توسط حسین احمدی مطرح شده

صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ

با سلام و تشکر از گروه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد، بنده یخچال فریزر بالا و پایین سامسونگ دارم که سرمای یخچال خوبه اتومات هم میشه فن هم مشکلی نداره اما جدیدا موقع اتومات کردن وقتی یخچال استراحت میکنه بعد از روشن شدن صدایی شبیهه ریختن روغن داغ روی چیزی از قسمت پایین یخچال بغل موتور میاد که پنجاه شصت ثانیه طول میکشه و تا اتومات بعدی تکرار نمی‌شود.

تا الان دو سرویسکار اومدن یکی گفت این صدای ریختن گاز سرد روی روغن دستگاه است و مشکلی نداره و به مرور درست میشه و به علت حمل و جابجایی این اتفاق افتاده و اون یکی گفتند موتور مشکل پیدا کرده است و باید گاز یخچال خالی شود و لوله های آن شستشو داده شود و مجدد گاز آن شارژ گردد لطفا راهنمایی بفرمایید علت صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ چیست؟

5 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 22 مهر 1399

  درود کاربر گرامی، علت صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ مربوط به مشکل در گاز میباشد، برای رفع این مشکل ابتدا مدار را شستشو دهید و سپس طبق استاندارد شارژگاز نمایید. برای استفاده از خدمات مجاز مرکزی یخچال فریزر سامسونگ میتوانید با آی پی امداد در ارتباط باشید.

 2. آی پی امداد 10 آبان 1400

  سلام علت صدای ریختن روغن داغ در یخچال سامسونگ مشکل در گاز می باشد، برای رفع این مشکل باید اقدام به شستشوی مدار و شارژگاز مجدد کنید، اگر ساکن کرج هستید و نمیتونید این مشکل رو خودتون رفع کنید میتونید از خدمات تعمیرکار یخچال سامسونگ در کرج استفاده کنید.

  داود 04 مرداد 1401

  اگه بعد از شارژ گاز این صدا بیاد بازم از شستشوی مداره یعنی خوب شستشو نشده

  محمد 29 مرداد 1402

  سلام ما هم یخچال پوژان داریم موتورش سوخت بعد یه موتور دست دوم عوض کردیم بعد یه مدت همین صدا از موتور میاد صدای ریختن آب روغن داغ

   آی پی امداد 29 مرداد 1402

   درود، این مشکل مربوط به نصب موتور دست دوم در یخچال است که بهتر است از موتور نو استفاده کنید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست