021-58941 تماس
Logo
توسط پوراسماعیل مطرح شده

نشت از شعله اجاق لتو با گاز کپسول

با سلام. من یک گاز رومیزی لتو خریداری کردم و بدلیل استفاده از گاز کپسول، ظاهرا نشت ریز گاز از زیر سرشعله ها دارم. بطوری که در حال استفاده و پخت و پز هر چند دقیقه یکبار از طرف شعله وسط (شعله بزرگ) یک حالت انفجار اتفاق می افتد. لازم به ذکر است ریگولاتور گاز بوتان خانگی به کپسول متصل است و همچنین ژیگلورهای شعله ها نیز تعویض شده متناسب با گاز کپسولی.

نصاب شرکت لتو میگوید بعلت استفاده از کپسول و فشار زیاد گاز خروجی آن، این اتفاق می افتد ولی سایر همسایگان با اجاق های با برندهای مختلف، مشکلی در این خصوص ندارند. سوال من این است آیا مشکل از رگولاتور است؟(ولی در بازار رگولاتور کمتر از 1.5 بار وجود ندارد برای مصارف خانگی). یا ممکن است نشتی دیگری از زیر شعله ها وجود داشته باشد؟ تاکید میکنم از محل اتصال رگولاتور به کپسول و نیز از محل اتصال شلنگ گاز به ورودی گاز، هیچ نشتی وجود ندارد و تست کردم. فقط از زیر شعله ها، و احتمال زیاد شعله وسط این اتفاق می افتد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید علت نشت از شعله اجاق لتو با گاز کپسول از چیست؟

2 پاسخ به این سوال داده شده

  1. آی پی امداد 14 بهمن 1399

    درود کاربر گرامی، ژیگلور شعله وسط را تعویض نمایید و به فشار آن دست نزنید. لوله ای که از زیر به شعله پخش کن وصل است(محل اتصال و انشعاب گاز به شعله پخش کن) هم چک نمایید تا نشتی نداشته باشد. از رگلاتور فشار قوی هم استفاده ننمایید. به برند اجاق گاز هم ارتباطی ندارد و به دلیل اینکه فشار ژیگلور را تغییر داده اید این اتفاق افتاده است. همچنین توجه نمایید که این موضوع بسیار خطرناک میباشد.

  2. آی پی امداد 20 آبان 1400

    کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو به حفظ کیفیت محصول خود کمک نمایید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست