logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک arcelik در تهران با بهره گیری از قطعات اصل و اورجینال، خدمات رفع عیب و تعمیر ظرفشویی آرچلیک را در محل انجام می دهد. تعمیرکار متخصص تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی آرچلیک در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تعمیرات دستگاه را انجام می دهد. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی آرچیلیک در آی پی امداد تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

شما عزیزان با خواندن این مقاله می توانید به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی خود بپردازید. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ظرفشویی آرچلیک خود می توانید در انتهای این صفحه از کارشناسان آی پی امداد پرسش کنید تا ما به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک arcelik در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک arcelik در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در اولین قدم کافیست با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید درخواست تعمیر ظرفشویی آرچلیک را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
 3. بعد از تماس شما با مرکز آی پی امداد، مشخصات شما در سیستم ثبت می شود و همزمان کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن همراه شما پیامک می شود.
 4. سپس ظرف کمتر از یک ساعت، تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک به محل اعزام می شود.
 5. تعمیرکار با قطعات فابریک و اورجینال به تعمیر قطعه خراب شده می پردازد.
 6. بعد از اتمام تعمیر ظرفشویی آرچلیک، فاکتور و گارانتی به شما تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از شما عزیزان نسبت به عملکرد تعمیرکار ظرفشویی و همچنین مجموعه آی پی امداد نظرسنجی می شود.
 8. پیشنهادات و انتقادات شما هموارکننده مسیر پیش روی ما است.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد شامل 3 تا 12 ماه گارانتی معتبر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک این اطمینان را به مصرف کننده های این محصول داده است تا اگر با مشکلی مواجه شدند، دغدغه ای نداشته باشند. گاهی ممکن است یک دلیل ساده باعث خراب شدن ماشین ظرفشویی شما شود، نگران نباشید؛ زیرا تعمیرگاه های مجاز تعمیرات ظرفشویی آرچلیک با به کارگیری متخصصین آموزش دیده و کارآمد بر این مشکل فائق آمدند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک با تعمیرکار آی پی امداد

از مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران می توان موارد زیر را نام برد:

 1. بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای و ماهر در زمینه تعمیرات ظرفشویی آرچلیک
 2. ارائه فاکتور برای شفافیت هزینه و افزایش اعتماد کاربر
 3. قیمت های مقرون به صرفه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک
 4. ارائه گارانتی جهت تضمین خدمات تعمیرات ظرفشویی آرچلیک
 5. استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی آرچلیک
 6. اعزام تعمیرکار به محل جهت تسهیل خدمت رسانی
 7. ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در سراسر تهران و در هفت روز هفته

آرچلیک با رویکردی متفاوت، طراحی هوشمندانه و آرچلیکلوژی های پیشرفته در بازار محصولات لوازم خانگی پیش قدم بوده است. در سال های اخیر این شرکت هدف خود را صرفا از تولید لوازم خانگی تغییر داده است و به مسائل زیست محیطی نیز واکنش نشان داده است. این شرکت از مهندسان و طراحان خود خواسته است تا علاوه بر تولید محصولات باکیفیت، به مسائلی همچون مصرف آرچلیکنه آب و برق نیز دقت داشته باشند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آرچلیک به چه صورت است؟

اصلی ترین چیزی که در هنگام نیاز به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک مورد بررسی قرار می گیرد، خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول است. برند آرچلیک با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی امروزی نمی تواند حضور مستقیمی در ایران داشته باشد و همین مسئله سبب شده تا خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول از سوی شرکت های داخلی ارائه شود که با برقراری تماس با شماره روی ضمانتنامه می توانید از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آرچلیک در این مراکز بهره مند شوید.

در صورتی که از این خدمات رضایت ندارید یا ایراد ماشین ظرفشویی شما شامل خدمات این محصول نمی شود نگران نباشید؛ زیرا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی محصول در منزل شما می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل

شما در هر کجای تهران که ساکن باشید، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در کمترین زمان ممکن برای بازدید دستگاه شما به محل مورد نظر خواهند آمد. تعمیرکاران در آی پی امداد با سال ها تجربه و دانش به روز بهترین خدمات را ارائه داده و شما را از خرید مجدد ظرفشویی منصرف خواهند کرد.

 • با توجه به نوع خرابی قطعه در ماشین ظرفشویی آرچلیک شما، مدت زمانی که تکنسین مورد نظر برای تعمیر دستگاه شما صرف خواهد کرد، متفاوت است.
 • در بیشتر مواقع کمتر از یک ساعت خرابی دستگاه توسط تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل شناسایی می شود.
 • اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد، انجام خواهد داد.
 • شما می توانید کارهای روزانه خود را با برنامه ریزی انجام دهید و بدون نگرانی تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین مورد نظر بسپارید.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ظرفشویی آرچلیک در محل:

 1. دیگر نیازی انتقال ظرفشویی به تعمیرگاه ندارید.
 2. با توجه به تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل، دیگر خطری دستگاه را تهدید نمی کند.
 3. هزینه جابه جایی و نیرو برای حمل و نقل دیگر صرف نمی شود.
 4. با اعزام تعمیرکار به محل در زمان شما عزیزان صرفه جویی می شود.
 5. از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ظرفشویی آرچلیک می باشید.

با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید تا این مرکز با پشتیبانی در تمام ساعات روز شما را از نگرانی برهاند و خدماتی باکیفیت را ارائه دهد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی دستگاهی بسیار کاربردی است که در بسیاری از مواقع به دلیل استفاده نادرست و با گذشت زمان ممکن است دچار مشکلاتی در کارکرد خود شود. این رو برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک خود باید به نمایندگی ها و مراکزی مراجعه کنید که خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه نمایند. ممکن است شما به هنگام یافتن نمایندگی ماشین ظرفشویی آرچلیک با مراکز مختلفی روبرو شوید. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه خرابی در ماشین ظرفشویی خود را به نمایندگی مجاز آی پی امداد بسپارید. خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود، شامل:

 • تعمیرکاران مرکز آی پی امداد دوره دیده و ماهر هستند. از این رو می توانند ایراد دستگاه شما را سریعا تشخیص داده و آن را رفع نمایند.
 • این مرکز با اعزام تعمیرکاران متخصص خود به محل مورد نظر مشتری، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک را در محل ارائه می نماید.
 • هزینه های این مجموعه کاملا به صرفه بوده و همراه با 75 درصد کاهش هزینه تعمیرات همراه خواهد بود.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد تعمیر ظرفشویی مشتریان را همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتبر انجام می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

به طور کلی مصرف کنندگان همواره به دنبال این مسئله هستند که بتوانند دستگاه خود را در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن تعمیر نمایند و سپس مجددا آن را مورد استفاده قرار دهند. در توضیح این مسئله باید اشاره نمود که مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به نوع خرابی و ایراد ایجاد شده در دستگاه شما بستگی دارد. در برخی مواقع ایراد و خرابی دستگاه از نوع کاملا ساده و سطحی بوده و در کمترین زمان به راحتی برطرف می گردد. در برخی مواقع نیز برخی قطعات ماشین ظرفشویی دچار خرابی زیادی شده اند و باید به صورت کامل تعویض شوند که در این صورت ممکن است زمان بیشتری برای تعمیرات دستگاه شما صرف شود. اگر شما نیز به دنبال پاسخ این پرسش هستید که تعمیرات ماشین ظرفشویی خود چه مدت به طول خواهد انجامید، می توانید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

تعمیرکاران متخصص نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل و محل مورد نظر شما مراجعه کنند و به سرعت به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی شما بپردازند. پس از تماس شما با نمایندگی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی و پس از اعزام تکنسین متخصص در محل مورد نظر شما، عیب یابی و بررسی دستگاه به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد. شما با استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در این نمایندگی می توانید ایراد دستگاه خود را سریعا برطرف نمایید. همچنین از آنجایی که نیازی به انتقال دستگاه معیوب شما به تعمیرگاه وجود ندارد، در وقت شما به میزان بسیار زیادی صرفه جویی شده و در نتیجه تعمیرات دستگاه زودتر به اتمام می رسد.

سرویس ظرفشویی آرچلیک چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

سرویس ظرفشویی آرچلیک یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید هر ساله برای انجام آن از یک سرویس کار مطمئن کمک بگیرید. در همین راستا تعمیرکار جهت سرویس و تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در مدت زمانی کوتاه در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و عملیات مربوط به سرویس کامل ماشین ظرفشویی را انجام خواهد داد. در طی این کار باید کلیه خدمات لازم به طور کامل انجام شود تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری گردد.

 • تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد از تخصص و مهارت بالایی در زمینه سرویس قطعات مختلف ظرفشویی برخوردار می باشد.
 • انجام سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی موجب می شود تا دستگاه عملکرد بهتری پیدا کرده و کیفیت اولیه خود را با گذشت زمان حفظ نماید.
 • اقداماتی که برای سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی به صورت دوره ای انجام می شود، می تواند مصرف کنندگان را از تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک بی نیاز نماید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چه ویژگی هایی دارد؟

هنگامی که ماشین ظرفشویی شما به هر دلیلی دچار خرابی شده است، به فردی نیاز دارید که مشکل دستگاه را به درستی تشخیص داده و آن را برطرف نماید. افرادی که از تخصص کافی در زمینه تعمیرات ظرفشویی برخوردار نیستند، می توانند باعث آسیب بیشتر به دستگاه شما شوند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد با دارا بودن تکنسین های ماهر می تواند مشکل دستگاه شما را سریعا برطرف نماید.

 • تعمیرکار نمایندگی از تجربه بالایی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک برخوردار است و با جدیدترین آرچلیکلوژی روز دنیا آشنایی کامل دارد.
 • تعمیرکار متخصص خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل و منزل شما را با گارانتی معتبر ارائه می کند.
 • تکنسین های متخصص آی پی امداد برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی آرچلیک از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کنند.
 • تعمیرکاران این نمایندگی به صورت شبانه روزی فعالیت کرده و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

سوالات متداول کاربران از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به شرح زیر می باشد:

 • تفاوت استفاده از خدمات آی پی امداد و سایر نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران چیست؟

استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در نمایندگی رسمی آی پی امداد و سایر مراکز فعال در این حوزه را می توان در بخش تعیین هزینه ها و گارانتی تعمیرات مشاهده کرد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در ایران است؟

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک نمی باشد، ولی در عین حال کلیه خدمات تخصصی در حوزه عیب یابی و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی آرچلیک به صورت کاملا حرفه ای در این مرکز توسط تکنسین های آی پی امداد انجام می گیرد.

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در نمایندگی آی پی امداد بر چه اساسی مشخص می شود؟

هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در نمایندگی رسمی آی پی امداد تنها بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه تعیین می گردد.

آموزش تعمیرات ظرفشویی آرچلیک

در بسیاری از مواقع ممکن از برخی از مشکلات و خرابی هایی جزئی و کوچک توسط مصرف کنندگان نادیده گرفته شود. بسیاری از این ایرادات تنها با یک عیب یابی ساده برطرف خواهند شد و خسارات جدی به ظرفشویی وارد نخواهند کرد. از این رو آموزش تعمیرات ظرفشویی آرچلیک یکی از مهمترین مسائل در زمینه رفع مشکلات دستگاه و جلوگیری از پرداخت هزینه های هنگفت برای رفع مشکل آن می باشد. تعمیرکاران متخصص آی پی امداد علاوه بر ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک و ارائه خدمات باکیفیت، به شما کمک می کنند تا بتوانید مشکلات جزئی دستگاه خود را به راحتی رفع نمایید.

برای اطلاع پیدا کردن از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است شما نیز در ظرفشویی خود با آن مواجه شوید، در ادامه با ما همراه باشید. در صورتی که مشکل ظرفشویی شما مربوط به قطعات اصلی بوده و قابل رفع نباشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک برای رفع آن استفاده نمایید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک

با توجه به اینکه هدف ما در آی پی امداد افزایش رضایت کاربران و تلاش حداکثری برای رفاه حال مشتریان است، از این رو در این مقاله سعی بر این کردیم که در مورد مشکلات رایج ظرفشویی آرچلیک مطالبی را بیان کنیم. اگر فنی کار هستید، می توانید با مطالعه این مقاله عیب یابی ظرفشویی خود را در انجام دهید. تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی در این بخش شرح داده شده است.

برخی از مشکلات متداول ظرفشویی های آرچلیک به شرح زیر است:

 1. چرا ماشین ظرفشویی آرچلیک ظرف‌ها را تمیز نمی ‌شوید؟
 2. علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی آرچلیک چیست؟
 3. چرا ظروف شیشه‌ای در ظرفشویی آرچلیک، سفید یا برفکی می‌شوند؟
 4. علت براق نبودن ظروف شسته شده در ظرفشویی آرچلیک چیست؟
 5. چرا روی ظروف لکه باقی می‌ماند؟ برای تعمیرات چه کنیم؟
 6. چرا آب داخل ماشین ظرفشویی آرچلیک تخلیه نمی‌شود؟
 7. علت وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی آرچلیک چیست؟
 8. علت نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی آرچلیک چیست؟
 9. علت کار نکردن ماشین ظرفشویی آرچلیک چیست؟
 10. چرا ماشین ظرفشویی آرچلیک صدای غیرطبیعی دارد؟
 11. چرا درب ماشین ظرفشویی آرچلیک محکم چفت نمی‌شود؟
 12. چرا قرص شوینده در ماشین ظرفشویی آرچلیک حل نمی شود؟

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید! با یک تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک بسیاری از مشکلات به راحتی برطرف می شوند و حتی گاهی با تعویض یک قطعه خراب شده یا با تمیز کردن ماشین ظرفشویی با جرم گیر مخصوص ظرفشویی مشکل برطرف می شود.

در ادامه به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار مجاز نمایندگی پرداخته ایم:

چرا ماشین ظرفشویی آرچلیک ظرف‌ها را تمیز نمی ‌شوید؟

برای رفع مشکل تمیز نشستن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی آرچلیک بررسی نمایید:

 • بازوهای آبپاش و واشر آب را مورد بررسی قرار دهید.
 • ممکن است چربی و ذرات غذا منافذ بازوهای آبپاش را مسدود کرده و مانع از ورود آب به داخل دستگاه شده اند.
 • باقی مانده غذاها را از ظروف پاک کنید.
 • سپس داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید.
 • اطمینان داشته باشید که فشار آب خروجی از بازوهای آبپاش به اندازه باشد.
 • گاهی ممکن است سختی آب در محل زندگی‌ شما زیاد باشد و املاح موجود در آب داخل لوله‌ها رسوب کرده باشد.
 • از شوینده مناسب با ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • یک شوینده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
 • همواره دقت داشته باشید تاریخ انقضای مواد شوینده باقی مانده باشد و فاسد نشده باشد.
 • ممکن است دفعه قبل که از ماشین ظرفشویی استفاده کرده اید، هنوز مواد غذایی داخل ماشین ظرفشویی باقی مانده است.
 • بهتر است بدون گذاشتن ظرف داخل دستگاه، یک بار با مواد شوینده دستگاه را روشن کنید.
 • تا با جریان آب در داخل دستگاه مواد غذایی باقی مانده در دستگاه شسته شوند.
 • محفظه پخش‌کننده مواد شوینده مسدود یا کثیف شده است.
 • شیر ورودی آب خراب شده است و به میزان مناسب آب را وارد دستگاه نمی‌کند.

تعمیر مشکل تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی آرچلیک

در صورت برطرف نشدن مشکل تمیز نشستن ظروف در دستگاه، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی آرچلیک از چیست؟

درصورت خشک نکردن ظروف در دستگاه، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک موارد زیر را به کار گیرید:

 • موتور فن دریچه هوا را کنترل کنید.
 • ممکن است المنت هیتر خراب شده باشد. دریچه هوا را مورد بررسی قرار دهید.
 • دریچه هوا، هوای گرم و مرطوب را از دستگاه خآرچلیک می کند.
 • اگر دریچه هوا به درستی باز نشود، رطوبت بر روی ظروف باقی می ماند و ایجاد لک می کند.

در صورت برطرف نشدن مشکل خشک نکردن ظروف در ظرفشویی، تعمیرکار مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک با کادری مجرب به محل شما اعزام خواهند شد و خدمات متناسب با مشکل پیش آمده را ارائه می دهند، کافیست با ما تماس بگیرید.

چرا ظروف شیشه‌ای در ظرفشویی آرچلیک سفیدک میزند یا برفکی می‌شوند؟

در صورت وجود برفک روی ظروف شیشه ای شسته شده در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی آرچلیک به کار گیرید:

 • یکی از دلایلی که باعث برفکی شدن ظروف شیشه ای می شود، سختی آب است.
 • یکی از راه حل ها استفاده از مواد شوینده مخصوص آب های سخت است.
 • همچنین شما می توانید از یک سیستم تصفیه آب خانگی برای ماشین ظرفشویی آرچلیک خود استفاده کنید.
 • تصفیه آب خانگی املاح موجود در آب را از بین می برد و باعث می شود سختی آب بر روی ظروف تاثیری نداشته باشد.

چنانچه مشکل برفک زدن ظروف در دستگاه حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

چرا روی ظروف در ظرفشویی آرچلیک لکه باقی می‌ماند؟

در صورت وجود لکه روی ظروف در ظرفشویی، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی آرچلیک به کار بگیرید:

 • یکی از راه حل ها در صورت ایجاد لکه بر روی ظروف استفاده از مواد کمک شستشو است.
 • مواد کمک شستشو از باقی ماندن آب بر روی سطح ظروف و ایجاد لکه جلوگیری می‌کنند.

علت براق نبودن ظروف شسته شده در ظرفشویی آرچلیک از چیست؟

در صورتی که پس از شستشوی ظروف در دستگاه ظروف براق نیستند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک موارد زیر را به کار گیرید:

 • ابتدا فیلترها را مورد بررسی قرار دهید.
 • تعویض یا تمیزکردن فیلترها ممکن است این مشکل را برطرف کند.

چنانچه مشکل فیلتر در دستگاه بود، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

چرا آب داخل ماشین ظرفشویی آرچلیک تخلیه نمی‌شود؟

اگر آب دستگاه تخلیه نمی شود، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک موارد زیر را انجام دهید:

 • قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را مورد بررسی قرار دهید.
 • ممکن است ماشین ظرفشویی شما به یک موتور یا پمپ تخلیه جدید نیاز داشته باشد.
 • یکی از مهمترین و شایع ترین مشکلات در ماشین ظرفشویی تخلیه نشدن آب از درون دستگاه است.
 • گاهی ممکن است بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، هنوز داخل آن پر از آب باشد.
 • و شما نمی‌توانید از ظروف داخل ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • زیرا هنوز خوب شسته نشده اند و مواد غذایی در ظروف باقی مانده اند.
 • بلکه ممکن است پس از باز کردن درب دستگاه، آب به داخل آشپزخانه سرازیر شود و کف آشپزخانه شما را کثیف خواهد کرد.

در صورت برطرف نشدن مشکل تخلیه نشدن آب در دستگاه، با تکنسین های مجرب تعمیرات ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

علت وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی آرچلیک از چیست؟

در صورت وارد نشدن آب به ظرفشویی، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به کار گیرید:

 • اطمینان حاصل کنید که شیر آب باز است.
 • با چرخاندن شیر آب در جهت عقربه های ساعت، آن را کاملا باز کنید تا آب بیشتری وارد دستگاه شود.
 • ابتدا برق ماشین ظرفشویی آرچلیک را قطع کنید.
 • شناور درون ماشین ظرفشویی را پیدا کنید؛ شناور معمولا یک گنبد یا سیلندر پلاستیکی کوچک است که در نزدیکی جلوی ماشین ظرفشویی قرار گرفته است.
 • وقتی شناور را به بالا و پایین حرکت دهید، بلند می شود.
 • شما می توانید اطراف لوله شناور را تمیز کنید تا اگر احیانا تکه های غذا باقی مانده است، تمیز شود.
 • آشغال های روی توری در کف ماشین ظرفشویی را پاک کرده و از تمیز شدن فضای داخل دستگاه اطمینان حاصل کنید.

چنانچه مشکل وارد شدن آب به دستگاه حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران کمک بگیرید.

دلیل نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی آرچلیک چیست؟

در صورت نشت آب از ظرفشویی، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به کار گیرید:

 • پمپ آب دستگاه را بررسی کنید.
 • کار پمپ به گردش در آوردن آب در ماشین ظرفشویی است.
 • در برخی از مدل‌های ماشین ظرفشویی آرچلیک کار تخلیه آب را نیز انجام می‌دهد.
 • واشر درب پاره یا پوسیده شده است.
 • واشر درب ماشین ظرفشویی معمولاً از جنس لاستیک نرم یا وینیل می باشد.
 • این واشر باعث می شود درب دستگاه هنگام بسته شدن، محکم به دستگاه متصل شود.
 • تا از ورود آب به بیرون از دستگاه جلوگیری شود.
 • محل اتصال شلنگ آب به شیر ورودی آب را چک کنید.
 • شیر ورودی آب، آب شهری را به داخل ماشین ظرفشویی هدایت می کند.
 • منافذ بازوی آبپاش را بررسی کنید.
 • آب با فشار از بازوهای آبپاش خآرچلیک و به اطراف پخش می شود.
 • ممکن است آب بیشتر به سمت درب دستگاه پخش شود و در نهایت آب به بیرون نشت پیدا کند.

تعمیر مشکل نشتی آب در ظرفشویی آرچلیک

چنانچه مشکل نشت آب دستگاه حل نشد، از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

علت کار نکردن ماشین ظرفشویی آرچلیک چیست؟

در صورت کار نکردن دستگاه، موارد زیر را برای رفع مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به کار گیرید:

 • فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی را چک کنید.
 • فیوز حرارتی مربوط به جریان برق ماشین ظرفشویی است که در صورت داغ شدن از کار می ایستد.
 • البته ممکن است فیوز حرارتی دچار قطعی شده باشد.
 • قسمت چفت درب ماشین ظرفشویی باز مانده است.
 • در صورت خراب شدن و بسته نشدن کلید ماشین ظرفشویی، حتی اگر درب ماشین ظرفشویی هم بسته شود، باز ماشین ظرفشویی کار نخواهد کرد.
 • بورد کنترل اصلی را مورد بررسی قرار دهید.
 • وظیفه بورد کنترل اصلی ارتباط برقرار کردن بین تمامی اجزای ماشین ظرفشویی است.
 • اگر یک قسمت از بورد دچار آسیب شود، دستگاه از کار می افتد.

در صورت رفع نشدن مشکل کار نکردن دستگاه، با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی آرچلیک صدای غیرطبیعی دارد؟

در صورت وجود صدای غیرطبیعی در ظرفشویی، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به کار گیرید:

 • پمپ دستگاه دچار آسیب شده است.
 • بازوی آبپاش یا حلقه بلبرینگ دچار شکستگی شده اند و باید تعویض شوند.
 • بازوهای آبپاش در مسیر خود حرکت نمی‌کنند.
 • ممکن است ظروف را به درستی جای گذاری نکرده باشید.
 • و بازوها در حین حرکت به ظروف برخورد کرده و سر و صدا ایجاد ‌کنند.

چنانچه دستگاه شما صدای غیرطبیعی دارد، برای رفع مشکل با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

چرا درب ماشین ظرفشویی آرچلیک محکم چفت یا قفل نمی‌شود؟

اگر درب دستگاه چفت نمی شود، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی آرچلیک بررسی کنید:

 • اگر قفل درب پوسیده باشد، درب ماشین ظرفشویی آرچلیک بسته نخواهد شد.
 • شما باید از تعمیرکار بخواهید قفل درب را عوض کند تا درب به درستی بسته شود.
 • از لحاظ الکترونیکی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 • شاید یکی از دلایل بسته نشدن درب ظرفشویی اختلالات الکترونیکی در دستگاه می باشد.

در صورت حل نشدن مشکل چفت نشدن دستگاه، با آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

چرا قرص شوینده در ماشین ظرفشویی آرچلیک حل نمی شود؟

اگر قرص شوینده ظرفشویی باز نمیشود، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به کار گیرید:

 • قطعه ای به نام دیسپنسر در ماشین ظرفشویی قرار دارد که وظیفه رقیق کردن مواد شوینده را برعهده دارد.
 • اگر دیسپنسر به درستی کار نکند، قرص ماشین ظرفشویی باز نخواهد شد.
 • اگر قرص های ماشین ظرفشویی فاسد باشند، به خوبی باز نمی شوند.
 • سعی کنید مواد شوینده را در مکان های گرم یا مرطوب نگهداری نکنید.
 • بهتر است از این مواد در یک مکان خنک و خشک نگهداری کنید.

هرگز ماشین ظرفشویی خود را به افراد ناشناس برای تعمیر نسپارید، هرگز خودتان به تنهایی دست به تعمیر ماشین ظرفشویی نزنید. افرادی که جهت تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما مناسب هستند، قطعا کسانی هستند که طی سال ها خدمت، تجربه های فراوانی را به دست آورده اند. کسانی که تمام مدل های ماشین ظرفشویی را می شناسند و با نگاهی اجمالی ایراد دستگاه را متوجه شده و به تعمیر آن می پردازند.

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی به شرح زیر می باشد:

 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده، روی ظروف شیشه ای ایجاد خراش می کند.
 • بهتر است در حد استاندارد و طبق توصیه از سوی شرکت تولیدکننده ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • اگر می خواهید قبض آب و برق شما بیش از اندازه نباشد، توصیه می کنیم ماشین ظرفشویی را به صورت کامل پر کنید.
 • تا هم ظروف بیشتری شسته شود و هم در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.
 • ظروف را باید به طور صحیح در دستگاه بچینید.
 • باید آب و مواد شوینده تمام ظروف را دربربگیرد تا مواد غذایی چسبیده به آنها به راحتی پاک شود.
 • ظروف باید برعکس گذاشته شوند تا داخل آنها تمیز شوند.
 • استفاده از نمک ظرفشویی در کنار مایع یا پودر ظرفشویی به تمیز شدن ظروف کمک زیادی خواهد کرد.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

تمامی هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. از این رو هزینه های تعمیرات ظرفشویی آرچلیک به طور مقرون به صرفه تعیین می شود.

مواردی که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک را تحت تاثیر قرار می دهد:

 1. نوسانات بازار روی هزینه تعمیر ظرفشویی آرچلیک اثرگذار است.
 2. آرچلیکلوژی به کار رفته در دستگاه ظرفشویی نیز قیمت را تحت شعاع قرار می دهد.
 3. میزان اعتبار گارانتی نیز فاکتور تاثیرگذاری است.

ماشین ظرفشویی آرچلیک شما از هر نوع مدلی که باشد، اگر دچار خرابی شود، آی پی امداد این توانایی را دارد تا بهترین خدمات را در اسرع وقت به شما ارائه دهد.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد

ممکن است دغدغه شما نیز به هنگام استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک، هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه باشد. شاید نتوان یک هزینه ثابت را برای تعمیرات ظرفشویی های این برند مطرح نمود. زیرا این هزینه بر اساس فاکتورهای مختلفی تغییر پیدا خواهد کرد. اما می توانیم هزینه ای تقریبی تعمیرات ظرفشویی های آرچلیک را برای شما بیان نمایید. در ادامه جدول هزینه ها را بررسی خواهیم کرد:

خدمات تعمیرات ظرفشویی آرچلیک هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی آرچلیک 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی آرچلیک 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی آرچلیک 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی آرچلیک 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی آرچلیک 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آرچلیک 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی آرچلیک 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی آرچلیک 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی آرچلیک 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد

با انتخاب آی پی امداد یک انتخاب درست خواهید داشت. ما اینجا هستیم تا شما را در تصمیم مهمی که گرفته اید یاری کنیم.

 1. آیا می خواهید ماشین ظرفشویی خود را با گارانتی و ضمانت نامه تعمیر کنید؟
 2. آیا می خواهید هزینه ای گزاف را متحمل شوید و یک ظرفشویی دیگر بخرید؟

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • تخصص تکنسین های آی پی امداد در تعمیر ماشین ظرفشویی اثبات شده است.
 • اگر ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، بدون شک تکنسین تعمیرگاه ظرفشویی آرچلیک در تهران از قطعه اصل و فابریک استفاده خواهد کرد و با قید کردن در فاکتور به شما ضمانت و گارانتی خواهد داد.
 • اعزام تعمیرکار ظرفشویی آرچلیک در هفت روز هفته و در هر ساعت شبانه روز به محل
 • هزینه های مقرون به صرفه و منطبق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ماهر بودن تیم تکنسین در شناسایی دقیق مشکل ظرفشویی آرچلیک و تعمیر اصولی آن

سعی ما در مجموعه آی پی امداد جلب رضایت شما و ارائه خدمات افتخار ماست. برای تعمیر ظرفشویی آرچلیک خود با ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست