این سوال توسط المیراحبیبی پرسیده شده است

مشکل کیسه جاروبرقی گرند

سلام. من دو هفتست جاروبرقی گرند ۲۸۰۰ وات خریدم اما از زمان استفاده، آشغال داخل کیسش نمیره و میره داخل جاروبرقی. میشه راهنمایی کنید. ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 19 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، ابتدا مطمئن شوید که کیسه به درستی نصب شده و پر یا گرفتگی نداشته باشد. اگر کیسه پر است، نیاز به تخلیه یا تعویض دارد. اگر کیسه مسدود شده است، سعی کنید آن را تکان دهید یا از یک برس نرم برای تمیز کردن آن استفاده کنید. مطمئن شوید که فیلترها تمیز هستند و گرفتگی ندارند. اگر فیلترها کثیف هستند، آنها را تمیز کرده یا تعویض کنید. در نهایت مطمئن شوید که هیچ انسدادی در شیلنگ یا اتصالات وجود ندارد؛ زیرا این امر باعث می شود زباله ها به درستی وارد کیسه نشوند. برای رفع مشکلات مربوط به جاروبرقی خود می توانید از خدمات تعمیرات جاروبرقی گرند در آی پی امداد استفاده کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست