این سوال توسط محمدصادقیان پرسیده شده است

کند شدن و ایستادن پره آسیاب مولینکس

با سلام، احتراما آسیاب ۱۲۳ مولینکس قدیمی پس از روشن شدن پس از چند ثانیه کارکرد گردش پره آن کند شده و می ایستد. درحالت کاسه خالی هم همینطور میباشد. لطفا بفرمایید علت کند شدن و ایستادن پره آسیاب مولینکس از چیست؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 14 فروردین 1400

    درود کاربر گرامی، بعد از استفاده از آسیاب به دلیل باقی ماندن مواد غذایی در زیر پروانه، باعث کند شدن پروانه میشود. برای رفع این مشکل ابتدا به نظافت دستگاه اهمیت دهید و با برس یا مسواک حتما تمیز شود و توجه نمایید که کند شدن خود پروانه به دلیل استهلاک، باعث این مشکل خواهد شد. همچنین اگر موتور هم در حالت نیم سوز شدن باشد و یا قدرت کافی نداشته باشد از دلایل خوب نچرخیدن پروانه است. توجه: به اتصالات زیر پروانه که به موتور متصل است توجه نمایید تا شل نشده باشد.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست