این سوال توسط یگانه پرسیده شده است

کدری آب در چایساز دلمونتی

سلام و تشکر از گروه تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد، چای ساز دلمونتی دارم که من همیشه چایسازم رو با پودر رسوب گیر تمیز میکنم و مشکلی نداشتم اما این دفعه که تمیز کردم هر سری آب داخل چایساز میریزم که جوش بیاد آب کدر هست و نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید برای رسوب چایساز دلمونتی چه باید کرد؟ قبلا این سوال رو مطرح کرده بودم و شما گفتین چندین بار اب بریزم داخلش بجوش بیارم اما من اینکارو خیلی انجام دادم ولی تغییری نکرد باید چیکار کنم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 26 مهر 1399

  درود کاربر گرامی، دستگاه خود را بهتر است به نمایندگی تعمیرات چای ساز دلمونتی بسپارید تا عیب یابی و رفع مشکل نمایند.

 • الهه صابری 01 بهمن 1401

  با سلام. من چایی ساز تسکو دارم که شیشه ای هست. هروقت چایی درست میکنم هم رنگ آب کدر هست و هم کلی رسوب کف کتری به صورت شناور هست. با اینکه هر سری کامل می شورم.چا کار کنم؟

   آی پی امداد 01 بهمن 1401

   سلام، کدر شدن آب مربوط به رسوب داخل کتری میباشد و باید جرم گیری نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست