نمایندگی تعمیرات یخچال کندی

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی در تهران

امروزه یخچال از ضروری‌ترین لوازم خانگی محسوب می گردد و نمی‌توان زندگی‌ را یک روز بدون یخچال تصور کرد. به همین دلیل نه تنها در خرید یخچال باید دقت فراوان داشت، بلکه هنگام خرابی نیز باید خیلی سریع اقدام به تعمیر نمود. آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات یخچال کندی با تکنسین‌های مجرب در زمینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی در خدمت همشهریان تهرانی می‌باشد. برای تعمیر یخچال‌های کندی خود با آی.پی امداد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی در تهران

هنگام تعمیر یخچال فریزها و سایدبای‌سایدهای کندی فقط سرعت کافی نیست بلکه باید به کیفیت و کمیت ارائه خدمات تعمیر نیز توجه داشت. منظور این است که باید تعمیر در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام شود و نه آن که صرفاً عنصر زمان مورد توجه قرار گیرد. به همین دلیل، باید یخچال کندی را به دست متخصص یخچال‌های کندی و در واقع کسی که از دانش و تجربه‌ی کافی در ارتباط با یخچال‌های کندی برخوردار است سپرد.

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کندی دارای کادری مجرب و متخصص در تعمیر محصولات کندی است و در صورتی که یخچال شما دچار مشکل شده باشد، می‌توانید با یک تماس خواستار اعزام متخصص تعمیر یخچال کندی شوید تا این متخصص در کم تر از یک ساعت پس از تماس شما در منزلتان حضور یافته و اقدام به عیب یابی و رفعِ عیب یخچال کند.

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر کندی در تهران
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر کندی در تهران

مزیت تماس با آی.پی امداد: تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال کندی

 • رتبه یک در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی در تهران
 • ارائه مشاوره تلفنی رایگان جهت تعمیر یخچال توسط خود شما
 • داشتن متخصصینی با دانش فنی بالا که دائما در دوره‌های آموزشی دانش خود را به روز می کنند.
 • ارائه گارانتی خدمات
 • قیمت‌ منصفانه تعمیرات کندی برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات یخچال و ساید بای ساید کندی
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات یخچال و ساید بای ساید کندی
 • متخصصان و تعمیرکارانی با سال‌ها تجربه
 • خدمات سریع به علت داشتن شعب گوناگون در سطح شهر تهران

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کندی، در زمینه تعمیرات ساید محصولات کندی نیز فعالیت می کند:

تعمیرگاه‌های مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی در تهران

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر آی.پی امداد با برخورداری از حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌های تعمیر لوازم خانگی و یخچال فریزر برند کندی آماده ارائه خدمات در سطح شهر تهران است. اگر در استفاده از یخچال فریزر کندی خود دچار مشکل شدید و یخچال فریزر شما به صورت مطلوب کار نمی‌کند و یا کد ارور ظاهر شده یا اصلا کار نمی‌کند، فقط کافی است با یکی از تعمیرگاه‌های کندی تماس بگیرید تا در کم‌ترین زمان یکی از تعمیرکاران یخچال فریزر را به محل شما ارسال کنند.

نمایندگی‌های تعمیرات یخچال کندی و خدمات پس از تعمیر

اگر یخچال و ساید بای ساید کندی شما برگه گارانتی شرکتی دارد و تاریخ آن نگذشته است ،شما می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل با نمایندگی‌های مجاز تعمیرات یخچال کندی در سطح تهران تماس گرفته و کمک بگیرید. در این صورت شما از مزایا و تعهداتی که آی.پی امداد، نمایندگی رسمی لوازم خانگی کندی در قبال محصولات خود دارد بهره‌مند می‌شوید. اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لوازم خانگی کندی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز تعمیرات لوازم خانگی کندی آی.پی امداد در سراسر تهران یا دفتر نمایندگی کندی تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس لوازم خانگی کندی خود انتخاب نمایید.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در محل و منزل

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی در منزل و محل شما با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران و کرج است. چنانچه یخچال شما خراب شد دیگر نگران هزینه‌های حمل و نقل و زخمی شدن دیواره یخچال حین حمل و نقل نباشید. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی سال‌های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی یخچال‌های کندی رادر محل و منزل شما در سطح شهر تهران و کرج انجام می‌دهد.

متخصصین آی.پی امدادی که برای تعمیر یخچال فریزر کندی شما به محل اعزام می‌شود با داشتن تخصص و سابقه بالا در زمینه یخچال‌های کندی سریعا پی به علت خرابی یخچال می‌برند این متخصصین توانسته اند گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیرات یخچال فریزر کندی و تعمیرات ساید بای ساید کندی را در تمامی تعمیرگاه های مجاز کندی  در محل و منزل عهده‌دار شود.

هزینه تعمیر یخچال کندی در تعمیرگاه‌های کندی

هزینه‌ی کار هزینه‌ای مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است و پیش از اعزام متخصص به منزل شما در مورد هزینه توافق صورت خواهد گرفت. متخصصین آی.پی امداد تا حد امکان سعی می‌کنند قطعات را تعمیر کنند و در صورت نیاز به تعویض قیمت منصفانه‌ای با توجه به اصلی بودن قطعات تعویضی اعلام می‌کنند.

مشکلات رایج یخچال فریز و ساید بای ساید کندی

خنک نشدن یخچال کندی

دلایل متفاوتی مانند خرابی ترموستات، کمپرسور، لاستیک درب، فن و یا تمام شدن گاز یخچال ممکن است علت خنک نشدن یخچال باشد.

یخ نساختن یخساز یخچال کندی

غالبا علت کار نکردن یخساز یخچال ساید بای ساید،خرابی دستگاه یخ‌ساز که در خود ساید واقع شده است می‌باشد که با تعمیر مشکل برطرف می‌شود.

روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه آب یخچال و فریزر کندی

علت روشن شد چراغ فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید این است که نیاز به تعویض فیلتر دارد؛ قابل ذکر است باید هم فیلتر داخل و هم فیلتر ترها نیترات به آب داده و باعث آنتی باکتریال شدن آب می‌شوند.

فریزر کندی خوب منجمد نمی‌کند

دلایل متفاوتی برای منجمد نکردن فریزر وجود دارد مانند: ترموستات، شارژ گاز، کمپرسور، لاستیک درب، خرابی فن یا عمل نکردن دیفراست. در یخچال‌های دیفراست می­توانید با تماس با آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال کندی مشکل یخچال کندی خود را حل کنید .

 داغ شدن موتور یخچال و ساید بای ساید کندی

دمای موتور تا 70 درجه طبیعی است، ولی اگر موتور یخچال داغ کند و دمایی بیش از این پیدا کند موتور از کار خواهد افتاد.

یخچال کندی برفک می‌زند

برفک زدن در یخچال فریزرهای دیفراست طبیعی است ولی در یخچال فریزرهای نوفراست المنت مشکل دارد و باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

نشت آب از آبریز ساید بای ساید کندی

علت خارج شدن آب از آبریز ساید بای ساید سوختن شیر برقی یخچال است. اگر آب به صورت قطره قطره از آبریز یخچال نشت می‌کند مشکل از شیر برقی یخچال است که پیستون باز و بسته شدن شیر برقی به درستی کار نمی‌کند و با اینکه پدال را فشار نداده اید آب از آبریز جاری یا نشت می‌کند. در این صورت باید شیر برقی را تعویض کنید. نمایندگی تعمیرات یخچال کندی می­تواند مشکل شما را در این مورد به خوبی برطرف نماید.

 فشار آب آبریز یخچال کندی کم است

کم شدن فشار آّبریز ساید یا به علت کم بودن فشار آب خانه است یا به علت رسوب گرفتن فیلترها است که در این صورت باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد.

یخچال کندی صدا می‌دهد

علت صدا دادن یخچال خرابی در پایه‌های موتور، فن و ملحقات آن است که باید در صورت امکان تعمیر در غیر این صورت تعویض شود.

یخچال کندی روشن نمی‌شود

 • علت روشن نشدن یخچال کندی می‌تواند هر یک از موارد زیر باشد:
 • به برق وصل نباشد.
 • دوشاخه یا سیم رابط معیوب باشد.
 • ترموستات یخچال مشکل داشته باشد.
 • اورلود معیوب باشد.
 • موتور یخچال خراب شده باشد.

با مواجه شدن با هر کدام از این موارد مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال کندیتماس با آی.پی امداد می­تواند چاره کار شما باشد.

 یخچال کندی اتومات کار نمی‌کند

 • علت اتومات کار نکردن یا همان خاموش و روشن اتوماتیک یخچال در یخچال هایی که ترموستات دارند، می‌تواند این باشد که لوله بالب از جای خود خارج شده باشد، ترموستات تنظیم نباشد، سیستم دیفراست دائم در مدار باشد، تایمر یخچال خراب باشد، لاستیک دور درب خراب باشد، یخچال شارژ گاز نیاز دارد، فن یخچال خراب است. مقدار برفک در آواپراتور بسیار زیاد است. یا هر چیز دیگری که باعث سرما آوردن می‌شود.

علت اتومات کار نکردن یا همان خاموش و روشن اتوماتیک یخچال در یخچال هایی که با صفحه نمایشگر تنظیم می شوند:

 • سنسور دمای یخچال کندی خراب است.
 • برد الکترونیکی دستگاه خراب شده است.
 • سیستم دیفراست دائم در مدار است برد دستگاه باد تعمیر یا تعویض شود.
 • لاستیک دور درب خراب است.
 • یخچال نشتی دارد و باید شارژ گاز شود.
 • فن یخچال خراب است.
 • مقدار برفک در اواپراتور بسیار زیاد است.
 • یا هر چیز دیگری که باعث سرما آوردن می‌شود.

مواد داخل فریزر منجمد شده و سرما بیش از حد زیاد است

علت منجمد شدن مواد غذایی در فریزر کندی:

 • ترموستات یخچال خراب است.
 • لوله بالب از جای مخصوص خود در اواپراتور جدا شده است.
 • سیم های ترموستات به هم اشتباه وصل شده است.
 • سنسور دستگاه خراب است
 • سیم‌های رابط معیوب شده است یا سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال بدنه دارد یا ترموستات اتصال بدنه دارد یا موتور اتصال بدنه دارد.

بدنه یخچال کندی برق دارد

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که به بدنه یخچال کندی خود دست بزنید و متوجه شوید که بدنه یخچال شما برق دارد. دلایل وجود برق در بدنه یخچال عبارت است از:

 • سیم‌های رابط معیوب شده است.
 • سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال بدنه دارد.
 • سیم ارت یخچال به درستی نصب نشده است.

برای حل مشکل برق موجود در بدنه یخچال و سایدبای‌ساید کندی در ابتدا باید یخچال را از برق بکشیم سپس رله استارت و اورلود را از موتور جدا می‌کنیم و یخچال را مجددا به برق می‌زنیم و با مولتی متر چک می‌کنیم و قطعاتی مانند سر پیچ لامپ، ترموستات را یکی یکی چک می‌کنیم تا اتصال را پیدا کنیم و اتصال برق بدنه را رفع کنیم. هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال کندی سعی کنید تشریح دقیق از مشکل یخچال به آن بدهید.

صدای یخچال کندی زیاد و غیرعادی است

علت‌های صدا دادن یخچال کندی عبارتند از:

 • موتور معیوب است.
 • اتصالات موتور به شاسی شل شده است.
 • فن موتور دچار مشکل شده یا یخچال شما تراز نیست.

لامپ روشنایی یخچال کندی روشن نمی شود

اگر لامپ سوخته باشد، کنتاکت‌های اتصال سر پیچ به لامپ خوب اتصال نکنند، شستی معکوس لامپ معیوب باشد و یا سیم‌کشی روشنایی اشتباه باشد لامپ روشنایی روشن نمی‌شود.

موتور یخچال کندی کم کار می‌کند و سرمای آن کم شده است

در صورت کم کار کردن موتور یخچال درجه ترموستات روی شماره مناسب تنظیم نشده است و ترموستات تنظیم نیست.

فریزر یخچال فریزر کندی خوب خنک می‌شود، ولی قسمت یخچال اصلا خنک نمی‌شود

اگر گاز در یخچال نشتی داشته باشد و گاز یخچال فریزر کم شده باشد این مشکل پیش می‌آید و برای حل آن باید شارژ گاز شود.

در صورتی‌که هر یک از مشکلات بالا و یا مشکلات دیگری برای یخچال فریزر و ساید بای ساید شما پیش آمد می‌توانید با آی.پی امداد تماس بگیرید تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کندی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کندی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کندی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.