021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات بخارشو با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

هزینه تعمیرات بخارشو

هزینه تعمیرات بخارشو
هزینه تعمیرات بخارشو
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

بخارشو یکی از لوازم برقی در منزل است که بسیار میتواند به شما در تمیز کردن سریع منزل کمک کند. استفاده از فشار بخار آب به شما کمک میکند تا تمام قسمت های خانه را بتوانید تمیز و ضد عفونی نمایید. اما گاهی ممکن است اشکالاتی در بخارشوی به وجود بیاید. به همین دلیل ما در این مقاله انواع ایراداتی که ممکن است برای بخارشو شما پیش بیاید را به همراه هزینه تعمیرات بخارشو را مشخص نموده ایم تا در هنگام خرابی پیش از آنکه دستگاه را به تعمیرگار مجاز انواع برند های بخارشو آی پی امداد بسپارید از قیمت و تعرفه تعمیرات آن اطلاع داشته باشید.

با انتخاب آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی بخارشو های حرفه ای و خانگی میتوانید تا 75 درصد در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

هزینه اجرت تعمیرات بخارشو در آی پی امداد زمستان 1399

هزینه اجرت تعمیرات بخارشو بر اساس چند معیار میتواند متفاوت باشد. مهم ترین فاکتور های عامل تغییر قیمت تعمیرات بخارشو عبارتند از:

 1. استفاده از قطعات اورجینال با کیفیت یا استفاده از قطعات معمولی
 2. در دسترس بودن قطعات بخارشو و جدید یا قدیمی بودن دستگاه
 3. مدت زمان گارانتی تعمیرات دستگاه
 4. نوسان قیمت دلار

نرخ تعویض بویلر و منبع و رسوب زدایی بخارشو

بویلر یا همان منبع آب بخارشو میتواند بر اثر استفاده طولانی مدت و رسوب گرفتن مخزن آن از تولید بخار جلوگیری میکند و عملکرد بخارشو را دچار اختلال میکند. در اثر رسوب گرفتن بیش از حد بویلر و از کار افتادن بخارشو لازم است آن را تعویض نمایید.

 • قیمت تعویض بویلر و منبع بخارشو: 2000000 الی 3000000 ریال

به یاد داشته باشید که در صورت رسوب گرفتن بیش از حد بویلر یا منبع میتواند با رسوب زدایی نیز رفع شود، اما مجدد پس از مدتی رسوب گرفته و عملکرد بخارشو را مختل میکند. پس بهتر است از همان ابتدا سعی کنید از آب مقطر یا معدنی استفاده کرده و در صورت رسوب گرفتن بویلر را تعویض نمایید.

 • تعرفه رسوب زدایی بویلر بخارشو:

قیمت تعویض پمپ آب بخارشوی

اگر پمپ بخارشو دچار مشکل شود بخار آب به سمت زانویی بخارشو هدایت نمیشود. در نتیجه هیچ بخاری از بخارشو خارج نمیشود. در صورت خرابی و آسیب به پمپ بخارشو لازم است آن را تعویض نمایید.

 • قیمت تعویض پمپ بخارشو: 1200000 الی 3800000 ریال

تعرفه تعویض المنت بخارشو

خرابی المنت بخارشو مساوی است با داغ نشدن و بخار نکردن بخارشو. پس در صورتی که آب بخارشو داغ نمیشود و بخاری از دستگاه خارج نمیشود، حتما لازم است المنت بخارشو را تعویض نمایید. به یاد داشته باشید که تعویض المنت همراه با تعویض بویلر خواهد بود.

 • هزینه تعویض المنت بخارشو: 5500000 الی 7000000 ریال

قیمت تعویض ترموستات بخارشو

ترموستات یک قطعه بسیار مهم و حیاتی در بخارشو میباشد. وظیفه ترموستات در بخارشو قطع و وصل المنت است. خرابی ترموستات در واقع عملکرد المنت را نیز مختل میکند. پس در صورتی که ترموستات دچار مشکل شده است تنها لازم است آن را تعویض کنید تا مشکل برطرف گردد.

 • قیمت تعویض ترموستات بخارشو: 3500000 الی 4000000 ریال

هزینه تعمیر و یا تعویض برد الکترونیکی بخارشو

برخی از بخارشوهای امروزی برد الکترونیکی نیز دارند. در بعضی از مواقع ممکن است برد دچار مشکل شده و بخارشو دیگر کار نکند. در این مواقع بر حسب نظر کارشناس متخصص تعمیرات بخارشو و مهندس بردکار لازم است برد الکترونیکی را تعویض کرده و یا در صورت امکان تعمیر نمایید.

 • هزینه تعمیرات برد الکترونیکی بخارشو: 1400000 ریال
 • هزینه تعویض برد الکترونیکی بخارشو:

قیمت تعمیرات انواع برند های بخارشو

کاربران گرامی، مجموعه آی پی امداد با هدف جلب رضایت شما عزیزان لیست کامل تعرفه و قیمت تعمیرات و رفع مشکل بخارشو را بر اساس نوع و برند دستگاه مشخص نموده است. این مجموعه آماده خدمت رسانی به شما در همه زمینه های تعمیرات بخارشو های معمولی و حرفه ای میباشد. مهم ترین این خدمات عبارتند از:

 • تعویض پمپ
 • تعویض ترموستات
 • جایگزینی المنت
 • رسوب زدایی و تعویض بویلر
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی

قیمت تعمیر دستگاه بخارشو، نرخ تعمیر و تعرفه آن را در بالا برای شما عزیزان شرح دادیم، لطفا برای استفاده از خدمات مجموعه آی.پی امداد همراه با قطعات فابریک برند شما و ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه با شماره های آی.پی در سراسر تهران تماس حاصل نمایید.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. علی مهراسبی 19 اسفند 1399

  سلام پمپ داخل دسته تعویضش چقدر هزینه داره؟

  پاسخ دادن