logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو TECNO در تهران با قطعات فابریک و اصل به تعمیر و عیب یابی ظرفشویی تکنو می پردازد. تعمیرکار مجرب تعمیرگاه مجاز مرکزی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در محل خدمات تعمیر و رفع عیب ظرفشویی تکنو را انجام می دهد.

کاربران گرامی به کمک خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو TECNO در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو TECNO در تهران به شرح زیر است:

 1. در اولین قدم کافیست تا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو تماس بگیرید.
 2. همچنان می توانید با مراجعه به سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین کنید.
 3. بعد از ثبت مشخصات شما در سیستم، کد اشتراک و همچنین نام تکنسین برای شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ظرفشویی تکنو در ساعت مقرر و ظرف کمتر از یک ساعت به محل اعزام می شود.
 5. تعمیرکار با قطعات فابیک و اصل به تعمیر ظرفشویی تکنو می پردازد.
 6. بعد از اتمام خدمات و تعمیرات، فاکتور و گارانتی به مشتری تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از شما عزیزان در مورد عملکرد تکنیسن و خدمات آی پی امداد نظرسنجی می شود.
 8. نظرات شما را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

آی پی امداد توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و در ارائه ی خدمات پس از فروش به آنها جزء مراکز پیشرو باشد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در تهران

آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو یکی از برترین نمایندگی ها در سطح شهر تهران می باشد. در صورت بروز مشکل در عملکرد ماشین ظرفشویی خود می توانید با مراجعه ی حضوری یا غیرحضوری به هریک از این مراکز در پایتخت از خدمات آن بهره مند شده و با مشاهده نوع برخورد و نحوه عملکرد کادر آن از انتخاب درست خود مطمئن شوید.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در تهران به شرح زیر است:

 • تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در تهران به منظور ارائه ی خدمات هرچه بهتر به مشتریان در شهر تهران، کادر خود را از میان افراد بااستعداد و دارای دانش فنی انتخاب نموده است.
 • تکنسین های مشغول در این مرکز حداقل دارای سابقه ی کار 8 ساله می باشند و به همین علت نیز در این امر باتجربه بوده و دارای مهارت هستند.
 • در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو از قطعات اورجینال جهت تعمیر دستگاه استفاده می گردد تا بعد از تعمیر، ماشین ظرفشویی بیشترین کارایی را داشته باشد.
 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی تکنو در هر زمانی از شبانه روز آماده ی ارائه خدمات به مراجعین محترم در تهران می باشد.
 • بعد از اتمام کار تعمیر توسط تکنسین های نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو، ضمانت نامه ای از طرف این مرکز به مراجعه کننده داده می شود تا خدمات و کارکرد دستگاه را ضمانت کند.

آی پی امداد توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و در ارائه ی خدمات پس از فروش به آنها جزء مراکز پیشرو باشد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

خدمات پس فروش ماشین ظرفشویی تکنو به چه صورت است؟

بسیاری از مصرف کنندگان برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو خود به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش این محصول می باشند. این روزها مسائل اقتصادی و سیاسی در ایران شرایطی را رقم زده که برند تکنو مانند بسیاری از برندهای دیگر نتواند خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد و به همین دلیل اکثر خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی تکنو از سوی شرکت های داخلی ارائه می شود که برای استفاده از آن ها می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید.

اما اگر از این خدمات راضی نباشید یا ایراد ماشین ظرفشویی تکنو شما شامل خدمات پس از فروش این برند نشود، بهترین راهعیب یابی ماشین ظرفشویی تکنو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو می باشد. تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن تعمیرکارانی مجرب آماده ارائه خدماتتعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در محل می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در محل

یکی دیگر از دلایل انتخاب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو برای تعمیر دستگاه معیوب می تواند این مورد باشد که در این نمایندگی نیازی به انتقال دستگاه به این مرکز نمی باشد. حمل و جابجایی وسایل خانگی نظیر ماشین ظرفشویی مخصوصاً با ترافیکی که در پایتخت حکم فرماست، کاری بس دشوار است و علاوه بر سختی زیاد باید متحمل هزینه ی گزافی نیز شد.
مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی تکنو در محل به شرح زیر است:

 • این مرکز به جای انتقال دستگاه به محل ارائه ی خدمات، تکنسین های خود را به منزل و یا محل قرارگیری دستگاه اعزام می کند.
 • مشکل حمل و نقل برای کاربران ایجاد نمی شود و در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن می توانند دستگاه خود را تعمیر کنند.
 • در پی تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو، تکنسین ها در کمترین زمان منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاضر می گردند.
 • ماشین ظرفشویی در اسرع وقت در محل بررسی و تعمیر شده و از بروز دردسرهای اضافی برای کاربر پیشگیری می شود.

نمایندگی آی پی امداد تا حدی که امکان دارد مشکلاتی که بر سر راه تعمیر ماشین ظرفشویی قرار دارد را رفع کرده است و در این رابطه زمینه آسایش مشتریان را فراهم آورده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از مسائلی که بسیاری از مشتریان به هنگام خرابی ماشین ظرفشویی خود و در زمان استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو برای کارشناسان آی پی امداد مطرح می کنند، این است که تعمیرات ماشین ظرفشویی آنها چه مدت طول خواهد کشید و چه مدت باید منتظر بمانند تا بتوانند مجددا از دستگاه خود استفاده نمایند. به طور کلی هنگامی که لوازم منزل به خصوص ماشین ظرفشویی خراب می شود، یکی از دغدغه‌ های اصلی مصرف کنندگان پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب و ماهر برای تعمیر ماشین ظرفشویی است تا بتواند در مدت زمانی کوتاه تمامی ایرادات دستگاه را به خوبی رفع نماید.

در زمینه توضیح این مسئله باید به این موضوع اشاره نمود که مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو به نوع خرابی دستگاه شما بستگی دارد. در برخی مواقع ایراد و خرابی دستگاه از نوع سطحی و ساده بوده و در کمترین زمان قابل رفع است. در برخی مواقع نیز برخی قطعات ماشین ظرفشویی دچار خرابی شده است و باید به صورت کامل تعویض شود که در این صورت ممکن است زمان بیشتری برای تعمیرات دستگاه شما صرف گردد. در نظر داشته باشید که تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو نیاز به تخصص بالایی دارد و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده عیب یابی و رفع عیب شود.

از این جهت آی پی امداد به آموزش تعمیرکاران خود در زمینه تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی تکنو پرداخته است تا به حفظ کیفیت و افزایش سرعت تعمیرات دستگاه شما کمک شود. شما می‌ توانید در هنگام مشاهده مشکلات و ایرادات مختلف در کارکرد ماشین ظرفشویی تکنو و بروز مشکلات مختلف در آن با نزدیک‌ ترین شعبه از نمایندگی آی پی امداد به منزل و محل خود تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را به‌ وسیله تعمیرکاران متخصص این نمایندگی در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نمایید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو چه ویژگی هایی دارد؟

هنگامی که با مشکل و خرابی در ماشین ظرفشویی تکنو خود روبه رو می شوید، تعمیر آن را باید به افراد متخصص بسپارید. تعمیر اشتباه دستگاه توسط تعمیرکار بی تجربه، می تواند سایر قطعات داخلی ظرفشویی را با ایراد مواجه کرده و مشکلات جدی برای آن ایجاد نماید. تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در آی پی امداد، با تمامی ایرادات ظرفشویی تکنو آشنایی داشته و تعمیرات آن را به درستی انجام می دهند.

 • تعمیرکار نمایندگی در زمینه تعمیرات ظرفشویی تکنو با تمام ارورهای موجود در دستگاه آشنایی کامل دارد.
 • تعمیرکار آی پی امداد در زمینه تعمیر و عیب یابی این دستگاه، آموزش های لازم را دیده است.
 • تکنسین نمایندگی آی پی امداد از قطعات اصل و باکیفیت برای تعویض استفاده می نماید.
 • تعمیرکاران این مجموعه از سابقه طولانی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در محل و منزل شما برخوردار هستند.

سوالات متداول کاربران از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو به شرح زیر می باشد:

 • آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در تهران است؟

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو نمی باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو به صورت حرفه ای در نمایندگی آی پی امداد در نهایت سرعت، کیفیت و دقت انجام می گیرد.

 • در صورت بروز عیب در ماشین ظرفشویی تکنو چطور می توان با کارشناسان آی پی امداد تماس حاصل کرد؟

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در آی پی امداد از طریق روش های آنلاین، تلفنی و حضوری امکان پذیر است.

 • آیا نمایندگی آی پی امداد خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو را به همراه ضمانت نامه معتبر به مشتریان ارائه می دهد؟

با توجه به نوع تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو، مدت گارانتی از 3 الی 12 ماه متغیر خواهد بود.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی تکنو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در صورت بروز هر یک از مشکلاتی که در ادامه ذکر خواهد شد بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو تماس گرفته و از آنها بخواهید تا با حضور در محل، مشکل دستگاه را بررسی کرده و آن را تعمیر کنند.
در مواردی که ماشین ظرفشویی را به دست افراد غیرمتخصص بسپارید، امکان دارد علاوه بر رفع نشدن مشکل دستگاه به دلیل تعویض قطعه معیوب و یا دست کاری ناشیانه در آن، دستگاه بعد از مدت کوتاهی در عملکرد خود دچار مشکل شود و راندمان کاری آن کاهش پیدا کند.
سوالات رایج مشتریان از تعمیرکار ظرفشویی تکنو در مورد مشکلات این دستگاه به شرح زیر است:

در این مقاله سعی کرده ایم به تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی تکنو توسط تعمیرکار نمایندگی بپردازیم. چنانچه فنی هستید، می توانید به پاسخ سوالات خود در این مطلب دست پیدا کنید.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنو چه باید کرد؟

اگر دستگاه روشن نمی شود، برای تعمیر ظرفشویی تکنو باید موارد زیر را به کار ببرید:

 • ابتدا جهت بررسی این مشکل باید توجه داشته باشید که مشکل از پریز برق نباشد.
 • برای این کار یک دستگاه دیگر را به همان پریز متصل کنید تا مطمئن شوید پریز برق رسانی دارد.

در صورت کارکرد درست پریز و وصل بودن دستگاه به برق اگر دستگاه دوباره کار نکرد، باید با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو برای دریافت خدمات تماس بگیرید. کارکنان این مرکز در کمترین زمان در محل حاضر شده و از تخصص خود برای رفع عیب دستگاه بهره می گیرند.

علت جلو نرفتن برنامه ی تنظیم شده ماشین ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ظرفشویی تکنو چه کنیم؟

اگر برنامه دستگاه درست عمل نکرد، برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو به موارد زیر توجه کنید:

 • در صورت به وجود آمدن چنین مشکلی به دستگاه دست نزنید.
 • چون ممکن است سایر تنظیمات آن را نیز به هم بزنید و خرابی دستگاه را شدت دهید.
 • تکنسین ها با مهارتی که دارند، مشکل را تشخیص داده و هرچه زودتر آن را برطرف می سازند.

در مورد بروز این مشکل به دلیل اینکه افراد عادی و غیرمتخصص نمی توانند کاری انجام دهند، باید فوراً با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو تماس بگیرید تا تکنسین ها در اسرع وقت در محل حاضر شده و به عیب یابی دستگاه بپردازند.

علت تخلیه نکردن آب پس از شستشوی ظروف چیست؟ برای تعمیرات ظرفشویی تکنو چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر دستگاه آب را تخلیه نمی کند، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو موارد زیر را انجام دهید:

 • در این صورت امکان دارد مجرای آب گرفته شده باشد.
 • و یا سلنوید تخلیه از بین رفته باشد و یا پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد.

در صورت تخلیه نکردن آب دستگاه باید توسط متخصصین فنی نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو بررسی شده و بعد از تشخیص محل و موردی که ایراد پیدا کرده است، سعی در تعمیر آن شود.

علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنو را انجام دهیم؟

در صورت شستشوی نامطلوب دستگاه، برای رفع عیب و تعمیرات ظرفشویی تکنو موارد زیر را رعایت کنید:

 • برای رفع این مورد ماشین ظرفشویی را یک بار بدون مواد شوینده روشن کنید.
 • تا مطمئن شوید که مشکل از مواد شوینده مورد استفاده و یا میزان آنها نیست.
 • از وجود مایع ظرفشویی در مخزن نیز اطمینان حاصل کنید.
 • با تمیز کردن مخزن مواد شوینده از توزیع یکنواخت مواد در داخل دستگاه مطمئن شوید.

در صورتی که بعد از انجام این اقدامات نیز ظروف تمیز شسته نشدند، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو تماس بگیرید تا تکنسین های آن با بررسی فنی از اشکال دستگاه آگاه شده و آن را تعمیر کنند.

علت معیوب بودن و یا عدم عملکرد صحیح تایمر ماشین ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ظرفشویی تکنو چگونه عمل کنیم؟

در صورت خراب بودن تایمر دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی تکنو به کار گیرید:

 • در صورتی که ماشین ظرفشویی برای شستن ظروفی که داخل آن قرار دارند.
 • مدت زمان کمتر یا بیشتر از وقت تعیین شده صرف کند.
 • معلوم می گردد که در تایمر دستگاه مشکل وجود دارد.

برای حل مشکل خرابی تایمر، کافیست از آی پی امداد به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیرات ظرفشویی تکنو در محل درخواست کمک کنید.

علت بسته نشدن یا قفل شدن درب ماشین ظرفشویی چیست؟ نحوه تعمیرات ظرفشویی تکنو به چه صورت است؟

اگر درب دستگاه بسته نمی شود، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیرات ظرفشویی تکنو به کار گیرید:

 • ابتدا درب ماشین را دوباره باز کرده و محکم ببندید.
 • از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید. سپس ظروف داخل محفظه ی دستگاه را چک کنید.
 • ممکن است دسته قابلمه و یا ظرف بزرگی از بسته شدن درب جلوگیری کند.

چنانچه درب ظرفشویی بسته نمی شود، از تعمیرکار ظرفشویی تکنو برای تعمیر مشکل کمک بخواهید. کافیست با شماره نمایندگی آی پی امداد تماس حاصل کنید.

علت آب ریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب ظرفشویی چیست؟ روش عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنو در این مواقع

در صورت خراب بودن لاستیک دور درب دستگاه، برای رفع مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو موارد زیر را بررسی کنید:

 • استفاده ی بیش از حد و یا نوع نامناسب مواد شوینده از دلایل نشت آب از جلوی درب دستگاه می باشد.
 • به منظور اطلاع از این امر یک بار دستگاه را بدون مواد شوینده به کار بیاندازید.
 • تا معلوم شود مشکل از مواد شوینده است یا نه.
 • در ضمن ممکن است لاستیک دور درب دستگاه در اثر گذر زمان فرسوده شده باشد.
 • و یا مشکل دیگری برای آن پیش آمده باشد که این امر نیز در نشت آب به بیرون از دستگاه می تواند موثر باشد.
 • از دیگر دلایل این مورد می توان به خرابی و یا وجود مشکل در بازوی آب پاش، مشکل در موتور و پمپ تخلیه اشاره کرد.

چنانچه مشکل ریزش آب و خرابی لاستیک دور درب دستگاه حل نشد، از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی تکنو در تهران بهره مند شوید.

علت باز نشدن درب ماشین ظرفشویی چیست؟ چگونه به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنو بپردازیم؟

در صورت باز نشدن درب دستگاه، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنو به کار گیرید:

 • این مورد نیز ممکن است در اثر گیر کردن زبانه درب و یا تراز نبودن دستگاه صورت گرفته باشد.
 • در صورت بروز این مشکل درب را باز کرده و دوباره محکم ببندید.

اگر درب دستگاه باز نمی شود، از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشیویی تکنو در سراسر تهران و در محل بهره مند شوید. کافیست بای یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید.

علت آب ریزش از زیر ماشین ظرفشویی چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ظرفشویی تکنو انجام دهیم؟

اگر آب از زیر دستگاه نشت می کند، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو به کار گیرید:

 • ممکن است دهانه ی خروجی آب از مخزن دستگاه دچار مشکل شده باشد.
 • در یکی از لوله ها اشکالی وجود داشته باشد.

چنانچه مشکل نشتی آب از زیر دستگاه دارید، با تعمیرکار ظرفشویی تکنو در محل در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد تماس بگیرید.

علت عدم ورود آب به داخل مخزن ماشین ظرفشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنو چه باید کرد؟

اگر آب به داخل مخزن دستگاه وارد نمی شود، برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو موارد زیر را به کار گیرید:

 • در صورت بروز چنین مشکلی باید راه ورود آب به داخل دستگاه بررسی شود.
 • تا از عدم گرفتگی و یا بروز مشکل در لوله و دهانه ورودی آب اطمینان حاصل شود.

چنانچه مشکل ورود آب به مخزن حل نشد، از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در محل بهره مند شوید.

علت گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ظرفشویی تکنو چه کاری انجام دهیم؟

در صورت گرم نکردن آب در دستگاه، موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیر ظرفشویی تکنو به کار گیرید:

 • در مواردی که ترموستات موجود در ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده باشد.
 • آب در داخل آن به حد کافی گرم نشده و ظروف تمیز شسته نمی شوند.

اگر مشکل گرم نشدن آب در ظرفشویی حل نشد، برای تعمیر با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو تماس حاصل کنید.

علت وجود صدای وز وز در ماشین ظرفشویی چیست؟ تعمیرات ظرفشویی تکنو چگونه انجام می شود؟

در صورت صدای عجیب در دستگاه، برای رفع عیب و تعمیر ظرفشویی تکنو موارد زیر را به کار گیرید:

 • هنگامی که ماشین ظرفشویی صدای شبیه به وز وز تولید کرده و بعد از آن خاموش می‌ شود.
 • معمولاً مشکل از متوقف و قفل شدن موتور تشخیص داده می شود که این مورد نیز باید توسط افراد ماهر بررسی و برطرف شود.

برای رفع صدای وز وز در دستگاه، با خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی تکنو در محل تماس بگیرید.

لکه بر روی ظرف ها در ظرفشویی باقی می ماند، جهت عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی تکنو چه کنیم؟

اگر بر روی ظرف ها لکه باقی می ماند، برای تعمیرات ظرفشویی تکنو مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • مطمئن شوید تا به درستی برنامه را انتخاب کرده باشید.
 • از نمک دانه درشت استفاده کنید.
 • حتما از جلادهنده استفاده نمایید.

اگر از قرص های همه کاره در ظرفشویی تکنو استفاده می کنید، نیازی به استفاده از جلادهنده و نمک نیست.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو

 • نرخ تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو منطبق با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی است و از این بابت مشکلی برای مراجعان پیش نمی آید.
 • این مرکز با در نظر گرفتن نرخ تعیین شده برای تعمیر از سوی این نهادها اقدام به تعمیر دستگاه می کند.
 • و آن را برای کاربر و مراجعه کننده شفاف سازی می کند.
 • با مراجعه به این مراکز در شهر تهران برای تعمیر دستگاه، هزینه تعمیر به حداقل ممکن خواهد رسید.

هزنیه تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو مبتنی بر موارد زیر دستخوش تغییرات می شود:

 • مدت زمان گارانتی ظرفشویی تکنو
 • استفاده از قطعات متفرقه یا فابریک
 • مدل و تکنولوژی های به کار رفته در ظرفشویی تکنو
 • نوسانات بازار

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی تکنو در آی پی امداد

آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی تکنو در سطح شهر تهران فعالیت دارد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی تکنو در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • این مرکز با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی می تواند کمک بزرگی در تعمیر لوازم خانگی برقی باشد.
 • کادر فعال در این مرکز از بهترین تکنسین ها بوده و با بهره گیری از دانش روز دوره دیده اند.
 • پرسنل مشغول به کار در آن برای ارائه خدمات به صورت تخصصی آموزش دیده اند.
 • گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو از 3 تا 12 ماه دستگاه را گارانتی می کند.
 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در تعمیر ظرفشویی تکنو
 • تعمیرات ظرفشویی تکنو در محل از دیگر مزایای بهره مندی از خدمات آی پی امداد است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو با داشتن تعمیرگاه های مجهز در سطح شهر و با در اختیار داشتن کادر مجرب و دانش آموخته آماده ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی به خریداران محترم می باشد.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی تکنو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی تکنو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. عظیما 29 مهر 1401

  عرض سلام و ادب؛ ماشین ظرفشویی تکنو چند سالی است که دچار آبریزش از کف شده است که متوجه شدیم سینی کف ماشین دچار پوسیدگی و سوراخ‌های فراوان شده است. با توجه به اینکه در قم هستم، برای تعمیر آن چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 مهر 1401

   سلام، باید کف ظرفشویی ایزوگام شود.

   پاسخ دادن
 2. عظیما 26 مهر 1401

  عرض سلام و ادب؛ ماشین ظرفشویی تکنو چند سالی است که دچار آبریزش از کف شده است که متوجه شدیم سینی کف ماشین دچار پوسیدگی و سوراخ‌های فراوان شده است. برای تعمیر آن چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 مهر 1401

   سلام، کف ظرفشویی باید ایزوگام شود تا مشکل حل شود

   پاسخ دادن
    ادریس عظیما 14 آبان 1401

    برای قم هم خدمات دارید؟ اگر ندارید، چه آدرسی بیارم؟

    پاسخ دادن