021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال میله در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال میله

نمایندگی تعمیرات یخچال میله
نمایندگی تعمیرات یخچال میله
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات یخچال میله Miele در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده آی پی امداد در محل کار یا منزل به عیب یابی و تعمیر یخچال میله شما عزیزان می پردازد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله تا 75 % در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی سوالات خود را در زمینه تعمیر یخچال فریزر میله در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند. همچنین برای استفاده از خدمات می توانید فرم درخواست تعمیرات را تکمیل کرده و یا با شماره 58941-021 تماس حاصل نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال میله Miele در تهران

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال میله Miele در تهران به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر میله تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 • بعد از تماس، مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 • تعمیرکار یخچال میله ظرف کمتر از یک ساعت جهت عیب یابی و تعمیرات در محل حضور پیدا می کند.
 • بعد از اتمام خدمات تعمیر یخچال میله به شما فاکتور رسمی و ضمانتنامه تقدیم می گردد.
 • در نهایت از شما بابت رضایتمندی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله نظرسنجی می شود و هر انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر میله با استفاده از قطعات فابریک به رفع مشکل دستگاه شما پرداخته می شود و کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

کاربران گرامی، توجه نمایید که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد جهت تعمیر یخچال میله به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی می نمایید. در این مرکز با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار مجرب و متخصص به عیب یابی و تعمیرات یخچال میله پرداخته می شود. ما اطمینان داریم که بعد از اتمام خدمات بهترین مبلغ آی پی امداد خود شما خواهید بود.

نمایندگی تعمیرات یخچال میله Miele در تهران

به ‌احتمال ‌زیاد بروز مشکل در یخچال به دلیل خراب شدن یکی از قطعات درون دستگاه ایجاد شده است. در صورتی‌ که شما از تعمیرکار عمومی و غیرحرفه‌ای در زمینه تعمیرات یخچال میله استفاده کنید، ممکن است تعویض قطعات یخچال میله را با قطعات بی‌کیفیت انجام دهد و همین کار نیز باعث شود پس از مدتی مجدداً همان قطعه در یخچال دچار مشکل شود. اما در صورتی‌ که شما از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران استفاده کنید، تعویض قطعات یخچال را با قطعات اصل و فابریک که دارای گارانتی هستند، انجام می‌دهند و این موضوع باعث می‌شود که یخچال شما مانند روز اول و بدون هیچ مشکلی کار خود را انجام دهد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله در تهران :

 • ارائه خدمات (تعویض قطعات یخچال میله، تعمیر قطعات و…) در محل و منزل مشتری
 • برخورداری از پرسنلی که کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف را در زمینه قطعات و ارورهای مختلف یخچال میله دیده‌اند و به ‌آسانی مشکل یخچال را تشخیص می‌دهند.
 • ارائه گارانتی تعمیرات
 • تعمیر یخچال با قیمت مناسب تصویب‌ شده در اتحادیه
 • رعایت اصول قوانین مشتری مداری و نکات بهداشتی

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله در تهران، خطرات ناشی بعد از تعمیر شما را تهدید نمی کند و به مانند روز اول می توانید از دستگاه خود استفاده نمایید.

اگر از کاربران یخچال میله هستید، پیشنهاد می‌کنیم هنگام بروز مشکل در یخچالتان با یک نمایندگی تعمیرات یخچال میله تماس بگیرید و حل مشکلات و ارورهای مختلف دستگاهتان را به تعمیرکاران این نمایندگی بسپارید.

مزایای تعمیر یخچال میله در نمایندگی آی پی امداد

تعمیر یخچال میله Miele در نمایندگی مجاز آی پی امداد با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده در محل انجام می گردد. مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله در تهران به شرح زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی
 • ارائه فاکتور و ضمانتنامه رسمی بعد از خدمات
 • سرعت در تعمیر یخچال میله
 • ارائه خدمات در همان روز بعد از تماس شما
 • رعایت اصول و قواعد مشتری مداری در حین خدمات تعمیر یخچال فریزر میله
 • رعایت نکات مشتری در محل شما عزیزان

با استفاده از خدمات آی پی امداد برای تعمیر یخچال میله خود به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه کمک نموده اید.

خدمات پس از فروش یخچال میله به چه صورت است؟

یکی از سوالاتی که مصرف کنندگان در هنگام بروز مشکل در یخچال میله مطرح می کنند این است که استفاده از خدمات پس از فروش یخچال میله به چه صورت است؟

برند میله نیز مانند سایر برندهای خارجی در ایران هیچ خدمات پس از فروشی به صورت مستقیم ندارد و عمده خدمات و گارانتی که برای این محصول ارائه می گردد، توسط شرکت های کوچک داخلی انجام می شود که می توانید با تماس با شماره موجود بر روی ضمانت نامه از این خدمات بهره مند شوید.

چنانچه مانند سایر مصرف کنندگان از این خدمات راضی نیستید به هیچ عنوان نگران نباشید؛ زیرا تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال میله در محل می باشد.

تعمیر یخچال فریزر میله در منزل یا محل کار

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر میله در منزل به شرح زیر می باشد :

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر میله در منزل از پرداخت هزینه اضافی جلوگیری نموده اید.
 • هنگامی که تعمیرکار یخچال میله برای ارائه خدمات در محل شما حاضر می شود و نهایتا به رفع عیب می پردازد، دیگر خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 • شما عزیزان می توانید از نزدیک شاهد خدمات تعمیرکار یخچال فریزر میله باشید.

یخچال یکی از گران‌ترین و پرکاربردترین لوازم برقی موجود در هر خانه‌ای است که خراب شدن آن نه ‌تنها هزینه‌های زیادی می‌طلبد، بلکه مشکلات زیادی را نیز ایجاد می‌کند. شما می‌توانید با انتخاب یک نمایندگی تعمیرات یخچال میله در محل و منزل، حل تمام مشکلات دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارید و خیال خود را از بابت مشکلات به وجود آمده در یخچال راحت کنید.

اگر در تهران زندگی می‌کنید، می‌توانید هنگام بروز هر مشکلی در یخچالتان با نزدیک‌ترین نمایندگی آی پی امداد با منزلتان تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را در محل و منزلتان و با قیمت مناسب برطرف نمایید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال میله چه ویژگی هایی دارد؟

در صورتی که یخچال میله شما دچار خرابی ها و ایراداتی شده است، باید بدانید که تعمیر و رفع عیب آن نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. تعمیرکاری که از تخصص و تجربه زیادی برخوردار نباشد، نمی تواند دستگاه را به درستی عیب یابی و تعمیر نماید. از این رو خدمات تعمیر یخچال میله در محل و منزل شما توسط تعمیرکار متخصص می تواند به شما کمک زیادی نماید.

 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال میله برای ارائه خدمات تعمیرات دستگاه شما ضمانتنامه معتبر ارائه می نماید.
 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد در زمینه تعمیرات یخچال میله از دانش و تخصص بالایی برخوردار می باشند.
 • تعمیرکاران این مجموعه شما را در زمینه نحوه تعمیر و یا تعویض قطعات یخچال میله راهنمایی کامل می کنند.
 • تکنسین های متخصص نمایندگی از قطعات اورجینال و اصلی برای تعویض قطعات یخچال شما استفاده می کنند.

عیب یابی یخچال میله توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

عیب یابی یخچال میله توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید، همچنین در نظر داشته باشید، در صورت فنی بودن می توانید به راحتی به رفع عیب و تعمیر یخچال میله خود بپردازید.

گاهی با ارورهای مختلفی مواجه می شوید و بدون اطلاع از دلایل یا تبعات آن، همچنان اجازه می دهید دستگاه به فعالیتش ادامه دهد. در این هنگام می بایست کار را به کاردان بسپارید. نمایندگی تعمیرات یخچال میله در تهران به صورت حضوری در شناسایی و عیب یابی این خطاها و مشکلات عملکردی به شما کمک می کند و باعث افزایش کارایی دستگاه شما می شود؛ چرا که روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات یخچالتان خاتمه می دهد.

در اینجا، تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر میله اطلاعات جامعی را از ایرادات متداول یخچال میله ارائه می دهد تا با داشتن شناختی نسبی، بر مشکلات پیش رو غلبه کنید.

دیواره یخچال میله داغ می‌شود، برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

یکی از شکایت‌های رایج اغلب کاربران یخچال میله، ‌داغ شدن دیواره یخچال است. در مورد این مسئله باید بدانید که داغ شدن دیواره یخچال مشکل خاصی در یخچال نیست و معمولاً به دلیل وارد شدن و خارج شدن گاز درون یخچال و تولید سرما درون آن ایجاد می‌شود.

آب از کف دستگاه به بیرون نشت می‌کند، نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال میله به چه صورت است؟

اگر دستگاه شما نشتی دارد، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال میله موارد زیر را چک نمایید:

 • در قسمت کف یخچال میله یک خروجی وجود دارد که آب از آن قسمت به سمت خارج هدایت می‌شود.
 • مسدود شده این خروجی باعث نشت کردن و مرطوب شدن کف یخچال می‌شود.
 • شما می‌توانید بدون نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال میله این مشکل را برطرف کنید.
 • برای رفع آن باید خروجی آب را بررسی و عاملی را که باعث انسداد آن شده است، تمیز نمایید.

چراغ ال ای دی یخچال میله کار نمی‌کند، شیوه عیب یابی و تعمیر دستگاه در این مواقع

اگر چراغ ال ای دی دستگاه شما کار نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال میله موارد زیر را چک نمایید:

 • چراغ ال ای دی در یخچال میله با باز شدن درب یخچال به مدت 15 دقیقه به ‌صورت اتوماتیک و خودکار خاموش می‌شود.
 • در صورت بروز این مشکل، شما باید ابتدا درب یخچال را بسته و سپس مجدداً آن را بازکنید.
 • در صورت برطرف نشدن مشکل بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال میله تماس بگیرید.
 • زیرا این مشکل معمولاً به دلیل خراب شدن برد الکتریکی یا سوختن لامپ ایجاد می‌شود که بهتر است تعمیر آن به ‌وسیله تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص در زمینه تعمیرات یخچال میله انجام شود.

کدهای خاصی بر روی صفحه ‌نمایش یخچال میله ظاهر می‌شوند، روش عیب یابی دستگاه چگونه است؟

 • کدهای خاصی که از F0 تا F9 بر روی صفحه‌ نمایش یخچال نمایان می‌شوند، به معنای وجود مشکل در یکی از قطعات یخچال است.
 • شناسایی علت ارور و برطرف کردن آن به‌ وسیله افراد عادی و معمولی امکان‌پذیر نیست و باید به ‌وسیله تعمیرکار حرفه‌ای یخچال میله انجام شود.
 • شما هنگام بروز این کدهای خطا می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال میله در آی پی امداد تماس بگیرید و حل مشکل دستگاه خود را به تعمیرکاران این نمایندگی بسپارید.

دمای دستگاه خیلی پایین یا بالا است، برای تعمیر یخچال میله چه باید کرد؟

اگر دمای دستگاه شما تغییر کرده است، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر میله موارد زیر را چک نمایید:

 • بالا و پایین رفتن دما یخچال بیش ‌از حد ممکن است به دلیل بهم خوردن تنظیمات یخچال و خراب شدن ترموستات یخچال ایجاد شود.
 • شما برای برطرف کردن این مشکل قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال میله، می‌توانید ابتدا دمای یخچال را بررسی کنید و در صورت نامناسب بودن دما آن را تنظیم نمایید.
 • البته باید بدانید که تنظیم شدن دما یخچال در میزان مشخص‌ شده توسط شما به مدت 24 ساعت طول می‌کشد.
 • پس از اتمام این زمان و در صورت برطرف نشدن مشکل یخچال می‌توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال میله تماس بگیرید.

کمپرسور دستگاه به ‌صورت مداوم کار می‌کند، رفع عیب و تعمیر یخچال میله به چه شکل انجام می شود؟

اگر کمپرسور دستگاه شما به صورت مداوم یا بیش از حد کار می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال میله موارد زیر را چک نمایید:

 • خراب شدن موتور یخچال، کم شدن گاز یخچال میله و ایجاد مشکل در دیفراست باعث مداوم کردن یخچال می‌شود.
 • شما برای برطرف کردن این مشکل، بهتر است ابتدا کندانسور و قسمت پشتی یخچال (شامل لوله‌های آن) را تمیز و پاک‌ کنید.
 • اگر مشکل یخچال با انجام این کار برطرف نشد، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال میله تماس بگیرید و بررسی قطعات یخچال و حل مشکلات آن را به تعمیرکاران این نمایندگی بسپارید.

موتور دستگاه بیش ‌از حد کار می‌کند، نظر تعمیرکار یخچال میله در این باره

اگر موتور دستگاه شما بیش از حد کار می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر میله موارد زیر را بررسی نمایید:

 • قرار دادن یخچال در حالت Super cool و Speed cool یکی از دلایلی است که باعث کار کردن بیش ‌از حد موتور یخچال می‌شود.
 • شما هنگام بروز این مشکل، ابتدا باید بررسی کنید که آیا یخچال را برای تولید سرما زیاد در این حالت‌ها گذاشته‌اید یا خیر؟
 • در صورتی ‌که از نبود یخچال در این حالت‌ها مطمئن شده‌اید، می‌توانید برای حل مشکل یخچال با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر میله تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را در محل و منزلتان برطرف نمایید.
 • بررسی کردن موتور یخچال و حل مشکلات آن نیاز به تعمیرکار متخصص دارد و به ‌وسیله تعمیرکاران عمومی و عادی امکان‌پذیر نیست.

یخچال میله هیچ سرمایی از خود تولید نمی‌کند، راهکار تعمیر و عیب یابی دستگاه در این مواقع

اگر دستگاه شما سرمای خود را از دست داده است، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال میله موارد زیر را چک نمایید:

 • فعال بودن حالت دمو، خراب شدن دیفراست، کم شدن گاز یخچال و… باعث ایجاد این مشکل در یخچال می‌شود.
 • شما می‌توانید قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال میله، ابتدا حالت دمو را در یخچال بررسی کنید و از غیرفعال بودن آن مطمئن شوید.
 • اگر حالت دمو در یخچال فعال ‌شده باشد، برای غیرفعال کردن آن باید کلیدهای Freezer+ Energy Saver و در صورتی ‌که کلید Lighting نیز در یخچال وجود داشته باشد، این کلید را به همراه کلیدهای نامبرده شده به مدت 3 ثانیه فشار دهید.
 • بعد از اتمام این زمان، صدایی از یخچال شنیده می‌شود که این صدا به معنای غیرفعال شدن حالت دمو در یخچال بوده و بعد از گذشت 2 ساعت، سرما یخچال به حالت عادی برمی‌گردد.
 • در صورتی‌ که بعد از گذشت 2 ساعت نیز یخچال هیچ سرمایی تولید نکرد، بهتر است تعمیر کردن یخچال را به نمایندگی تعمیرات یخچال میله بسپارید.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر میله در محل

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که نمایندگی تعمیرات یخچال میله دارد، این است که طبق تعرفه اتحادیه و بعضا کمتر از آن هزینه تعمیر را دریافت می کند، دلایل تفاوت نرخ تعمیرات یخچال میله را در زیر شرح داده ایم:

 • استفاده از قطعات فابریک و متفرقه هزینه تعمیرات یخچال میله را تحت شعاع قرار می دهد.
 • مدت زمان گارانتی ارائه شده برای خدمات یخچال فریزر میله هزینه تعمیرات را تغییر می دهد.
 • تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما هزینه تعمیرات متفاوتی را در بر خواهد داشت.

بعد از حضور تعمیرکار یخچال میله در منزل و پس از اتمام کار فاکتوری که در آن لیست تمام‌ کارهای انجام شده برای درست کردن یخچال همراه با میزان هزینه هر کدام مشخص ‌شده است، به مشتری عرضه می‌کند تا خیال مشتری را از بابت هزینه‌ها راحت کند. لازم به ذکر است بسیاری از تعمیرکاران غیرمجاز برای گرفتن پول بیشتر از ارائه فاکتور به مشتری خودداری می‌کنند و تنها میزان پول پرداختی را به مشتری بیان می‌کنند.

کاربران گرامی در هر کجای تهران بزرگ که ساکن هستید، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر میله خود با نزدیکترین شعبه تماس حاصل نمایید.

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات یخچال میله

افزایش قیمت لوازم خانگی باعث شده تا بسیاری از مصرف کنندگان به خدمات تعمیرات یخچال تمایل بیشتری داشته باشند؛ در همین راستا مشتریان برای اطمینان بیشتر سوالات بسیاری را از اپراتورهای این مجموعه می پرسند که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

 • هزینه تعمیر یخچال میله چقدر است؟

همانطور که پیش تر به این مسئله اشاره کردیم، هزینه تعمیرات یخچال میله مطابق با تعرفه اتحادیه محسابه می شود و با بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال میله در منزل می توانید تا 75% هزینه تعمیرات دستگاه خود را کاهش دهید.

 • روش تسویه صورتحساب تعمیر یخچال میله به چه شکل می باشد؟

شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله در آی پی امداد می توانید پس از اتمام تعمیرات و در صورت رضایت آن را پرداخت نمایید.

 • در صورت بروز مجدد ایراد در یخچال میله هزینه جداگانه ای باید پرداخت گردد؟

در صورتی که در زمان گارانتی دستگاه مشکلی که توسط تعمیرکار یخچال میله در آی پی امداد حل شده، دوباره ایجاد شود آی پی امداد موظف است آن را به صورت رایگان رفع کند.

 • مدت اعتبار ضمانتنامه تعمیرات یخچال میله در تعمیرگاه آی پی امداد چقدر است؟

شما با بهره مندی از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد می توانید ضمانتنامه کتبی با اعتبار 3 الی 12 ماه دریافت کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال میله در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از تعمیر یخچال میله در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • تعمیرات یخچال میله در محل
 • دسترسی به تعمیرکار میله در منزل
 • استفاده از گارانتی برای خدمات تعمیرات
 • دسترسی به قطعات فابریک میله با قیمت منصفانه
 • بهینه سازی هزینه ها و زمان تعمیرات

کاربران گرامی، آی پی امداد در این مرکز به شفاف سازی هزینه خدمات تعمیرات یخچال میله پرداخته است تا با اطمینان و آگاهی از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید. همچنین در نظر داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان به آموزش راهنمای استفاده و تعمیرات یخچال میله در همین مقاله دیگر مقاله های سایت پرداخته ایم تا چنانچه فنی هستید یا مشکل دستگاه شما جزئی است، به راحتی و بدون پرداخت هزینه به عیب یابی و تعمیر یخچال میله خود بپردازید.

همان‌طور که می‌دانید، طول عمر یک وسیله برقی علاوه بر اینکه وابستگی زیادی به قطعات به ‌کار رفته در آن دارد، به میزان زیادی نیز تابع نحوه نگهداری از آن نیز می باشد. یخچال میله نیز از این امر مستثنی نیست و با وجود کیفیت بالایی که دارد، ممکن است در برخی از مواقع به دلیل استفاده نادرست، نوسانات برقی و… دچار مشکلاتی شود که البته با استفاده از خدمات آی پی امداد همه این مسائل قابل حل می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال میله در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال میله Miele در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال میله Miele در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال میله Miele به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال میله Miele، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست