021-58941 تماس
Logo
توسط مهدی جلالی نیا مطرح شده

نوسان درجه ساید سامسونگ و خرابی چراغ

سلام خدمت کارشناس آی پی امداد ، ساید سامسونگ مدل polaris – w دارم . 21 ماه کار کرده ، چند روزی هستش چراغ داخل یخجال رندم خاموش یا روشن میشود و درجه یخچال که همیشه روی عدد چهار بوده آرام آرام تا عدد دوازده بالا رفته . صفحه نمایشگر درجه هم که قبلا بعد از باز کردن درب روشن میشد دائما روشن مانده ، البته درجه یخچال بالا رفته ولی سردی داخل آن کم نشده و یخچال و فریزر هر دو به روال عادی داره کار میکنه.

با سام تماس گرفتم ، گفتن داخل درب یخچال چند رشته سیم رد شده که یکی از آنها که به رنگ صورتی میباشد قطع شده و باید درب یخچال تعویض بشه . خواستم سوال کنم که آیا این تنها راهکار تعمیر هستش و راه حل دیگری برای این موضوع هست یا نه . در ضمن شرکت میگه اگه درب را تعویض نکنی احتمالا به مرور برد دستگاه هم خراب میشه. لطفا بنده را راهنمایی بفرمائید . ممنون و متشکر هستم .

1 پاسخ به این سوال داده شده

  1. آی پی امداد 03 خرداد 1399

    درود کاربر گرامی ، در ابتدا سوکت های متصل به برد را چک نمایید و سپس به نحوه لحیم پایه های سوکت از زیر توجه نمایید تا شل نشده باشد ، اگر این مشکلات را نداشت ، تشخیص تعمیرکار سام سرویس درست بوده است و بدانید که به دلیل تعبیه شدن سیم ها در داخل درب ؛ کاری جزء تعویض نمیتواند کرد.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست