آزمایش : ممکن است شیر ورودی آب بسته باشد که پس از بررسی در صورت بسته بودن آن را باز کنید تا آب جریان یابد ، هم چنین باید فشار آب نیز بررسی شود تا در حد نرمال باشد سپس سنسور آب را چک کنید (اگر سنسور خراب بود باید آب درون محفظه ماشین را سریعا تخلیه کرد تا باعث نشتی آب از ماشین نشود ) و فیلتر ها را بررسی کنید (معمولا فیلتر ها با کثیفی های بر جای مانده از لباس ها و گل و لای انسداد پیدا می کنند )

 کد خطای OE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور OE ماشین لباسشویی آزمایش : تخلیه آب پس از شستشوی البسه به خوبی انجام نمی شود و یا ماشین برای تخلیه آب زمان بیشتری می برد .

رفع ارور OE ماشین لباسشویی آزمایش : در صورت مواجه با این ارور باید پمپ تخلیه آب چک شود زیرا این قسمت انسداد پیدا کرده است .

 کد خطای FE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور FE ماشین لباسشویی آزمایش : این ارور زمانی نمایانگر می شود که آب از ماشین لباسشویی سر ریز شود ، سطح آب بیشتر از مقدار سطح نرمال است .

رفع ارور FE ماشین لباسشویی آزمایش : برای حل این مشکل باید سنسور آب ، لوله هوا و شیر برقی از لحاظ سلامت بررسی شود .

 کد خطای PE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور PE ماشین لباسشویی آزمایش : علت بوجود آمدن این ارور نرمال نبودن سطح آب است سطح آب کمتر از 300-100 است .

رفع ارور PE ماشین لباسشویی آزمایش : در این صورت باید اتصالات سنسور را بررسی کنید .

 کد خطای TE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور TE ماشین لباسشویی آزمایش : در این حالت میزان درجه دما نرمال نیست ، دما یا صفر و زیر صفر است و یا اینکه نزدیک به صد درجه است .

رفع ارور TE ماشین لباسشویی آزمایش : در این ارور هیتر ماشین لباسشویی معیوب شده است  و هم چنین باید سنسور آب را بررسی کنید .

 کد خطای UE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور UE ماشین لباسشویی آزمایش : این ارور در صورت تعادل نداشتن ماشین لباسشویی است ، سرعت چرخش دیگ شستشو مناسب کارکرد ماشین لباسشویی نیست .

رفع ارور UE ماشین لباسشویی آزمایش : ماشین لباسشویی را روی سطح زمین درست تراز کنید ، از پایه هایی که زیر ماشین لباسشویی جهت تراز کردن ماشین تعبیه شده است استفاده کنید و هم چنین ممکن است لباس هایی بیش از حد مجاز ماشین لباسشویی درون دیگ برای شستشو قرار داده اید چک کنید (به یاد داشته باشید لباس ها را فقط تا حد مجاز که برای هر مدل از ماشین لباسشویی متفاوت است قرار دهید و هم چنین با دست آن ها را درون محفظه مرتب کنید )

 کد خطای LE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور LE ماشین ظرفشویی آزمایش: این ارور در صورتی که موتور دچار مشکل در کارکرد شده باشد رخ می دهد ، سرعت کارکرد و فرمان موتور بیش از حد نرمال است .

رفع ارور LE ماشین لباسشویی آزمایش: برای رفع این مشکل موتور ماشین و اتصالات آن را بررسی کنید و در صورت مشکل جدی با تعمیرکار ماهر تماس بگیرید و از دست کاری موتور و قطعات مجاور آن بپرهیزید .

 کد خطای EE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور EE ماشین لباسشویی آزمایش : مشکل در آلارم ماشین لباسشویی ایجاد شده است و دسترسی به حافظه پنل نمایشگر دچار عیب شده است .

رفع ارور EE ماشین لباسشویی آزمایش : در این صورت برنامه هایی که کاربر انتخاب می کند روی نمایشگر نمایش داده نمی شود و آلارم نیز روشن نمی شود .

 کد خطای PF ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور PF ماشین لباسشویی آزمایش : در این ارور با قطع شدن برق روبرو هستیم ، یعنی ماشین لباسشویی در حین کارکرد به دلیل قطع شدن برق خاموش می شود .

رفع ارور PF ماشین لباسشویی آزمایش : ممکن است علت بوجود آمدن این ارور مشکل در جریان برق رسانی به ماشین لباسشویی باشد ابتدا آن را چک کنید ، اگر فیوز برق پریده باشد آن را دوباره روشن کنید .

 کد خطای CE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور CE ماشین لباسشویی آزمایش : در این ارور ماشین در حالت آفلاین قرار دارد و روشن نمی شود .

رفع ارور CE ماشین لباسشویی آزمایش : برق رسانی به موتور ماشین لباسشویی دچار آسیب شده است ، باید موتور و اتصالات آن را برای حصول اطمینان بررسی شود ، در صورتی که مشکلی وجود دارد باید از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید تا آسیبی به ماشین لباسشویی وارد نگردد .

 کد خطای HE ماشین لباسشویی آزمایش

علت ارور HE ماشین لباسشویی آزمایش : این ارور به دلیل خرابی در سنسور موتور بوجود آمده است زیرا اتصالات سنسور مشکل دارد و سیگنال های سنسور از دست می رود

رفع ارور HE ماشین لباسشویی آزمایش : برای رفع این عیب در ماشین لباسشویی ، سنسور موتور ماشین و اتصالات آن را چک کنید .

شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای متفاوت میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.