نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

تاریخ انتشار: 19 دی 1398 دسته بندی: نمایندگی بیمکث 0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

نمایندگی مجاز تعمیرات هود بیمکث در تهران

شرکت بیمکث یکی از شرکت هایی است که در زمینه ی تولید انواع هود آشپزخانه و هودهای صنعتی فعالیت دارد. هودهای تولید شده در این شرکت از کیفیت ساخت عالی برخوردار بوده و دارای عملکرد خوبی هستند. این هودها نیز همانند دیگر وسایل برقی ممکن است تحت شرایط خاصی دچار مشکل شوند و در کارکرد آنها اختلالی ایجاد شود. در این موارد بهتر است از تکنسین های نمایندگی تعمیرات هود بیمکث بهره گرفته و آن را تعمیر نمایید.

اکثر مردم در هنگام بروز خرابی در وسایل برقی به جای مراجعه به نمایندگی های مجاز تعمیرات، به تعمیرکاران عمومی مراجعه می کنند. در این تعمیرگاه ها به جای استفاده از نیروی کار متبحر از افراد ناشی استفاده شده و علاوه بر آن امکان دارد در تعمیر دستگاه ها از قطعات تقلبی استفاده کنند که همه ی اینها بر عملکرد نادرست و افت راندمان کاری دستگاه ها تاثیر می گذارند.

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران

در این بخش از متن قصد داریم درباره ی ویژگی های نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا هم با آن بیشتر آشنا شده و هم از نوع سرویس هایی که در این مرکز به مراجعین محترم ارائه می شود مطلع شوید.

ما در نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران تکنسین های خود را از بین افراد تحصیل کرده و دارای مهارت و تجربه انتخاب کرده ایم. علاوه بر این موارد به منظور آگاهی بیشتر این افراد از قطعات و اجزای به کار رفته در ساختمان هودها، دوره هایی به صورت فشرده تدارک دیده شده تا با چم و خم کار آشنا شوند.

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با مرکز تعمیرات مجاز تماس گرفته و از خدمات آن بهره مند گردید. تعمیرکاران ما در کمترین زمان در محل حاظر شده و اقدام به تعمیر دستگاه معیوب می کنند. همچنین شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با این مرکز، از خدمات مشاوره ی تلفنی آن هم بهرمند شوید.

تعمیر هود بیمکث در محل و منزل

اگر برای تعمیر هود به نمایندگی مجاز در تهران مراجعه کنید، دیگر نیازی وجود ندارد تا خود دستگاه را نیز به این مرکز منتقل کنید. با توجه به این که در تهران انتقال دستگاه به جهت وجود ترافیک سنگین بسیار مشکل است، نمایندگی تعمیر هود بیمکث در محل مشکل انتقال دستگاه را رفع کرده و برای تعمیر هود معیوب، تکنسین های خود را به محل دستگاه ارسال می کند. این سرویس برای رفاه حال متقاضیان در نظر گرفته شده است.

زمانی که برای تعمیر دستگاه معیوب با نمایندگی تعمیرات هود بیمکث تماس برقرار کنید، تکنسین ها در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر شده و هود معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می نمایند. طی تعمیر دستگاه، سعی آنها بر تعمیر قطعه ی معیوب هود می باشد و تا حد ممکن از تعویض آن پرهیز می کنند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر موثر است.

هزینه تعمیر هود بیمکث

هزینه تعمیر هود در این نمایندگی با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه و نهاد های نظارتی یکسان بوده و هیچ هزینه ی اضافی دیگری از مشتری دریافت نمی گردد. هنگام مراجعه ی مشتری برای تعمیر دستگاه خود، ابتدا هزینه های تعمیر برای او شفاف سازی شده و در صورت تمایل فرد، اقدام به تعمیر دستگاه می شود.

استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر هود بیمکث

در مواردی که تعمیر قطعه ی معیوب در هود امکانپذیر نیست، تعمیرکاران مجبور می شوند اقدام به تعویض آن کنند. اما نکته ای که در تعویض این قطعات در نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران وجود دارد این است که در آن برخلاف تعمیرگاه های عمومی، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود. استفاده از قطعات سبب می شود تا کارکرد دستگاه بهبود یافته و گذشته از آن باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

ضمانت نامه در نمایندگی تعمیرات هود بیمکث

بعد از تعمیر دستگاه هود در نمایندگی تعمیرات هود بیمکث ، به هنگام تحویل آن به صاحب کالا، ضمانت نامه ای نیز از طرف این مرکز تحویل او داده می شود تا خدمات و کارکرد دستگاه را ضمانت کند. این ضمانت نامه از شش ماه تا 36 ماه دستگاه را گارانتی می کند و در صورت بروز دوباره ی مشکل در همان قسمت از دستگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده، کاربر می تواند به این مرکز مراجعه کرده و تمامی خدمات را به صورت رایگان دریافت نماید.

تعمیر هود مکث در تهران
تعمیر هود مکث در تهران

مشکلات متداول هود آشپزخانه بیمکث

دستگاه هود که از آن برای هواکشی در آشپزخانه ها استفاده می شود، اگر به درستی نگه داری نشود دچار خرابی می شود. از جمله مواردی که سبب بروز اختلال در عملکرد آنها می شوند عبارتند از: عدم تعویض و یا عدم پاکسازی فیلترها در زمان مناسب، استفاده از آن به صورت مداوم، عدم رسیدگی و برطرف کردن مشکلات جزیی در آن که در آخر منجر به بروز اشکالات بزرگتر می شود. نمونه ای از اشکالاتی که ممکن است در هود بروز دهد به شرح زیر می باشند:

چرا هود بیمکث صدای بلندی می دهد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

هود آشپزخانه بیمکث هنگام کار باید صدای کمی ایجاد کند اما این صدا اگر از حد خاصی تجاوز کند نشانه ی وجود مشکل در داخل دستگاه می باشد که احتمالا به خاطر شل بودن یکی از اجزای آن خواهد بود. برای تعمیر هود در این شرایط نیز باید هود را باز کرده و قطعه شل شده را محکم بست. اگر پس از آن مشکل حل نشد بهتر است با نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران تماس بگیرید.

اگر موتور هود در هنگام کار صداهایی غیر معمول و طولانی ایجاد کند، ممکن است به دلیل بروز مشکل در فن و یا پروانه ی هود باشد. در مواردی که فن دستگاه کار نکند، موتور برای به حرکت درآوردن آن فشار زیادی را متحمل خواهد شد و در این صورت صداهای عجیبی ایجاد می نماید.

چرا هود بیمکث روشن نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر هنگام روشن کردن هود آشپزخانه بیمکث متوجه شدید که دستگاه روشن نشد، ممکن است چند دلیل متفاوت داشته باشد. امکان دارد مدار دستگاه قطع شده باشد که در این صورت باید در این صورت آن را مجدد وصل کرد و یا شاید قطعه‌ای از آن سوخته باشد که نیاز به تعویض دارد و یا شاید فیوز دستگاه خراب شده باشد که در این موارد هم لازم است این قطعه نیز تعویض شود. در این صورت بهتر است این کار را بر عهده ی تکنسین های ماهر بسپارید.

چرا دکمه های صفحه نمایش هود بیمکث از کار افتاده است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر برای تنظیم میزان مکش هود و یا دیگر تنظیمات لازم از دکمه های موجود در آن استفاده کردید و متوجه شدید که این دکمه ها کار نمی کنند، احتمالاً اختلالی در داخل هود به وجود آمده باشد. کار نکردن کلیدها امکان دارد در اثر قطع شدن سیم های داخل آن صورت گرفته باشد و یا ممکن است به دلیل وجود نم در داخل هود کارکرد آنها دچار مشکل شده باشد. به منظور تعیین نوع خرابی و همچنین محل دقیق آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران تماس گرفته و از خدمات آنها بهره مند شوید تا از تعمیر آن به شکل صحیح اطمینان داشته باشید.

چرا میزان مکش هود بیمکث خیلی ضعیف شده است؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر در فیلتر و یا خروجی هود مشکلی وجود داشته باشد، هوای آشپزخانه به خوبی تهویه نمی شود. در صورت بروز چنین مشکلی بهتر است شخصاً آن را بررسی کنید تا اگر مشکل جزئی باشد خودتان آن را برطرف نمایید ولی در مواردی که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات وجود داشته باشد، باید آن را به دست افراد کاردان بسپارید.

چرا مکش هود بیمکث کار نمی کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورتی که مکش هود بیمکث کلاً متوقف شده باشد حتماً قطعه ای از آن دچار خرابی شده است. این خرابی امکان دارد در موتور آن باشد و یا مشکلی در فیلتر و یا پروانه ی آن باشد. در هر حالت نبود مکش در هود نشان دهنده ی این است که مشکل به وجود آمده جدی است که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات وجود دارد. در این صورت می توانید با نمایندگی تعمیر هود بیمکث تماس گرفته و از مهارت تکنسین های آن برای تعمیر هود معیوب استفاده کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی هود بیمکث در تهران

آی.پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز هود بیمکث در تهران با سابقه ای بیش از نیم قرن، افتخار دارد که بهترین خدمات و سرویس ها را در زمینه ی تعمیرات هود آشپزخانه در اختیار کاربران قرار داده است. دسترسی به این نمایندگی در سراسر تهران به راحتی امکان پذیر بوده و حتی آماده ی ارائه ی مشاوره به صورت تلفنی نیز می باشد. این مرکز با استفاده از تکنسین های مجرب و همچنین ارائه سرویس هایی در جهت افزایش رفاه حال مشتریان، توانسته رضایت حداکثری متقاضیان را جلب کند. برای درخواست تعمیرکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شمال تهران

2: شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا