نمایندگی تعمیرات هود اخوان

تاریخ انتشار: 5 ماه پیش دسته بندی: نمایندگی اخوان 0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات هود اخوان

نمایندگی مجاز تعمیرات هود آشپزخانه اخوان در تهران

اگر در منزل از هودهای اخوان استفاده می کنید، حتماً از کارایی آنها باخبر هستید. در مواردی این محصولات با خرابی روبرو شوند، شاید برای تعمیر آنها از تعمیرگاه های عمومی استفاده کنید، که این کار بسیار اشتباه است. به جای این کار باید به نمایندگی تعمیرات هود اخوان مراجعه کرده و از سرویس های آنها بهره مند گردید. این مرکز در تهران با ارائه ی خدمات و سرویس های عالی آماده ی تعمیر هودهای معیوب می باشند. در ادامه مطلب درباره ی این نمایندگی ها و همچنین ویژگی های آنها بیشتر توضیح خواهیم داد.

برای صحبت با کارشناسان و درخواست اعزام تعمیرکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

كارخانجات صنعتي اخوان در زمینه ی تولید لوازم پرسی ساختمانی فعالیت کرده و سپس زمینه ی فعالیت خود را تغییر داده است. برنامه ريزي و توسعه گروه اخوان منجر به تنوع بي نظير محصولات خانگي شامل انواع سينك هاي ظرفشوئي، انواع اجاق گاز هاي مبله و رومیزی استيل و شيشه اي، انواع فر هاي گازي و برقي، انواع هودهاي آشپزخانه شده است. هودهای تولید شده توسط این برند دارای کیفیت عالی هستند.

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در تهران

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در تهران تلاش خود را در جلب رضایت مشتریان به عمل می آورد. خدمات بر اساس استانداردها و مهارت های تخصصی توسط کارشناس انجام می شود. در این بخش درباره ی برخی ویژگی های این مرکز توضیحاتی خواهیم داد تا با سرویس های ارائه شده در آن بیشتر آشنا شوید.

این مرکز به منظور تعمیر دستگاه های معیوب به بهترین شکل ممکن، تکنسین های خود را از بین افرادی دانش آموخته برگزیده و برای آنها دوره‌ های فشرده ای تدارک دیده تا با گذراندن این دوره ها هم با قطعات موجود در هودها آشنا شده و از مدرن ترین روش های تعمیر آنها مطلع گردند. این امر در ارائه خدمات در سطح عالی و همچنین تعمیر هودها تاثیر مثبتی می گذارد.

در مواردی که تعمیر قطعه ی معیوب در هود امکان پذیر نباشد، به اجبار تعمیرکاران اقدام به تعویض آن می‌ کنند. اما در نمایندگی تعمیرات هود اخوان در تهران بر خلاف تعمیرگاه های عمومی، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود. استفاده از قطعات اورجینال سبب می شود تا کارکرد دستگاه به صورت دقیق انجام گرفته و گذشته از آن باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

برای صحبت با کارشناسان و درخواست اعزام تعمیرکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیر هود اخوان در محل و منزل

هنگامی که با نمایندگی تعمیرات هود اخوان تماس بگیرید، تکنسین ها در کمترین زمان منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر می شوند و هود معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می کنند. طی تعمیر دستگاه، سعی آنها بر تعمیر قطعه ی معیوب می باشد و تا حد ممکن از تعویض آن اجتناب می نمایند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر موثر می باشد.

نیازی به انتقال دستگاه به این مرکز برای تعمیر نیست. از آن جایی که حمل و جابجایی وسایل خانگی مخصوصاً با ترافیکی که در پایتخت حکم فرماست، کاری بسیار دشواری می باشد و علاوه بر سختی زیاد، هزینه های زیادی نیز دارد، این مرکز به جای انتقال دستگاه به محل ارائه ی خدمات، تکنسین های خود را به منزل و یا محل قرار گیری دستگاه اعزام می کند تا مشکل حمل و نقل برای کاربران ایجاد نگردد. بنابراین این نمایندگی تعمیر هود اخوان در محل تا حدی که امکان دارد مشکلاتی که بر سر راه تعمیر هود قرار دارد را رفع کرده است و در این رابطه زمینه ی آسایش مشتریان را فراهم کرده است.

توجه: آی.پی امداد کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی اخوان را ارائه می کند. برای تعمیر اجاق گاز اخوان کلیک کنید.

هزینه تعمیر هود اخوان

نرخ تعمیر هود در این نمایندگی منطبق با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد. این مرکز با در نظر گرفتن نرخ تعیین شده برای تعمیر از سوی این نهادها اقدام به تعمیر دستگاه می کند و آن را برای کاربر و مراجعه کننده شفاف سازی می کند. با مراجعه به این مراکز در سطح شهر تهران برای تعمیر دستگاه، هزینه ی تعمیر آن به حداقل می رسد. همچنین هزینه ی ایاب و ذهاب نیز در آن به صورت رایگان می باشد، در صورتی که در سایر مراکز برای این مورد هزینه ای معادل 20000 تومان دریافت می گردد. تمامی این موارد جهت ارائه ی بهترین خدمات در این مرکز رعایت می شود.

تعمیرگاه مجاز هود اخوان در تهران
تعمیرگاه مجاز هود اخوان در تهران

تعمیرگاه مجاز و مرکزی هود اخوان در تهران

تکنسین های شاغل در تعمیرگاه مجاز هود اخوان در هر ساعتی از شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات به مراجعین محترم در تهران هستند. این مرکز بعد از مراجعه ی کاربر به صورت تلفنی و یا حضوری در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز، تکنسین های خود را به محل مورد نظر اعزام می نماید تا بعد از بررسی فنی دستگاه و تشخیص خرابی آن، اقدام به برطرف کردن مشکل پیش آمده کنند.

بعد از این که دستگاه هود در تعمیرگاه مجاز هود اخوان اخوان تعمیر شد، به هنگام تحویل آن به مشتری ضمانت نامه ای از طرف این مرکز به مراجعه کننده داده می شود تا خدمات و کارکرد دستگاه را ضمانت کند. به عبارت دیگر این گارانتی به این منظور به کاربر داده می شود تا از نوع خدمات ارائه شده و برطرف شدن مشکل دستگاه و کارکرد دقیق هود خود خاطر جمع گردد. این ضمانت نامه از شش ماه تا 36 ماه دستگاه را گارانتی می کند و در صورت بروز دوباره ی مشکل در همان قسمت از دستگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده، کاربر می تواند به این مرکز مراجعه کرده و تمامی خدمات را به صورت رایگان دریافت کند.

مشکلات متداول هود اخوان

امکان دارد هود شما دچار مشکل شود. مشکلاتی که کارکرد عادی هود را تحت تاثیر قرار میدهند و باعث کاهش عملکرد آن می شوند. اگر با چنین مشکلاتی رو به رو شده اید و دلیل و راه حل آن ها را نمی دانید، ادامه این مطلب راهگشای شما خواهد بود.

علت صدای غیر عادی موتور هود اخوان چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ممکن است موتور هود دچار خرابی شود که در این صورت برای این که فن یا پروانه ی دستگاه را بچرخاند ممکن است فشار زیادی متحمل شود که در این صورت نیز شروع به تولید صداهای غیر عادی می‌کند. به منظور تعمیر این خرابی بهتر است به یک نمایندگی معتبر مراجعه کرده و اقدام به تعویض موتور آن نمایید.

علت ایجاد لرزش و صدای غیر عادی هود اخوان؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

امکان دارد، هود حین کار ایجاد لرزش کند و این لرزش همراه با صداهای اضافی باشد. در این صورت حتماً یکی از قطعات داخلی آن دچار مشکل شده است که بهتر است جهت تعمیر آن به نمایندگی تعمیرات هود اخوان خدمات و سرویس های آن استفاده کرده و در کمترین زمان هود خود را تعمیر کرده و تحویل بگیرید.

چرا هود اخوان کار نمی کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر به هنگام روشن کردن هود متوجه شوید که دستگاه کار نمی‌کند ممکن است در اثر وجود اشکال در بخشی در دستگاه، هود کار نکند. برای شناسایی نوع خرابی و محل آن باید به نمایندگی مجاز تعمیرات هود مراجعه کنید.

علت رطوبت و زنگ زدگی در داخل هود اخوان چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر داخل آشپزخانه به دلیل تراکم رطوبت دارای بخار بیش از حد باشد ممکن است به دلیل تراکم هوای مرطوب در خروجی هوای هود، موجب چکه کردن آب داخل آن شده و آب نیز منجر به زنگ زدگی داخل هود شود و این امر در کارکرد طبیعی دستگاه اختلال ایجاد کند که در این صورت با مراجعه به تعمیرگاه های مجاز می توانید آن را تعمیر کنید.

علت فرسودگی سیم های هود اخوان؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ممکن است کار بیش از حد دستگاه و یا هر چیز دیگر موجب فرسودگی و یا ذوب سیم های داخل دستگاه شود که تعویض آنها باید توسط تعمیرکاران ماهر انجام گیرد.

علت روشن نشدن چراغ های هود اخوان چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

روشن نشدن چراغ داخل هود ممکن است به دلایلی ساده صورت پذیرد که در این صورت خودتان می توانید با بررسی آن، اقدام به درست کردن آنها کنید اما در صورتی که دلایل دیگری داشته باشد بهتر از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات هود اخوان کمک بگیرید.

علت تهویه نکردن هوای آشپزخانه توسط هود اخوان چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

تهویه نکردن هوای محیط توسط هود ممکن است در اثر خرابی یکی از قطعات داخل آن صورت پذیرد و یا مشکل در فیلتر و یا خروجی هوای آن باشد. در هر حالت بهتر است به جای دستکاری دستگاه، آن را با کمک تعمیرکاران ماهر موجود در نمایندگی ها تعمیر کنید.

تعمیرکار مجاز هود اخوان

آی.پی امداد یکی از مراکزی است که به عنوان تعمیرکار مجاز هود اخوان در سطح شهر تهران فعالیت دارد. این مرکز  با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی می تواند کمک بزرگی در تعمیر لوازم خانگی برقی باشد. کادر فعال در این مرکز از بهترین و با استعداد ترین تکنسین ها می باشند. آی.پی امداد توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و در ارائه ی خدمات پس از فروش به آنها جزء مراکز پیشرو باشد. وجود تعمیرکاران مجرب و متخصص در زمینه ی لوازم برقی و عملکردی فوق العاده، پیشینه ی درخشانی را برای این مرکز رقم زده که مشتریان با اتکا به این سابقه می توانند در صورت بروز مشکل و یا خرابی در لوازم خانگی خود با این مرکز تماس گرفته و از خدمات و سرویس های حضوری و غیر حضوری آن بهره مند شوند.

برای صحبت با کارشناسان و درخواست اعزام تعمیرکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در شمال تهران

2: شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات هود اخوان در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا