این سوال توسط فرهاد کبیری پرسیده شده است

ارور نمک در ظرفشویی الجی

با عرض سلام و خسته نباشید از روز اولی که ماشین ظرفشویی الجی خریدیم چراغ s یا همان نمک روشن است و خاموش نمیشود نمک ریختم در در خود مخزن هم با قاشق هم زدم اما مشکل حل نشد آیا ممکنه از تنظیمات باشد یا خیر و اینکه نوع نمک را عوض کنم میتواند کمی بکند یا خیر. ممنون یمش بفرمایید علت ارور نمک در ظرفشویی الجی از چیه؟

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 29 خرداد 1401

  درود کاربر گرامی، وقتی چراغ روشن میشه حدود یک کیلوونیم نمک باید بریزید. اگر ریختید وخاموش نشد سنسور ظرف نمک خراب است. برای تعمیر ظرفشویی الجی در تهران میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

 • مازیار نصری 26 شهریور 1401

  سلام و ممنون از زمانی که برای پاسخگویی به سوالات میزارین چراغ ستاره روی درب ماشین ظرفشویی ال جی کنار علامت نمک به چه معناست؟ از روز اول که استفاده رو شروع کردم همیشه روشن بود. ممنون از صبوریتون

   آی پی امداد 26 شهریور 1401

   سلام، علامت ستاره مربوط به نمک است. احتمالا یا رسوب گرفته یا سنسور نمک باید تعویض شود

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست