نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال

نمایندگی تعمیرات کولرگازی تی سی ال

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز کولر گازی تی سی ال در تهران

کولر گازی تی سی ال در اکتبر 1999 تولید و وارد بازار شد. شرکت کولر گازی TCL بعد از سال 1999 به ساخت انواع کولرهای گازی مسکونی، کولرهای گازی تجاری، کولرهای گازی قابل حمل، مرطوب کننده های هوا و کمپرسورهای کولر گازی تخصص دارد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی تی سی ال برای بیش از یک دهه نصب، نگهداری و تعمیر کولر گازی تی سی ال را برای شرکتهای مختلف در سراسر ایران و از جمله تهران انجام داده است. ما برای مشتریان خود بیش از 2000 نمایندگی را در سراسر کشور تهیه کرده ایم تا بتوانیم تضمین کنیم که مهندسان و تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز کولر گازی تی سی ال هرگز دور از دسترس نیستند. این دقیقاً همان دلیلی است که ما می توانیم قیمت های عالی و سطح خدماتی را ارائه دهیم که هر شرکت محلی را به رقابت با ما فرا خواند.

مزایای خدمات منظم نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال

 • در نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال در محل نیازی نیست شما کولر گازی خود را از محل و منزل خود بیرون بیاورید. تعمیرکاران ما به منزل شما خواهند آمد.
 • کاهش از کار افتادگی ها و خراب شدن های کولر گازی تی سی ال
 • افزایش کارایی اسپلیت تی سی ال و کولر گازی تی سی ال
 • تعمیر و نگهداری منظم سیستم کولر گازی تی سی ال مزایای زیر را دارد:
 • مانع از بو دادن اسپلیت ها می شود
 • باعث می شود که سیستم برای مدت زمان طولانی بهتر کار کند
 • خطاهای کوچک را قبل از اینکه آنها به خطاهای بزرگتری تبدیل شوند، رفع می کنند
 • هوا را سالم تر و پاک تر می کند

انواع سیستم های کولر گازی تی سی ال در نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال

 1. اسپلیت های دیواری تی سی ال: این اسپلیت ها در مکان های مختلف از جمله دفاتر، واحدهای تجاری و خانه ها استفاده می شود. این اسپلیت ها دارای محیط زیست دوستانه و فیلترهای قابل شستشو با طول عمر زیاد هستند.
 2. کولر گازی تی سی ال با داکت: اغلب برای اهداف زیباشناختی، این سیستم ها به صورت بصری در داخل یک سقف خالی قرار می گیرند. داکت انعطاف پذیر برای اتصال کولر گازی تی سی ال به سقف استفاده می شود.
 3. کولر گازی تی سی ال مسقف: کولر گازی مسقف بدون اینکه اثر فیزیکی بر طراحی داخلی داشته باشد، راحتی و آسایش را فراهم کنید. این اسپلیت ها می توانند در بسیاری از انواع سقف های معلق نصب شوند.
 4. کولر گازی تی سی ال متصل به کف / سقف: با استفاده از طراحی مدرن، این اسپلیت ها بدون نیاز به اصلاح و مدرن سازی برای کف و سقف مناسب هستند.
 5. سیستم های کولر گازی تی سی ال چندکاره: نگه دارنده هوای داخلی این دستگاه های مختلف چند کاره داخلی از یک واحد بیرونی اجرا می شوند. سیستم های دیواری نصب شده، سیستم های داکت دار و مسقف می توانند در کنار این سیستم ها مورد استفاده قرار گیرند.
 6. کولر گازی تی سی ال VRV / VRF: این سیستم ها عمدتاً برای ساختمان های چند طبقه و بلوک های اداری مورد استفاده قرار می گیرند زیرا آنها در یک زمان مکان های خیلی بزرگ را خنک می کنند. آنها با استفاده از کنترلرهای مادون قرمز الکترونیکی کنترل می شوند که به کنترل سریع و آسان دما، سرعت فن و تایمر کمک می کند.
تعمیرگاه مجاز کولر گازی تی سی ال در تهران
تعمیرگاه مجاز کولر گازی تی سی ال در تهران

چرا تعمیر و نگهداری کولر گازی تی سی ال مهم است؟

فیلترهای مسدود شده، آلودگی سیم پیچ های کندانسور و تبخیر کننده در کولر گازی تی سی ال می توانند انرژی مصرفی سیستم را تا 36٪ افزایش دهند. اثرات تعمیر و نگهداری بیشتر سیستم شامل کاهش جریان هوا، کاهش ظرفیت گرمایی و خنک کنندگی، کاهش طول عمر موتور فن و طول عمر سیستم می شود. نتيجه نهايي افزايش هزينه های جاری است. فیلتر های مسدود شده بر روی عملکرد سیستم کولر گازی تی سی ال تا حد زیادی تأثیر می گذارد.

تعمیرگاه مجاز کولر گازی تی سی ال در تهران

کولرهای گازی تی سی ال در اکثر کسب و کارها نقش مهمی ایفا می کنند زیرا به کارکنان و مشتریان در محیط فروشگاه یا محیط های اداری حس راحتی و آسایش می دهد. تعمیرگاه مجاز کولر گازی تی سی ال در تهران فوریت را درک می کند هنگامی که سیستم های کولر گازی خراب می شوند، ما به طور مداوم کار می کنیم تا تعداد پاسخ های موثر خود را برای تعمیر کولر گازی ادارات بهبود بخشیم.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال پاسخ گویی و سرویس دهی جامعی را برای تمام مشتریان ما در هر مکانی در سراسر کشور ارائه کرده است. ما می توانیم تمام مدل های مختلف کولر گازی تی سی ال را حفظ و تعمیر کنیم و تعمیرات فوری و ضروری را در اولین فرصت انجام دهیم.

مشکلات رایج کولر گازی تی سی ال در نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال 

برخی از مشکلات رایج در کولر گازی عبارتند از:

1- آب در کولر گازی تی سی ال نشت می کند

اسپلیت تی سی ال هیچ هوای گرمی تولید نمی کند (زمانی که در حالت گرم کردن قرار دارد) یا هیچ هوای سردی تولید نمی کند (زمانی که در حالت خنک کنندگی قرار دارد)

2- تجهیزات کولر گازی تی سی ال روشن نمی شوند یا بوی نامطبوع از تجهیزات تی سی ال می آید.

برخی از این مشکلات را می توان در اولین تعمیر کولر گازی تی سی ال در مکان رفع کرد. در واقع، ممکن است مشکل شما فقط این باشد که فیلتر شما نیاز به تمیز شدن دارد. با این وجود، تعمیر موثر خطاهای جدی تر ممکن است به قطعات جدید و یک بازدید اضافی از مکان شما نیاز داشته باشد.

تجهیزاتی که بیش از 15 سال عمر کرده اند و دارای خطا هستند، اغلب تعمیر آنها اقتصادی نمی باشد و بنابراین راه حل ارزان تر، تعویض سیستم کولر گازی تی سی ال خواهد بود. اغلب قطعات مورد نیاز برای تعمیر واحدهای قدیمی AC دیگر ساخته نمی شوند و یا حداقل هزینه های تعمیر و نگهداری آنها زیاد می باشد. تحقیقات انجام شده توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال نشان می دهد که کولر گازی های مدرن می توانند تا 50٪ کارآمد تر از اسپلیت های 10 تا 15 ساله باشند.

خطاها، مشکلات و تعمیر کولر گازی تی سی ال نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی تی سی ال 

1-اسپلیت داخلی تی سی ال به طور معمولی کار می کند اما اسپلیت خارجی تی سی ال کار نمی کند.

تحلیلی بر علل این مشکل و تعمیر کولر گازی تی سی ال:

الف) اگر کد خطا نمایش داده شود، مطابق با کد خطا رفتار کنید. در غیر این صورت، مراحل زیر را با دقت بخوانید و انجام دهید.

ب) اگر فن خنک کننده به طور معمولی کار کند (فن بیرونی شروع به کار می کند 5 ثانیه قبل از اینکه کمپرسور شروع به کار کند و 15 ثانیه پس از قطع کمپرسور متوقف می شود)، مشتری ممکن است تصور اشتباهی داشته باشد که واحد بیرونی کمپرسور کار نمی کند زیرا فرکانس کاری کم است یا سیستم در کمبود مبرد است. اثر سیستم خنک کنندگی / گرم کنندگی را بررسی کنید و تایید کنید که سیستم درکمبود مبرد است.

ج) مقاومت سنسور دمایی را بررسی کنید (به ضمیمه برای پارامترهای سنسور دمایی مراجعه کنید). سنسور دما را در صورت نیاز تعویض کنید.

د) بررسی کنید که آیا جامپر JP3 به برد کنترل داخلی جوش داده شده است. اگر جوش داده نشده باشد، جامپر را جوش دهید. سپس اسپلیت را دوباره راه اندازی کنید و بررسی کنید که چه کد امنیتی حفاظتی نمایش داده خواهد شد. مطابق با کدهای حفاظتی نمایش داده شده رفتار کنید.

ه) سیم کشی مدار داخلی و خارجی و مدار چاپی را بررسی کنید. بررسی کنید که آیا اتصال امن است یا خیر. لطفاً سیم ها را محکم کنید.

2) اسپلیت بیرونی متوقف شده است هنگامی که سیستم کولر گازی برای یک دوره زمانی کار کرده است.

تحلیلی بر علل این مشکل و تعمیر کولر گازی تی سی ال:

الف) اگر هر خطایی بعد از توقف نمایش داده شود، مطابق با کد خطا رفتار کنید. در غیر این صورت، مطابق با مرحله (ب) بررسی کنید.

ب) ولتاژ تغذیه طبیعی مشمول تغییر ولتاژ طبیعی را بررسی کنید، وقتی تهویه هوا شروع شده است. اگر ولتاژ ناپایدار باشد یا خیلی زیاد تغییر کند، لطفاً منبع برق را بررسی کنید. اگر مشکلی نبود، مطابق با مرحله (ج) اقدام کنید.

ج) بررسی کنید که آیا سنسورهای دما طبیعی هستند (به ضمیمه برای پارامترهای سنسور دمایی مراجعه کنید). بررسی کنید که آیا مقاومت سنسور دمایی هدایت می کند یا خیر، مدار باز و یا اتصال کوتاه شده است. اگر این اتفاق رخ داده باشد، سنسور را جایگزین کنید. در غیر این صورت، مرحله (د) را بررسی کنید.

د) بررسی کنید که اتصال مدار داخلی / بیرونی و اتصال برق به خوبی انجام شده است. اگر اتصالات به خوبی انجام نشده بود، سیم های اتصال را محکم کنید. در غیر این صورت، مطابق با مرحله (ه) اقدام کنید.

ه) بررسی کنید که آیا جامپر JP3 به برد کنترل داخلی جوش داده شده است. اگر جوش داده نشده باشد، جامپر را جوش دهید. سپس اسپلیت را دوباره راه اندازی کنید و بررسی کنید که چه کد امنیتی حفاظتی نمایش داده خواهد شد. مطابق با کدهای حفاظتی نمایش داده شده رفتار کنید.

و) بررسی کنید که آیا مبرد بیش از حد زیاد یا بیش از حد کم است. اگر مبرد کم بود، مبرد اضافه کنید.

3) کولر گازی تی سی ال از مدار جدا می شود و خاموش می شود هنگامی که آن را روشن می کنید.

تحلیلی بر علل این مشکل و تعمیر کولر گازی تی سی ال:

الف) بررسی کنید آیا پلاگین منبع تغذیه کاربر به طور صحیح متصل شده است یا خیر؟ (مثلاً سیم زمین ممکن است به اشتباه مانند سیم خنثی متصل شده باشد)

ب) بررسی کنید که آیا مدار داخلی / خارجی و ترمینال سیم کشی به طور صحیح وصل شده اند و آیا اتصال کوتاه وجود دارد.

ج) بررسی کنید که آیا برد مدار بیرونی، ترمینال سیم کشی و سیم های اتصال برق آسیب دیده است و آیا اتصال کوتاه به قطعات فلزی وجود دارد.

د) بررسی کنید که آیا پل یکسوساز کنترل کننده بیرونی اتصال کوتاه شده است یا خیر؟ (به ضمیمه برای پل آن نگاه کنید)

(اتصال کوتاه پل یکسوساز احتمالاً موجب خطای خاموش شدن خواهد شد).

4) اسپلیت تی سی ال کامل کار نمی کند

تحلیلی بر علل این مشکل و تعمیر کولر گازی تی سی ال:

الف) اگر کد خطا نمایش داده شود، با توجه به کد خطا رفتار کنید. در غیر این صورت، مطابق با مرحله (ب) اقدام کنید.

ب) بررسی کنید که برق به دستگاه وصل شده است. اگر برق وصل نشده بود، منبع برق را بررسی کنید. اگر برق وصل شده بود، بررسی کنید که آیا فیوز کنترلر در وضعیت خوبی است. اگر فیوز وضعیت خوبی نداشت، فیوز را جایگزین کنید. اگر وضعیت خوبی داشت، مطابق با مرحله (ج) اقدام کنید.

ج) بررسی کنید آیا مقاومت سنسورها در اسپلیت های داخلی و خارجی فرسوده شده است یا خیر. اگر بله سنسور را جایگزین کنید. اگر نه مطابق با مرحله (د) بررسی کنید.

د) بررسی کنید که آیا ارتباط داخلی و خارجی موفق بوده است یا خیر. اقدامات لازم برای تعمیر کولر گازی در این مرحله مشابه با بررسی کردن اسپلیت داخلی است وقتی به طور معمولی کار می کند اما اسپلیت بیرونی کار نمی کند.

توجه: در صورت مشاهده ارور در کولر گازی تی سی ال خود میتوانید به صفحه کد خطا و ارور کولر گازی تی سی ال مراجعه کنید و علت و نحوه رفع آن را مطالعه کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی کولر گازی تی سی ال در محل و منزل

مطمئن باشید انتخاب تعمیرگاه مجاز و مرکزی کولر گازی تی سی ال بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر کولر گازی تی سی ال دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ آی.پی امداد به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر کولر گازی تی سی ال در محل شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر کولر گازی نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

 

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات کولرگازی کریر در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

 


لینک های مرتبط با نمایندگی تعمیرات کولرگازی تی سی ال:

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.