logo logo تعمیرات بخارشو با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

هزینه تعمیرات بخارشو

هزینه تعمیرات بخارشو
هزینه تعمیرات بخارشو
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله هزینه تعمیرات بخارشو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

ما در این مقاله انواع ایراداتی که ممکن است در قطعات بخارشو شما پیش بیاید، به همراه هزینه تعمیرات بخارشو را مشخص نموده ایم تا در هنگام خرابی پیش از آنکه دستگاه را به تعمیرگاه مجاز انواع برندهای بخارشو آی پی امداد بسپارید، از قیمت و تعرفه تعمیر بخارشوی خود اطلاع داشته باشید.

با انتخاب مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی بخارشوهای حرفه ای و خانگی میتوانید تا 75 درصد در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

هزینه تعمیرات بخارشو در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد

در صورتی که دستگاه بخارشوی شما نیز دچار خرابی شده است و به دنبال هزینه تعمیرات بخارشو در نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد هستید، در ادامه قیمت تعمیرات هریک از قطعات بخارشو را به تفکیک برای شما ذکر کرده ایم.

قطعات بخارشو هزینه تعمیرات بخارشوی
بویلر و منبع بخارشو 2000000 الی 3000000 ریال
پمپ آب بخارشو 1200000 الی 3800000 ریال
المنت بخارشو 5500000 الی 7000000 ریال
برد الکترونیکی بخارشو 1400000 ریال
ترموستات بخارشو 3500000 الی 4000000 ریال

عوامل تاثیرگذار در قیمت تعمیرات بخارشو

هزینه اجرت تعمیرات بخارشو بر اساس چند معیار میتواند متفاوت باشد. در ادامه به بررسی مهمترین عوامل تاثیرگذار بر روی تعیین قیمت تعمیرات بخارشو برای شما خواهیم پرداخت:

 1. بکارگیری قطعات فابریک و غیرفابریک برای تعمیرات بخارشو
 2. نوع و شدت خرابی ایجاد شده در دستگاه
 3. هزینه تعمیر یا تعویض قطعات معیوب دستگاه
 4. مدت زمان گارانتی و نوسانات دلار

تعرفه خدمات تعمیر بخارشوی

پیش از آنکه نرخ خدمات و تعمیر بخارشو در سال جدید را شرح دهیم، لازم است تاکید کنیم که با توجه به نوسانات دلار و تغییرات قیمت قطعات در بازار گاها نرخ ها ممکن است دچار تغییر شوند. تلاش ما در آی پی امداد این است که تا حد ممکن تعرفه تعمیرات بخارشو را ثابت نگه داریم. تعمیرات بخارشو شامل بخش های زیر می شود:

نرخ تعویض بویلر و منبع و رسوب زدایی بخارشو

بویلر یا همان منبع آب بخارشو میتواند بر اثر استفاده طولانی مدت و رسوب گرفتن مخزن آن از تولید بخار جلوگیری میکند و عملکرد بخارشو را دچار اختلال میکند. در اثر رسوب گرفتن بیش از حد بویلر و از کار افتادن بخارشو لازم است آن را تعویض نمایید.

 • قیمت تعویض بویلر و منبع بخارشو: 2000000 الی 3000000 ریال

به یاد داشته باشید که در صورت رسوب گرفتن بیش از حد بویلر یا منبع میتواند با رسوب زدایی نیز رفع شود، اما مجدد پس از مدتی رسوب گرفته و عملکرد بخارشو را مختل میکند. پس بهتر است از همان ابتدا سعی کنید از آب مقطر یا معدنی استفاده کرده و در صورت رسوب گرفتن بویلر را تعویض نمایید.

قیمت تعویض پمپ آب بخارشوی

اگر پمپ بخارشو دچار مشکل شود، بخار آب به سمت زانویی بخارشو هدایت نمیشود. در نتیجه هیچ بخاری از بخارشو خارج نمیشود. در صورت خرابی و آسیب به پمپ بخارشو لازم است آن را تعویض نمایید.

 • قیمت تعویض پمپ بخارشو: 1200000 الی 3800000 ریال

تعرفه تعویض المنت بخارشو

خرابی المنت بخارشو مساوی است با داغ نشدن و بخار نکردن بخارشو. پس در صورتی که آب بخارشو داغ نمیشود و بخاری از دستگاه خارج نمیشود، حتما لازم است المنت بخارشو را تعویض نمایید. به یاد داشته باشید که تعویض المنت همراه با تعویض بویلر خواهد بود.

 • هزینه تعویض المنت بخارشو: 5500000 الی 7000000 ریال

قیمت تعویض ترموستات بخارشو

ترموستات یک قطعه بسیار مهم و حیاتی در بخارشو میباشد. وظیفه ترموستات در بخارشو قطع و وصل المنت است. خرابی ترموستات در واقع عملکرد المنت را نیز مختل میکند. پس در صورتی که ترموستات دچار مشکل شده است، تنها لازم است آن را تعویض کنید تا مشکل برطرف گردد.

 • قیمت تعویض ترموستات بخارشو: 3500000 الی 4000000 ریال

هزینه تعمیر برد الکترونیکی بخارشو

برخی از بخارشوهای امروزی برد الکترونیکی نیز دارند. در بعضی از مواقع ممکن است برد دچار مشکل شده و بخارشو دیگر کار نکند. در این مواقع برحسب نظر کارشناس متخصص تعمیرات بخارشو و مهندس بردکار لازم است برد الکترونیکی را تعویض کرده و یا در صورت امکان تعمیر نمایید.

 • هزینه تعمیرات برد الکترونیکی بخارشو: 1400000 ریال

جمع بندی از قیمت تعمیرات انواع برند های بخارشو

کاربران گرامی، مجموعه آی پی امداد با هدف جلب رضایت شما عزیزان لیست کامل تعرفه و قیمت تعمیرات بخارشو را بر اساس نوع و برند دستگاه مشخص نموده است. این مجموعه آماده خدمت رسانی به شما در همه زمینه های تعمیرات و عیب یابی بخارشو معمولی و حرفه ای میباشد. مهمترین این خدمات عبارتند از:

 • تعویض پمپ
 • تعویض ترموستات
 • جایگزینی المنت
 • رسوب زدایی و تعویض بویلر
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
4.3/5 - (3 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • علی مهراسبی 19 اسفند 1399

  سلام پمپ داخل دسته تعویضش چقدر هزینه داره؟

  پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد