توسط ابراهیم شراهی مطرح شده

آلارم یخچال دیپونت

سلام خسته نباشید و ممنون از سایت خوب آی پی امداد، ما یه یخچال دوقلو دیپونت داریم که یه بار آلارم داد به نمایندگی زنگ زدیم اومد المنتشو تعمیر کرد ولی بعد چهار ماه باز آلارم میده و در صورت قطع کردن صداش شروع میکنه صفحه نمایشش به خاموش روشن شدن؛ خودمون بازش کردیم یه بخشی از روکش سیم داخلیش سوخته ممکنه مشکل از اون باشه یا خیر؟ لطفا بفرمایید علت آلارم یخچال دیپونت چیست؟ ممنون میشم.

3 پاسخ به این سوال داده شده

  1. آی پی امداد 28 تیر 1399

    درود کاربر گرامی، زیاد آمدن المنت به مدار باعث مشکلاتی همچون حرارت زیاد سیم ها، داغ شدن و ایجاد اتصالی میشود و در نهایت به صفحه نمایش آسیب میرساند، برای رفع این مشکل ابتدا اتصالی برد را برطرف نمایید و دقت کنید که المنت تعویضی مطابق المنت قبلی باشد.

  2. ناشناس 18 مرداد 1400

    سلام وقت بخیرفریزرما دیپوینت هست چندماه پیش الارمباصدامیزد بعدچندبار الارم میزنه عددیک روی نمایشگرنشون میده تعمیرکاراومد برد روعوض کرد ویک سیم هم ازداخل فریزرعوض کرد اما دوباره فریزر الارم میزنه وعدد یک نشون میده مشکلش چیه0؟؟

    علی 30 شهریور 1400

    سلام.. آلارام یخچال فریزر ما هر گاهی خو به خود صدا میداد به نمایندگی زنگ زدیم آمد برد و یک سیم آن را عوض کرد اما مشکل آن که آلارام زدن بود برطرف نشد میخواستم بدانم چکار کنم

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست