5 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 13 اردیبهشت 1402

  درود کاربر گرامی، برای تنظیم درجه فر گاز دوو، با توجه به مدل فر، باید از دکمه کنترل دما یا نمایشگر دیجیتال استفاده کنید. اگر فر شما دارای دکمه کنترل دما است، آن را روی دمای دلخواه در حالت 180 درجه سانتیگراد قرار دهید. اگر فر شما دارای صفحه نمایش دیجیتال است، دکمه دما را فشار دهید و با استفاده از کلیدهای جهت دار، دما را روی 180 درجه سانتیگراد تنظیم کنید. زمانی که فر از قبل گرم شد، کیک را در وسط فر قرار دهید و تایمر را برای زمان پخت تنظیم کنید. برای اطلاع پیدا کردن از نکات تنظیم درجه فر می توانید مقاله مربوطه در این زمینه را مطالعه کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید از خدمات آی پی امداد برای تعمیرات اجاق گاز دوو خود استفاده نمایید.

 • نوشین 25 تیر 1402

  سلام من هم همین مشکل رو دارم فقط فر من اسنوا مدل sabaf هستش قسمتی نیست که بشه دما رو ثابت نگهداشت دما همینطور بالا میره چکار کنم؟

   آی پی امداد 26 تیر 1402

   درود، احتمالا مشکل از تایمر فر است که باید بررسی شود.

  نوشین 26 تیر 1402

  خب چجوری باید بررسی کنم نیاز به تعمیر داره؟

   آی پی امداد 26 تیر 1402

   برد الکترونیکی تایمر باید تسط تعمیرکار بررسی شود.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست