توسط زهرا سهرابی مطرح شده

خارج شدن آب از بخارشوی همیلتون

سلام و خسته نباشید خدمت شما. من بخارشوی همیلتون رو تازه خریداری کردم. وقتی روشنش‌ میکنم، دکمه سبز روشن میشه و وقتی میخوام از دستگاه استفاده کنم، اولش یه مقدار آب زیاد بیرون میاد و بعد بخار میکنه. هنگام استفاده هم آب به اندازه داره ولی مبلمو خیس میکنه و لک میشه. چون قبلا با بخارشو کار نکردم، نمیدونم الان دستگاهم خرابه یا عادیه، ممنون میشم کمک کنید.

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 07 اردیبهشت 1402

  درود کاربر گرامی، این امر طبیعی است که بخارشوی همیلتون قبل از شروع بخار، مقداری آب خارج کند. این به این دلیل است که آب قبل از تولید بخار باید تا دمای بالا گرم شود. با این حال، اگر مقدار آبی که خارج می شود، بیش از حد باشد و باعث خیس شدن بیش از حد مبلمان شما شود، می تواند نشان دهنده مشکل بخارشوی شما باشد. بررسی کنید که مخزن آب به طور محکم به بخارشوی متصل شده باشد و سطح آب بالاتر از خط حداکثر پر نباشد. همچنین چک کنید که بخارشوی روی سطح بخار درست تنظیم شده باشد. در نهایت می توانید قبل از شروع کار با دستگاه، زانویی را مقداری فشار دهید تا آب باقی مانده در آن خارج شود، سپس از آن استفاده کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله علت آب دادن بخارشوی و راه حل های رفع آن را مطالعه کنید. همچنین برای رفع مشکلات دستگاه خود می توانید از خدمات تعمیرات بخارشو همیلتون توسط تکنسین های متخصص آی پی امداد استفاده کنید.

 • امیر 03 خرداد 1403

  سلام وقت بخیر زمانیکه کار با بخارشوی همیلتون به اتمام میرسه الباقی آب رو چگونه خارج کنیم

   آی پی امداد 03 خرداد 1403

   درود، مخزن آب دستگاه را پیدا کرده و دکمه یا قفل باز شدن آن را فشار دهید. سپس مخزن را به سمت سینک یا ظرفشویی کج کنید تا آب تخلیه شود.

پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد