logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در آی پی امداد شامل مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل انجام می شود و دستگاه از منزل شما خارج نمی شود. با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ از گارانتی معتبر، فاکتور رسمی، قطعات اصلی و تعمیرکار مجرب بهره مند خواهید شد. اگر تکنسین هستید و می خواهید به تنهایی ماشین لباسشویی آاگ را تعمیر کنید، می توانید از آموزش های رایگان سایت آی پی امداد بهره مند شوید و سوالات خود را در قسمت نظرات همین مقاله مطرح کنید تا تعمیرکار نمایندگی لباسشویی آاگ پاسخگوی سوالات شما باشد.

سال هاست که آی پی امداد مجرب ترین تکنسین ها را برای عیب یابی و رفع ایرادات ماشین لباسشویی آاگ گردآوری می کند.

استفاده از خدمات مرکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باعث صرفه جویی 75 درصدی در هزینه های تعمیر می شود. برای استفاده از این سرویس فقط با شماره 02158941 تماس بگیرید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در تهران

برای تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی AEG در تهران می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • ابتدا می توانید با نزدیک ترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید.
 • همچنین می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناس مربوطه با شما تماس بگیرد.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ پس از ثبت درخواست به محل مورد نظر شما اعزام می شود.
 • جهت هماهنگی بهتر، مشخصات تعمیرکار و آدرس پنل کاربری از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.
 • تعمیرکار در کمترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به محل شما می آید.
 • در نهایت رضایت شما از خدمات تعمیرات آی پی امداد بررسی می شود.
 • از ابتدای درخواست خدمات لباسشویی آاگ تا پایان روز گارانتی، کارشناس; در پنل کاربری از شما پشتیبانی می کند.

در آی پی امداد کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران یکی از قدیمی ترین نمایندگی ها در این زمینه در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات آاگ می باشد. مفتخریم که با استفاده از تجربه و قوانین مدیریتی و جلب رضایت مشتری در این زمینه بهترین هستیم.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ وظایف زیر را بر عهده دارد:

 • استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی
 • ارائه فاکتور و ضمانت خدمات
 • استفاده از تعمیرکاران مجرب، متعد و آموزش دیده در زمینه تعمیر لباسشویی آاگ aeg
 • پشتیبانی از مشتریان تا پایان روز گارانتی
 • خدمات در محل
 • تعمیر لباسشویی آاگ با کمترین هزینه

شما با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ Aeg به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک می کنید و با استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز صدمات جبران ناپذیری به دستگاه خود وارد می کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

در صورت خرید ماشین لباسشویی آاگ با شماره نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ به چه صورت است؟

یکی از سوالاتی که مصرف کنندگان در هنگام خرابی لباسشویی آاگ می پرسند این است که خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ چگونه است؟ طبیعتاً استفاده از این خدمات بهترین راه در هنگام نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ است، اما شرایط اقتصادی و سیاسی اجازه نمی دهد مصرف کنندگان ایرانی از این خدمات بهره مند شوند.

خروج برندهای خارجی از ایران باعث شده تا شرکت های داخلی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ را ارائه دهند و برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره درج شده در گارانتی کالا تماس حاصل فرمایید. اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد از این خدمات راضی نیستید، بهترین راه برای عیب یابی و تعمیر، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل

آی پی امداد رضایت کاربران را از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل افزایش داده است. زیرا مزایای بالقوه ای برای آنها به همراه دارد. البته سابقه درخشان آی پی امداد نیز باعث شد تا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در کمترین زمان ممکن انجام شود. پس نگران انباشته شدن لباس های کثیف نباشید.

در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل می پردازیم:

 • با استفاده از این سرویس علاوه بر صرفه جویی در هزینه، از خطرات جابجایی دستگاه به خارج از منزل نیز در امان خواهید بود.
 • همچنین می توانید ناظر مستقیم خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باشید.
 • وقتی تعمیرکار به محل شما رسید، می توانید سوالات خود را در مورد نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ بپرسید.
 • اگر شما هم فنی هستید، می توانید از نحوه تعمیر لباسشویی آاگ aeg خود مطلع شوید و در زمان های بعدی خودتان مشکل را برطرف کنید.

نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی های آاگ، اولین چیزی که ذهن مصرف کنندگان را به خود مشغول می کند تماس با نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ است. این روزها مراکز و نمایندگی های زیادی وجود دارند که انواع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را به مشتریان ارائه می دهند. اما برخی از این مراکز ماشین لباسشویی را به درستی تعمیر نمی کنند و در نهایت باعث آسیب بیشتر به ماشین می شوند. در این بین نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد بهترین خدمات تعمیر را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات این مجموعه شامل موارد زیر است:

 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد تخصص و مهارت بسیار بالایی در این زمینه دارند و دستگاه شما را با بهترین کیفیت تعمیر خواهند کرد.
 • آی پی امداد برای کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ که توسط این مرکز به مشتریان ارائه می شود گارانتی معتبر ارائه می کند.
 • این مجموعه برای تعمیر از قطعات اصلی استفاده می کند.
 • کلیه خدمات این نمایندگی در اسرع وقت در محل مورد نظر مشتری ارائه می شود. بنابراین مشتریان هیچ گونه نگرانی بابت دریافت خدمات نخواهند داشت.
 • آموزش های رایگان، ارتباط مشتری با مجموعه آی پی امداد از طریق پنل کاربری و پشتیبانی با کیفیت از دیگر مزایای این مجموعه است.

از خدمات کدام سایت برای تعمیر لباسشویی آاگ aeg استفاده کنیم؟

فرقی نمی کند ماشین لباسشویی AEG شما قدیمی باشد یا نو و برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG خود بهتر است از خدمات یک نمایندگی معتبر بهره مند شوید. اما کلمه نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ Aeg را در گوگل جستجو می کنید و با سایت های زیادی مواجه می شوید و نمی دانید کدام یک را برای عیب یابی ماشین خود انتخاب کنید.

آی پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران می باشد. برای استفاده از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید.

نمایندگی لباسشویی آاگ در تهران باید شرایط رضایت مشتری را برآورده کند. اگر تعمیرکار برای عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ شما مراجعه کند، باید تمام شرایط نمایندگی را رعایت کند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ aeg

نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد تمامی این معیارها را دارد و یک متخصص آنلاین در پنل کاربری شما را پشتیبانی می کند و شما یک تکنسین در جای خود خواهید داشت.

آیا نمایندگی لباسشویی آاگ از قطعات اصل استفاده میکند؟

نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ برای کلیه خدمات از قطعات اورجینال آلمانی استفاده نمی کند. با توجه به تحریم های ایران، معمولا از قطعات با کیفیت موجود در بازار برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ استفاده می شود که بیشتر آنها چینی هستند. اما نباید برای شما مصرف کننده مهم باشد. زیرا در حین سرویس، تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ به شما گارانتی می دهد و در مدت گارانتی هرگونه مشکل به عهده نمایندگی می باشد.

برای اطمینان بیشتر از این موضوع می توانید مدت زمان گارانتی طولانی تری را از تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ درخواست کنید.

همچنین اگر فنی هستید و می توانید ماشین لباسشویی قدیمی یا جدید آاگ را خودتان تعمیر کنید، به شما پیشنهاد می کنم از خدمات آنلاین سایت آی پی امداد بهره مند شوید. کافی است در نوار جستجوی سایت کلمه ماشین لباسشویی آاگ را تایپ کنید تا با مطالعه مقالات کاربردی این دستگاه نیاز خود را برطرف کنید. همچنین اگر در حین تعمیر ماشین لباسشویی آاگ سوالی داشتید می توانید در قسمت نظرات همین مقاله سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

طبیعتاً لباس های کثیف برای هیچ یک از ما قابل تحمل نیست. به همین دلیل اولین سوالی که مصرف کنندگان می پرسند این است که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ چقدر طول می کشد؟ معمولاً اکثر مصرف کنندگان نگران این هستند که طولانی شدن مدت تعمیر ماشین لباسشویی زندگی روزمره آنها را مختل کند.

به طور کلی، پس از یک ساعت از ثبت درخواست تعمیر، تکنسین در منزل شما حاضر می شود و فرآیند تعمیر را آغاز می کند. تخمین مدت زمان دقیق تعمیرات مستلزم دانستن نوع خرابی دستگاه شما است، اما حداکثر زمان صرف شده برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ بین 2 تا 3 ساعت خواهد بود.

 • وقتی تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ در محل شما حضور دارد، قطعات مصرفی را برای تعویض می آورد.
 • در صورتی که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آاگ شما نیاز به تعمیر داشته باشد و ایراد از جزءی باشد، بلافاصله رفع می شود.
 • اما در غیر این صورت برد به دپارتمان الکترونیک ارجاع و در نهایت ظرف 72 ساعت کاری به دست شما می رسد.
 • مشکلاتی مانند تراشکاری دیگ هم تا 72 ساعت کاری برطرف می شود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین نکته ای که مصرف کنندگان در هنگام خرابی ماشین لباسشویی خود باید در نظر داشته باشند این است که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به تعمیرکار متخصص در این زمینه بسپارند. اگر تکنسین تخصص کافی نداشته باشد باعث آسیب به سایر قسمت های ماشین لباسشویی شما می شود. از ویژگی های تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیرکار آی پی امداد با رعایت اصول مشتری مداری خدمات خود را ارائه می دهد.
 • پس از انجام خدمات، گارانتی و فاکتور معتبر ارائه می کند.
 • ماشین لباسشویی آاگ شما با استفاده از قطعات اصلی تعمیر می شود.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ با رعایت نکات بهداشتی دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر می کند.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

در این بخش به سوالات رایج مشتریان در ارتباط با تعمیر لباسشویی آاگ میپردازیم:

 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد چقدر است؟

نرخ هزینه ای که برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد در نظر گرفته می شود، طبق تعرفه تعیین شده توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد که باعث کاهش 75 درصدی هزینه های تعمیر می شود.

 • نحوه پرداخت هزینه در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ چگونه است؟

بعد از اتمام خدمات، میتوانید هزینه را به تعمیرکار آی پی امداد پرداخت نمایید.

 • ضمانت نامه ای که آی پی امداد برای خدمات لبسشویی آاگ ارائه می دهد چقدر اعتبار دارد؟

گارانتی تعمیر لباسشویی آاگ در آی پی امداد از 90 تا 365 روز اعتبار دارد.

آموزش تعمیرات لباسشویی آاگ

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یکی از مواردی است که مصرف کنندگان می توانند از طریق تعمیرکاران آی پی امداد با آن آشنا شوند. به طور کلی ایرادات ماشین لباسشویی آاگ در صورتی که جزئی باشند به راحتی در منزل رفع می شوند. بنابراین با مطالعه راهکارهای ارائه شده در ادامه مقاله می توانید ماشین لباسشویی آاگ را در منزل تعمیر کنید.

با ما همراه باشید تا با رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی خود با آن مواجه شوید آشنا شوید. اگر مشکل ماشین لباسشویی شما مربوط به قطعات اصلی است و قابل رفع نیست می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ برای رفع آن استفاده کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ

همانطور که گفته شد، عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ در منزل نیز قابل انجام است. اگر اطلاعاتی در مورد ساختار و قطعات ماشین لباسشویی دارید، می توانید خودتان مشکل را حل کنید، در غیر این صورت بهتر است از تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ استفاده کنید.

به طور کلی مشکلات رایجی برای همه مشتریان وجود دارد که در زیر به برخی از این مشکلات اشاره می کنیم:

 • ماشین لباسشویی لباسها را خوب نمیشوید.
 • ماشین لباسشویی آاگ نمی چرخد.
 • ماشین لباسشویی آاگ روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی آاگ آب را گرم نمی کند.
 • صفحه نمایش ماشین لباسشویی ارور آاگ می دهد.
 • و …

در ادامه به تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ توسط تعمیرکار نمایندگی می پردازیم.

علت آبگیری نکردن لباسشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما به درستی تخلیه نمی کند، می توانید برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، موارد زیر را بررسی کنید:

 • شیر آب را چک کنید. ممکن است به مرور زمان بسته یا با آهک پوشانده شود.
 • اگر شیلنگ ورودی آسیب دیده یا پیچ خورده باشد، از تخلیه مناسب ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.
 • باید شلنگ را به دقت بررسی کنید و در صورت لزوم تعمیر کنید.
 • باید بررسی کنید که فیلترهای موجود در شیلنگ ورودی آب مسدود نشده باشند.
 • برای تمیز کردن فیلتر می توانید از راهنمای فارسی لباسشویی استفاده کنید.
 • باید فشار آب ورودی را بررسی کنید.

