logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک
زمان مطالعه: 8 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک arcelik در تهران خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل را با استفاده از قطعات اورجینال ارائه می دهد. تعمیرکار متخصص تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی آرچلیک در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تعمیرات دستگاه شما را انجام می دهد. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچیلیک در آی پی امداد تا 75 درصد در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

شما عزیزان با خواندن این مقاله می توانید به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی خود بپردازید. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ظرفشویی آرچلیک خود می توانید در انتهای این صفحه از کارشناسان آی پی امداد پرسش کنید تا ما به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک arcelik در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران به شرح زیر است:

 1. در مرحله اول کافی است با نزدیک ترین شعبه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 3. پس از تماس با مرکز آی پی امداد، مشخصات شما در سامانه ثبت می شود و همزمان کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن همراه شما ارسال می شود.
 4. سپس کمتر از یک ساعت دیگر تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک به محل اعزام می شود.
 5. تعمیرکار قطعه آسیب دیده را با قطعات فابریک و اورجینال تعمیر می کند.
 6. پس از تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک، فاکتور و گارانتی به شما ارائه می شود.
 7. در نهایت از شما در مورد عملکرد تعمیرکار ظرفشویی و همچنین مجموعه آی پی امداد نظرسنجی می شود.
 8. پیشنهادات و انتقادات شما راهگشای ماست.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد شامل 3 تا 12 ماه گارانتی معتبر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک این اطمینان را به مصرف کنندگان این محصول داده است تا در صورت مواجه شدن با مشکل نگران نباشند. گاهی اوقات یک دلیل ساده ممکن است باعث خرابی ماشین ظرفشویی شما شود، اما نگران نباشید. زیرا تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک با بکارگیری متخصصین باتجربه مشکلات دستگاه شما را حل خواهند کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک با تعمیرکار آی پی امداد

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای و ماهر در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک
 • ارائه فاکتور و گارانتی به مشتریان برای شفافیت هزینه ها و افزایش اعتماد آنها
 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک
 • اعزام تعمیرکار به محل جهت تسهیل در سرویس
 • ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در سراسر تهران در هفت روز هفته به مشتریان

آرچلیک در سال های اخیر هدف خود را از تولید لوازم خانگی تغییر داده و به مسائل زیست محیطی نیز پاسخ داده است. این شرکت از مهندسان و طراحان خود خواسته است تا علاوه بر تولید محصولات باکیفیت به مواردی مانند مصرف آب و برق نیز توجه کنند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آرچلیک به چه صورت است؟

نکته اصلی که در عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به آن توجه می شود، خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول می باشد. با توجه به شرایط امروز برند آرچلیک نمی تواند حضور مستقیمی در ایران داشته باشد. همین امر باعث شده است خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول توسط شرکت های داخلی ارائه شود که از طریق تماس با شماره مندرج در ضمانتنامه می توانید از خدمات این مراکز بهره مند شوید.

اگر از این سرویس راضی نیستید یا ماشین ظرفشویی شما شامل سرویس این محصول نمی شود، نگران نباشید. زیرا آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک دارای شعبات مختلف در سراسر تهران است که آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی محصول در منزل شما می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل

چنانچه در تهران زندگی می کنید، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در کمترین زمان ممکن برای بازدید از دستگاه شما به محل مورد نظر می آیند. تعمیرکاران آی پی امداد با سال ها تجربه و دانش به روز بهترین خدمات را ارائه می دهند و شما را از خرید مجدد ماشین ظرفشویی منصرف می کنند.

 • مدت زمانی که صرف تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک می شود، براساس نوع قطعات معیوب متفاوت است.
 • در اکثر موارد در کمتر از یک ساعت، خرابی دستگاه توسط تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل تشخیص داده می شود.
 • اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد، انجام می شود.
 • شما می توانید با برنامه ریزی کارهای روزانه خود را انجام دهید و بدون نگرانی تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین مورد نظر بسپارید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل شامل موارد زیر است:

 • دیگر نیازی نیست ماشین ظرفشویی را به تعمیرگاه ببرید.
 • به دلیل ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل، خطر آسیب دیدگی برای دستگاه شما وجود ندارد.
 • دیگر نیازی نیست برای جابجایی دستگاه خود به تعمیرگاه هزینه ای صرف کنید.
 • با اعزام تعمیرکار به محل در وقت شما صرفه جویی می شود.
 • شما از نزدیک شاهد و مشاهده عملکرد تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک هستید.

شما می توانید با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید تا این مرکز خیال شما را راحت کند و در تمام ساعات شبانه روز خدماتی با کیفیت و با پشتیبانی ارائه دهد.

چرا آی پی امداد را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک انتخاب کنیم؟

ممکن است هنگام استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید این مرکز را برای دریافت خدمات تعمیرات دستگاه خود انتخاب کنیم و یا مزایای استفاده از خدمات این نمایندگی نسبت به سایر مراکز تعمیر چیست؟ از این رو در این قسمت این موضوع را برای شما بررسی خواهیم کرد.

 • آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصص با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک می باشد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تعمیرکاران ما بسپارید.
 • هزینه تعمیر دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد نسبت به سایر مراکز مناسب تر است.
 • این نمایندگی در سراسر شهر تهران شعبه دارد که این امکان را به تعمیرکار متخصص می دهد تا در کمترین زمان ممکن برای تعمیر به محل مورد نظر شما برسد.
 • تعمیرگاه مجاز آی پی امداد در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی وسیله ای بسیار کاربردی است که در بسیاری از موارد ممکن است به دلیل استفاده نادرست و به مرور زمان در عملکرد آن با مشکل مواجه شود. ممکن است در جستجوی نمایندگی ماشین ظرفشویی آرچلیک با مراکز مختلفی برخورد کنید. در صورت مشاهده هرگونه آسیب در ماشین ظرفشویی خود می توانید آن را به نمایندگی مجاز آی پی امداد بسپارید. خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل موارد زیر است:

 • تعمیرکاران مرکز آی پی امداد مجرب و ماهر هستند. بنابراین، آنها می توانند به سرعت مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و آن را برطرف کنند.
 • این مرکز با اعزام تعمیرکاران متخصص خود به محل مورد نظر مشتری، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک را در محل ارائه می دهد.
 • هزینه های این مجموعه کاملا مقرون به صرفه بوده و با کاهش 75 درصدی هزینه تعمیرات همراه خواهد بود.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد با گارانتی معتبر به تعمیر ماشین ظرفشویی برای مشتریان اقدام می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

مصرف کنندگان همیشه به دنبال تعمیر دستگاه خود در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت هستند. در توضیح این موضوع لازم به ذکر است که زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به نوع خرابی و عیب ایجاد شده در دستگاه شما بستگی دارد. در برخی موارد، خرابی دستگاه شما بسیار ساده است و به راحتی قابل رفع است. برخی موارد برخی از قسمت های ماشین ظرفشویی بسیار آسیب دیده و نیاز به تعویض کامل دارد که در این صورت ممکن است تعمیر ماشین شما زمان بیشتری ببرد. اگر شما نیز به دنبال پاسخ به این سوال هستید که تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر طول می کشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

تعمیرکاران نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد می توانند به سرعت به منزل شما مراجعه کرده و ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کنند. پس از تماس با نمایندگی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی و پس از اعزام تکنسین متخصص به محل مورد نظر شما، دستگاه به صورت کاملا تخصصی عیب یابی و بررسی می شود. با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در این نمایندگی می توانید به سرعت مشکل دستگاه خود را برطرف کنید. همچنین از آنجایی که نیازی به بردن دستگاه معیوب شما به تعمیرگاه نیست، در زمان صرفه جویی زیادی خواهید کرد و در نتیجه تعمیرات دستگاه زودتر به پایان می رسد.

سرویس ظرفشویی آرچلیک چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

سرویس ظرفشویی آرچلیک یکی از مهمترین اقداماتی است که هر ساله می توانید توسط یک تعمیرگاه قابل اعتماد انجام دهید. در این راستا تکنسین سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به منزل شما آمده و سرویس دستگاه را انجام می دهد. در حین انجام این کار باید تمامی خدمات لازم به صورت کامل انجام شود تا مشکلی پیش نیاید.

 • تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه سرویس ماشین ظرفشویی می باشد.
 • سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی باعث می شود دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد و کیفیت اولیه خود را در طول زمان حفظ کند.
 • اقداماتی که برای سرویس ماشین ظرفشویی به صورت دوره ای انجام می شود، می تواند مصرف کنندگان را از نیاز به تعمیر دستگاه خود بی نیاز کند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چه ویژگی هایی دارد؟

هنگامی که ماشین ظرفشویی شما به هر دلیلی دچار خرابی شده است، به فردی نیاز دارید که مشکل دستگاه را به درستی تشخیص داده و آن را برطرف نماید. افرادی که از تخصص کافی در زمینه تعمیرات ظرفشویی برخوردار نیستند، می توانند باعث آسیب بیشتر به دستگاه شما شوند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد با دارا بودن تکنسین های ماهر می تواند مشکل دستگاه شما را سریعا برطرف نماید.

 • تعمیرکار نمایندگی از تجربه بالایی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک برخوردار است و با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا آشنایی کامل دارد.
 • تعمیرکار متخصص خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل و منزل شما را با گارانتی معتبر ارائه می کند.
 • تکنسین های متخصص آی پی امداد برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی آرچلیک از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کنند.
 • تعمیرکاران این نمایندگی به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

سوالات متداول کاربران از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

سوالات متداول کاربران تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به شرح زیر است:

 • آیا می توان بین خدمات آی پی امداد و خدمات سایر نمایندگی ها تفاوتی بیان کرد؟

استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در نمایندگی رسمی آی پی امداد و سایر مراکز فعال در این زمینه در قسمت هزینه تعمیر و گارانتی قابل مشاهده است.

 • آیا آی پی امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک فعالیت می کند؟

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک نیست، اما در عین حال کلیه خدمات تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تکنسین های آی پی امداد در این مرکز به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در نمایندگی آی پی امداد بر چه اساسی تعیین می شود؟

هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در نمایندگی رسمی آی پی امداد تنها بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه تعیین می شود.

آموزش تعمیرات ظرفشویی آرچلیک

در بسیاری از موارد، ممکن است برخی از مشکلات و خرابی های جزئی توسط مصرف کنندگان نادیده گرفته شود. بسیاری از این ایرادات با یک عیب یابی ساده برطرف می شوند و آسیب جدی به ماشین ظرفشویی وارد نمی کنند. بنابراین آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک یکی از مهمترین مسائل در زمینه رفع ایرادات دستگاه و عدم پرداخت هزینه های سنگین برای آن می باشد. تعمیرکاران متخصص آی پی امداد به شما کمک می کنند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را به راحتی برطرف کنید.

برای اطلاع از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی خود با آن مواجه شوید، با ما همراه باشید. اگر مشکل ماشین ظرفشویی شما مربوط به قطعات اصلی است و قابل رفع نیست، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک برای رفع آن استفاده کنید.

راهنمای عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار آی پی امداد

با توجه به اینکه هدف ما در آی پی امداد افزایش رضایت کاربران و تلاش حداکثری در جهت رفاه حال مشتریان است، لذا در این مقاله سعی بر آن شد تا مطالبی را در مورد مشکلات رایج و عیب یابی ظرفشویی آرچلیک بیان کنیم. اگر فردی فنی هستید، با مطالعه این مقاله می توانید ماشین ظرفشویی خود را عیب یابی کنید. تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی در این قسمت شرح داده شده است.

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکل دارد، نگران نباشید! بسیاری از مشکلات را می توان با تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک و گاهی حتی با تعویض قطعه آسیب دیده یا تمیز کردن ماشین ظرفشویی با مواد شوینده ماشین ظرفشویی به راحتی حل کرد.

چرا ماشین ظرفشویی ظرف‌ ها را تمیز نمی ‌شوید؟ نحوه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چگونه است؟

برای رفع مشکل تمیز نشستن دستگاه، می توانید موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک بررسی کنید:

 • باید بازوهای آبپاش و واشرهای آب را بررسی کنید.
 • ذرات چربی و غذا ممکن است دهانه بازوهای آبپاش را مسدود کرده و از ورود آب به دستگاه جلوگیری کرده باشند.
 • غذای باقی مانده را از ظرف ها خارج کنید.
 • سپس آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.
 • اطمینان حاصل کنید که فشار آب خروجی از بازوهای آبپاش کافی است.
 • گاهی ممکن است سختی آب زیاد باشد و املاح موجود در آب در داخل لوله ها رسوب کنند.
 • باید از مواد شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • یک شوینده باید کیفیت بالایی داشته باشد.
 • همیشه دقت کنید که تاریخ انقضای ماده شوینده باقی مانده و خراب نشده باشد.
 • بهتر است یکبار دستگاه را با مواد شوینده بدون قرار دادن ظرف داخل دستگاه روشن کنید.
 • مخزن مواد شوینده مسدود یا کثیف است.
 • شیر ورودی آب آسیب دیده و به مقدار مناسب وارد دستگاه نمی شود.

تعمیر مشکل تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی آرچلیک

اگر مشکل تمیز نشستن ظروف در دستگاه حل نشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی از چیست؟ نحوه تعمیرات ظرفشویی آرچلیک به چه صورت است؟

در صورت خشک نشدن ظروف در ماشین می توانید از موارد زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک استفاده کنید:

 • باید موتور فن دریچه هوا را بررسی کنید.
 • ممکن است المنت آسیب دیده باشد. دریچه هوا را بررسی کنید.
 • دریچه هوا هوای گرم و مرطوب را از دستگاه خارج می کند.

در صورت رفع نشدن مشکل خشک نکردن ظروف توسط ماشین ظرفشویی، تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک با کادری مجرب به محل شما اعزام می شود و با توجه به مشکل به ارائه خدمات می پردازند، کافیست با ما تماس بگیرید.

چرا ظروف شیشه‌ای در ظرفشویی سفیدک میزند یا برفکی می‌شوند؟ چگونه اقدام به تعمیر ظرفشویی آرچلیک کنیم؟

در صورت وجود کپک بر روی ظروف شیشه ای می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک از موارد زیر استفاده کنید:

 • سختی آب یکی از دلایلی است که باعث یخ زدگی ظروف شیشه ای می شود.
 • یکی از راه حل ها استفاده از مواد شوینده مخصوص آب سخت است.
 • همچنین می توانید از سیستم تصفیه آب خانگی برای ماشین ظرفشویی آرچلیک خود استفاده کنید.
 • تصفیه آب خانگی املاح موجود در آب را از بین می برد و باعث می شود سختی آب روی ظروف تاثیر نگذارد.

در صورت رفع نشدن می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ارچلیک در تهران تماس بگیرید.

چرا روی ظروف در ظرفشویی لکه باقی می‌ماند؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ظرفشویی آرچلیک انجام دهیم؟

در صورت وجود لکه روی ظروف در ظرفشویی، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک از موارد زیر استفاده کنید:

 • یکی از راه حل ها استفاده از وسایل کمک شستشو است.
 • وسایل شستشو از باقی ماندن آب و لکه روی سطح ظروف جلوگیری می کنند.

علت براق نبودن ظروف شسته شده در ظرفشویی چیست؟ طریقه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در این مواقع

اگر ظروف در ماشین براق نشدند، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک از موارد زیر استفاده کنید:

 • ابتدا باید فیلترها را بررسی کنید.
 • تغییر یا تمیز کردن فیلترها ممکن است این مشکل را برطرف کند.

در صورت بروز مشکل در فیلتر دستگاه از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

چرا آب داخل ظرفشویی تخلیه نمی‌شود؟ نظر تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک در این باره

اگر آب دستگاه تخلیه نمی شود، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به صورت زیر عمل کنید:

 • ابتدا باید اتصالات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید.
 • ماشین ظرفشویی شما ممکن است به موتور یا پمپ تخلیه جدید نیاز داشته باشد.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با تکنسین های مجرب تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید.

علت وارد نشدن آب به ظرفشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چگونه عمل کنیم؟

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود، برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک باید از موارد زیر استفاده کنید:

 • مطمئن شوید که شیر آب باز است.
 • با چرخاندن شیر آب در جهت عقربه های ساعت، آن را کاملا باز کنید تا آب بیشتری وارد دستگاه شود.
 • اولین کاری که باید انجام دهید، خاموش کردن برق دستگاه است.
 • شناور داخل ماشین ظرفشویی را پیدا کنید. شناور معمولاً یک گنبد یا سیلندر پلاستیکی کوچک است که در نزدیکی جلوی ماشین ظرفشویی قرار می گیرد.
 • همچنین می توانید اطراف لوله شناور را تمیز کنید تا اگر تکه هایی از غذا باقی مانده بود، از بین برود.
 • زباله های روی توری کف ماشین ظرفشویی را تمیز کنید و از تمیز بودن فضای داخل ماشین اطمینان حاصل کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک کمک بگیرید.

دلیل نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چه باید کرد؟

در صورت نشتی آب ماشین ظرفشویی باید از موارد زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک استفاده کنید:

 • باید پمپ آب دستگاه را بررسی کنید.
 • وظیفه پمپ گردش آب در ماشین ظرفشویی است.
 • در برخی از مدل های ماشین ظرفشویی آرچلیک آب را نیز تخلیه می کند.
 • واشر درب پاره شده یا پوسیده شده است.
 • واشر درب ماشین ظرفشویی معمولا از لاستیک نرم یا وینیل ساخته می شود.
 • این واشر باعث می شود که درب دستگاه هنگام بسته شدن محکم به دستگاه متصل شود.
 • برای جلوگیری از ورود آب به بیرون دستگاه.
 • اتصال شیلنگ آب به شیر ورودی آب را بررسی کنید.
 • باید سوراخ های بازوی آبپاش را بررسی کنید.
 • آب با فشار بازوهای آبپاش به اطراف پخش می شود.

تعمیر مشکل نشتی آب در ظرفشویی آرچلیک

چنانچه مشکل نشت آب دستگاه حل نشد، می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی آرچلیک در تهران بهره مند شوید.

علت کار نکردن ماشین ظرفشویی چیست؟ چه اقداماتی باید برای تعمیرات ظرفشویی آرچلیک انجام شود؟

در صورت کار نکردن دستگاه برای رفع ایراد و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک باید از راه های زیر استفاده کنید:

 • باید فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی را چک کنید.
 • فیوز حرارتی مربوط به جریان الکتریکی ماشین ظرفشویی است که در صورت داغ شدن از کار می افتد.
 • البته ممکن است فیوز حرارتی نیز خراب شده باشد.
 • ممکن است قفل درب ماشین ظرفشویی باز مانده باشد.
 • ممکن است کلید ماشین ظرفشویی آسیب دیده باشد.
 • باید برد کنترل اصلی را بررسی کنید.
 • وظیفه برد کنترل اصلی برقراری ارتباط بین تمام اجزای ماشین ظرفشویی است.
 • اگر قسمتی از برد آسیب ببیند، دستگاه از کار می افتد.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی صدای غیرطبیعی دارد؟ طریقه تعمیرات ظرفشویی آرچلیک چگونه است؟

اگر صدای غیر عادی در ماشین ظرفشویی شنیده می شود، باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک از موارد زیر استفاده کنید:

 • پمپ آسیب دیده است.
 • بازوی آبپاش یا حلقه یاتاقان شکسته است و باید تعویض شود.
 • ممکن است بازوهای آبپاش در مسیر خود حرکت نکنند.
 • ممکن است ظروف را به درستی قرار نداده باشید و بازوها در حین حرکت به ظروف برخورد می کنند و صدا ایجاد می کنند.

اگر دستگاه شما صدای غیر عادی دارد، می توانید با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.

چرا درب ظرفشویی محکم چفت یا قفل نمی‌شود؟ نحوه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چگونه است؟

اگر درب دستگاه قفل نمی شود، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر قفل درب پوسیده باشد، درب بسته نمی شود.
 • باید از تعمیرکار بخواهید قفل در را تعویض کند تا درب به درستی بسته شود.
 • باید دستگاه را به صورت الکترونیکی بررسی کنید.
 • شاید یکی از دلایل بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی خرابی های الکترونیکی دستگاه باشد.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

چرا قرص شوینده در ظرفشویی حل نمی شود؟ چه راهکاری برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک وجود دارد؟

برای رفع این مشکل می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک از موارد زیر استفاده کنید:

 • قسمتی به نام دیسپنسر در ماشین ظرفشویی وجود دارد که وظیفه رقیق کردن مواد شوینده را بر عهده دارد.
 • ممکن است مشکل از دیسپنسر باشد که در این شرایط شوینده باز نمی شود.
 • اگر قرص های ماشین ظرفشویی پوسیده باشند، به درستی باز نمی شوند.
 • نباید مواد شوینده ماشین ظرفشویی خود را در مکان های گرم یا مرطوب نگهداری کنید.
 • بهتر است این مواد را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکار نمایندگی به شرح زیر است:

 • استفاده زیاد از مواد شوینده باعث ایجاد خراش روی ظروف شیشه ای می شود.
 • بهتر است از حد استاندارد و طبق توصیه سازنده ماشین ظرفشویی استفاده شود.
 • اگر می خواهید قبض آب و برق شما زیاد نباشد، توصیه می کنیم ماشین ظرفشویی را کاملا پر کنید.
 • ظروف باید به درستی در دستگاه قرار گیرند.
 • آب و مواد شوینده باید به همه ظروف برسد تا مواد غذایی چسبیده به آنها به راحتی جدا شوند.
 • ظروف باید وارونه شوند تا داخل آن تمیز شود.
 • استفاده از نمک ظرفشویی به همراه مایع ظرفشویی یا پودر کمک زیادی به تمیزی ظروف می کند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

کلیه هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک بر اساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. بنابراین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به صورت اقتصادی تعیین می شود.

مواردی که بر هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک تأثیر می گذارد:

 • نوسانات بازار بر هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک تاثیر دارد.
 • تکنولوژی مورد استفاده در ماشین ظرفشویی نیز قیمت را زیر شعاع قرار می دهد.
 • میزان اعتبار گارانتی نیز یک عامل تاثیرگذار است.

در صورت خرابی ماشین ظرفشویی آرچلیک، آی پی امداد این توانایی را دارد که در اسرع وقت بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد

نگرانی شما ممکن است هزینه تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه هنگام استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک باشد. شاید نتوانیم برای تعمیر ماشین ظرفشویی این برند هزینه ثابتی را پیشنهاد کنیم؛ زیرا این هزینه بر اساس عوامل مختلفی تغییر خواهد کرد. اما می توانیم هزینه تقریبی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک را به شما بگوییم. در ادامه به بررسی جدول هزینه ها می پردازیم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی آرچلیک هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی آرچلیک 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی آرچلیک 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی آرچلیک 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی آرچلیک 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی آرچلیک 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آرچلیک 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی آرچلیک 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی آرچلیک 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی آرچلیک 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد

با انتخاب آی پی امداد انتخاب درستی خواهید داشت. ما اینجا هستیم تا به شما در تصمیم مهمی که گرفته اید، کمک کنیم.

 • آیا می خواهید ماشین ظرفشویی خود را با گارانتی تعمیر کنید؟
 • آیا می خواهید پول زیادی خرج کنید و ماشین ظرفشویی دیگری بخرید؟

نتیجه استفاده از خدمات مرکز مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • تخصص تکنسین های آی پی امداد در تعمیر ماشین ظرفشویی به اثبات رسیده است.
 • در صورتی که ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، بدون شک تکنسین ماشین ظرفشویی ارچلیک در تهران از قطعه اصلی و فابریک استفاده می کند و با ذکر آن در فاکتور به شما گارانتی می دهد.
 • اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک به منزل شما در هفت روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز
 • هزینه های مقرون به صرفه و مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی برای تعمیر دستگاه شما
 • تخصص تیم تکنسین در تشخیص دقیق ایراد ماشین ظرفشویی آرچلیک و تعمیر اصولی آن

تلاش ما در مجموعه آی پی امداد جلب رضایت شما و ارائه خدمات افتخار ماست. برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک با ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی آرچلیک در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست