نمایندگی تعمیرات هیمالیا

تعمیرات هیمالیا

متخصصان تعمیرات یخچال هیمالیا با ارائه خدمات به موقع ،کارآمد و پاسخگویی به سوالات شما خریداران عزیز محصولات هیمالیا، خدماتی بی نظیر به شما ارائه مینمایند .

متخصصان و تکنسین های تعمیرات یخچال های هیمالیا به درستی آموزش دیده و برای ارائه خدمات بی نقص به شما عزیزان آماده می باشند.

جهت تماس با مشاوران تعمیرات یخچال هیمالیا و یا رزرو وقت جهت تعمیر یخچال هیمالیا در محل شما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا

نمایندگی تعمیرات هیمالیا

نمایندگی تعمیرات هیمالیا کجاست ؟ نمایندگی یخچال هیمالیا ! شماره تلفن نمایندگی یخچال هیمالیا ؟ برای تعمیر یخچال هیمالیا با کجا باید تماس بگیریم ؟

نمایندگی تعمیرات هیمالیا
نمایندگی تعمیرات هیمالیا

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز هیمالیا با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ اینجا است تا بهترین خدمات را با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه معتبر ارائه دهد ، همچنین به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیرات هیمالیا و نمایندگی رسمی هیمالیا آشنا شوید ،  هیمالیا برند ایرانی است که با افتخار تولیدات خود را در بازار با رقابت به معرض نمایش گذاشته است ، یخچال ، یخچال فریزر ، یخچال صنعتی از محصولات این برند ایرانی میباشد ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی اینبار اینجا است تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات یخچال هیمالیا ارائه دهد ، برای اینکه آی.پی امداد را برای خدمات هیمالیا انتخاب نمایید دلایلی داریم که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات هیمالیا را برای شما تسهیل مینماید .
 • مجموعه آی.پی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را  به صورت کامل شفاف سازی نموده است .
 • تعمیرکار یخچال هیمالیا با لباس فرم در محل حضور پیدا میکند .
 • تمامی خدمات یخچال هیمالیا دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • به هیچ عنوان یخچال هیمالیا شما عزیزان برای تعمیرات از محل خارج نمیشود .
 • چنانچه شما عزیزان برای تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل نمایید و مشکل جزئی باشد مشاوره تلفنی داده میشود تا رفع عیب گردد .
 • در صورتیکه مشکل جزئی نباشد تعمیرکار یخچال هیمالیا ظرف کمتر از یکساعت در محل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع عیب مینماید .
 • برای تعمیرات یخچال هیمالیا از قطعات فابریک استفاده میگردد .

توجه : مشتری گرامی به یاد داشته باشید که تعمیر یخچال هیمالیا تخصص میخواهد و برای افزایش طول عمر آن حتما باید از قطعات فابریک استفاده نمود ، بنابراین پیشنهاد تعمیرگاه مجاز هیمالیا به شما عزیزان استفاده از نمایندگی تعمیرات هیمالیا میباشد .

توجه : مشتری گرامی چنانچه لوازم خانگی هیمالیا خریداری نموده اید برای استفاده از نصب رایگان و خدمات پس از فروش هیمالیا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید .  ضمنا برای استفاده از خدمات در نمایندگی تعمیرات هیمالیا به خواندن ادامه دهید و بدانید که آی.پی امداد نمایندگی رسمی هیمالیا نمیباشد .

نمایندگی یخچال هیمالیا

با حمایت از کالای ایرانی در هزینه تعمیرات و خرید خود صرفه جویی نمایید ، اگر بخواهیم یخچال هیمالیا را با برندهای خارجی مقایسه کنیم ، لازم است بگوییم که هیمالیا برای قطعات مشکلی ندارد و قطعات آن به وفور پیدا میشود و هزینه تعمیرات آن نسبت به برندهای خارجی بسیار کمتر است ، در نظر داشته باشید که سیکل سرما در تمامی یخچالها به یک مدل میباشد و در نهایت برودت حاصل میشود ، اما مدلهای مختلف با برندهای گوناگون ، با آپشنهایی که دارند و ظاهری متفاوت قیمت را تحت تاثیر قرار میدهند .

تعمیر یخچال هیمالیا
تعمیر یخچال هیمالیا

از یخچال فریزر میتوان به عنوان مهم ترین وسیله آشپزخانه نام برد به دلیل اینکه با مواد غذایی و ر نتیجه با سلامتی ما ارتباط مستقیم دارد.بنابراین ر هنگام خرید یخچال فریزر و یا ساید بای ساید باید دقت به خرج دهید که بهترین برند ممکن و بهترین پشتیبانی را انتخاب نمایید. نمایندگی هیمالیا یکی از بهترین تولیدکنندگان یخچال فریزر و ساید بای ساید های جهان است .علاوه بر این ها شرکا هیمالیا با اعتقادی که به سرزمین عزیزمانایران داشته کار خود را بیش از نیم قرن است که صادقانه و با تمام توان آغاز کرده است و توانسته موفقیت هایی زیادی در این زمینه کسب و کمک شایانی نه تنها به تولید ملی کند بلکه به افتخارات ملی نیز بی افزاید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در صدد آمده است با استفاده از خدمات بهینه ، کارآمد و متناسب با تکنولوژی روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد ، با آی.پی امداد همراه شوید تا شما را با نمایندگی رسمی هیمالیا در تهران آشنا کنیم .

خدماتی که در مجموعه آِ.پی امداد برای تعمیر یخچال هیمالیا ارائه میگردد به شرح زیر میباشد :

 • تعمیر یخچال هیمالیا در محل
 • تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
 • تعمیر فریزر هیمالیا
 • شارژگاز یخچال هیمالیا
 • تعویض لاستیک درب یخچال و فریزر هیمالیا
 • تعویض ترموستات یخچال هیمالیا
 • تعویض موتور یخچال فریزر هیمالیا
 • تعویض فن یخچال هیمالیا
 • تعمیر یا تعویض تایمر یخچال هیمالیا
 • کلیه خدمات یخچال هیمالیا در محل

در این قسمت میخواهیم شما را با سوالات متداول مشتریان در ارتباط با تعمیر یخچال هیمالیا از تعمیرگاه مجاز هیمالیا آشنا نماییم :

 • چرا یخچال هیمالیا کار نمیکند ؟
 • چرا یخچال هیمالیا سرما ندارد ؟
 • چرا یخچال هیمالیا برفک میزند ؟
 • چرا یخچال هیمالیا صدا میدهد ؟
 • برای تعمیر یخچال هیمالیا در تهران با کجا باید تماس بگیریم ؟

تعمیرگاه مجاز هیمالیا اینجا است تا به تمام این سوالات در امور تعمیرات یخچال ، یخچال فریزر و یخچال صنعتی هیمالیا پاسخ دهد .

مژده : مجموعه آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را تحت پوشش قرار داده است تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و با اطمینان کامل به تعمیر یخچال هیمالیا خود بپردازید .

ویژگی یخچال فریزر های هیمالیا:

یخچال فریزر هیمالیا با رده انرژی A دارای طراحی لوکس و شیک میباشد که با کارکرد و مصرف انرژی بهینه مواد غذایی را به خوبی خنک و تازه نگهداری می دارد. بدنه و درب وسیله به گونه ای طراحی شده که در برابر خوردگی مقاومت بالایی داشته باشد علاوه بر این لاستیک دور درب یخچال فریزر های هیمالیا خاصیت ضد باکتری نیز دارد. به دلیل وجود آبسرد کن و آبریز دار بودن یخچال از باز و بسته شدن مکرر درب یخچال جلوگیری و در نتیجه موجب افزایش طول عمر یخچال میشود.یخچال فریزر های هیمالیا دارای کمپرسور ویژه مناسب برای آب و هوای گرمسیری می باشد. 

یخچال و فریزر های هیمالیا مجهز به سیستم عیب یاب با کنترل الکترونیکی هوشمند بوده و توسط فن تعبیه شده درون محفظه داخلی هوای خنک داخل کابین به صورت یکنواخت در تمامی طبقات گردش می یابد و موجب حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی می گردد.علاوه بر این فریزر های هیمالیا مجهز به سیستم بدون برفک می باشد.

همچنین از طریق صفحه نمایشگر و کلید های کنترلی می توانید تنظیمات دستگاه را به راحتی انجام دهید.یخچال فریزر های هیمالیه دارای برنامه عملکرد اتوماتیک است که میتوانید هنگام رفتن به مسافرت از آن به منظور مصرف بهینه انرژی استفاده نمایید.یخچال فریزر های هیمالیا دارای آلارم برای باز ماندن درب یخچال نیز میباشند.

نمایندگی تعمیرات هیمالیا

هیمالیا یک شرکت تولید کننده انواع یخچال فریزر، یخچال های صنعتی و یخچال ساید بای ساید می باشد که در  دهه 50 با ورود به این صنعت و تولید اولین یخچال فریزر فعالیت خود را آغاز کرد. هیمالیا که اساس تفکر تولیدی خود را بر تولید بهترین یخچال ها و فریزرهای خانگی و صنعتی معطوف کرده است با دریافت انواع استانداردهای  داخلی و بین المللی و توسعه و تجهیز آزمایشگاه های خود به مدرن ترین دستگاه ها، جذب و آموزش نیروهای متخصص و ایجاد بهترین بستر های فروش و خدمات پس از فروش توانسته همواره روندی رو به بهبود داشته باشد.

نمایندگی هیمالیا در دهه 1350  به عرصه تولید لوازم خانگی یعنی تولید یخچال و فریزر وارد شد. پس از سال ها فعالیت و کسب تجربه در زمینه تولید یخچال فریزر در دهه 60 مدیران و طراحان این شرکت اقدام به طراحی و تولید یخچالهای صنعتی و تولید فریزرهای صندوقی خانگی نیز کردند.دهه 70 این شرکت فعالیت های خود را گسترش داد و در جهت تولید یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی , کسب استانداردهای ملی ایران , ایجاد و تجهیز آزمایشگاههای مدرن در جهت بالا بردن کیفیت , توسعه و تجهیز فضای تولید و ایجاد زیر ساختهای لازم , جذب افراد متخصص در عرصه تولید یخچال و فریزر و ایجاد بسترهای لازم در زمینه توسعه خدمات پس از فروش اقدام نمود.

دهه 80 مدیران شرکت هیمالیا اقدام به تولید محصولاتی منطبق با استاندارهای اروپایی با تکیه بر طراحی روز دنیا و استفاده از دانش فنی و تکنولوژی تولید شرکت –AEG آلمان کردند.همچنین در دهه 80 شرکت هیمالیا همکاری خود با شرکت های خارجی همچون شرکت بتاکو  ایتالیا را آغاز نمود.پس از همکاری هیمالیا با شرکت های خارجی معتبر نیاز به بالا بردن کیفیت محصولات پیدا کرد بنابراین خطوط تولید و کنترل کیفیت خود را به سیستمهای کنترل هوشمند تجهیز نمود.در همین دهه مدیران شرکت هیمالیه با تکیه بر کیفیت محصولات تولیدی خود سطح کمی و کیفی حوزه خدمات پس از فروش خود را ارتقاء و برای محصولات 30 ماه گارانتی در نظر گرفت .

در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 شرکت هیمالیا گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارهای بین المللی ایزو 9001 ،2000 را نیز اخذ نمود.امروزه هیمالیا  فضای تولید کارخانه را به 120000 متر مربع توسعه داده است و علاوه بر همکاری با شرکت های خارجی که قبلا با آن ها به توافق رسیده بود مشارکت با تولید کنندگان بزرگ دنیا و انتقال دانش فنی روز را نیز در زمره همکاری های خود دارد. مجموعه آی.پی امداد با نمایندگی هیمالیا مرتبط نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز هیمالیا در سراسر تهران خدمات ارائه میدهد .شرکت هیمالی در حال حاضر مشغول افزایش سطح صادرات محصولات به کشورهای همسایه و نیز تولید محصولات جدید میباشد . برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات هیمالیا و نمایندگی رسمی هیمالیا وارد سایت himalia.ir شوید و یا با شماره  25938000 تماس حاصل نمایید .

شرکت هیمالیا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا و نمایندگی خدمات پس از فروش خود را در همه شهر های ایران مستقر کرده است و در راستای تعامل و رضایت مشتریان خود خدمات ارزشمندی را ارائه می کند. در این راستا مجموعه آ.ی پی امداد با در اختیار داشتن کادری متخصص و دوره دیده و حرفه ای به عنوان تعمیرگاه مجاز هیمالیا ، تعمیر انواع یخچال فریزر هیمالیا، تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید هیمالیا و عیب یابی و تعمیر انواع یخچال های صنعتی هیمالیا و در راستای ارائه خدمات مطلوب تعمیرات انواع یخچال هیمالیا در کلان شهر تهران آماده ارائه خدمات تخصصی  به مشتریان این کارخانه می باشد.

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزر هیمالیا توانسته با خدمات و امکانات مناسب ، جایگاهی در خانه های ایرانی داشته باشد ، از این حیث برای حفظ این جایگاه نیاز به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا با کیفیت و طبق استاندارد جهانی میباشد ، تا مردم عزیزمان برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا دغدغه ای نداشته باشند و با اطمینان خاطر و اطلاع کامل از هزینه تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا  به رفع عیب بپردازند ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر هیمالیا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه به تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا شما عزیزان در محل میپردازد تا در کمال آرامش رفع عیب گردد .

تعمیرات هیمالیا در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات هیمالیا در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات هیمالیا در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات هیمالیا در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات هیمالیا در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات هیمالیا در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات هیمالیا در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

94 دیدگاه

 • ناشناس

  سلام يخچال فريزر دوقلوي هيما ليا گرفتم مدت يك سال بعد درب يخچال خراب شد نمايندگي امد وجاي درب عوض كردن

  بعد مدتي دسته يخچال خراب شد

  Rating: 3.7/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • علی هوشیار

  سلام امسال یک یخچال فریزر ساید هیمالیا خریدم ۲ماه نصب کردیم متاسفانه ابسردکن ان به هیچ وجه اب سرد نمی کنه و هیچ فرقی با اب لوله نمی کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آبسردکن شما قم قمه ای ایست ، درجه یخچال را بالا ببرید و جهت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ع

  سلام یخچال فریزرهیمالیا دوقلوی بتا خریدم بعد شش ماه هیتر دیفراست سینی آن سوخته .نمایندگی حاضر نیست در محل اونو تعویض کنه. چرا؟ بردن یخچال جلوی تعمیرگاه بخاطر عیب جزئی مشکل است. کالای ایرانی میخریم ولی…

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با نمایندگی رسمی هیمالیا تماس بگیرید این امر شدنی است .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضاپور

  سلام.خسته نباشید
  دفترچه راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر دوقلوی 17 فوت هیمالیا مدل بتا رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
  مخصوصا راه اندازی یخساز

  No votes yet.
  Please wait...
 • اشکان

  سلام.یخچال هیمالیا مدل امگا چطوره ؟میخوام بخرم .ولی تو سایت هیمالیا اصلا درباره این مدل یخچال چیزی گفته نشده.از مدل های جدیده یا قدیمیه که از سایتش حذف شده؟

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ما تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد هستیم و هیچ اطلاعاتی از فروش نداریم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام نزدیک نه ماهه که یخچال دو قلوی هیمالیا رو خریدم ماه های اول یخچالش آب میداد ( کف آشپز خونمون پر اب میشد) اومدن پشتشو عوض کردن بعد یخسازش هر پانزده دقیقه صدای خیلی بلند ی می داد(مثل صدای تفنگ) نماینگی گفتن مشکلی نداره لازم به درست کردن نداره مجبور شدیم کلا یخسازشو قطع کنیم حالا هم فیریزرش آب میده پشت کشو های فیریزر یخ میزنه واصلا کشو هاش باز نمیشه کف اشپز خونمم پر آب میکنه،………
  لطفا راهنماییم کنین

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آب دادن یخچال در زیر به دلیل گرفتگی فاضلاب یخچال هیمالیا شما میباشد ، یخچال شما عمل دیفراست را انجام نمیدهد و اینکه یخچال هیمالیا برند خوب و برتر ایرانی است ، شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا میتوانید مشکل خود را برطرف نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • دريا

   سلام
   من فريزر هيماليا دارم مدتيه كه توى كشوى بالايييش شديداً يخ ميبنده و
   روى مواد رو ميگيره طوريكه بايد براى برداشتن مواد غذايى بايد فريزرو از برق بكشم تا يخ كشو آب بشه

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام لاستیک دور یخچال هیمالیا یا در مدلهای جدید تر سیستم دیفراست را چک نمایید .

    No votes yet.
    Please wait...
 • حبیب کاشفی

  سلام یخچال فریزرهیمالیاتو طبقه داریم که فریزرعالی کارمیکند ولی بالای یخچال چند روزه خنک نمی کند اگه راهنمای کنید ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، گاز یخچال هیمالیا خود را چک نمایید و بدونید که شما نیاز به خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا دارید .

   Rating: 4.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • یاسررحمانی

  قیمت بوردیخچال هیمالیا باسریال R405چند تومان هست؟چونکه بوردیخچچال خراب شده بودوتعمیرکارتعویضش کردولی هزین هنگفتی گرفت وجوابی که دادگفت قیمت نمایندگی داده

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هزینه تعمیرات لحاظ شده است ، لطفا با اونجایی که برای خدمات تماس گرفته بودید پرسش کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال ما برد صفحش چشمک میزنه دوقلو هم هست یکیش میزنه یکی دیگش نمیزنه ثابت واستاده و درجهش رو اون درجه ای نیست که باید باشهبه خاطر چیست؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، منظور شما صفحه نمایش یخچال هیمالیا است ؟

   Rating: 3.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام من یخچال هیمالیا دارم چند روزی که صفحه داخل یخچال یخ میزند و موتور صدای ناهنجار میدهد

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  سلام من یخچال هیمالیا دارم چند روزی که صفحه داخل یخچال یخ میزند و موتور صدای ناهنجار میدهد ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور شما یکسره داره کار میکند ، ترموستات یخچال هیمالیا خود را تعویض نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مرتضی طاهری اردکانی

  با سلام و احترام
  حدودا ده روزه یخچال دوقلوی هیمالیا یخساز گرفتم ولی یخسازش یخ نمی سازه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخساز شما مشکل دارد . با شماره گارانتی نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در ضمانتنامه خود تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمیدرضا نظرپور

  با سلام یخچال فریزر دوقلو مدل بتا 17 فوت شش ماهه که گرفتیم الان نزدیک دوهفته است که هفته ای یک بار درجه یخچال که روی 5درجه سانتیگراد تنظیم شده درجه اش بالا میره و تا 12 درجه هم می رسه وچشمک میزنه… هفته پیش برقش رو برا 14 ساعت قطع کردیم آب از قسمت پشتش خارج شد وحتی سر ریز کرد بعد زدیم به برق و همه چیز اوکی شد ولی دیشب بعد از یکهفته باز درجه اش داره میره بالا الان روی 8 درجه سانتیگراد هست… البته خونه ما بخاطر روشن کردن کولر خیلی خیلی خنکه… آیا این یک اشکال است یا خود سیستم برای یخ زدایی اینکار رو میکنه؟ باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سعیدفیضی

  سلام یخچال من صدای اژیر باز بودن درب میزنه ول کنم نیست چیکارش کنم؟!

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام سنسور یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فهیمه قره چاهی

  با سلام
  ببخشید 6ماهه یخچال فریزر هیمالیا خریدیم. دمای فریزرش خیلی میره پایین و سرد میشه.نمایندگی هرچی میاد نمیتونه درستش کنه.چندبار بردشو عوض کرده ولی بی فایده.چیکار کنیم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، گاز یخچال هیمالیا چک شده ؟

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرزاد

  سلام وقت بخیر یخچال هیمالیا کمبی ۵۳۰ داریم دکمه های لمسی صفحه نمایشگر کار نمیکنه دمای فریزر روی منفی ۲۳ هست نمیشه بیاریمش بالاتر ممنونم اگه راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، صفحه نمایش یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   Rating: 1.5/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • مهدی

  سلام.من یخچال فریزر هیمالیا مدل امگا گرفتم .وقتی که درب یخچال رو باز میکنی احساس میکنی فن بریده بریده کار میکنه وصدایی شبیه به صدای دل زدن میاد.وقتی هم که کمپرسور خاموش هست و دوباره شروع به کار میکنه صدایی شبیه به ریزش سنگ ریزه میده در حد چند ثانیه .به نظر شما طبیعیه؟من که تا حالا همچین صداهایی از یخچالهای دیگه نشنیدم .مرسی

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار یخچال هیمالیا دارید .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • آتوسا

  سلام..حدود ۵ ساله که یخچال فریزر هیمالیا گرفتیم..
  ولی چند ماهه..از زمستان ۹۶به اینور که کشوهای فریزر یخ میزنه و خوب باز و بسته نمیشن..و روی مواد غذایی رو میگیره…
  لطفا راهنمایی کنید..

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سیستم دیفراست یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • فرهاد محمودی

  با سلام…یخچال هیمالیا مدل Com 530..چن روزه که خطای h3 میزند. …دلیلش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • آتوسا

  سلام خدمت شما
  فریزر هیمالیای ما به مدت یک ساعت دیفراست بوده
  و به نمایندگی شما در سمنان زنگ زدیم و گفتن از برق بکشید و بعد از ۲۰ دقیقه به برق بزنید در عرض این مدت دما به ۲ درجه رسید
  دیروز نمایندگی شما به ما گفته مشکل شما المنت است که سوخته است چون داخل فریزر روی قفسه هارو یخ میگیره
  میخواستم ببینم آیا نظر شما هم همینه؟
  ممنون

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله درست تشخیص دادن ، در نظر داشته باشید که ما تعمیرگاه خصوصی داخل تهران هستیم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پوررضا

  سلام من یخچال فریز هیمالیا دارم یک ساله خریدم بعد یسال برای تعویض برد نمایندگی اومد. الان یک هفتس دمای فریزر از منفی یک بالاتر نمیره ب نمایندگی هم زنگ میزنم نمیان برای تعمیر..ابی هم ک داخل فریزر میزاریم بو میگیره یخم نمیزنه…

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در صورتیگه یخچال هیمالیا شما گارانتی دارد از خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا خود تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • معصومي

  سلام وقت بخير
  ما چهارسال هست كه از يخچال فريزر هيماليا استفاده ميكنيم، حدود سه ماه هست كه درب يخچال مشكل پيدا كرده و بايد با زور اونو بالانگهداريم تا بسته بشه، همچنين ديواره داخلي يخچال سمت ديوار يخ ميزنه و هرچيزي كه بچسبه به اون ديواره خواب ميشه !! لطفا راهنمايي بفرماييد
  و اينكه شعبه هيماليا در شهر يزد كجاست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لولای یخچال هیمالیا باید تعویض گردد ، همچنین ترموستات و لاستیک یخچال هیمالیا خود را چک نمایید . آی.پی امداد تعمیرات هیمالیا در تهران را به صورت خصوصی انجام میدهد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی علیزاده

  سلام خسته نباشید فریزر تمام کشو هیمالیا توربو دارم چند روزی بردش همش صدای بیب میده و اعلام میکنه درب فریزر باز است در حالی که در بسته است ستسور دربش تست کردم درست عمل میکند و فریزر یک سره کار میکند و درجه فریزر همش به صورت پرشی اعداد مختلف نشون میده ممنون راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • Mehdi

  سلام ، خسته نباشید
  یخچال فریزر دوقلو دارم ، که بعد چند ماه خواستم یخسازشو روشن کنم ، حالا آب وارد شبکه یخساز نمیشه ،، و تغریبا بعد یک روز که یخسازشو روشن کردم آب آورده بود زیر صفحه نمایش روی درب
  مشکلش چیه ، ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لوله های آب یخچال خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نیلو محتشم

  با سلام
  یخچال فریزر دوقلو هیمالیا دارم و برای تعمیرات نیاز به یک تعمیرکار دارم
  شماره نمایندگی یزد رو لطفا برام ارسال کنید .
  محتشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تعمیرات هیمالیا برای تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد فقط داخل تهران میباشد . از 118 شهر خود اطلاعات کسب نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال فریز پارانما هیمالیا خریداری کردم که درب فریزرش وقتی که از کارتن باز کردیم مثل اینکه ضربه ای خورده باشه واینکه دربش قور رفته واز محلی که خریداری کردیم ظاهراًجوابگو نیستن لطفاًراهنمایی بفرمایید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با شماره نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال هیمالیا مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سمیه یوسفی

  سلام.من یخچال 17 فوت ایس پول هیمالیا دارم .سرو صدای زیادی میده و تقریبا یکسره شده فنش لق شده بود محکمش کردیم الان فن و موتورش یکسره کار میکنه و دماش روی 6 درجه ثابت میمونه.داخل یخچال هم سرمای کمی داره

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ترموستات یخچال هیمالیا شما مشکل داد ، لطفا برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • کامبیز مشایخی

  با سلام چند ماه است که دوقلوی هیمالیا گرفتیم اما یخساز ان درست کار نمیکند. با نماینده تماس گرفتیم گفت باید یک شبانه روز خاموش شود چون اب در لوله ها یخ زده چند بار علیرغم سختی کار و پر بودن فریزر انجام دادیم اما این مشکل پایه ای است.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخساز هیمالیا شما مشکل دارد ، به اشتباهی راهنمایی کردند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سجادی

  سلام
  یخچال فریزر هیمالیا داریم با طول عمر ۱۱ سال،چندروزی بود قسمت بالا که یخچال هست خنک نمیکرد،پایینش که فریزره خنک بود ولی برفک زیادی داشت،خاموش کردیم تا برفکش آب شد،ولی الان نه یخچال و نه فریزر خنک نمیکنه.البته موتور کار می کنه.
  نظر شما چیه؟
  چکار باید کرد؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کمپرسور و رله اور لود یخچال هیمالیا خود را چک نمایید و سپس گاز هم چک نمایید ، شما برای رفع عیب نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا میباشید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی نقدی

  باسلام .موتور یخچال فریزر هیمالیا زیاد داغ کرده ایا فریزر خراب است و دلیل داغ بودنش چیست.ممنونم از راهنمایی شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمال اینکه کمپسور یخچال یکسره کار میکند ، هست . موتور چک شود ، همچنین شما نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا میباشید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن فارسی

  سلام یخچال فریزر ما مدل n530هست.اطراف فن آن لوله هایی هست که به مقدار بسیار زیاد یخ زده اند دلیلش نمیدونیم چیه.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مشکل گاز دارد . از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پوریا

  سلام فریزر هیمالیا چند وقتی است که داخل طبقاتش یخ میزنه یعنی از بالا میریزه داخل طبقه ها و همه موادمیرن زیر یخ ،چند روز خاموشش کردیم ولی مشکل حل نشد ،علاوه بر اون بیشتر اوقات روزارور df میده و دماتامنفی ۱۰ میاد وبوق میزنه ،داخل یخساز هم یخها به هم میچسبن و بیرون نمیان ،لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد یخچال هیمالی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وحید

  سلام وفت بخیر، المنت یخچال فریزر ساید بای ساید سوخته خواستم ببینم هزینه المنت با دستمزد چقدر میشه؟ با تشکر

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • جاسم نیسی

  سلام لطفا نمونه کیت یخچال هیمالیا مدل nf305 که بتوانم چک کنم ارسال نمایید. ممنون

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • رحمتی

  سلام یخچال دوقلو هیمالیا دارم استیل. خط زیادی رو درش افتاده چطور پاک کنم ؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • نهضت

  خسته نباشید. دوساله هیمالیا دو طبقه با دربهای مجزا و بالا یخچال، پایین فریزر دارم. فریزر خیلی خوب و متعادل کار میکنه. اما یخچال از داخل قسمتی که لول های مسی و فن نصب هست، یه صدای عجیب میده تا بخواد off کنه. و یخچالو برای چن ساعت که خاموش میکنیم تا برفک آب بشه و دوباره روشن میکنیم، فوقش چند روز نرمال هست بعدش دوباره همون سر و صداها از اونجا میاد که خیلی آزار دهنده ست. وقتی بازش میکنم، اطراف اون لوله ها و سیستم فن زیاد برفک داره. لطف کنید راهنمایی کنید. ما شهرستانیم و اینجا نمایندگی خاصی هم برقرار نیست. خیلی سپاسگذارم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مشکل شارژگاز دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حیدری

  سلام خسته نباشید یک ساله یخچال هیمالیا کمبی۵۳۰گرفتیم ،چند روز پیش حس کردیم بوی سوختی چیزی میاد اما خب نفهمیدیم از کجاست .چند روز مسافرت بودیم و الان که برگشتیم یخچال کاملا از کار افتاده بنظرتون مشکلش از کجا میتونه باشه ،گارانتی چند ماهه است؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • زری

  Foruzan Farhadi:
  سلام
  یه سوال راجع به یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا (مدل سایدبای ساید )داریم،بعد از دوسه ماه که خریدیم برفک زدایی نمیکردوداخل کشو اول یخ میکرد ،نمایندگی شهرستان گفتن المنتش خرابه و عوضش کردن،دو ماهی کار کرد و الان دوباره کشو اول پر از یخ شده و باز نمیشه،errorهم نمیده ،علت چیه؟المنتم عوض کنیم بعد چند ماه دوباره میسوزه ،نمایندگی هم خودشون گفتن که کلا این مدل یخچال المنتاشون مشکل داره،اگه لطف کنین راهنمایی بفرمایین که چاره چیه ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
 • پرویز اردلان

  سلام. قسمت یخچال هیمالیای من مدتیه که برفک می زنه و آب هم کردیم، ولی باز تو یکهفته باز برفک می زنه. البته این یخچال فریزر حدود 15 ساله که یکسره کار کرده و مشکلی نداشته. الان باید پیکار کنیم که برفک نزنه؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • رزاقزاده

  فریزر هیمالیا دارم چند روز یه هی آلارم بوقش میزنه تمیزش کردم ولی الان ارور alمیزنه سرد نمیکنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار یخچال هیمالیا دارید و برای رفع عیب و خدمات و تعمیر باید برد الکترونیکی و گاز آن چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وزیری

  سلام یخچال فریزر هیمالیا دارم از دیشب دمای فریزر ش رفت پایین و دیگه خنک نمیکرد یه صبح تا شب از برق کشیدمش برفک هاش آب شد بیرون یخچالم پر آب شده صبح زدمش به برق موتورش کار میکنه ولی خنک نمیکنه چکار کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، الان به یخچال خود صدمه زده اید ، برد یخچال چک شود ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرحانی

  سلام من یخچال فریزر هیمالیا دارم چندروزی قسمت بالا هیچ خنک نمیکنه وفقط طبقه فریزر یخ میزنه لطفاً راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما نیاز به شارژگاز دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • م بیگدلی

  سلام مدت یک ماه است فریز ۱۷ فوت هیمالیا خریداری و نصب کردم الان دما روی منفی ۲ بالاتر نمیره به حالت چشمک زن عدد منفی ۲ نمایش داده میشه علت چیه به این زودی ایراد پیدا کرده؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باید گاز یخچال هیمالیا شما چک شود ، برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیرات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر ق

  سلام مدت 3ماهه یخچال دوطبقه گرفتیم که بعد از ۲ماه بوردش خراب شده الان مدت یه ماهه از اولین تماس خرابی میگذره ولی متاسفانه کارخانه قطعه رو نمیفرسته.میخواستم بدونم تا چند روز درست نشه ضمانت نامه شامل عودت کالا میشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خدمات نمایندگی هیمالیا تماس بگیرید و پرسش نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن فتحی

  سلام
  وقت بخیر
  من یه یخچال هیمالیا دوقلو دارم چن وقتیه که بخش یخچالش قسمت نمایشگر دما بصورت چشمک زن در میادو دماش بالا میره و داخل یخچال گرمتر میشه مثلا دما از روی 9درجه سانتی گرادمیره رو 24درجه سانتیگراد
  لطف جواب رو ایمیلم ارسال کنید.سپاسگذارم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی و فن یخچال هیمالیا خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن نوریان

  سلام من یه یخچال فریزر خریدم پارسال الان کابین فریزرش ترک خورده بدون دلیل بعضی مواقع صدای میده مثل اینکه ترقه انداختی.بردمش نمایندگی مدارک و فرستاد بعد یه مدتی رفتم میگه دیر امدی پسش فرستادم وشرکت دیگهاین ضمانت هارو قبول نمیکنه کمبود داریم مگه میشه گارانتی قبول نکنه شرکت حالا من چکار کنم راهنمایی کنید لطفا …ایا میشه کابین یخچال من وبه یکی دیگه داده باشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل شما به خدمات پس از فروش هیمالیا مرتبط میباشد ، ما تعمیرگاه مجاز هیمالیا در تهران هستیم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سجادآکنده

  ده روزی میشه یخچال فریزردوقلو هیمالیامدل پاناروما خریدم آبریزش بسیار ضعیف وجرعه ای آب ومیریزه واین درصورتی است که آب ورودی به یخچال وشلنگهارو همگی چک کردم نظرتون چیه؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مخزن داره یا به شیر شهری وصل هستید ؟

   No votes yet.
   Please wait...
 • اعظم یعقوبی

  سلام. خسته نباشید. یه سوال داشتم. یخچال فریزر هایی که یخساز اتوماتیک دارن حتما باید به آب لوله وصل بشن یا میشه به یه مخزن آب هم وصل کرد. در منطقه ما از آب تصفیه استفاده میشه. و دستگاه تصفیه آب هم نداریم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باید به لوله آب وصل شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اعظم یعقوبی

  سلام. در یخچال فریزر هایی که به آب شهری وصل میشن مثل مدل بتا یا پانوراما حتما باید به آب لوله وصل بشه؟میشه به یه مخزن آب وصل کرد؟ منطقه ما آب تصفیه استفاده میشه و دستگاه تصفیه آب هم نداریم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باید به آب لوله کشی وصل شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Nazanindehghan

  سلام ، یخچال فریزر من اون پلاستیکه آب سرد کنش متاسفانه شکسته میخواستم ببینم آیا میشه عوضش کنم یا نه با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Nazanindehghan

  سلام ، یخچال فریزر من اون پلاستیکه آب سرد کنش متاسفانه شکسته میخواستم ببینم آیا میشه عوضش کنم یا نه گارانتی سامل حالش میشه
  با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • hvdhlka

  سلام،دوسالی است که یخچال دوقلوی هیمالیا خریده ام.مدتیه ازموتورفریزرشآب میرزه داخل کشوها،خواستم ببینم مشکلش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام فاضلاب یخچال هیمالیا شما گرفته است .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.