این سوال توسط محمد علی ملکی پرسیده شده است

خروج قطره ای آب از قهوه ساز دسینی

قهوه ساز من دسینی هست. از محلی که باید آب جوش خارج شود، قطره ای آب خارج میشود، در صورتیکه اوایل کار خیلی سریع و خوب بود. از جوش شیرین و سرکه هم برای جرم گیری استفاده کردم، ولی کارساز نبود. لطفا راهنمایی بفرمایید علت خروج قطره ای آب از قهوه ساز دسینی چیه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 28 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، مطمئن شوید که مخزن آب در جای خود محکم است و هیچ ترک یا آسیبی به مخزن وارد نشده است. در صورت وجود آسیب، نیاز به تعویض مخزن می باشد. بررسی کنید که سبد دم کن به درستی در قهوه ساز قرار گرفته است. اگر اینطور نباشد، ممکن است آب از کناره ها نشت کند. مطمئن شوید که سبد به درستی وارد شده و محکم شده است. المنت گرمایش در قهوه ساز شما ممکن است آسیب دیده یا معیوب باشد که می تواند باعث نشت آب از پایه شود.اگر دریچه های قهوه ساز شما مسدود یا آسیب دیده باشد، این امر می تواند باعث نشت آب شود. سعی کنید دریچه ها را با محلولی از مقادیر مساوی سرکه و آب تمیز کنید. اگر سوپاپ ها آسیب دیده باشند، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند. واشر آب بندی است که بین مخزن آب و المنت گرمایشی قرار می گیرد. اگر واشر آسیب دیده یا فرسوده شود، می تواند باعث نشت آب شود. واشر را از نظر آسیب یا سایش بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید. برای تعمیرات اسپرسوساز دسینی خود می توانید از تکنسین های مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست