این سوال توسط حسین بیات پرسیده شده است

آب شدن یخ یخچال فریزر سامسونگ

در یخچال فریزر بالا سامسونگ دو درب دارای شیر تقسیم گاز، بعد از شارژ گاز آر600 سرما خوب است و آب یخ میزند ولی بعد از تقریبا شش الی ده ساعت یخ آب میشود. علت آب شدن یخ یخچال فریزر سامسونگ چیست؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 10 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، اگر یخ یخچال سامسونگ شما بعد از 6-10 ساعت آب می شود، ممکن است به دلیل مشکل در نشتی گازمبرد باشد. همچنین اگر تایمر، سنسور محیطی یا ترموستات به درستی کار نکنند، می تواند منجر به تشکیل یخ در مناطق خاصی از یخچال شود که ممکن است با نوسانات دما ذوب شود. برای رفع این مشکل، توصیه می شود اقدام به بررسی این قطعات نموده و در صورت نیاز آنها را تعمیر یا تعویض کنید. همچنین نیاز به بررسی نشتی در سیستم مبرد دارید و در صورت لزوم باید یخچال را با مبرد شارژ کنید. در این حالت برای تعمیرات یخچال سامسونگ خود می توانید از خدمات مجموعه آی پی امداد استفاده نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست