این سوال توسط هستی صادق زاده پرسیده شده است

نرم افزارهای چرخ خیاطی کدامند؟

درود، من میخواستم با استفاده از چرخ خیاطی یکسری طراحی الگو و گلدوزی انجام بدم. میخواستم بدونم آیا در این زمینه نرم افزاری وجود داره که طراحی با چرخ خیاطی رو آموزش بده؟ ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 03 آبان 1402

    درود کاربر گرامی، این روزها با پیشرفت تکنولوژی، در بسیاری از مدل های چرخ خیاطی های حرفه ای می توان از نرم افزارهای مخصوص جهت ایجاد الگو، طراحی و گلدوزی استفاده نمود. استفاده از این نرم افزارها می تواند موجب کاهش ایجاد خطا در طراحی، صرفه جویی در زمان، عدم ایجاد محدودیت در انتخاب طرح های مختلف شود. از جمله نرم افزارهای پرکاربرد در این زمینه می توان به Hatch Embroidery personalizer ، Brother PE-Design 11 ، Embird Embroidery Studio و Wilcom Embroidery Studio Designing اشاره کرد که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست