این سوال توسط مهردادی پرسیده شده است

عدم تکمیل شستشوی لباسشویی ایوولی

سلام وقت بخیر. لباسشویی ایوولی ۹ کیلویی دارم و رو شستشو که میذارم، مراحل شستن را انجام میده و وقتی به مرحله آبکشی میرسه، رو تایم ۳۱ دقیقه استپ میکنه و همش پمپ تخلیه کار میکنه. اگر تازه به برق بزنم، برای بار اول رو آبکشی و خشک کن بذارم، کار میکنه ولی بار دوم کار نمیکنه. اگر روی خشک کن بذارم، تایم از ۸ دقیقه یهو میاد به ۲ دقیقه و مرحله خشک کردن انجام نمیشه و پمپ تخلیه کار میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید. تا حالا ۲ ماهه که هی می برم تعمیرکار ولی نمیتونه عیبش را تشخیص بده. اگر راهنمایی کامل کنید ممنون میشم تا با تعمیرکار در جریان بذارم.

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 14 تیر 1402

    درود کاربر گرامی، مشکل لباسشویی ایوولی شما می توانید مربوط به عملکرد نادرست قطعاتی نظیر تایمر یا هیدرستات باشد که باید هریک از این بخش ها را مورد بررسی قرار دهید. همچنین لازم است فیلتر کف لباسشویی را چک کنید که دچار گرفتگی نشده باشد و در صورت نیاز انسداد آن را برطرف کنید. در نهایت لازم است پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید تا کارکرد درستی داشته باشد. در صورتی که قادر به تعمیر ماشین لباسشویی ایوولی خود نیستید، می توانید از تعمیرکاران مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست