logo logo تعمیرات چرخ گوشت با ما در تماس باشید 021-58941

آموزش تعمیرات چرخ گوشت

آموزش تعمیرات چرخ گوشت
آموزش تعمیرات چرخ گوشت
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله آموزش تعمیرات چرخ گوشت به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

آیا دستگاه چرخ گوشت شما در منزل دچار خرابی شده است؟ اگر مشکل آن جزئی باشد، می‌توانید بدون نیاز به تعمیرکار و با داشتن مقداری اطلاعات در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات چرخ گوشت ، مشکل آن را رفع نمایید. توجه کنید؛ در صورتی‌ که مشکل چرخ گوشت مربوط به خراب شدن قطعات موجود در آن باشد، بهتر است با تعمیرگاه تعمیرات چرخ گوشت تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را به تعمیرکاران متخصص بسپارید.

این مطلب که به آموزش تعمیرات چرخ گوشت پرداخته‌ است، توسط آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در تهران، برای افزایش اطلاعات کاربران و پاسخ به نیاز تعمیرکاران چرخ گوشت نوشته ‌شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

با وجود گوشت چرخ‌ کرده آماده در بازار، بیشتر افراد به دلیل مسائل بهداشتی ترجیح می‌دهند خودشان با استفاده از دستگاه چرخ گوشت، گوشت را چرخ کنند. انواع مختلف دستگاه چرخ گوشت با برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که عملکرد تمام آن‌ها یکسان است و کار مشترکی را انجام می‌دهند. اگر از دستگاه چرخ گوشت در منزلتان استفاده می‌کنید، به‌ احتمال‌ زیاد در برخی از مواقع متوجه وجود مشکلات مختلفی مانند کار نکردن چرخ گوشت، وجود اصطکاک در چرخ گوشت، درست‌ کار نکردن چرخ گوشت و… در دستگاهتان شده‌اید.

آموزش تعمیرات چرخ گوشت از 0 تا 100

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که اکثر کاربران چرخ گوشت از آن شاکی هستند و نیاز است تا در مورد آموزش تعمیرات چرخ گوشت بدانند، این است که چرا چرخ گوشت کار نمی‌کند؟ یا اینکه چرا کارش را به‌ درستی انجام نمی‌دهد؟ علت‌های مختلفی برای وجود این مشکل وجود دارد که عبارتند از:

 • خراب شدن اورلود چرخ گوشت:

یکی از دلایل روشن نشدن چرخ گوشت، خراب شدن اورلود آن است. برای تعمیرات چرخ گوشت باید اورلود موجود در چرخ گوشت را با استفاده از یک اهم‌متر تست کنید و درصورت خراب شدن، آن را تعویض نمایید.

 • خراب شدن موتور چرخ گوشت:

درون موتور چرخ گوشت اجزای مختلفی مانند هسته، زغال، آرمیچر و… وجود دارد که خراب شدن هرکدام از این قطعات ممکن است موجب خاموش شدن و کار نکردن چرخ گوشت شود. برای رفع عیب چرخ گوشت در هنگام خراب شدن موتور، باید این قطعه را چک کنید و مشکلات موجود در آن را برطرف نمایید.

 • نرسیدن برق به چرخ گوشت:

شما برای رفع عیب چرخ گوشت در این مورد، قبل از تماس با نمایندگی مجار تعمیرات چرخ گوشت ابتدا پریز برقی را که چرخ گوشت به آن وصل است، بررسی کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. بعد از اطمینان از سالم بودن پریز، از وصل بودن جریان برق و نبود قطعی و اتصالی در کابل چرخ گوشت که متصل به پریز است نیز اطمینان حاصل پیدا کنید.

روش از بین بردن اصطکاک دستگاه در آموزش رفع عیب چرخ گوشت

روش از بین بردن اصطکاک دستگاه در آموزش رفع عیب چرخ گوشت به شرح زیر است:

 • یکی از مشکلات شایع در تمام چرخ گوشت‌ها، وجود اصطکاک درون دستگاه است. اگر متوجه وجود اصطکاک در چرخ گوشت خود شده‌اید، نگران نشوید.
 • شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار، تعمیرات چرخ گوشت را انجام دهید.
 • دلایل مختلفی برای این مشکل وجود دارد که یکی از رایج‌ترین دلایل آن، تمیز نبودن گوشت است.
 • شما به ‌راحتی می‌توانید با تمیز کردن گوشت و قرار دادن آن در یخچال به مدت ۳۰ دقیقه این مشکل دستگاه را رفع کنید.

اگر در چرخ گوشت ناسیونال شما اصطکات به وجود آ»ده است، پیش از هر اقدامی، با تعمیرکار متخصص تعمیرات چرخ گوشت ناسیونال مشورت نمایید.

آموزش تعمیرات چرخ گوشت و مشکلات رایج در دستگاه

مشکلات رایجی وجود دارد که ممکن است برای تمام برندهای چرخ گوشت ایجاد شود. شما برای انجام تعمیرات باید این مشکلات را شناخته و از نحوه عیب‌یابی و رفع آن نیز مطلع شوید. اشکالات بسیاری ممکن است در چرخ گوشت به وجود بیاید و عملکرد آن را مختل کند. برخی از رایج ترین مشکلات در چرخ گوشت ها عبارتند از:

 • روشن بودن چرخ گوشت و نچرخیدن حلزونی
 • سر و صدای زیاد چرخ گوشت
 • خارج نشدن گوشت از چرخ گوشت
 • کار نکردن چرخ گوشت در عین روشن شدن چراغ های آن
ویدیو بررسی مشکلات رایج چرخ گوشت
ویدیو بررسی مشکلات رایج چرخ گوشت

ویدیویی مرتبط با این مقاله توسط تیم آی پی امداد تهیه شده است که شما کاربران گرامی می توانید در بخش ویدیو ها آن را مشاهده کنید.

مشاهده ویدیو

چرا موتور چرخ گوشت روشن می‌شود اما چرخ حلزون مانند آن نمی‌چرخد، برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

این مشکل در چرخ گوشت به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود که دلایل آن عبارتند از:

 1. هرز شدن قسمت انتهایی آرمیچر.
 2. خراب شدن چرخ‌ دنده.
 3. ساییده شدن قسمت انتهایی مارپیچ چرخ گوشت.

برای رفع عیب چرخ گوشت در هنگام نچرخیدن حلزونی موارد زیر را دنبال نمایید:

 1. جایگاه آرمیچر در چرخ گوشت را پیدا کنید و آن را از درون دستگاه خارج نمایید. بعد از خارج کردن آرمیچر از درون چرخ گوشت، آن را بررسی و در صورت وجود هرزشدگی، آن را ترمیم یا تعویض کنید.
 2. درون جعبه ‌دنده چرخ گوشت، چرخ ‌دنده‌ها وجود دارند. اگر مشکل نچرخیدن حلزون چرخ گوشت به دلیل خراب شدن جعبه‌دنده است، برای رفع عیب چرخ گوشت باید آن را باز کرده و قسمت‌های که در آن خراب‌شده است را تعویض کنید.
 3. اگر تعمیرات چرخ گوشت در هنگام نچرخیدن حلزون با انجام اقدامات بالا برطرف نشد، لازم است مارپیچ چرخ گوشت را از نظر وجود ساییدگی بررسی کنید؛ چون درون این مارپیچ و در قسمت انتهایی آن، برآمدگی وجود دارد که این برآمدگی با چرخش خود، باعث به گردش درآوردن حلزون می‌شود.

اگر حلزونی چرخ گوشت پاناسونیک شما دچار مشکل شده به راحتی میتوانید با یک تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پاناسونیک این مشکل را رفع نمایید.

چرا چرخ گوشت در حین کار صدای زیاد تولید می‌کند، برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

اگر چرخ گوشت در حین کار صدای زیاد تولید می‌کند، برای تعمیر و عیب‌یابی موارد زیر را بررسی کنید:

 • تولید صدا زیاد در چرخ گوشت عموماً به دلیل خراب شدن یاتاقان‌ها، خالی شدن و فاسد شدن گریس و هرز شدن پروانه خنک‌ کننده موتور چرخ گوشت ایجاد می‌شود.
 • برای تعمیرات چرخ گوشت لازم است جایگاه یاتاقان را پیدا و در صورت خراب شدن، آن را تعویض کنید.
 • اگر مشکلی در یاتاقان وجود نداشت، باید پروانه خنک ‌کننده موتور را چک کنید و در صورت شل شدن، آن را در جایش محکم نمایید.
 • در انتها اگر مشکل دستگاه برطرف نشد، جعبه ‌دنده را باز کرده و گریس موجود در آن را چک نمایید و درصورت خالی شدن گریس، درون آن گریس نسوز بیفزایید.

در صورت رفع نشدن مشکل سر و صدا در چرخ گوشت میتوانید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا از درون جعبه‌ دنده چرخ گوشت گریس خارج می‌شود، برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

اگر از درون جعبه‌ دنده چرخ گوشت گریس خارج می‌شود، برای تعمیر و عیب‌یابی نکات زیر را دنبال کنید:

 • این مشکل با توجه به نوع چرخ گوشتتان به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود.
 • اگر چرخ گوشت شما جزو مدل هایی است که در بین درپوش جعبه ‌دنده آن، واشر نمدی وجود دارد، این مشکل به دلیل ساییدگی و خرد شدن واشر است.
 • اما در صورتی‌ که در چرخ گوشتتان این واشر موجود نیست، بیرون آمدن گریس به دلیل شل شدن پیچ‌های جعبه ‌دنده ایجاد می‌شود که برای رفع عیب چرخ گوشت در این مورد، باید جعبه ‌دنده را بازکنید و پیچ‌های درون آن را سفت نمایید.

اگر در منزل نمیتوانید مشکل خارج شدن گریس از چرخ گوشت را حل کنید، دستگاه را به تعمیرگاه مرکزی تعمیرات چرخ گوشت انتقال دهید.

چرا با ریختن گوشت درون دستگاه، گوشت به درون تیغه چرخ گوشت می‌پیچد اما از درون چرخ گوشت خارج نمی‌شود، برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

مشکل خارج نشدن گوشت از چرخ گوشت بنا به دلایل زیر ایجاد می‌شود:

 • کند شدن تیغه‌های چرخ گوشت.
 • ایجاد فاصله بین تیغه‌های چرخ گوشت و شبکه‌ای که گوشت از آن خارج می‌شود.
 • بالا بودن میزان چربی در گوشت.

برای عیب یابی و رفع عیب چرخ گوشت در هنگام بروز این مشکل می‌توانید:

 1. چربی گوشت را کمتر کنید.
 2. تیغه‌های چرخ گوشت را ازنظر تیز بودن چک کنید و درصورت کند شدن، آن را تیز نمایید. بهتر است در صورتی‌ که خودتان تعمیرات چرخ گوشت را انجام می‌دهید، تیز کردن تیغه‌های چرخ گوشت را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید؛ چون هرگونه اشتباهی در انجام این کار ممکن است باعث ایجاد مشکلات بیشتری در دستگاه شما شود.
چگونه چرخ گوشت را تمیز کنیم؟
چگونه چرخ گوشت را تمیز کنیم؟

ویدیویی مرتبط با این مقاله توسط تیم آی پی امداد تهیه شده است که شما کاربران گرامی می توانید در بخش ویدیو ها آن را مشاهده کنید.

مشاهده ویدیو

چرا کلید چرخ گوشت روشن می‌شود اما دستگاه کار نمی‌کند، برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

اگر کلید چرخ گوشت روشن می‌شود اما دستگاه کار نمی‌کند، برای تعمیر و عیب‌یابی مورد زیر را در نظر داشته باشید:

 • زغال موجود در موتور ساییده شده است: شما باید زغال‌های موجود در موتور را چک کنید و در صورت وجود ساییدگی، آن را تعویض کنید.
 • ترمینال‌های موجود در کلید چرخ گوشت خراب‌ شده است: اگر مشکل چرخ گوشت به دلیل خراب شدن ترمینال‌های کلید است، شما باید ترمینال‌ها را تعویض نمایید.

نتیجه گیری در مورد آموزش تعمیرات چرخ گوشت

اگر اطلاعاتی کافی در زمینه تعمیرات چرخ گوشت ندارید و آموزش تعمیرات چرخ گوشت را نیز ندیده اید، بهتر است از تعمیر خود سرانه دستگاه خودداری کرده و تعمیر آن را به تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص بسپارید. اگر در شهر تهران زندگی می‌کنید، می‌توانید در هنگام مشاهده هر موردی که نشان دهنده خراب شدن چرخ گوشتتان است، با نمایندگی مجاز تعمیرات چرخ گوشت تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را به ‌سادگی و در محل و منزلتان برطرف نمایید.

63 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. دنیا 03 مرداد 1401

  سلام چرخ گوشت مولینکس من خوب کار می‌کنه و مشکلی ندارد فقط برای تمیز کردن حلزونی خارج نمیشه و گیر کرده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 مرداد 1401

   سلام، با یک اهرم حلزونی رو بکشید بیرون

   پاسخ دادن
 2. حسین 20 تیر 1401

  سلام چرخ گوشت م درحین چرخ کردن گوشت شل میشه گردن چرخ گوشت میچرخه علتش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 تیر 1401

   سلام، احتمالا مشکل از گیربکسه

   پاسخ دادن
  هما 15 تیر 1401

  سلام در چرخ گوشت من باز نمیشه چکار کنم؟

  پاسخ دادن
  علی 28 خرداد 1401

  باسلام من تازه چرخ گوشت پاناسونیک ۳۵۰۰ وات خریدم وقتی باهاش کار میکنم موتورش از همون اول بوی شبیه سوخگی سیم میده علت چی میتونه باشه؟ ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1401

   سلام، گیربکس یا موتور مشکل دارد. روغن گیربکس را چک کنید تا چرخ دنده ها به خوبی چفت شوند و ایجاد ساییدگی نکند

   پاسخ دادن
  امیرحسین 23 خرداد 1401

  سلام ما اشتباهی چاقو را در دستگاه وارد کردیم و دستگاه را خاموش کردیم و بعد گذاشتیم کنار دستگاه رو اما بعد از چند روز که می‌خواستیم دوباره استفاده کنیم دیدیم که متور کار میکنه اما مار پیچ کار نمی‌کند یا بعد از کمی چرخش وای می ایستد و موقعی که چاقو رفت پشت چاقو رفته بود و بعد از فشاری که بهش اومده بود باز کار کرد اما دیگه کار نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 خرداد 1401

   سلام، یا کلید خراب شده یا گیربکس مشکل داره

   پاسخ دادن
    امیرحسین 23 خرداد 1401

    سلام ممنون از راهنمایی تون کلیدش مشکل نداره چون میزنیم متور کار میکنه و حلزونی رو هم میچرخونه اما بعد از این که گوشت رو داخلش میندازیم می‌ایستد یعنی الان گیربکس رو عوض کنم درست میشه

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 24 خرداد 1401

     کوبل به خوبی چفت نمیشه، کوبل باید تعویض شود

     پاسخ دادن
  اسماعیل شجاعی 30 فروردین 1401

  سلام خسته نباشین دستگاه چرخ گوشت ۱۲۳مدل کلا برقش نمیاد

  پاسخ دادن
   لیلا 31 خرداد 1401

   سلام گلویی چرخ گوشتم اونجا ک تیغه ها رفتن داخل و سریش بسته میشه بغلش از فشار یهو شکست از کجا میتونم گلویی تهیه کنم برا مدل دلمونتی

   پاسخ دادن
  گل گلی 10 بهمن 1400

  سلام من چرخگوشت۱۲۳دارم باهاش فلفل خشک پودر کردم زیر تیغش با اون کاسش سوخت الان کاسش بهش چسبیده ولی تیغش درمیاد اون تعمیر میشه واینکه میترسم باز روشن کنم ک اخیانا پودر فلفل ریخته باشه توش موتورش بسوزه چیکارکنم الان

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 بهمن 1400

   سلام، کاسه و تیغه باید تعویض شوند

   پاسخ دادن
  رضا 02 بهمن 1400

  باسلام من چرخ گوشت صنعتی ۳۲ دارم چند ساله ازش استفاده نکردم الان درش باز نمیشه و قفل شده آیا راه حلی داره که باز شه؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 بهمن 1400

   سلام، چربی گرفته. روغن خوراکی بریزید تا خودشو ول کنه

   پاسخ دادن
  احمدرضا 14 آبان 1400

  سلام. چرخ گوشت موتورش کار نمی کند پس از زدن دکمه روشن موتور عکس العمل ندارد وقتی به موتور دست می‌زنیم و یه ذره بچرخانیم شروع به کار می کند.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 آبان 1400

   سلام، موتور نیم سوز شده. سیم پیچیش چک شه

   پاسخ دادن
    sayeh 22 آذر 1400

    سلام وقت بخیر چرخ گوشت پارس خزر موقع استفاده روغن سیاه هست یا گریس نمی‌دونم ازش خارج میشه مشکل از چیه

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 22 آذر 1400

     سلام، گیربکس چرخ گوشت پارس خزر شما باید چک شود

     پاسخ دادن
  سجاد همرنگ 15 شهریور 1400

  سلام خسته نباشید موتور چرخ گوشت من کار نمیکنه ولی از طریق فن موتور که به موتور کمک میکنم موتور روشن میشه خواستم بدونم موتورش و باید عوض کنم یا مشکل از چیه ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 شهریور 1400

   سلام مشکل از موتور هست، یا نیمسوز ده یا مشکل از کلکتور موتوره

   پاسخ دادن
    Mina 18 مهر 1400

    سلام من چرخ گوشت تازه خریدم برا جهیزیه ام بار اول ک گوشت چرخ میکنم ولی گوشت دور حلزونی میپیچه و خارج نمیشه چکار کنم توروخدا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 18 مهر 1400

     سلام، مارپیچ حلزونی به خوبی جا نزده اید و یا تیغه و پنجره ای کند شده

     پاسخ دادن
  نوغابی 09 شهریور 1400

  سلام چرخ گوشت من ویکنزه و چرخ روشن میشه ولی حلزونی داخلش یدفعه استوب میکنه وکارنمیکنه.چرا؟؟ واصلاهم استفادش نکردم نویه..

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 شهریور 1400

   لام، شفت انتهای حلزونی و گیربکس دستگاه باید چک بشه.

   پاسخ دادن
    صبا 22 آبان 1400

    منم دقیقا همین مشکل رو دارم

    پاسخ دادن
     حمزه 08 تیر 1401

     چرخ گوشت من حلزونی کار میکنه ولی از تو دستگاه نمیاد بیرون گیر کرده چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ دادن
      آی پی امداد 09 تیر 1401

      با یک انبردست مارپیچو محکم بکشید بیرون

  محمود 14 مرداد 1400

  سلام. چرخ گوشت beko دارم و دور موتور پائین اومده و همچنین جرقه میزنه. لطفا راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 مرداد 1400

   سلام، موتور باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  فرشاد 09 مرداد 1400

  سلام من چرخ گوشت برمودا دارم میخام دستگاه رو باز کنم پیچ هاشو باز کردم ولی هر کاری میکنم دستگاه از بدنه جدا نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   محمد 15 دی 1400

   سلام منم همین مشکل واسم پیش اومد باید چنبار محکم تقه بهش بزنی تا در بیاد

   پاسخ دادن
    انصاری 08 اردیبهشت 1401

    سلام زمانی گوشت داخل مخزن چرخ گوشت قرار میدهم درب پوش مخزن باز می‌شود

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 10 اردیبهشت 1401

     درب پوش مخزن رزوه داره و باید محکم شود تا باز نشه

     پاسخ دادن
  دانیال 19 تیر 1400

  با سلام ! یه خرد کن سه فاز داریم یه مدت خوب کار می‌کرد ولی بعد از اینکه کلید stop خراب شد معکوس میچرخه دادیم کلیدشو عوض کردن ولی بازم معکوس میچرخه دلیلش چیه ؟ با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 تیر 1400

   سلام، کلید همچنان خراب است

   پاسخ دادن
    دانیال 19 تیر 1400

    کلید stop عوض شده عایا این خرابه یا کلید on/off ? با تشکر فراوان از کمکتون ❤️

    پاسخ دادن
  علیرضا 07 تیر 1400

  سلام، من تیغه ی چرخ گوشت رو برعکس گذاشتم و حالا دیگه چرخ نمی کنه، این دایره ای مانند جلوش درنمیاد باید چه کار کنم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 تیر 1400

   سلام، اگر تیغه چرخ گوشت برعکس بندازید کار نمیکند. باید درو باز کنید و یک پیچ گوشتی پشت تیغ بندازید و در بیارید.

   پاسخ دادن
  فرهاد 14 خرداد 1400

  سلام من چرخ گوشت ۳۲ الکتروکار دارم تیغه ها وپنجره تیز هستش با پنجره درشت گوشت عالی چرخ میکنه اما وقتی پیاز چرخ میکنم خیلی اذیت میکنه و همش اب جمع میشه، در واقع چرخ نمیشه داخلش واشر اضافه کردم بازم افاقه نکرد ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 خرداد 1400

   سلام، پیاز تیغه را کند میکند. تیغه و پنجره را تیز نمایید

   پاسخ دادن
    فرهاد 19 خرداد 1400

    سلام تیغه نو هست و پنجره هم تازه تیز شده اما بازم اب جمع میکند

    پاسخ دادن
     حسین زاده 24 آبان 1400

     سلام چرخ گوشت من نیکو هست الان مدتیه مخزن کامل جا نمیفته و همون مقدار هم که جامیفته بزوردرمیاد

     پاسخ دادن
  احمدی 14 اردیبهشت 1400

  با سلام وقتی چرخ گوشتو روشن میکنم میله داخلش خیلی تاب داره به زور یه کم چرخ میکنه مشکلش چیه اگه خرابه هزینش چقده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 اردیبهشت 1400

   سلام، مارپیچ داخل چرخ گوشت را تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
    مریم 08 دی 1400

    سلام ببخشید چرخ گوشت من سالمه کار مبکنه ولی گلوییش داخل چرخ گیر میکنه بیرون نمیاد چندبار اینطوری شده بود هی کشیدمش بیرون ولی ایندفعه هرکار میکنم بیرون نمیاد چکار کنم تراخدا

    پاسخ دادن
     محمد 15 دی 1400

     سلام منم همین مشکل واسم پیش اومد باید چند بار محکم بهش تقه بزنی تا در بیاد

     پاسخ دادن
  Hamid 26 اسفند 1399

  سلام یک سوال داشتم چرخ گوشتم رو به عقب کار میکنه گوشتو در نمیاره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 اسفند 1399

   سلام، کلید پاور خراب است.

   پاسخ دادن
  پارسا 24 اسفند 1399

  من یک سوال داشتم اشتباهی چاقو وارد چرخ گوشت شده و نه چاقو در میاد نه تیغه ها میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  سید جواد رضوی 20 شهریور 1399

  سلام دمت گرم عـــــــــ،ـ،،،،الــــــــی بود واقعا کـــــــارتون درست هست

  پاسخ دادن
   محمدعلی رضایی 17 آبان 1399

   سلام عالی بود

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 19 آبان 1399

    ممنون از توجهتون

    پاسخ دادن
   محمدی 13 اردیبهشت 1400

   سلام چرخ گوشت ما کارمیکنه ولی بدلیل قدرت کم وایمیسته دلیلش چیه قدرتش کم شده

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 14 اردیبهشت 1400

    سلام، اگر موتور سالم باشد باید گیربکس بررسی شود.

    پاسخ دادن
     حميد 19 تیر 1400

     در چرخ گوشت صنعتي سفت شده بطوريكه با ديلم تونستم باز كنم. علت چي ميتونه باشه.

     پاسخ دادن
      آی پی امداد 19 تیر 1400

      سلام یا شبکه چیزی گیر کرده یا باید روغن خوراکی دور درب بریزید

      مهدی 19 بهمن 1400

      سلام من چرخ گوشت صنعتی دارم وقتی باهاش نخود و پیاز برای فلافل چرخ میکنم داخلش پر آب پیاز و نخود میمونه و خارج نمیشه لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟

      آی پی امداد 20 بهمن 1400

      سلام، چون تیغه ها و شبکه ها تیز نیستند