نمایندگی تعمیرات هود الیکا

تاریخ انتشار: 24 دی 1398 دسته بندی: نمایندگی الیکا 0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات هود الیکا

نمایندگی مجاز تعمیرات هود آشپزخانه الیکا در تهران

شرکت ایتالیایی الیکا که در سال 1970 تاسیس شده است در زمینه ی طراحی و ساخت انواع لوازم خانگی فعالیت دارد. آنچه که باعث شده تا محصولات این شرکت مخصوصاً هودهای ساخته شده در آن از دیگر محصولات مشابه متمایز باشد، استفاده از فناوری های روز دنیا در ساخت آنها می باشد. اما گذشته از این ویژگی ها، امکان دارد این هودها هم دچار خرابی و یا اختلال در کارکرد شوند. اگر جزء افرادی هستید که از هودهای این شرکت در منزل استفاده می کنید، در صورت بروز خرابی در آن ها بهتر است جهت تعمیر آن از تکنسین های نمایندگی تعمیرات هود الیکا در تهران استفاده کنید.

تعمیر هود آشپزخانه در این مرکز این اطمینان را در پی دارد که تعمیر آن ها به صورت تخصصی انجام شده است و به دلیل نوع تعمیر و همچنین استفاده از قطعات اصل و اورجینال می توان مطمئن بود که عملکرد هود بعد از تعمیر به صورت دقیق خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در تهران

از مزیت هایی که برای نمایندگی تعمیرات هود الیکا وجود دارد می توان به تکنسین های مستعد، نرخ مشخص و مصوب، تعمیر هود در مکان مشتری و دیگر مزایا اشاره کرد. نمایندگی تعمیرات هود الیکا در تهران به منظور ارائه ی خدمات هر چه بهتر به مشتریان در شهر تهران، کادر خود را از میان افراد با استعداد و دارای دانش فنی انتخاب کرده است. این شرکت برای افراد انتخاب شده دوره های آموزشی فشرده ای در نظر گرفته تا آنها را با نوع خدمات و چم و خم کار بیشتر آشنا نماید. تکنسین های مشغول در این مرکز دارای سابقه ی کار می باشند و به همین علت نیز در این امر با تجربه بوده و دارای مهارت بالایی هستند.

هزینه تعمیر هود الیکا

نرخ تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیرات هود الیکا با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی یکسان است. این مرکز با در نظر گرفتن نرخ تعیین شده برای تعمیر از سوی این نهادها اقدام به تعمیر دستگاه کرده و آن را برای کاربر و مراجعه کننده شفاف سازی می کند. با مراجعه به این مراکز در سطح شهر تهران برای تعمیر دستگاه، هزینه ی تعمیر آن به حداقل ممکن خواهد رسید که این امر موجبات رضایت مشتریان را در پی دارد.

تعمیر هود الیکا در محل و منزل

یکی دیگر از دلایل انتخاب نمایندگی تعمیرات هود الیکا برای تعمیر دستگاه معیوب می تواند این مورد باشد که در این نمایندگی نیازی به انتقال دستگاه به این مرکز نمی باشد. زیرا برای این کار علاوه بر سختی زیاد باید متحمل هزینه ی گزافی نیز شد، این مرکز به جای انتقال دستگاه به محل ارائه ی خدمات، تکنسین های خود را به منزل و یا محل قرارگیری دستگاه اعزام می کند تا مشکل حمل و نقل برای کاربران ایجاد نشود.

هنگامی که برای تعمیر دستگاه هود خود با نمایندگی تعمیر هود الیکا در محل تماس می گیرید، تکنسین ها در کمترین زمان در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر می شوند و در اسرع وقت دستگاه را بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می کنند. در تعمیر دستگاه، سعی آنها بر تعمیر قطعه ی معیوب می باشد و تا حد ممکن از تعویض آن اجتناب می نمایند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند و هزینه‌ی کمتری هم داشته باشد.

تعمیر هود الیکا در تهران
تعمیر هود الیکا در تهران

استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر هود آشپزخانه الیکا

در مواردی که تعمیر قطعه ی معیوب در هود امکان پذیر نباشد و تعمیرکاران مجبور به تعویض آن باشند، بر خلاف تعمیرگاه های عمومی، در این مرکز از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود. استفاده از قطعات اورجینال سبب می شود تا کارکرد دستگاه به صورت دقیق انجام گرفته و گذشته از آن باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه شود.

ارائه ضمانت نامه و گارانتی توسط تعمیرکار هود الیکا

بعد از اتمام کار تعمیر توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر هود الیکا، ضمانت نامه ای از طرف این مرکز به مراجعه کننده ارائه می گردد تا خدمات و کارکرد دستگاه را ضمانت کند. این گارانتی به این منظور به کاربر داده می شود تا از نوع خدمات ارائه شده و برطرف شدن مشکل دستگاه و کارکرد هود خود خاطر جمع شود. این ضمانت نامه از 6 ماه تا 36 ماه دستگاه را گارانتی کرده و در صورت بروز دوباره ی مشکل در همان قسمت از دستگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده، کاربر می تواند به این مرکز مراجعه کرده و تمامی خدمات را به صورت رایگان دریافت نماید.

مشکلات متداول هود آشپزخانه الیکا

رطوبت و چربی های معلق موجود در هوای خانه که در اثر پخت و پز به وجود می آیند، اگر تهویه نشوند، باعث تاثیرات منفی بر لوازم و کیفیت هوای منزل می شوند. دستگاه هود این کار را برای شما به خوبی انجام می دهد. دلایل متعددی وجود دارد که امکان دارد در خرابی هود نقش داشته باشند، این دلایل امکان دارد در ابتدا به صورت جزیی باشند ولی اگر مورد توجه قرار نگرفته و برطرف نشوند، خرابی های بیشتری را در پی خواهند داشت. در ادامه ی این مطلب قصد داریم درباره ی این دلایل و راه های رفع آنها توضیحاتی را ارائه دهیم. در صورتی که خودتان قادر به برطرف کردن این مشکلات نبودید با نمایندگی تعمیرات هود الیکا در تهران تماس بگیرید.

چرا هود الیکا هوای آشپزخانه را تهویه نمی کند؟ برای عیب یابی و تعمیر جه باید کرد؟

ممکن است به دلیل این که در قسمتی از دستگاه نظیر فیلتر و یا خروجی هود، مشکلی وجود داشته باشد، هود درست کار نکرده و هوا تهویه نشود که در این صورت بهتر است آن را بررسی کرده و فیلتر آن را تمیز کرده و از عدم گرفتگی خروجی هوا اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل رفع نشود و یا در مواردی که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات وجود داشته باشد با نمایندگی تعمیرات هود الیکا در تهران تماس بگیرید تا تکنسین های آن را به شکل مطمئن تعمیر نمایند.

علت وجود رطوبت در هود الیکا چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر جه باید کرد؟

اگر در هوای آشپزخانه رطوبت زیاد باشد، هوای به خوبی از لوله ی خروجی به بیرون هدایت نمی شود و به دلیل تراکم هوای رطوبت در دهانه ی لوله ی خروجی هود، رطوبت به صورت آب درآمده و چکه می کند. این امر سبب ایجاد زنگ و یا مشکلات دیگری در داخل دستگاه می شود، برطرف نکردن این مشکل باعث بروز اشکالات بزرگتر در دستگاه می شود.

چرا موتور هود الیکا صدای غیر عادی می دهد؟ برای عیب یابی و تعمیر جه باید کرد؟

در برخی موارد امکان دارد موتور هود دچار خرابی شود که با تولید صدا و یا کار نکردن دستگاه همراه خواهد بود. اگر اختلال در موتور مربوط به فن یا پروانه ی دستگاه باشد، برای به گردش درآوردن آنها، موتور باید فشار زیادی را متحمل شود که در این صورت نیز شروع به تولید صدای غیر عادی می‌کند. برای برطرف کردن این خرابی بهتر است به نمایندگی تعمیرات هود الیکا در محل مراجعه کرده و اقدام به تعویض موتور آن کنید.

چرا چراغ های هود الیکا روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر جه باید کرد؟

روشن نشدن چراغ داخل هود ممکن است به دلایلی ساده صورت پذیرد که در این صورت خودتان می توانید با بررسی آن، اقدام به درست کردن آنها کنید. مثلاً ممکن است در اثر رطوبت لامپ دچار اشکال گردد و یا سیم های قطع شده باشند.

ذوب و یا فرسودگی در سیم های هود الیکا چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر جه باید کرد؟

در صورتی که دستگاه بیش از حد در طول شبانه روز کار کند و یا اگر در فن هود اشکالی وجود داشته باشد، گرمای زیادی در آن تولید می شود. در این صورت این گرما باعث می شود روکش سیم ها ذوب شوند و این هم موجب قطع آنها می گردند. در ضمن رطوبت موجود در دستگاه نیز سبب فرسودگی این سیم ها می شود که همگی این موارد بر عملکرد نادرست دستگاه تاثیر منفی خواهد گذاشت.

چرا هود الیکا کار نمی کند؟ برای عیب یابی و تعمیر جه باید کرد؟

اگر به هنگام روشن کردن هود متوجه شوید که دستگاه کار نمی کند باید بررسی کنید تا دلیل آن را متوجه شوید. کار نکردن هود ممکن است در اثر وجود اشکال در بخشی از دستگاه مانند قطعی برق، تجمع بیش از حد چربی در فیلتر آن و یا اشکال در فن و یا پروانه ی باشد. برای شناسایی نوع خرابی و محل آن باید به نمایندگی مجاز تعمیرات هود الیکا مراجعه نمایید تا تعمیرکاران با بررسی دقیق دستگاه اقدام به تعمیر آن کنند.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی هود الیکا در تهران

آی.پی امداد نمونه ای از تعمیرگاه هایی است که به عنوان تعمیرگاه مجاز هود الیکا در سطح شهر تهران فعالیت می کند. این مرکز با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی دارای تجربه ی کافی در این عرصه می باشد و تکنسین های شاغل در آن با توجه به این که از بروزترین روش ها و قطعات به کار رفته در آنها آگاهی کامل دارند، دستگاه های معیوب را به صورت دقیق و درست تعمیر می نمایند. کادر بزرگ آی.پی امداد بر خود می بالد که با ارائه ی خدمات و سرویس های باکیفیت به متقاضیان محترم در شهر تهران توانسته رضایت مشتریان را جلب کند و مشکلات به وجود آمده برای دستگاه های برقی آنها را برطرف سازد.

تکنسین های ما در هر زمانی از شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات به مراجعین محترم در تهران می باشند و بعد از مراجعه ی کاربر به صورت تلفنی و یا حضوری در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز به محل مورد نظر مراجعه می نمایند تا بعد از بررسی فنی دستگاه و تشخیص خرابی آن اقدام به تعمیر آن کنند. علاوه بر این موارد در صورت نیاز می توانید با آنها به صورت تلفنی تماس گرفته و از مشاوره های آنان در جهت رفع نقص هود استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در شمال تهران

2: شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات هود الیکا در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا