نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات آی.پی امداد در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، تعمیر لباسشویی زیرووات را ضمانت میدهیم تا هیچ دغدغه ای بابت خدمات و تعمیرات دستگاه خود نداشته باشید ، آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات ، علت ارور ، رفع کد خطا ، دفترچه راهنمای فارسی ، عیب یابی و نحوع تعمیر کردن لباسشویی زیرووات را شرح داده است تا با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات بهره مند شوید .

توجه : کاربر گرامی هرگونه سوالی درباره تعمیر لباسشویی زیرووات داشتید ، کافی است در قسمت انتهای صفحه ( دیدگاه ) پرسش نمایید تا تعمیرکار لباسشویی زیروات به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات : مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات زیرووات جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات  ، سرویس ماشین لباسشویی زیرووات ، رفع عیب ماشین لباسشویی زیرووات

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی زیرووات ( عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی زیرووات خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات ) خودتون رو  ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی زیرووات رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تعمیرکار به محل شمارو انجام بدهیم .

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات نیازمند تخصص است ، همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه  حال شما عزیزان مراحل سرویس و نگهداری را شرح داده ایم تا کمتر نیازمند تعمیرات لباسشویی زیرووات شوید .

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی زیرووات

 • ماشین لباسشویی زیرووات باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی زیرووات خود را نصب نفرمایید .
 • لباسشویی زیرووات شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی زیرووات را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی زیرووات خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی زیرووات شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی زیرووات را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین زیرووات  را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

سرویس سالیانه دستگاه شما توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات باعث حفظ کیفیت لباسشویی شما میشود تا کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی زیزرووات شوید .

خواندن کدهای خطا در ماشین لباسشویی زیرووات

کد خطای ماشین لباسشویی زیرووات به صورت یک کد دیجیتالی نمایش داده می شود. دقیقا وقتی پایین را نگاه می کنید، در جلوی ماشین لباسشویی یک سری فلاش می بینید که تعداد آن ها کد خطا را مشخص می کند. کافی ست که آن ها را بشمارید. این فلاش ها برای حدود 5 ثانیه متوقف شده و دوباره تکرار می شوند.

دقت کنید که بسیاری از کدها مشخص می کنند که اشکال در سیم ها موجب ایجاد خطا شده است. این اشکالات می تواند در اتصالات سیم ها و یا صدمه دیدن سیم ها باشد.

برای از بین بردن کد خطا میتوانید با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در تهران تماس حاصل نمایید .

عیب یابی ماشین لباسشویی هایی زیرووات

 • اولین دکمه که چراغ LED در بالای آن قرار دارد را فشار داده و نگه دارید.
 • دکمه انتحابگر برنامه را در دو مرحله به صورت ساعت گرد برچخانید.
 • بعد از 5 ثانیه، اولین دکمه را که نگه داشته بودید، رها کنید.
 • اگر این مراحل را درست انجام داده باشید، تمام چراغ های LED همزمان روشن می شوند.
 • ترتیب تست
 • آب به اندازه حداقل 6 لیتر از طریق محفظه شوینده برای شستشوی اولیه پر می شود.
 • یک ثانیه توقف. در حال حاضر 20 ثانیه تغذیه شده است. المنت گرم کردن آب (8 آمپر در آمپر دیجیتالی)
 • آبگیری زمان بندی شده از محفظه مواد شوینده برای شستشوی اصلی انجام شد.
 • موتور برای حرکت دادن درام در جهت خلاف عقربه های ساعت با دور rpm 55 و به مدت 16 ثانیه، تغذیه شده است.
 • توقف موتور – 4 ثانیه
 • آبگیری زمان بندی شده مثل قبل ادامه پیدا می کند.
 • سیم پیچ شیر آب برای آبگیری از طریق محفظه شستشو و موتور برای حرکت دادن درام به صورت ساعتگرد و با دور rpm 55 و به مدت 12 ثانیه، به طور همزمان تغذیه می شوند.
 • در آخرین ثانیه های این فاز، آبگیری زمان بندی شده همزمان با تغذیه هر دو سیم پیچ های شیر آب تمام می شود، تا با اضافه کردن شوینده نرم کننده پایان یابد.
 • پمپ تخلیه تغذیه می شود تا وقتی کلید فشاری مربوط به خالی بودن مخزن قطع شود.
 • یک فاز کوتاه شامل آبکشی که 15 ثانیه طول می کشد، با سرعتی نصف حداکثر سرعت، انجام شده و مراتب خود-عیب یابی تمام می شود.
 • در پایان تست اتوماتیک، تمام چراغ های LED که با هم روشن شده بودند، فلاش می زنند.

در این قسمت مراحل عیب یابی دستگاه را شرح دادیم تا چنانچه مشکلی برخوردید بدون پرداخت هزینه به تعمیر لباسشویی زیروات خود بپردازید .

تعویض کنترل کننده الکترونیکی ماشین لباسشویی زیرووات

این PCB ها اغلب مخصوص مدل هستند به این معنی که برای یک محدوده مدل خاص که ویژگی های مشترک دارند، ارائه شده اند. این اشتباه را نکنید که چون این مدل ها کدهای خطای یکسانی دارند، پس با هم یکی هستند؛ چون نیستند. همچنین اگر سیستم نشان دهد که مشکل ارتباطی وجود دارد و یا برد کنترل الکترونیکی خراب است، اگر تصمیم بگیرید آن را تعویض کنید، ریسک کرده اید.

اکثر مهندسان تایید شده ما این گونه مشکلات را می توانند با قیمت مناسبی تعمیر کنند.

اگر آن ها اشتباه کنند، موظف هستند خسارت تعویض قطعه را بپردازند اما اگر شما اشتباه کنید، شما باید این خسارت را بپردازید. اصلا به ریسکش نمی ارزد.

قبل از اینکه هر گونه بررسی ای انجام دهید و یا حتی درپوش ماشین لباسشویی را بردارید،  این مقاله را کامل بخوانید و مطمئن شوید که نکات آن را کامل متوجه شده اید. به مسائل ایمنی در انتهای این مقاله توجه ویژه نشان دهید زیرا بسیار مهم هستند.

به یاد داشته باشید که برای حمایت از ما قطعات ماشین لباسشویی زیرووات را از این سایت خریداری کنید و اگر به مهندس تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات نیاز داشتید، در همین سایت جستجو کنید تا نزدیک ترین تعمیرکار به محل زندگی خود را پیدا کنید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی زیرووات برای سری OZ

این کدهای خطا برای تعمیرکار های ماشین لباسشویی نوشته شده است نه برای استفاده عمومی توسط کندی که رقابت خاصی در بخش کاربران عیب یابی دارند. ما نکاتی را برای یاری شما در شناخت مشکلی که دستگاهتان دارد، بیان می کنیم اما در هر حال نیاز است هر مشکل به فراخور نیازش بررسی های بیشتری شود. برای اطلاعات بیشتر و توصیه هایی در پیدا کردن عیب دستگاهتان، قبل از خواندن توضیحات کدهای خطا به راهنمای پیدا کردن عیب های ماشین لباسشویی رجوع کنید.

لطفا بررسی کنید که قطعات یدکی ماشین لباسشویی زیرووات پیشنهاد شده برای مدل دستگاه شما و شماره سریال آن مناسب است. اگر از مناسب بودن قطعات مطمئن نبودید، لطفا سوال فرمایید تا مطمئن شوید. لطفا با یکسان بودن شماره مدل دستگاه ها، در حالی که اجزای متفاوتی دارند، فرض نکنید که قطعات یدکی یکسانی نیز مناسب آن هاست.

برای مشاهده ارور لباسشویی زیرووات کلیک نمایید .

زیرووات و بقیه لوازم خانگی گروه کندی از دو سری اطلاعات کلیدی استفاده می کنند. اینکه قطعه مورد نظر چه چیزی هست و شماره سریال دستگاه چند است. ما معمولا از شماره مدل دستگاه این اطلاعات به دست می اوریم زیرا ما می دانیم شما چه چیزی نیاز دارید ولی اغلب خودتان نمی دانید. با این حال، در بعضی مواقع ما نیز نیاز به شماره سریال یا کد محصول داریم تا قطعه یدکی مناسب دستگاه را شناسایی کنیم.

توصیه ما بسیار ساده است. قطعه مناسب را از بر حسب حدس زدن انتخاب نکنید تا اشتباه نکنید. با ما تماس بگیرید تا مطمئن شوید قطعه مناسبی را انتخاب کرده اید.

راهنمایی و توصیه های دیگر در مورد ماشین لباسشویی زیرووات از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

باید موارد زیر را قبل از اینکه شروع به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات خود کنید بدانید و ما قصد داریم این نکات را برای هر کسی که تصمیم به بررسی این ماشین لباسشویی ها دارد ، خیلی واضح توضیح دهیم.

ما مسئول ایمنی شما نیستیم بلکه خودتان هستید و با استفاده از این راهنما قبول می کنید که هر خسارتی که وارد کنید، مسئولیتش به عهده خودتان است.

ما دلایل رایج کد های خطا را بیان می کنیم اما تضمین نمی کنیم که هر قطعه یا عمل پیشنهادی مشکل را حل خواهد کرد. این کاملا بر عهده شماست که ماشین لباسشویی زیرووات را عیب یابی کنید و مشکل را حل کنید.

ما مسئولیت خرید قطعه یدکی ای که مشکلتان را برطرف نکرده است، نیستیم. این بسته به عیب یابی شماست نه ما.

به علاوه باید بدانید که کدهای خطا گلوله های جادویی نیستند. آن ها به شما نمی گویند که مشکل از کجاست؛ بلکه فقط علامتی از اینکه مشکل در کدام قسمت اثر گذار بوده است را نشان می دهند.   این کدها جایگزین عیب یابی سنتی که کارامد بودند نیستند. شما می توانید در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات متوجه شوید که کدها چه چیزی را نشان می دهند. پس لطفا توجه کنید که حتی با این دانش جدید، شما همچنان باید قادر باشید خودتان نیز  عیب های دستگاه را پیدا کنید. در نتیجه در مواقع کار با آن ها مسائل ایمنی را رعایت کنید. مثلا اگر در فروم به مهندسان بگویید در حالی که ماشین لباسشویی به برق است برخی اجزا را باز کردید، آن ها تمایلی به کمک کردن به  شما نخواهند داشت زیرا به نظر آن ها شما قصد خودکشی دارید.

لطفا توجه کنید که تولید کننده ها کد های خطا را تغییر می دهند و ما نمی توانیم تضمین کنیم که این کدها برای مدل دستگاه شما کاربرد دارد. هرچند که همه کدها برای محدوده وسیعی از مدل ها کاربرد دارند و برای یک مدل خاص نیستند. برای اطمینان از اینکه این کدها برای ماشین لباسشویی زیرووات شما کاربرد دارد، با شماره ها ی نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در زیر تماس حاصل نمایید تا از خدمات آن بهره مند شوید .

آپشن های ماشین لباسشویی زیرووات

از ویژگی های محصول ماشین لباسشویی زیرووات ایتالیایی می توان به مصرف پایین و کاهش مصرف آب و برقی و هم چنین  تشخيص ميزان البسه جهت مصرف بهينه اشاره کرد و برخورداری از سيستم ضدچروک که البسه را با کمترین میزان چروک شدگی بسته به جنس لباس ارائه می دهد و این لباسشویی مجهز به موتور اينورتر می باشد که در حین کارکرد صدا و لرزشی نخواهد داشت .

مشکلات ماشین لباسشویی زیرووات و تعمیرات آن

اگر ماشین لباسشویی زیرووات  نیاز به تعمیر دارد ، عیب یابی و رفع مشکلات شستشوی لباس های معمول مانند دستورالعمل های گام به گام برای ماشین لباسشویی که اجرا نمی شود، شستشوی ضعیف ، مشکل در پر کردن و یا چرخش یا نشت ماشین لباسشویی  و لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی زیرووات و ... . باید برای انجام تعمیرات با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید و در صورتی که خودتان توانایی انجام تعمیرات را دارید می توانید با راهنمایی هایی که در این مقاله ذکر شده دست به کار شوید .

چگونه لباسشویی زیرووات خود را تعمیر نماییم و تعمیرکار خود در محل شویم ؟

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است پیچیده باشد، اما داخل این دستگاه ها بسیار ساده هستند. با چند ابزار اساسی و مراحلی که ما در اینجا نشان می دهیم، شما خودتان می توانید اکثر مشکلاتتان را حل کنید و در هزینه تماس برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات صرفه جویی کنید. ما هر نوع اشکالی در تعمیر لباسشویی زیرووات را پوشش نخواهیم داد بنابراین در مواردی شما به تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیرووات نیازمند خواهید بود، اما تعمیرات ما حدود 60 درصد از مشکلات ماشین لباسشویی زیرووات را حل و برطرف می کند.

ابزار مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

ابزار لازم برای پروژه تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی زیرووات قبل از اینکه شما شروع کنید.

-پیچ گوشتی

-چراغ قوه

-آچار

-انبر

مجموعه سوکت / چرخ دنده

شما همچنین ممکن است یک مولتی متر داشته باشید.

 • برای تعمیر لباسشویی زیرووات به چه چیزهایی نیاز دارید؟

این تعمیرات رایج برای کسانی که می خواهند لباسشویی زیرووات را تعمیر کنند، بسیار کاربردی است. شما به یک ست سوکت یا آچار، پیچ گوشتی و یک چراغ قوه نیاز دارید. تعمیرات می تواند به اندازه یک ساعت طول بکشد و شاید یک صبح کامل برای تشخیص مشکل، جدا کردن قطعات از هم و تعمیر کامل زمان ببرد.

قطعات لباسشویی زیرووات

برای پیدا کردن قطعات لباسشویی زیرووات، "قطعات لوازم خانگی و لباسشویی زیرووات" یا "قطعات ماشین لباسشویی زیرووات" را در اینترنت جستجو کنید. برای عیب یابی و نصب قطعات زیرووات شما می توانید با تعمیرکار از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

نکته: مطمئن شوید ماشین لباسشویی زیرووات شما دارای قدرت و برق است! سیم را از برق جدا کرده و مدارشکن های جدا شده علت رایج خرابی دستگاه ها هستند.

احتیاط:قبل از هر آزمایش یا تعمیر، ماشین لباسشویی زیرووات خود را از برق جدا کنید.

 • چرا ماشین لباسشویی زیرووات اجرا نمی شود ، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد ؟

اگر واشر هیچ کاری انجام ندهد، به عبارت دیگر، هنگامی که در هر چرخه تنظیم می شود، هیچگونه نویز یا صوتی ایجاد نمی شود، ممکن است برق دریافت نگردد.

اگر ماشین لباسشویی زیرووات کارکرد را متوقف کرد، هنگامی که باید به چرخه بعدی ادامه دهد، محافظ بار بیش از حد دستگاه ممکن است متوقف شود. در این مورد، برخی از اقدمات را برای کاهش بار بگذارید و اجازه دهید محافظ خود را تنظیم مجدد کند. سپس ماشین را راه اندازی مجدد کنید. (در بعضی موارد ممکن است لازم باشد ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و سپس دوباره آن را  بچرخانید)

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات برای مشکل عدم اجرا :

مطمئن شوید که دستگاه وصل شده و روشن است. در صورت لزوم، پریز مورد استفاده را برای اطمینان از جریان برق، با استفاده از لامپ کار، دستگاه یا تستر ولتاژ بررسی کنید. مطمئن شوید که درب ماشین لباسشویی کاملا بسته شده است.

اگر دیگ شستشو ضعیف به نظر می‌رسد، قطع‌کننده مدار و یا فیوز آن را بررسی کنید.

سیم برق را بررسی کنید.  ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و سیم آن را برای یک شکاف یا پاره شدن بررسی کنید. در صورت لزوم، سیم را جایگزین کنید.

درب را باز کنید و سوپاپ درب و زبانه درب را که روی آن فشار می آورد، بررسی کنید. کلید را فشار داده و آزاد کنید. اگر زمانی که این کار را انجام می دهید کلیک نمی کند، احتمالا شکسته شده است. سوئیچ را بردارید، آن را آزمایش کنید و در صورت نیاز آن را جایگزین کنید.

اگر ماشین لباسشویی هنوز کار نمی کند، کنترل ممکن است نادرست باشد. با تعمیرگاه مجاز  ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید و در خواست یک فرد تعمیرکار را نمایید .

راهنمایی : برای جلوگیری از مشکلات ماشین لباسشویی خود، مراحل سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی را دنبال کنید. از مقدار مناسب مواد شوینده برای ماشین لباسشویی خود و سختی آب شهری استفاده کنید، مطمئن شوید که دستگاه تراز بوده و بیش از حد بارگیری نشده باشد.

 • چرا ماشین لباسشویی زیرووات به درستی لباس ها را شستشو نمی کند ، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد ؟

اگر لکه و کثیفی در لباسهایتان یا در ماشین لباسشویی بعد از یک چرخه باقی می مانند، مشکل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد.

ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به درستی استفاده می کنید. به عبارت دیگر، مقدار مناسب پودر شستشو را در جاپودری قرار دهید، دستگاه را بارگیری نکنید و غیره. برای این اطلاعات، راهنمای استفاده ماشین لباسشویی زیرووات خود را بررسی کنید. فقط یک لباس بیش از حد بزرگ می تواند باعث شستن نادرست شود.

اگر این نوع مسائل باعث مشکل نباشند، احتمال دیگر این است که آب شستشو درون درام نرود یا به درستی تخلیه نشود.

تعمیر لباسشویی زیرووات برای مشکل عدم شستن درست لباس ها :

دریچه های تامین را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که سوپاپ های تامین آب که برای شیلنگ های تامین می شوند، به تمام نقاط باز می شوند.

اطمینان حاصل کنید که شیلنگ های تغذیه نمی شوند یعنی ممکن است فلکه آب ورودی بسته باشد.

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه به طور کامل تخلیه شده است. انسداد می تواند آب شستشوی کثیف را پشت سر بگذارد و در درام بماند. هنگام بارگذاری، دستگاه را تماشا کنید تا اطمینان حاصل کنید که بعد از هر چرخه شستشو و شستشو کامل می شود.

چک کنید تا مطمئن شوید که شلنگ تامین آب سرد مسدود نشده است. شیر فلکه ورودی آب را ببندید و سپس شلنگ را از دستگاه جدا کنید. انتهای آن را به یک سطل بچرخانید و سپس مجددا متصل کنید. این کار باید جریان قوی ارائه دهد.  هم چنین ممکن است شلنگ به طور جزئی مسدود شود. برای تعیین اینکه آیا این مورد درست است، شلنگ را از دریچه جدا کنید، آن را بر روی بیرونی شلنگ خارج کنید و دوباره امتحان کنید. اگر جریان هنوز هم محدود است، باید شلنگ را تعویض کنید برای اطمینان از نصب قطعه اورجینال با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تماس حاصل نمایید .

اگر این اقدامات مشکل را رفع نمی کند، باید برای تعمیر ماشین لباسشویی با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

 • علت نشتی آب از ماشین لباسشویی زیرووات چیست ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

برای ورود آب به یک ماشین لباسشویی معمولا از شیلنگ یا اتصالات استفاده می شود. اطمینان حاصل کنید که آب نشتی از ورودی آب یا فلکه یا شلنگ ورودی آب نیست ، برای جلوگیری از آسیب احتمالی سرازیری آب ، که ممکن است در صورت شستشو رخ دهد، مطمئن شوید که شیلنگ های ورودی آب از فولاد ضد زنگ و دریچه های تعلیق دریچه ای بدون شیب را نصب کنید در این صورت شما می توانید به راحتی هر دو آب گرم و سرد بین روزهای شستشو را باز کنید.

تعمیر لباسشویی زیرووات برای مشکل نشتی آب :

اتصالاتی را که شیلنگ ها به سوپاپ ها و پشت ماشین لباسشویی وصل می شوند، بررسی کنید. همچنین شلنگ ها را از جهت فرسوده یا نشتی بررسی کنید در صورت لزوم اتصال کلاچ ها یا بست های شلنگ را بکشید یا شلنگ ها را به طور کامل جایگزین کنید. قبل از جدا کردن شلنگ اطمینان حاصل کنید که فلکه آب ورودی را بسته اید و سپس آنها را بعد از جدا شدن در یک سطل قرار دهید تا آب اضافی از آن خارج شود .

مهر و موم و بلبرینگ را بررسی کنید. دستگاه ممکن است یک واشر باریک و یا واشر معیوب داشته باشد و تحمل آن در صورت کاکرد وجود نداشته باشد بناراین قطعه باید جایگزین شود. در این مورد، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

 • چرا ماشین لباسشویی زیرووات می لرزد و تکان می خورد  ، چگونه تعمیر و عیب یابی نماییم ؟

در اغلب موارد، یک ماشین لباسشویی، هنگامی که درست در سطح زمین تراز نشود ارتعاش می کند، یا به دلیل شستشوی خارج از تعادل ماشین لباسشویی این مشکل بوجود می آید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات برای مشکل لرزش و تکان در دستگاه :

 • اول اینکه امکان دارد ماشین لباسشویی به علت بار خارج از تعادل تکان بخورد. بار را تنظیم کنید اگر آن را در یک طرف دیگ شستشو قرار داشته باشد باید با دست مرتب کنید، سپس دستگاه را برای پشتیبانی جامع در سطح مورد بررسی قرار دهید.
 • ماشین لباسشویی زیرووات را در سطحی قرار دهید تا مطمئن شوید که سطح این طرف و ان طرف و جلو و عقب نمی شود .
 • همچنین مطمئن شوید سطح سفت و صاف است. برای اینکه دستگاه به درستی کار کند، کف باید به اندازه کافی مسطح و قوی باشد تا از شستشوی سنگین و پر از آب بدون انحراف در زیر بار استفاده شود.

توجه : قبل از انجام کار بر روی آن، ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید.

 • پایه های سطح را بررسی کنید. زیر ماشین لباسشویی نگاه کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام پایه ها به طور سفت بر کف قرار گرفته اند. اگر یک یا هر دو پا جلو در برابر کف سفت نباشند و لق بزنند ، آنها را به عقب بر گردانید (آنها را به عقب بچرخانید) تا زمانی که سفت باشند. نکته: پای جلو باید تا حد ممکن کوتاه باشد - آنها را به طور کامل گسترش ندهید. یک سطح را در بالای ماشین لباسشویی قرار دهید و اگر نیاز به شستشو سطح باشد، کمی جلو را تنظیم کنید و بالا ببرید تا کامل دسترسی به سطح داشته باشید .
 • اطمینان حاصل کنید که پایه های جلو، کلاهک های لاستیکی و قفل کردن آن ها را برای نگه داشتن آنها محکم کنید. اگر اینطور نیست، این قطعات را بخرید و آنها را نصب کنید. توجه: شما می توانید از پد ضد ارتعاش برای قرار دادن زیر پایه های ماشین لباسشویی استفاده کنید .این کمک زیادی به جلوگیری از ارتعاش می کند .
 • چگونه وقتی ماشین لباسشویی زیرووات سر و صدا کوبیدن می دهد، آن را تعمیر کنید؟

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
نحوه برطرف کردن سر و صدای لباسشویی زیرووات

پمپ را بردارید. گیره ها را به سرعت با پیچ گوشتی باز کنید و پمپ را از شفت موتور بیرون بکشید. سپس اتصالات الکتریکی را از موتور جدا کنید.

اگر شما یک ماشین لباسشویی زیرووات دارید (شلنگ آب به سمت چپ وصل شده است اگر از نمای پشت تصویری نمایش داده شود)، احتمالا یک اتصال دهنده خراب دارید. یک مشکل معمول که به دلیل اضافه بار ماشین ایجاد شده است. برای تعمیر لباسشویی زیرووات می توانید با تعمیرگاه مجاز این برند در زیر تماس بگیرید .

 • چگونه ماشین لباسشویی زیرووات را که تخلیه نمی کند باید تعمیر کرد ؟

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در تهران
نحوه برطرف کردن مشکل تخلیه آب در لباسشویی زیرووات

پمپ را جایگزین کنید

دستگاه را به سمت عقب بگذارید و با بلوک ها آن را پشتیبانی کنید. پمپ و سه پمپ نگهدارنده آن را بردارید. پمپ را به سمت جلو تکان دهید و آن را باز کنید.

گیر کردن اشیا در شلنگ پمپ یا خود پمپ

هنگامی که لباس یا طلا و جواهر در شلنگ متصل به پمپ و یا در خود پمپ گیر کند، لباسشویی زیرووات از بین نمی رود و شما ممکن است صدای کوبش یا بوی سوختن یا بوی لاستیک سوخته احساس کنید.

چک کردن اشیای گمشده و تعویض قطعات در صورت لزوم

ابتدا شیلنگ را بردارید که از وان به پمپ می رود (آب را در یک کاسه تخلیه کنید) و اشیای گیر کرده را بررسی کنید (بله، آن جایی است که آنها می روند). سپس یک چیزی مانند آویز لباس را وارد لوله کنید و اشیاء گیر کرده را بیرون بکشید. بعداً با تکان دادن آن بررسی کنید که  در پمپ تیغه های شکسته وجود نداشته باشد. شفت پمپ را بچرخانید برای اطمینان از اینکه آزادانه چرخش می کند. اگر پمپ مشکل پیدا کرده باشد، جایگزین کردن آن هزینه بر است. اگر قسمت های سوزانده یا ذوب شده را در لباسشویی زیرووات مشاهده کنید، باید آنها را جایگزین کنید.

اگر دستگاه شما تخلیه نمیکد کافی است برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران بهره مند شوید .

 • اگر لباسشویی زیر وات آهسته پر شود یا پر نشود چه کاری می توان کرد؟

دریچه آب را عوض کنید

تعمیر لباسشویی زیرووات در غرب تهران
نحوه برطرف کرن مشکل آبگیری لباسشویی زیرووات

شیر ​​آب قبلی را بردارید و شیر جدید را ببندید. اتصالات الکتریکی به بخش های داغ و سرد را به شیر جدید منتقل کنید. سپس با گیره فنری، شیلنگ را پر کنید.

اگر دستگاه شستشوی شما به آرامی پر می شود یا پر نمی شود، سعی کنید صفحه نمایش ورودی روی شیر آب را تمیز کنید.

 • اگر لباسشویی زیرروات نچرخد و لباسها درون آن حرکت نکنند، چه کار و چگونه تعمیر کنیم؟

سوئیچ درب را عوض کنید

با استفاده از زبانه قفل و کشیدن سوئیچ به جلو، سوئیچ درب را بیرون بیاورید. برای نصب سوئیچ جدید، فقط آن را در شکاف تنظیم کنید و آن را به عقب بکشید.

اگر دستگاه با آب پر می شود و آب در آنجا می ماند، سوئیچ درب  احتمالاً شکسته است و شک برانگیز است. برای آزمایش سوئیچ، شما باید تداوم را با یک مولتی متر تست کنید.اگر شما نمی دانید که چگونه از یک مولتی متر استفاده کنید،کار کردن با آن را در اینترنت جستجو کنید که کار آسانی است. سیمهای متصل به سوئیچ را جدا کنید و پروبهای تستر را به اتصالات سوئیچ وصل کنید. همانطور که شما درب را باز و بسته می کنید، قرائت ها باید بین تداوم و بدون تداوم جایگزین شوند. اگر این طور نبود، سوئیچ را عوض کنید.

نکته: درب ماشین لباسشویی را باز رها نکنید! کوبیدن درب باعث از بین رفتن و خرابی سوئیچ درب می شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

Rating: 4.0/5. From 1 vote.
Please wait...

2 دیدگاه

 • ناشناس

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی من دیگش نمیچرخه آب داخلش میاد قبل از اینکه از کار بیافته بد صدا میداد صدای تلق تلق

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شفت ، تسمه ، سه نظام ، موتور و تایمر لباسشویی زیرووات شما باید چک و عیب یابی شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.