نمایندگی تعمیرات هیمالیا

تعمیرات هیمالیا

متخصصان تعمیرات یخچال هیمالیا با ارائه خدمات به موقع ،کارآمد و پاسخگویی به سوالات شما خریداران عزیز محصولات هیمالیا، خدماتی بی نظیر به شما ارائه مینمایند .

متخصصان و تکنسین های تعمیرات یخچال های هیمالیا به درستی آموزش دیده و برای ارائه خدمات بی نقص به شما عزیزان آماده می باشند.

جهت تماس با مشاوران تعمیرات یخچال هیمالیا و یا رزرو وقت جهت تعمیر یخچال هیمالیا در محل شما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی هیمالیا در تهران

نمایندگی تعمیرات هیمالیا

نمایندگی تعمیرات هیمالیا کجاست ؟ نمایندگی یخچال هیمالیا ! شماره تلفن نمایندگی یخچال هیمالیا ؟ برای تعمیر یخچال هیمالیا با کجا باید تماس بگیریم ؟

نمایندگی تعمیرات هیمالیا
نمایندگی تعمیرات هیمالیا

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز هیمالیا با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ اینجا است تا بهترین خدمات را با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه معتبر ارائه دهد ، همچنین به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیرات هیمالیا و نمایندگی رسمی هیمالیا آشنا شوید ،  هیمالیا برند ایرانی است که با افتخار تولیدات خود را در بازار با رقابت به معرض نمایش گذاشته است ، یخچال ، یخچال فریزر ، یخچال صنعتی از محصولات این برند ایرانی میباشد ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی اینبار اینجا است تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات یخچال هیمالیا ارائه دهد ، برای اینکه آی.پی امداد ( تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران ) را برای خدمات هیمالیا انتخاب نمایید دلایلی داریم که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات هیمالیا را برای شما تسهیل مینماید .
 • مجموعه آی.پی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را  به صورت کامل شفاف سازی نموده است .
 • تعمیرکار یخچال هیمالیا با لباس فرم در محل حضور پیدا میکند .
 • تمامی خدمات یخچال هیمالیا دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • به هیچ عنوان یخچال هیمالیا شما عزیزان برای تعمیرات از محل خارج نمیشود .
 • چنانچه شما عزیزان برای تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل نمایید و مشکل جزئی باشد مشاوره تلفنی داده میشود تا رفع عیب گردد .
 • در صورتیکه مشکل جزئی نباشد تعمیرکار یخچال هیمالیا ظرف کمتر از یکساعت در محل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع عیب مینماید .
 • برای تعمیرات یخچال هیمالیا از قطعات فابریک استفاده میگردد .

توجه : مشتری گرامی به یاد داشته باشید که تعمیر یخچال هیمالیا تخصص میخواهد و برای افزایش طول عمر آن حتما باید از قطعات فابریک استفاده نمود ، بنابراین پیشنهاد تعمیرگاه مجاز هیمالیا به شما عزیزان استفاده از نمایندگی تعمیرات هیمالیا میباشد .

توجه : مشتری گرامی چنانچه لوازم خانگی هیمالیا خریداری نموده اید برای استفاده از نصب رایگان و خدمات پس از فروش هیمالیا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید .  ضمنا برای استفاده از خدمات در نمایندگی تعمیرات هیمالیا به خواندن ادامه دهید و بدانید که آی.پی امداد نمایندگی رسمی هیمالیا نمیباشد .

نمایندگی یخچال هیمالیا

با حمایت از کالای ایرانی در هزینه تعمیرات و خرید خود صرفه جویی نمایید ، اگر بخواهیم یخچال هیمالیا را با برندهای خارجی مقایسه کنیم ، لازم است بگوییم که هیمالیا برای قطعات مشکلی ندارد و قطعات آن به وفور پیدا میشود و هزینه تعمیرات آن نسبت به برندهای خارجی بسیار کمتر است ، در نظر داشته باشید که سیکل سرما در تمامی یخچالها به یک مدل میباشد و در نهایت برودت حاصل میشود ، اما مدلهای مختلف با برندهای گوناگون ، با آپشنهایی که دارند و ظاهری متفاوت قیمت را تحت تاثیر قرار میدهند .

تعمیر یخچال هیمالیا
تعمیر یخچال هیمالیا

از یخچال فریزر میتوان به عنوان مهم ترین وسیله آشپزخانه نام برد به دلیل اینکه با مواد غذایی و ر نتیجه با سلامتی ما ارتباط مستقیم دارد.بنابراین ر هنگام خرید یخچال فریزر و یا ساید بای ساید باید دقت به خرج دهید که بهترین برند ممکن و بهترین پشتیبانی را انتخاب نمایید. نمایندگی هیمالیا یکی از بهترین تولیدکنندگان یخچال فریزر و ساید بای ساید های جهان است .علاوه بر این ها شرکا هیمالیا با اعتقادی که به سرزمین عزیزمانایران داشته کار خود را بیش از نیم قرن است که صادقانه و با تمام توان آغاز کرده است و توانسته موفقیت هایی زیادی در این زمینه کسب و کمک شایانی نه تنها به تولید ملی کند بلکه به افتخارات ملی نیز بی افزاید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در صدد آمده است با استفاده از خدمات بهینه ، کارآمد و متناسب با تکنولوژی روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد ، با آی.پی امداد همراه شوید تا شما را با نمایندگی رسمی هیمالیادر تهران آشنا کنیم .

خدماتی که در مجموعه آِ.پی امداد برای تعمیر یخچال هیمالیا ارائه میگردد به شرح زیر میباشد :

 • تعمیر یخچال هیمالیا در محل
 • تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
 • تعمیر فریزر هیمالیا
 • شارژگاز یخچال هیمالیا
 • تعویض لاستیک درب یخچال و فریزر هیمالیا
 • تعویض ترموستات یخچال هیمالیا
 • تعویض موتور یخچال فریزر هیمالیا
 • تعویض فن یخچال هیمالیا
 • تعمیر یا تعویض تایمر یخچال هیمالیا
 • کلیه خدمات یخچال هیمالیا در محل

در این قسمت میخواهیم شما را با سوالات متداول مشتریان در ارتباط با تعمیر یخچال هیمالیا از تعمیرگاه مجاز هیمالیا آشنا نماییم :

 • چرا یخچال هیمالیا کار نمیکند ؟
 • چرا یخچال هیمالیا سرما ندارد ؟
 • چرا یخچال هیمالیا برفک میزند ؟
 • چرا یخچال هیمالیا صدا میدهد ؟
 • برای تعمیر یخچال هیمالیا در تهران با کجا باید تماس بگیریم ؟

تعمیرگاه مجاز هیمالیا اینجا است تا به تمام این سوالات در امور تعمیرات یخچال ، یخچال فریزر و یخچال صنعتی هیمالیا پاسخ دهد .

مژده : مجموعه آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را تحت پوشش قرار داده است تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و با اطمینان کامل به تعمیر یخچال هیمالیا خود بپردازید .

ویژگی یخچال فریزر های هیمالیا:

یخچال فریزر هیمالیا با رده انرژی A دارای طراحی لوکس و شیک میباشد که با کارکرد و مصرف انرژی بهینه مواد غذایی را به خوبی خنک و تازه نگهداری می دارد. بدنه و درب وسیله به گونه ای طراحی شده که در برابر خوردگی مقاومت بالایی داشته باشد علاوه بر این لاستیک دور درب یخچال فریزر های هیمالیا خاصیت ضد باکتری نیز دارد. به دلیل وجود آبسرد کن و آبریز دار بودن یخچال از باز و بسته شدن مکرر درب یخچال جلوگیری و در نتیجه موجب افزایش طول عمر یخچال میشود.یخچال فریزر های هیمالیا دارای کمپرسور ویژه مناسب برای آب و هوای گرمسیری می باشد. 

یخچال و فریزر های هیمالیا مجهز به سیستم عیب یاب با کنترل الکترونیکی هوشمند بوده و توسط فن تعبیه شده درون محفظه داخلی هوای خنک داخل کابین به صورت یکنواخت در تمامی طبقات گردش می یابد و موجب حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی می گردد.علاوه بر این فریزر های هیمالیا مجهز به سیستم بدون برفک می باشد.

همچنین از طریق صفحه نمایشگر و کلید های کنترلی می توانید تنظیمات دستگاه را به راحتی انجام دهید.یخچال فریزر های هیمالیه دارای برنامه عملکرد اتوماتیک است که میتوانید هنگام رفتن به مسافرت از آن به منظور مصرف بهینه انرژی استفاده نمایید.یخچال فریزر های هیمالیا دارای آلارم برای باز ماندن درب یخچال نیز میباشند.

نمایندگی تعمیرات هیمالیا

هیمالیا یک شرکت تولید کننده انواع یخچال فریزر، یخچال های صنعتی و یخچال ساید بای ساید می باشد که در  دهه 50 با ورود به این صنعت و تولید اولین یخچال فریزر فعالیت خود را آغاز کرد. هیمالیا که اساس تفکر تولیدی خود را بر تولید بهترین یخچال ها و فریزرهای خانگی و صنعتی معطوف کرده است با دریافت انواع استانداردهای  داخلی و بین المللی و توسعه و تجهیز آزمایشگاه های خود به مدرن ترین دستگاه ها، جذب و آموزش نیروهای متخصص و ایجاد بهترین بستر های فروش و خدمات پس از فروش توانسته همواره روندی رو به بهبود داشته باشد.

نمایندگی هیمالیا در دهه 1350  به عرصه تولید لوازم خانگی یعنی تولید یخچال و فریزر وارد شد. پس از سال ها فعالیت و کسب تجربه در زمینه تولید یخچال فریزر در دهه 60 مدیران و طراحان این شرکت اقدام به طراحی و تولید یخچالهای صنعتی و تولید فریزرهای صندوقی خانگی نیز کردند.دهه 70 این شرکت فعالیت های خود را گسترش داد و در جهت تولید یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی , کسب استانداردهای ملی ایران , ایجاد و تجهیز آزمایشگاههای مدرن در جهت بالا بردن کیفیت , توسعه و تجهیز فضای تولید و ایجاد زیر ساختهای لازم , جذب افراد متخصص در عرصه تولید یخچال و فریزر و ایجاد بسترهای لازم در زمینه توسعه خدمات پس از فروش اقدام نمود.

دهه 80 مدیران شرکت هیمالیا اقدام به تولید محصولاتی منطبق با استاندارهای اروپایی با تکیه بر طراحی روز دنیا و استفاده از دانش فنی و تکنولوژی تولید شرکت –AEG آلمان کردند.همچنین در دهه 80 شرکت هیمالیا همکاری خود با شرکت های خارجی همچون شرکت بتاکو  ایتالیا را آغاز نمود.پس از همکاری هیمالیا با شرکت های خارجی معتبر نیاز به بالا بردن کیفیت محصولات پیدا کرد بنابراین خطوط تولید و کنترل کیفیت خود را به سیستمهای کنترل هوشمند تجهیز نمود.در همین دهه مدیران شرکت هیمالیه با تکیه بر کیفیت محصولات تولیدی خود سطح کمی و کیفی حوزه خدمات پس از فروش خود را ارتقاء و برای محصولات 30 ماه گارانتی در نظر گرفت .

در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 شرکت هیمالیا گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارهای بین المللی ایزو 9001 ،2000 را نیز اخذ نمود.امروزه هیمالیا  فضای تولید کارخانه را به 120000 متر مربع توسعه داده است و علاوه بر همکاری با شرکت های خارجی که قبلا با آن ها به توافق رسیده بود مشارکت با تولید کنندگان بزرگ دنیا و انتقال دانش فنی روز را نیز در زمره همکاری های خود دارد. مجموعه آی.پی امداد با نمایندگی هیمالیا مرتبط نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز هیمالیا در سراسر تهران خدمات ارائه میدهد .شرکت هیمالی در حال حاضر مشغول افزایش سطح صادرات محصولات به کشورهای همسایه و نیز تولید محصولات جدید میباشد . برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات هیمالیا و نمایندگی رسمی هیمالیا وارد سایت himalia.ir شوید و یا با شماره  25938000 تماس حاصل نمایید .

شرکت هیمالیا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا و نمایندگی خدمات پس از فروش خود را در همه شهر های ایران مستقر کرده است و در راستای تعامل و رضایت مشتریان خود خدمات ارزشمندی را ارائه می کند. در این راستا مجموعه آ.ی پی امداد با در اختیار داشتن کادری متخصص و دوره دیده و حرفه ای به عنوان تعمیرگاه مجاز هیمالیا ، تعمیر انواع یخچال فریزر هیمالیا، تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید هیمالیا و عیب یابی و تعمیر انواع یخچال های صنعتی هیمالیا و در راستای ارائه خدمات مطلوب تعمیرات انواع یخچال هیمالیا در کلان شهر تهران آماده ارائه خدمات تخصصی  به مشتریان این کارخانه می باشد.

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزر هیمالیا توانسته با خدمات و امکانات مناسب ، جایگاهی در خانه های ایرانی داشته باشد ، از این حیث برای حفظ این جایگاه نیاز به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا با کیفیت و طبق استاندارد جهانی میباشد ، تا مردم عزیزمان برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا دغدغه ای نداشته باشند و با اطمینان خاطر و اطلاع کامل از هزینه تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا  به رفع عیب بپردازند ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر هیمالیا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه به تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا شما عزیزان در محل میپردازد تا در کمال آرامش رفع عیب گردد .

تعمیرات هیمالیا در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات هیمالیا در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات هیمالیا در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات هیمالیا در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات هیمالیا در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات هیمالیا در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات هیمالیا در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...

217 دیدگاه

 • ناشناس

  سلام يخچال فريزر دوقلوي هيما ليا گرفتم مدت يك سال بعد درب يخچال خراب شد نمايندگي امد وجاي درب عوض كردن

  بعد مدتي دسته يخچال خراب شد

  Rating: 4.3/5. From 7 votes.
  Please wait...
  • شهرام دیباچی

   سلام یخچال فریزر هیمالیا مدل ۴۷۰ گرفتیم آلن پنلش خراب شده پنلش و خودمون میتونیم سفارش بدیم یا باید از طریق نمایندگی اقدام کنیم ما کامیاران میشیم

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • علی هوشیار

  سلام امسال یک یخچال فریزر ساید هیمالیا خریدم ۲ماه نصب کردیم متاسفانه ابسردکن ان به هیچ وجه اب سرد نمی کنه و هیچ فرقی با اب لوله نمی کنه

  Rating: 3.5/5. From 6 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آبسردکن شما قم قمه ای ایست ، درجه یخچال را بالا ببرید و جهت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصل نمایید .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ع

  سلام یخچال فریزرهیمالیا دوقلوی بتا خریدم بعد شش ماه هیتر دیفراست سینی آن سوخته .نمایندگی حاضر نیست در محل اونو تعویض کنه. چرا؟ بردن یخچال جلوی تعمیرگاه بخاطر عیب جزئی مشکل است. کالای ایرانی میخریم ولی…

  Rating: 2.0/5. From 5 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با نمایندگی رسمی هیمالیا تماس بگیرید این امر شدنی است .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • رضاپور

  سلام.خسته نباشید
  دفترچه راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر دوقلوی 17 فوت هیمالیا مدل بتا رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
  مخصوصا راه اندازی یخساز

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • ناشناس

   سلام خسته نباشید ،ما نزدیک دوساله یخچال دوقلوی هیمالیا خریدیم الان فریزرش دماش میاد پایین و ارور میده ،چند ساعت خاموش کردم بعد روشن کردم دماش رفت بالا ولی دوباره اومد پایین ،ولی وقتی کمپرسورش وروشن میکنیم دماش خوبه میره بالا، به نمایندگی تعمیرات هیمالیا برای رفع عیب تماس گرفتیم

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، سنسور ، فن و دیگر قطعات بخچال هیمالیا شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات در محل چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
   • ناشناس

    دقیقا مشکل فریزر ما هم همینه نمایندگی گفته باید ببریم فریزر و پیششون ، یعنی امکان تعمیر تو منزل نیست؟

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، خدمات تعمیرات هیمالیا در آی پی امداد فقط در محل انجام میشود .

     No votes yet.
     Please wait...
 • اشکان

  سلام.یخچال هیمالیا مدل امگا چطوره ؟میخوام بخرم .ولی تو سایت هیمالیا اصلا درباره این مدل یخچال چیزی گفته نشده.از مدل های جدیده یا قدیمیه که از سایتش حذف شده؟

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ما تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد هستیم و هیچ اطلاعاتی از فروش نداریم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام نزدیک نه ماهه که یخچال دو قلوی هیمالیا رو خریدم ماه های اول یخچالش آب میداد ( کف آشپز خونمون پر اب میشد) اومدن پشتشو عوض کردن بعد یخسازش هر پانزده دقیقه صدای خیلی بلند ی می داد(مثل صدای تفنگ) نماینگی گفتن مشکلی نداره لازم به درست کردن نداره مجبور شدیم کلا یخسازشو قطع کنیم حالا هم فیریزرش آب میده پشت کشو های فیریزر یخ میزنه واصلا کشو هاش باز نمیشه کف اشپز خونمم پر آب میکنه،………
  لطفا راهنماییم کنین

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آب دادن یخچال در زیر به دلیل گرفتگی فاضلاب یخچال هیمالیا شما میباشد ، یخچال شما عمل دیفراست را انجام نمیدهد و اینکه یخچال هیمالیا برند خوب و برتر ایرانی است ، شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا میتوانید مشکل خود را برطرف نمایید .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
  • دريا

   سلام
   من فريزر هيماليا دارم مدتيه كه توى كشوى بالايييش شديداً يخ ميبنده و
   روى مواد رو ميگيره طوريكه بايد براى برداشتن مواد غذايى بايد فريزرو از برق بكشم تا يخ كشو آب بشه

   Rating: 4.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام لاستیک دور یخچال هیمالیا یا در مدلهای جدید تر سیستم دیفراست را چک نمایید .

    Rating: 3.7/5. From 3 votes.
    Please wait...
 • حبیب کاشفی

  سلام یخچال فریزرهیمالیاتو طبقه داریم که فریزرعالی کارمیکند ولی بالای یخچال چند روزه خنک نمی کند اگه راهنمای کنید ممنون میشم

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، گاز یخچال هیمالیا خود را چک نمایید و بدونید که شما نیاز به خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا دارید .

   Rating: 4.0/5. From 4 votes.
   Please wait...
 • یاسررحمانی

  قیمت بوردیخچال هیمالیا باسریال R405چند تومان هست؟چونکه بوردیخچچال خراب شده بودوتعمیرکارتعویضش کردولی هزین هنگفتی گرفت وجوابی که دادگفت قیمت نمایندگی داده

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هزینه تعمیرات لحاظ شده است ، لطفا با اونجایی که برای خدمات تماس گرفته بودید پرسش کنید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال ما برد صفحش چشمک میزنه دوقلو هم هست یکیش میزنه یکی دیگش نمیزنه ثابت واستاده و درجهش رو اون درجه ای نیست که باید باشهبه خاطر چیست؟؟

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، منظور شما صفحه نمایش یخچال هیمالیا است ؟

   Rating: 3.0/5. From 4 votes.
   Please wait...
  • فاطمه مقدم فرد

   سلام
   درجه یخچال بهم خورده از ۴ رو صفر اومده هر کار میکنم رو ۴ میره ثابت نمیشه چطوری میتونم تنطیم کنم
   مدل ایس پول

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، سنسور مشکل پیدا کرده

    No votes yet.
    Please wait...
 • ناشناس

  سلام من یخچال هیمالیا دارم چند روزی که صفحه داخل یخچال یخ میزند و موتور صدای ناهنجار میدهد

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  سلام من یخچال هیمالیا دارم چند روزی که صفحه داخل یخچال یخ میزند و موتور صدای ناهنجار میدهد ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور شما یکسره داره کار میکند ، ترموستات یخچال هیمالیا خود را تعویض نمایید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مرتضی طاهری اردکانی

  با سلام و احترام
  حدودا ده روزه یخچال دوقلوی هیمالیا یخساز گرفتم ولی یخسازش یخ نمی سازه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخساز شما مشکل دارد . با شماره گارانتی نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در ضمانتنامه خود تماس حاصل نمایید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • حمیدرضا نظرپور

  با سلام یخچال فریزر دوقلو مدل بتا 17 فوت شش ماهه که گرفتیم الان نزدیک دوهفته است که هفته ای یک بار درجه یخچال که روی 5درجه سانتیگراد تنظیم شده درجه اش بالا میره و تا 12 درجه هم می رسه وچشمک میزنه… هفته پیش برقش رو برا 14 ساعت قطع کردیم آب از قسمت پشتش خارج شد وحتی سر ریز کرد بعد زدیم به برق و همه چیز اوکی شد ولی دیشب بعد از یکهفته باز درجه اش داره میره بالا الان روی 8 درجه سانتیگراد هست… البته خونه ما بخاطر روشن کردن کولر خیلی خیلی خنکه… آیا این یک اشکال است یا خود سیستم برای یخ زدایی اینکار رو میکنه؟ باتشکر

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • سعیدفیضی

  سلام یخچال من صدای اژیر باز بودن درب میزنه ول کنم نیست چیکارش کنم؟!

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام سنسور یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فهیمه قره چاهی

  با سلام
  ببخشید 6ماهه یخچال فریزر هیمالیا خریدیم. دمای فریزرش خیلی میره پایین و سرد میشه.نمایندگی هرچی میاد نمیتونه درستش کنه.چندبار بردشو عوض کرده ولی بی فایده.چیکار کنیم.

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، گاز یخچال هیمالیا چک شده ؟

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرزاد

  سلام وقت بخیر یخچال هیمالیا کمبی ۵۳۰ داریم دکمه های لمسی صفحه نمایشگر کار نمیکنه دمای فریزر روی منفی ۲۳ هست نمیشه بیاریمش بالاتر ممنونم اگه راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، صفحه نمایش یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   Rating: 1.5/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • حق شناس

   سلام ببخشیداز یخچال هیمالیا کمبی 530راضی هستیدالان حدود یک سال بایدباشه که داریدممنون میشم راهنماییم کنید

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی

  سلام.من یخچال فریزر هیمالیا مدل امگا گرفتم .وقتی که درب یخچال رو باز میکنی احساس میکنی فن بریده بریده کار میکنه وصدایی شبیه به صدای دل زدن میاد.وقتی هم که کمپرسور خاموش هست و دوباره شروع به کار میکنه صدایی شبیه به ریزش سنگ ریزه میده در حد چند ثانیه .به نظر شما طبیعیه؟من که تا حالا همچین صداهایی از یخچالهای دیگه نشنیدم .مرسی

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار یخچال هیمالیا دارید .

   Rating: 4.5/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • آتوسا

  سلام..حدود ۵ ساله که یخچال فریزر هیمالیا گرفتیم..
  ولی چند ماهه..از زمستان ۹۶به اینور که کشوهای فریزر یخ میزنه و خوب باز و بسته نمیشن..و روی مواد غذایی رو میگیره…
  لطفا راهنمایی کنید..

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سیستم دیفراست یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • فرهاد محمودی

  با سلام…یخچال هیمالیا مدل Com 530..چن روزه که خطای h3 میزند. …دلیلش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • آتوسا

  سلام خدمت شما
  فریزر هیمالیای ما به مدت یک ساعت دیفراست بوده
  و به نمایندگی شما در سمنان زنگ زدیم و گفتن از برق بکشید و بعد از ۲۰ دقیقه به برق بزنید در عرض این مدت دما به ۲ درجه رسید
  دیروز نمایندگی شما به ما گفته مشکل شما المنت است که سوخته است چون داخل فریزر روی قفسه هارو یخ میگیره
  میخواستم ببینم آیا نظر شما هم همینه؟
  ممنون

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله درست تشخیص دادن ، در نظر داشته باشید که ما تعمیرگاه خصوصی داخل تهران هستیم .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • پوررضا

  سلام من یخچال فریز هیمالیا دارم یک ساله خریدم بعد یسال برای تعویض برد نمایندگی اومد. الان یک هفتس دمای فریزر از منفی یک بالاتر نمیره ب نمایندگی هم زنگ میزنم نمیان برای تعمیر..ابی هم ک داخل فریزر میزاریم بو میگیره یخم نمیزنه…

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در صورتیگه یخچال هیمالیا شما گارانتی دارد از خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا خود تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • معصومي

  سلام وقت بخير
  ما چهارسال هست كه از يخچال فريزر هيماليا استفاده ميكنيم، حدود سه ماه هست كه درب يخچال مشكل پيدا كرده و بايد با زور اونو بالانگهداريم تا بسته بشه، همچنين ديواره داخلي يخچال سمت ديوار يخ ميزنه و هرچيزي كه بچسبه به اون ديواره خواب ميشه !! لطفا راهنمايي بفرماييد
  و اينكه شعبه هيماليا در شهر يزد كجاست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لولای یخچال هیمالیا باید تعویض گردد ، همچنین ترموستات و لاستیک یخچال هیمالیا خود را چک نمایید . آی.پی امداد تعمیرات هیمالیا در تهران را به صورت خصوصی انجام میدهد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی علیزاده

  سلام خسته نباشید فریزر تمام کشو هیمالیا توربو دارم چند روزی بردش همش صدای بیب میده و اعلام میکنه درب فریزر باز است در حالی که در بسته است ستسور دربش تست کردم درست عمل میکند و فریزر یک سره کار میکند و درجه فریزر همش به صورت پرشی اعداد مختلف نشون میده ممنون راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • Mehdi

  سلام ، خسته نباشید
  یخچال فریزر دوقلو دارم ، که بعد چند ماه خواستم یخسازشو روشن کنم ، حالا آب وارد شبکه یخساز نمیشه ،، و تغریبا بعد یک روز که یخسازشو روشن کردم آب آورده بود زیر صفحه نمایش روی درب
  مشکلش چیه ، ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لوله های آب یخچال خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نیلو محتشم

  با سلام
  یخچال فریزر دوقلو هیمالیا دارم و برای تعمیرات نیاز به یک تعمیرکار دارم
  شماره نمایندگی یزد رو لطفا برام ارسال کنید .
  محتشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تعمیرات هیمالیا برای تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد فقط داخل تهران میباشد . از 118 شهر خود اطلاعات کسب نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال فریز پارانما هیمالیا خریداری کردم که درب فریزرش وقتی که از کارتن باز کردیم مثل اینکه ضربه ای خورده باشه واینکه دربش قور رفته واز محلی که خریداری کردیم ظاهراًجوابگو نیستن لطفاًراهنمایی بفرمایید.

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با شماره نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال هیمالیا مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سمیه یوسفی

  سلام.من یخچال 17 فوت ایس پول هیمالیا دارم .سرو صدای زیادی میده و تقریبا یکسره شده فنش لق شده بود محکمش کردیم الان فن و موتورش یکسره کار میکنه و دماش روی 6 درجه ثابت میمونه.داخل یخچال هم سرمای کمی داره

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ترموستات یخچال هیمالیا شما مشکل داد ، لطفا برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات هیمالیا بهره مند شوید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • کامبیز مشایخی

  با سلام چند ماه است که دوقلوی هیمالیا گرفتیم اما یخساز ان درست کار نمیکند. با نماینده تماس گرفتیم گفت باید یک شبانه روز خاموش شود چون اب در لوله ها یخ زده چند بار علیرغم سختی کار و پر بودن فریزر انجام دادیم اما این مشکل پایه ای است.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخساز هیمالیا شما مشکل دارد ، به اشتباهی راهنمایی کردند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سجادی

  سلام
  یخچال فریزر هیمالیا داریم با طول عمر ۱۱ سال،چندروزی بود قسمت بالا که یخچال هست خنک نمیکرد،پایینش که فریزره خنک بود ولی برفک زیادی داشت،خاموش کردیم تا برفکش آب شد،ولی الان نه یخچال و نه فریزر خنک نمیکنه.البته موتور کار می کنه.
  نظر شما چیه؟
  چکار باید کرد؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کمپرسور و رله اور لود یخچال هیمالیا خود را چک نمایید و سپس گاز هم چک نمایید ، شما برای رفع عیب نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا میباشید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی نقدی

  باسلام .موتور یخچال فریزر هیمالیا زیاد داغ کرده ایا فریزر خراب است و دلیل داغ بودنش چیست.ممنونم از راهنمایی شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمال اینکه کمپسور یخچال یکسره کار میکند ، هست . موتور چک شود ، همچنین شما نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا میباشید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • محمد زارع

   سلام هیمالیا مدل کمبی ۵۳۰ دارم و فریزرش تو تابستون کار نمیده ولی زمستون کار کرد
   الان که گرم شده هوا دوباره فریزر کار نمیکنه و شدهدمنفی یک ولی سردخونه بالا کار میکنه

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، فن داخل فریزر یخچال هیمالیا شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
 • محسن فارسی

  سلام یخچال فریزر ما مدل n530هست.اطراف فن آن لوله هایی هست که به مقدار بسیار زیاد یخ زده اند دلیلش نمیدونیم چیه.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مشکل گاز دارد . از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پوریا

  سلام فریزر هیمالیا چند وقتی است که داخل طبقاتش یخ میزنه یعنی از بالا میریزه داخل طبقه ها و همه موادمیرن زیر یخ ،چند روز خاموشش کردیم ولی مشکل حل نشد ،علاوه بر اون بیشتر اوقات روزارور df میده و دماتامنفی ۱۰ میاد وبوق میزنه ،داخل یخساز هم یخها به هم میچسبن و بیرون نمیان ،لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد یخچال هیمالی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وحید

  سلام وفت بخیر، المنت یخچال فریزر ساید بای ساید سوخته خواستم ببینم هزینه المنت با دستمزد چقدر میشه؟ با تشکر

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • جاسم نیسی

  سلام لطفا نمونه کیت یخچال هیمالیا مدل nf305 که بتوانم چک کنم ارسال نمایید. ممنون

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • رحمتی

  سلام یخچال دوقلو هیمالیا دارم استیل. خط زیادی رو درش افتاده چطور پاک کنم ؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • نهضت

  خسته نباشید. دوساله هیمالیا دو طبقه با دربهای مجزا و بالا یخچال، پایین فریزر دارم. فریزر خیلی خوب و متعادل کار میکنه. اما یخچال از داخل قسمتی که لول های مسی و فن نصب هست، یه صدای عجیب میده تا بخواد off کنه. و یخچالو برای چن ساعت که خاموش میکنیم تا برفک آب بشه و دوباره روشن میکنیم، فوقش چند روز نرمال هست بعدش دوباره همون سر و صداها از اونجا میاد که خیلی آزار دهنده ست. وقتی بازش میکنم، اطراف اون لوله ها و سیستم فن زیاد برفک داره. لطف کنید راهنمایی کنید. ما شهرستانیم و اینجا نمایندگی خاصی هم برقرار نیست. خیلی سپاسگذارم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مشکل شارژگاز دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حیدری

  سلام خسته نباشید یک ساله یخچال هیمالیا کمبی۵۳۰گرفتیم ،چند روز پیش حس کردیم بوی سوختی چیزی میاد اما خب نفهمیدیم از کجاست .چند روز مسافرت بودیم و الان که برگشتیم یخچال کاملا از کار افتاده بنظرتون مشکلش از کجا میتونه باشه ،گارانتی چند ماهه است؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • Zahra.bagherii200

   باسلام.من یخچال فریزر هیمالیا دوقلو گرفتم الان دو سال وخورده ای میشه.از روز اولی که آوردیمش وقتی میخوام آب بریزم تو لیوان یه چیزیایی میاد تو لیوان گفتن چون از پمپ استفاده میکنیم مواد داخل فیلتریخچال خارج میشه.پمپ اب رو خاموش کردیم سرعت آب کم شد ولی باز هم از مخزن آب یه هاله های سیاهی خارج شد به نظرشما علت چیه؟ودوم یخ ساز موقع برگشتن قالب یخ یه صدایی مثل تفنگ میده واقعا آزار دهنده ی.به نمایندگی تماس میگیرم امروز وفردامیکنن لطفا راهنمایی کنید

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، فیلتر یخچال و مارپیچ یخساز چک شود . برای رفع عیب و تعمیرات یخچال هیمالیا میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد در محل بهره مند شوید .

    No votes yet.
    Please wait...
 • زری

  Foruzan Farhadi:
  سلام
  یه سوال راجع به یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا (مدل سایدبای ساید )داریم،بعد از دوسه ماه که خریدیم برفک زدایی نمیکردوداخل کشو اول یخ میکرد ،نمایندگی شهرستان گفتن المنتش خرابه و عوضش کردن،دو ماهی کار کرد و الان دوباره کشو اول پر از یخ شده و باز نمیشه،errorهم نمیده ،علت چیه؟المنتم عوض کنیم بعد چند ماه دوباره میسوزه ،نمایندگی هم خودشون گفتن که کلا این مدل یخچال المنتاشون مشکل داره،اگه لطف کنین راهنمایی بفرمایین که چاره چیه ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
 • پرویز اردلان

  سلام. قسمت یخچال هیمالیای من مدتیه که برفک می زنه و آب هم کردیم، ولی باز تو یکهفته باز برفک می زنه. البته این یخچال فریزر حدود 15 ساله که یکسره کار کرده و مشکلی نداشته. الان باید پیکار کنیم که برفک نزنه؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • رزاقزاده

  فریزر هیمالیا دارم چند روز یه هی آلارم بوقش میزنه تمیزش کردم ولی الان ارور alمیزنه سرد نمیکنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار یخچال هیمالیا دارید و برای رفع عیب و خدمات و تعمیر باید برد الکترونیکی و گاز آن چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وزیری

  سلام یخچال فریزر هیمالیا دارم از دیشب دمای فریزر ش رفت پایین و دیگه خنک نمیکرد یه صبح تا شب از برق کشیدمش برفک هاش آب شد بیرون یخچالم پر آب شده صبح زدمش به برق موتورش کار میکنه ولی خنک نمیکنه چکار کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، الان به یخچال خود صدمه زده اید ، برد یخچال چک شود ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرحانی

  سلام من یخچال فریزر هیمالیا دارم چندروزی قسمت بالا هیچ خنک نمیکنه وفقط طبقه فریزر یخ میزنه لطفاً راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما نیاز به شارژگاز دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • م بیگدلی

  سلام مدت یک ماه است فریز ۱۷ فوت هیمالیا خریداری و نصب کردم الان دما روی منفی ۲ بالاتر نمیره به حالت چشمک زن عدد منفی ۲ نمایش داده میشه علت چیه به این زودی ایراد پیدا کرده؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باید گاز یخچال هیمالیا شما چک شود ، برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیرات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر ق

  سلام مدت 3ماهه یخچال دوطبقه گرفتیم که بعد از ۲ماه بوردش خراب شده الان مدت یه ماهه از اولین تماس خرابی میگذره ولی متاسفانه کارخانه قطعه رو نمیفرسته.میخواستم بدونم تا چند روز درست نشه ضمانت نامه شامل عودت کالا میشه

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خدمات نمایندگی هیمالیا تماس بگیرید و پرسش نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن فتحی

  سلام
  وقت بخیر
  من یه یخچال هیمالیا دوقلو دارم چن وقتیه که بخش یخچالش قسمت نمایشگر دما بصورت چشمک زن در میادو دماش بالا میره و داخل یخچال گرمتر میشه مثلا دما از روی 9درجه سانتی گرادمیره رو 24درجه سانتیگراد
  لطف جواب رو ایمیلم ارسال کنید.سپاسگذارم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی و فن یخچال هیمالیا خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن نوریان

  سلام من یه یخچال فریزر خریدم پارسال الان کابین فریزرش ترک خورده بدون دلیل بعضی مواقع صدای میده مثل اینکه ترقه انداختی.بردمش نمایندگی مدارک و فرستاد بعد یه مدتی رفتم میگه دیر امدی پسش فرستادم وشرکت دیگهاین ضمانت هارو قبول نمیکنه کمبود داریم مگه میشه گارانتی قبول نکنه شرکت حالا من چکار کنم راهنمایی کنید لطفا …ایا میشه کابین یخچال من وبه یکی دیگه داده باشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل شما به خدمات پس از فروش هیمالیا مرتبط میباشد ، ما تعمیرگاه مجاز هیمالیا در تهران هستیم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سجادآکنده

  ده روزی میشه یخچال فریزردوقلو هیمالیامدل پاناروما خریدم آبریزش بسیار ضعیف وجرعه ای آب ومیریزه واین درصورتی است که آب ورودی به یخچال وشلنگهارو همگی چک کردم نظرتون چیه؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مخزن داره یا به شیر شهری وصل هستید ؟

   No votes yet.
   Please wait...
 • اعظم یعقوبی

  سلام. خسته نباشید. یه سوال داشتم. یخچال فریزر هایی که یخساز اتوماتیک دارن حتما باید به آب لوله وصل بشن یا میشه به یه مخزن آب هم وصل کرد. در منطقه ما از آب تصفیه استفاده میشه. و دستگاه تصفیه آب هم نداریم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باید به لوله آب وصل شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اعظم یعقوبی

  سلام. در یخچال فریزر هایی که به آب شهری وصل میشن مثل مدل بتا یا پانوراما حتما باید به آب لوله وصل بشه؟میشه به یه مخزن آب وصل کرد؟ منطقه ما آب تصفیه استفاده میشه و دستگاه تصفیه آب هم نداریم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، باید به آب لوله کشی وصل شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Nazanindehghan

  سلام ، یخچال فریزر من اون پلاستیکه آب سرد کنش متاسفانه شکسته میخواستم ببینم آیا میشه عوضش کنم یا نه با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خود تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Nazanindehghan

  سلام ، یخچال فریزر من اون پلاستیکه آب سرد کنش متاسفانه شکسته میخواستم ببینم آیا میشه عوضش کنم یا نه گارانتی سامل حالش میشه
  با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • hvdhlka

  سلام،دوسالی است که یخچال دوقلوی هیمالیا خریده ام.مدتیه ازموتورفریزرشآب میرزه داخل کشوها،خواستم ببینم مشکلش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام فاضلاب یخچال هیمالیا شما گرفته است .

   No votes yet.
   Please wait...
   • عسل

    سلام یخچال فریزر دوطبقه هیمالیا داریم چند روزه یخ نمیزنه وسرما نداره ازبرق هم کشیدم شب تاصبح،ولی بازم هیچ تغییری نکرده بنظرتون مشکلش چیه؟بی زحمت هرچه زودتر جواب بدین.

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، در ابتدا از سلامت موتور با خبر شوید و سپس سنسور و گاز یخچال هیمالیا باید توسط تعمیرکار نمایندگی در محل عیب یابی و رفع عیب شود .

     No votes yet.
     Please wait...
 • زمان کوشکی

  باسلام یک سوال دارم ما شهرستان کوهدشت بخش طرهان یخچال فریزر دو قلو هیمالیا داریم فریزر آن صدا قرار میدهد درش باز میکنیم صدا قطع میشه در بسته میشه آرام آرام دوباره صدا میده چکرش کنم خودم تقریبا دست به لوازم ممنون میشم از راهنماییتون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن یخچال هیمالیا خود را روغن کاری نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اشکان

  سلام.یخچال و فریزر هیمالیا مدل امگا دارم که وقتی کمپرسور و فن هر دو خاموش هستند یه صدای ناگهانی خِرخِر مانندی حدود دو ثانیه میده و قطع میشه .طوری که انگار میخواد شروع به کار بکنه و کار نمیکنه . در ادامه هیچ صدایی نداره و بعد یه مدت کمپرسور و فن روشن میشن و شروع به کار میکنن.در ضمن یخساز اتومات هست که آبش رو وصل نکردم و استفاده نمیکنم الان.به نظر شما منشا این صدای چند ثانیه ای خرخر از کجاست؟مرسی

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات یخچال هیمالیا شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فائزه

  سلام یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا دارم دیروز روی صفحه نمایششو با آبپاش تمیز کردم کلا خاموش شده لمسیش هم کار نمیکنه و یخچال کار نمیکنه از زیرش آب میاد مشکلش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی و قطعات یخچال هیمالیا شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شامحمد

  سلام یخچال فریزر همالیای ما دو هفته ای هست نصب کردیم ولی زیر کشو جا میوه ای آب جمع میشه علتش چیه؟ کلا صداهای عجیب و غریبی هم میده بیشتر از قسمت پشتش و بالاش

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فاضلاب یخچال هیمالیا خود را تمیز نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سید حسن از تنکابن

  سلام صفحه ای که روی درب یخچال هست درجه سرما خود یخچال باید چند باشه وفریزز چند باشه اولی مال کدومه دومی مال کدومه متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال روی 3 و فریزر -18

   No votes yet.
   Please wait...
 • شهرام

  سلام یک ماه پیش یخچال 17 فود هیمالیا گرفتم نشانگر آبسرد کنش قرمز شده.چرا؟لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، چنانچه فقط نمایشگر مشکل پیدا کرده و آبریز مشکلی ندارد ، برد الکترونیکی صفحه نمایش خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رزا حسینی

  سلام حدود 4ماه یخچال فریزر 2 قلو خریدیم ولی الان حدود 1ماه هست دمای یخچال بالا میره و به صورت چشمک زن در میاد بعد به نمایندگی تماس گرفتیمفت به مدت 12 ساعت خاموش کنید و یک قابلمه اب جوش داخلش بگذارید ماهم گذاشتیم بعد روشن کردیم درست شد بعد از گذشت 7 روز باز هم دما رفت بالا و به حالت چشمک زن در اومد دوباره به نمایندگی تماس گرفتیم اومد خونه و جای که برفک اب میکند باز کردن و اب جوش ریختن تمام برفک ها رو اب کردن ولی دوباره بعد از گذشت 2هفته همون مشکل قبلی پیش اومد در ضمن علامت برفک زدایی هم روشن نمیشه لطفا مشکلشو بیان کنین. نمایندگی به ما گفت هر چند وقتی یبار خودتون همین کار انجام بدین…

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی شما فرمان برای یخزدایی نمیدهد ، همچنین هیتر هم چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • نجمه ظفری

  ۲سال هست یخچال فریز بدون برفک خریده ام الان ۲ روزه فسمت دمای یخچالش چشمک میزنه و روی ۱۰ درجه هست و دمای فریزرش رویمنفی ۲۹ درجه هست میخواستم بدونم مشکلش را ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسورها باید چک شود . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جوادستاری

  سلام حدود دوسال یخچال فریزرخریدیم الان دوهفته میشه زیرجامیوه ای آب جمع میشه علت ازچیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مکرر در این باره توضیح داده ایم که گرفتگی فاضلاب یخچال هیمالیا خود را رفع نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • طاهر حسینی

  سلام من نیاز به نوار لاستیکی دور درب دارم و دستگیره هم شکسته من شهرستان هستم و اینجا پیدانکردم از کجا می تونم تهیه کنم(آنلاین) لطفآ راهنمایی کنید یخچال هیمالیا بالا یخچال پایین فریزره

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  با سلام
  من یخچال هیمالیا دوقلو طرح ساید گرفتم مدتیه که دوطبقه بالایش کاملا پر یخ میشه بطوری که نمیشه چیزی در آن قرار لطفا راهنمایی بفرمایی

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای یخچال یا فریزر این مشکل پیش اومده است ؟

   No votes yet.
   Please wait...
 • ا. بازوند

  باسلام یخچال فریزر ما از نوع نوفراست هست عمل دیفراست رو روی نمایشگر نشون میده ولی قفسه های بالا پر از یخ هست واز سقف یخچال قندیل یخ شکل میگره لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما به خوبی دیفراست نمیکند ، برد الکترونیکی یا هیتر چک شود ، برایرفع عیب یخچال هیمالیا خود میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی فدای

  با سلام من یخچال فریزردوقلوی آیس پول گرفتم وقتی که موتور با فن شروع به کار میکنه انگار ازسمت موتور صدامیده مشکل از چیه ممنون میشم توضیح بدین

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرشاد شفی

  سلام من یخچال اومگا دارم اما هر نیم‌ساعت ۱صدای خیلی شدیدی میده فقطم ۱ماه کار میکنه مشکلش چیع؟!

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیازمند تعمیرکار هیمالیا هستید . قطعات باید چک شود تا دلیل صدا را متوجه شد . همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله علت صدای یخچال را مطالعه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وحید

  دو سال و نیم پیش یه یخچال فریزر هیمالیا خریدم بعد سه ماه خراب شد سرد نکرد اومدن تعمیر کردن‌ . بعد چند ماه دوباره خراب شد باز بردن تعمیر کردن اوردن الانم همش باز خاموش میشه فنش و دماش میره بالا زیر یخچال آب میده.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور محیطی داخل یخچال هیمالیا باید تعویض گردد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • 1396

  باسلام
  کشور سازنده موتور یخچال و فریزر دو قلو هیمالیا مدل بتا کجاست؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • همایون

  سلام،خداقوت وسپاس از همراهی شما،یخچال وفریزر دوقلوی هیمالیا مدل پانورما پلاس گرفتم امااب سردکن ویخساز بدلیل عدم ورود اب کارنمیکند به اب شهری ومخزن جدا هم وصل کردم لوله ها هم چک کردم،به تجربه شما نیاز به هواگیری یا وکیوم برای عبور اب دارد؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام بخچال هيماليا شما مخزن آب دارد

   No votes yet.
   Please wait...
 • صیدکریم سوری

  سلام.قسمت بالای فریزر یخ میزند طوری که روی این قسمت که فکر کنم فن یخچال داخلش هست قندیل میزنه و دماش هی میاد پایین تا زیر ده درجه از برق می کشیم و کاملا یخ ها که آب شد خشک هم میکنیم اما بعد یک هفته تمیز کار کردن دوباره یخ میزنه و دماش هی میاد پایین تر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قسمت دیفراست یخچال شما دچار مشکل شده است ، هیتر و برد الکترونیکی باید چک شود ف برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امین رحمتی

  سلام خسته نباشید
  من یه یخچال فریزر هیمالیا مدل ۵۳۰ گرفتم
  بعد از چند روز فریزر از کار افتاد دمای -۱۸ نشون میده ولی سرماش مثل یخچال هست
  از امروزم متوجه شدم که اب پر یخچال شده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن یخچال هیمایلا شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سمانه کریمی

  سلام وخسته نباشید.ی ماهی میشه یخچال دوقلو هیمالیا خریدم.یخسازش یخ درست میکنه ولی داخل مخزن به هم میچسبه.موقع تخلیه خارج نمیکنه.داخل ولوله که یخ میخواد خارج بشه یخ گیر میکنه.3بار هم از نمایندگی اومد

  No votes yet.
  Please wait...
 • مهرداد

  سلام . یه یخچال فریزر بتا گرفتم چهار ماهه جابه جا شدیم ولی الان دو روزه هی هر ساعت اتومات میکنه و گاهی erorr c1 میده . ولی سرماش خوبه منجمد میکنه ولی یخسازشم از کار افتاده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یخچال هیمالیا شما باید توسط تعمیرکار چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
  • امیری

   سلام یخچال هیمالیا دارم یخال معمولیش غذا توش یخ میزنه صفحه ی پشتش هم یخ میزنه

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، ترموستات یا سنسور چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
 • احسان

  سلام برد یخچالمون خراب بود درستش کردیم ولی الان کسی نمیتونه ببنده و جاش بزنه ما جیرفتیم چکار کنیم

  No votes yet.
  Please wait...
 • شامحمدی

  سلام .یخچال هیمالیا امگا داریم که هم زیر کشو میوه آب جمع میشه .و هم اینکه زود به زود خاموش و روشن میشه .مثلا هر ده دقیقه یکبار روشن میشه یه کم کار میکنه و خاموش میشه علتش چیه به نظرتون ؟میتونه از خرابی باشه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا برد الکترونیکی باید چک شود و سپس گرفتگی قسمت درین برطرف شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شمسب

  با عرض سلاموخسته نباشید.چن هفته ای میشه یخچال دوقلو ایس پول هیمالیا خریدم .یخسازش موقع ابگیری ریزش داره یخهاش کلاً به هم میچسپن ویخ بیرون نمیده مشکلش از کجاست .ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی خدمات پس از فروش یخچال هیمالیا خود تماس حاص نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جوکار

  سلام حدود یکماه هست یخچال فریز هیمالیا مدل کمبی ۵۳۰خریداری کردم الان دو روزه آلارم باز شدن در میده صدای بیب ….بعد از چند دقیقه ممتد میشه سپس چراغ های صفحه تنظیمات خاموش روشن میشه…..‌ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسورهای درب را چک نمایید . برای تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  سال امکان داره یخچال نشتی نداشته باشه ولی بعد از 6 سال گازش خالی بشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگر یخچال شما نشتی داشته باشد خیلی سریع گاز آن خالی میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عباس آمد

  سلام یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا تاچ پلاس ،،،دوروز پیش فریزر را خاموش کردیم و از برق کشیدیم و داخلشو تمیز کردیم بعدکه روشن کردیم دما تا 18- رفت ولی کم کم پایین اومد تا-7 وداره هفت هشت ساعته چشمک میزنه به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟ممنون از کانال خوبتون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور یخچال شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پرویز باشی

  سلام من 7 ماه یخچال دوقلو هیمالیا بتا خریدم تازگی آبی که داخل قالب یخ مبریزه زیاده وریزون مکنه وبعد قطع میشه بعد از هر مرحله یخ سازی همین اتفاق می افتد شیر برقی وبورد عوض کردم باز هم ابریزیدارد ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف مشکل از یخساز یخچال هیمالیا شما است . یخساز باید تعمیر شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • برزگر

  ما یک هفته ای میشه یخچال دوقلو هیمالیا مدل تتا خریدیم درب فریزرش ب سختی باز میشه و الان بعد چند روز درب یخچال درحین باز وبسته شدن صدای قِچ قِچ میده چیکار باید بکنیم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لولای درب و لاستیک یخچال هیمالیا شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امینی

  سلام خسته نباشدمدت دوماه میشه یخچال دوقلوی هیمالیامدل بتاخریدم وقتی درفیرزرشوبه مدت تولانی باز ه بعدبافشار زیاد بایدببندم چرا درزم قسمت طبقه بالا که به صورت سندقی باز میشه آب داخلش میاد وقلدیل میبنده روزی یکبارهم الارم برفکزدایش کارمیکنه دلیلشو لطفا بگیدباتشکر

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لاستیک و ترموستات یخچال هیمالیا شما باید چک شود .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • امینی

  سلام چه جوری لاستیک وترموستات چک کنم

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   شما نیازمند تعمیرکار یخچال هیمالیا هستید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امینی

  سلام چه جوری لاستیک وترموستات چک کنم لطفاراهنمایم کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • شریفی

  سلام یخچال دوقلو هیمالیا17 فوت یخساز 6ساله خریدیم خیلی عالی و خوب هست. فقط بعضی مواقع فریزر یه صدای بوق میزنه و علامت f2 میزنه ممنون و مچکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   علت ارور f2 برای یخچال هیمالیا از سنسور اواپراتور فریزر میباشد و برای رفع این کد خطا باید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شریفی

  سلام 6ساله یه مدل یخچال هیمالیا دوقلو 17 فوت یخساز دارم طرح ساید فریزر بعضی مواقع یه اخطار بوق میده و علامت f2 میاد ممنون از لطفتون

  No votes yet.
  Please wait...
 • م.ایزدیار

  سلام ۴ماه یخچال فریزر هیمالیا دوقلو یخساز گرفتم و قالب های یخ به هم میچسبه چون آب میریزه روی یخها.یک بار هم عوض کردیم ولی باز همون مشکل رو داره.کرج هستم.

  No votes yet.
  Please wait...
 • فرشته بختیاری

  یکی از طبقات فریزر ما مدلF Com470 شکسته، ما ساکن نمک آبرود هستیم ولی متاسفانه با جستجو در سایت هیمالیا هیچ نمایندگی ای برای خرید این قطعه، در این شهر و شهرهای اطراف پیدا نکردم، این قطعه را از کجا میتوانم تهیه کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • مجید چترروز .دهدشت

  سلام ۳ ماهه یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا خریدیم درب به سختی باز و موقع بسته شدن باید بکشیمش بالا تا بسته بشه قسمت لولا چسپیده به پایینش .چیکارش کنم.این کالای جهانیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، درب یخچال هیمالیا شما افتاده است و احتمال دارد فوم درب از پایین خورده شده باشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شهربانو

  سلام.نیاز هست که فریزر هیمالیا رو چند وقت یبار از برق بکشیم تا اگه برفک خیلی کمی که ایجاد شده از بین بره؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف خیر . اگر سیستم نوفراست باشد و برفک بزند قسمت دیفراست مشکل دارد و اگر معمولی باشد ترموستات و لاستیک باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن

  سلام خسته نباشید محسن هستم از مسجدسلیمان ما یه یخچال و فریزر هیمالیا خریداری کردیم و ازش راضی بودیم اما تقریبا دو هفته پیش از کار افتاد و صحفه نمایش که روی دربش فقط تایمر ساعتش کار میکنه نه درجه و علامت های نشانگر یخچال و فریزر و نشان نمیده و چکش کردیم بوردی که روی آن نصب نشده ی مسیرش که برق بهش میرسونه کار نمیکنه اگه میشه راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، صفحه نمایش یخچال هیمالیا شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حامد

  سلام یخچال هیمالیاcom530 داریم خیلی هم ازش راضی هستیم فقط امروزروی نمایشگر درب علامت آچارفعال شده وعددهای مربوط به ref وfrz صفحه میشه گفت کامل نشون داده نمیشه لطف کنید راهنمایی کنید

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما باید سرویس شود ، همچنین فن یخچال باید توسط تعمیرکار نمایندگی هیمالیا در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حامد

  جناب روی قسمت فریزرc1نوشته شده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، علت ارور c1 یخچال هیمالیا مربوط به خرابی کمپرسور میباشد ، با مواجه شدن این کد خطا دستگاه را از برق بکشید و با خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در تهان تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حامد

  ممنونم ..خیلی لطف کردین

  No votes yet.
  Please wait...
 • بهارلویی

  به نحض نصب یخچال فریزر هیمالیا از زیر آن آب می آمد که چون کم بود اول فکر کردم طبیعیه ولی بک نفر که داشت گفت نه زنگ زدم نمایندگی آمد گفت قطعه ای پشت جا میوه ای است که شکسته و اب می دهد قرار شد تعویض کند که پس از رفت و آمدهای طولانی بالاخره قطعه را اورد

  No votes yet.
  Please wait...
 • اطمه مسعود

  سلام ما یخچال فریزر بالا و پایین هیمالیا داریم 2ساله
  تابستون امسال همش فریزرش دماش جوریه که مواد یخ نمیزنن و داخلش پشت صفحش یخ تشکیل شده
  یعنی هربار که موتورش روشن میشه دماش به منفی ده هم نمیرسه حداکثر منفی 9
  کشوهاش هم جوریه که در فریزر راحت بسته نمیشه
  من یخچال رو یه بار خاموش کردم که یخهای داخلش آب بشن بیشترش آب شد ولی بازهم اثر نکرد
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال هیمالیا شما مشکل دیفراست ( یخزدایی ) دارد ف برای رفع این عیب باید قطعات ترمودیسک ، هیتر و برد الکترونیکی توسط تعمیرکار خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فاطمه مسعود

  سلام

  No votes yet.
  Please wait...
 • پریسا

  سلام و وقت بخیر
  ۴ ماهه ک یخچال دو قلوی هیمالیا مدل بتا رو استفاده میکنم امروز درجه یخچال ۱۴ درجه شد و شروع به چشمک زدن کرد دمای داخل یخچالم مثل قبل دیگه خنک نیس البته درشم دیگه مثل فریزر محکم بسته نمیشه، بسته اس ولی مثل قبل نیس راحت تر باز میشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   لام ، لاستیک دور درب و فن داخل یخچال باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • طالبی

  سه هفته هست که یخچال وفریزر مدل پانوراما خریدیم .روی نمایشگر اخطار باز بودن درب هوم بار را میدهد وچراغ یخچال هم خاموش شده باید چکار کنم .به مدت دو ساعت هم خاموش کردم ولی درست نشد .

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با شماره خدمات پس از فروش مندرج شده در برگه گارانتی یخچال هیمالیا تماس حاصل نمایید تا از خدمات نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیدمحسن طباطبایی

  سلام خسته نباشید نزدیک سه ساله یخچال فریزر گرفتم تاحالاخوب بوده الان یک هفته هست که دمای فریزر از-15درجه اومده بالابین -2تا-4بعضی کشوهاش یخ میزنه لطفاراهنمایی کنیدالبته دمای خانه هم خیلی بالابوده ولی فقط فریزر اینجوریه دمای یخچال تقریباثابته ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، چنانچه بعضی از کشوهای فریزر یخ میزند ، فن ، هیتر و ترمودیسک باید توسط تعمیرکار هیمالیا در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • بهرام علوی

  سلام,
  یخچال فریزر مدل امگا دارم,الان نزدیک دوماه داخل فریزر آب جمع میشه,
  طبقه دوم فریزر هم خارج نمیشه گیر داره,میشه راهنمایی کنید؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قسمت درین ( فاضلاب ) دستگاه شما گرفتگی دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام حدود ده روزه دمای یخچال بالا پایین میشه تا ۲۱درجه میره هرچی با نمایندگی هم تماس میگیرم و در مغازش میرم نمیادببینش و همش امروز و فردا میکنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف سنسور محیطی دستگاه شما باید توسط تعمیرکار یخچال هیمالیا در محل تعویض شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هاشمی

  سلام حدودا سه ساله که یخچال دوقلو هیمالیا خریدیم ماه اول هیترش سوخت که اومدن درست کردن . الان هم سه چهار روزه که از پشت رو موتور یخچالش آب زیاد جمع میشه و می ریزه پایین از قسمت پشت یخچال . علت ش چی متونه باشه ؟ یه وقتایی هم خود به خود درجه یخچال خیلی بالا می ره مثلا از چهار به 25 می رسه . یا فریزر خیلی پایین میاد از -18 به پنج می رسه . میشه راهنمایی کنید مشکل کجاست ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل اول شما مربوط به گرفتگی فاضلاب میباشد ، همچنین چنانچه فصل گرمام به اتمام رسید و نوسان درجه داشتید سنسور محیطی باید تعویض شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Mona

  سلام من یخچال هیمالیا 5 کاره ابریز خریدم برا جهازم درش شکسته بود تعمیر کار اومد نصب کنه گفت خانوم اون چیزی نیست روز اول بعد ابسرکنش شکسته بود عوضش کردن اما با چسب سه سوت هنوزم بو گند میدهالان یه چند وقتی یخچال کاملا گرم و هوا نداره اب سرد نمیکنه و مواد توش خراب میشه زنگ زدم گفت مشکلی نداره چیزی نی بذار دماش رو سه درست میشه گذاشتم تغییری نکرد الانم زیر جا میوه ایش اب جمع میشه اب خیلی خنک

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در تهران میباشد . برای رفع عیب و تعمیرات یخچال هیمالیا باید قطعات مربوطه به مانند فن چک شود . همچنن دلیل آب جمع شدن زیر جا میوه ای مربوط به گرفتگی در قسمت فاضلاب میباشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هاشمی

  سلام ببخشید مجددا مزاحمتون شدم اینکه گفتید آب جمع میشه پشت موتور یخچال از گرفتگیه فاضلابه چه جوری برطرفش کنم میشه خودم کاری انجام بدم درست شه یا حتما باید کارشناس بیاد ببینه درست کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، داخل یخچال هیمالیا یک محفظه ای است که سوراخی در آن تعبیه شده است ، در ابتدا آن را تمیز نمایید و سپس آب جوش بریزید و ببینید که آب به راحتی و کامل خارج میشود یا خیر ، اگر به راحتی آب خارج نشد با یک میل بافتنی نازک داحل آن فرو کنید تا گرفتگی برطرف شود ، سپس مجدد آب جوش بریزید و در مرحله آخر ، شیلنگ پشت یخچال را باز نمایید و با یک فشار قوی ( فوت محکم ) از شر گرفتگی رهایی یابید و سپس داخل شیلنگ آب جوش بریزید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  درجه یخچالم رو چهاره ولی سبزیجات و میوه و کاهو یخ میزنه علتش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، درجه را روی 2 بزارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شمس ناتری

  سلام دستگیره اهرمی یخچال قسمت پایه که پیچ میشود به یخچال شکست به نمایندگی رفتم نداشتن از کجا باید تهیه کنم

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  سلام کشوی یخچال هیمالایا کجا گیر بیارم

  No votes yet.
  Please wait...
 • احمد موسی زاده

  باسلام خدمت شما .یخچال فریزر همیالیا خریدیم چند وقته فریزر دمای نمایشگر بین ۸ تا ۱۲بالا پایین میاد و روی ۱۸ -واینمیسته علت چیه ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور یخچال هیمالیا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جواد

  با سلام یخچال هیمالیا اب رفت تو بردش الان تو اب سرد کنش صدا میده لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد یخچال هیمالیا را داخل کیسه برنج بزارید تا کامل خشک شود و سپس استفاده نمایید ، در صورت عدم رفع عیب باید تعمیر شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رهد

  سلام یخچال پانامورا خریدیم چطوری یخسازشو خاموش کنیم و روشن.روش نوشته پنج ثانیه نگه دارید خاموش میشه ولی نشد.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، از برق بکشید و مجدد بزنید ، سپس 5 ثانیه نگه دارید

   No votes yet.
   Please wait...
 • فاطمه

  سلام مدت یک سالیه ک یخچال فریزر هیمالیا خریداری کردیم ولی ی چن ماه پیش کشو اخر فریزر باعث میشد ک در فریزر کامل بسته نشه اونو برداشتیم باز دوباره دوتا کشوی اخری این مشکلو دارن دیگه درش بسنه نمیشه کشوهارو برداشتیم بسته شد مشکل چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کشوهای یخچال هیمالیا خود را به درستی جا بزنید

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.