برای رفع این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران استفاده کنید.

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی آاگ چیست؟

شاید شما هم با این مشکل مواجه شده باشید که ماشین شما روشن می شود، فرآیند شستشو انجام می شود، اما ماشین لباسشویی شما نمی چرخد. اگر این مشکل را تجربه کرده اید، در این قسمت به بررسی عیب و نحوه تعمیر لباسشویی آاگ می پردازیم.

 • افتادن تسمه ماشین لباسشویی می تواند یکی از دلایل چرخیدن درام ماشین لباسشویی باشد.
 • ممکن است دینام دستگاه ایراد داشته باشد.
 • ممکن است بلبرینگ لباسشویی یا کاسه نمدی خراب شده باشند.
 • همچنین باید موتور و دیگ را بررسی کنید.

اگر دانش فنی کافی برای رفع این مشکل ندارید نگران نباشید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد بهره مند شوید.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی آاگ

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمی کند، باید برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید. اگر پیچ و تاب دیدید، آن را صاف کنید.
 • در غیر این صورت ممکن است نیاز به تعویض شیلنگ داشته باشید.
 • برای تامین قطعات فابریک باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید.
 • می توانید فیلتر پمپ تخلیه را نیز بررسی کنید.
 • پمپ ممکن است توسط اشیاء کوچک یا پرزهای لباس مسدود شود.
 • باید اتصالات شلنگ تخلیه را پیدا کنید و اگر متوجه شدید که اتصالات به درستی انجام نشده یا شل شده اند، آنها را سفت کنید.
 • ممکن است برنامه شستشو را بدون فاز تخلیه تنظیم کرده باشید.

عیب یابی مشکل تخلیه لباسشویی آاگ

در صورتی که مشکل تخلیه لباسشویی آاگ شما حل نشد، می توانید برای رفع این مشکل از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آاگ در تهران بهره مند شوید.

عیب یابی مشکل بسته نشدن درب لباسشویی آاگ

اگر ماشین لباسشویی مشکل بسته نشدن درب را دارد، می توانید برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است قفل درب یا میکروسوئیچ لباسشویی آاگ آسیب دیده باشد.
 • در این صورت باید این قسمت ها را عوض کنید.
 • باید یک بار درب ماشین لباسشویی را کاملاً بررسی کنید و بررسی کنید که لباس یا اجسام خارجی مانع بسته شدن درب نشوند.

در صورت عدم بسته شدن درب می توانید از خدمات آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل استفاده کنید.

تعمیرات مشکل نچرخیدن آبکش دیگ لباسشویی آاگ

اگر دستگاه شما وارد فاز چرخش نمی شود، می توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را بررسی کنید:

 • دستگاه را روی برنامه چرخش تنظیم کنید.
 • اگر لباس ها را به طور مساوی در ماشین پخش نکرده باشید، ماشین لباسشویی وارد فاز چرخش نمی شود.
 • باید ماشین لباسشویی را خاموش کنید و لباس ها را با دست در تمام دیگ پخش کنید.
 • ممکن است کنترل واشر فرمان چرخش را صادر نکند.
 • برای رفع این مشکل می توانید یک بار ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
 • چند دقیقه صبر کنید.
 • سپس دو شاخه ماشین لباسشویی را دوباره وصل کنید.
 • یکی از روش های قدیمی برای تنظیم مجدد تنظیمات ماشین لباسشویی این است که درب ماشین لباسشویی را شش بار در 12 ثانیه باز و بسته کنید.
 • اگرچه این راه حل قطعی نیست، اما در بیشتر موارد جواب می دهد.

اگر باز هم دیگ دستگاه شما با دستورالعمل بالا نمی چرخد، کافی است از خدمات مرکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ بهره مند شوید.

علت نشتی آب در ماشین لباسشویی آاگ چیست؟

اگر لباسشویی مشکل نشتی آب دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را بررسی کنید:

 • یکی از دلایل رایج ریختن آب بر روی زمین، نشت از کوپلینگ شیلنگ آب است.
 • مطمئن شوید که کوپلینگ محکم است.
 • باید بررسی کنید که فیلتر پمپ تخلیه سفت باشد.
 • باید شلنگ تخلیه را برای هر گونه آسیب بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که شیلنگ ورودی آب آسیب ندیده است.

تعمیر مشکل نشتی آب در لباسشویی آاگ

تعمیر مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی آاگ

اگر دستگاه شما نیز مشکل باز نشدن درب دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید بررسی کنید که برق ورودی به ماشین قطع نشده باشد.
 • باید مدار الکتریکی و فیوز خانه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه برق دریافت می کند.
 • اگر برنامه شستشو تمام نشده باشد، نمی توانید درب ماشین لباسشویی آاگ را باز کنید.
 • صبر کنید تا فرآیند شستشو کامل شود.
 • همچنین باید بررسی کنید که آب داخل محفظه به طور کامل تخلیه شده باشد.
 • اگر در دیگ آب می بینید، باید آن را تخلیه کنید یا برنامه چرخش را تنظیم کنید.

اگر باز هم درب ماشین شما باز نمی شود، برای رفع ایراد از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بهره مند شوید.

عیب یابی مشکل صدا در لباسشویی آاگ

اگر دستگاه شما هم صدا می دهد، می توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر را بررسی کنید:

 • سطح نامناسب دستگاه یکی از مهم ترین عوامل ایجاد صدای پر سر و صدای تولید شده توسط ماشین لباسشویی آاگ می باشد.
 • برای تراز کردن دستگاه باید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آاگ مراجعه کنید.
 • اگر به تازگی ماشین لباسشویی خود را نصب کرده اید، ممکن است فراموش کرده باشید که پیچ و مهره های بسته بندی یا حمل و نقل را بردارید.
 • اگر مقدار لباس در لباسشویی بسیار کم باشد، ماشین لباسشویی در هنگام چرخش یا تخلیه صدا تولید می کند.
 • برای اطلاع از اندازه استاندارد لباس ها با توجه به مدل ماشین لباسشویی خود به دفترچه راهنما مراجعه کنید.

در برخی موارد، ممکن است به دلیل مشکلات فنی مربوط به موتور ایجاد شود. عیب یابی و رفع عیوب موتور نیازمند دانش فنی تکنسین های مجرب است. برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

علت برق داشتن بدنه لباسشویی آاگ چیست؟

یکی از مواردی که به عنوان یکی از خرابی های حاد در ماشین لباسشویی به حساب می آید، برق داشتن بدنه لباسشویی است، به همین منظور در این قسمت قصد داریم به بررسی نحوه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در این مواقع بپردازیم:

 • خرابی سیستم انتقال برق ماشین لباسشویی می تواند یکی از دلایل باشد.
 • باید بررسی کنید که در سیم ارت اتصال ایجاد نشده باشد.
 • ممکن است بدنه موتور لباسشویی دچار سوختگی یا اتصالاتی شده باشد.
 • باید لولای درب از نظر شکستگی بررسی کنید.

اگر موفق به حل این مشکل نشدید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در آی پی امداد استفاده کنید.

سرویس لباسشویی آاگ چگونه از بروز خرابی در دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ همواره بر آن تاکید دارد، این است که سرویس دستگاه را باید جدی بگیرید. اما اکثر مصرف کنندگان در صورت عدم اطلاع به این موضوع توجه نمی کنند و نمی دانند که خدمات و نگهداری ماشین لباسشویی چگونه است. با ما همراه باشید. در حال حاضر نمایندگی‌های زیادی وجود دارند که باکیفیت ترین خدمات سرویس و عیب یابی ظرفشویی را انجام می‌دهند. ازجمله این نمایندگی‌ها، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ در آی پی امداد است.

  • مصرف کنندگان با سرویس منظم ظرفشویی توسط آی پی امداد می توانند دستگاه خود را در دراز مدت از خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ بی نیاز کنند.
  • انجام خدمات سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی توسط آی پی امداد موجب می شود تا هرگونه خرابی های جزئی در دستگاه تشخیص داده شده و به سرعت تعمیر گردد.
  • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ در آی پی امداد جهت ارائه خدمات سرویس ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر مشتریان مراجعه می نماید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیرکار اعزامی شرکت آی پی امداد هزینه کامل و اختصاصی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را به شما خواهد داد. لازم است بدانید که دلایل تفاوت قیمت تعمیرات لباسشویی به شرح زیر است:

 1. نوسانات بازار
 2. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه
 3. مدت زمان گارانتی ارائه شده
 4. آاگلوژی دستگاه شما

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

در این بخش از مقاله قصد داریم هزینه تقریبی تعمیر یا تعویض هریک از قطعات ماشین لباسشویی آاگ را برای شما شرح دهیم تا با کسب اطلاعات کامل بتوانید از این خدمات استفاده کنید.

خدمات تعمیرات لباسشویی آاگ هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی آاگ از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی آاگ 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی آاگ 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی آاگ 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی آاگ 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی آاگ 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی  آاگ 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی آاگ 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی آاگ 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تعمیرگاه لباسشویی آاگ در آی پی امداد

ماشین لباسشویی آاگ یکی از برندهای پرطرفدار است که اکثر مصرف کنندگان این برند از کیفیت محصول خریداری شده بسیار رضایت دارند. اما با گذشت زمان یا به دلیل اتفاقات غیرمنتظره، ممکن است دستگاه نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد. برای رفع مشکلات لباسشویی خود از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران بهره مند شوید.

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران توسط تعمیرکاران متخصص با قطعات فابریک انجام می شود. دلیل اینکه تعمیرکاران ماشین لباسشویی آاگ از قطعات فابریک استفاده می کنند، جلوگیری از آسیب دیدن ماشین شما و افزایش عمر آن است. همچنین لازم است بدانید که مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد با استفاده از قوانین مشتری مداری و اصول خدمات رسانی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

تعمیرکار مجاز ماشین لباسشویی آاگ در تهران وظایف زیر را بر عهده دارد:

 • سرعت در خدمات
 • رعایت اصول مشتری مداری
 • رعایت زمان بندی مناسب
 • استفاده از قطعات فابریک
 • ارائه فاکتور با شرح خدمات

کارشناسان آی پی امداد منتظر تماس شما هستند تا مشاوره های لازم را برای تعویض یا تعمیر قطعات ماشین لباسشویی به شما ارائه دهند.

خلاصه ای از تعمیرات لباسشویی آاگ

آیا تعمیر لباسشویی آاگ با قطعات با کیفیت انجام میشود؟
 • کلیه خدمات لباسشویی آاگ در آی پی امداد با بهترین کیفیت قطعات انجام میشود.
تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی aeg امکان پذیر هست؟
 • تعمیر لباسشویی aeg قدیمی و جدید با به روز ترین تکنولوژی و با بهترین تکنسین ها در آی پی امداد انجام میشود.
نمایندگی لباسشویی آاگ فاکتور و گارانتی تحویل میدهد؟
 • بعد از اتمام خدمات، میتوانید در پنل کاربری خود؛ فاکتور و گارانتی را دریافت نمایید.
مدت زمان گارانتی تعمیرات لباسشویی آاگ چقدر میباشد؟
 • 90 الی 365 روز
تعمیر لباسشویی aeg در همان روز انجام میشود؟
 • بله
آیا نمایندگی لباسشویی aeg در تهران کارگاه دارد؟
 • کلیه خدمات لباسشویی آاگ در محل شما انجام میشود.
شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ چیست؟
 • 02158941
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر لباسشویی آاگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر لباسشویی آاگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر لباسشویی آاگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر لباسشویی آاگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر لباسشویی آاگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی آاگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

30 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. کمانی 26 آبان 1400

  سلام ماشین لباسشویی آاگ مدل LAVAMAT 610 اخیرا دیگر خشک کن آن کار نمی کند لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 آبان 1400

   سلام، موتور، هیدروستات و در نهایت برد الکترونیکی باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ بررسی شود.

   پاسخ دادن
 2. علی 22 فروردین 1400

  سلام خسته نباشید قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس را میخام دستگیره درب ماشین لباسشویی EWN14780w

  پاسخ دادن
  محمد 27 فروردین 1399

  سلام. نیاز به پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی aeg دارم.شما میتونید با توجه به این وضعیت ارسال کنید

  پاسخ دادن
  رضایی 24 آذر 1398

  سلام و خسته نباشید لباسشویی ما آاگ مدل L87680FL میباشد. قبلا با یک مقدار لباس مشخص تایم شستشو یک ساعت و بیست دقیقه میشد، الآن دو ساعت و بیست دقیقه میشود. لطفا بفرمائید مشکل از کجاست؟ با تشکر از راهنمایی شما

  پاسخ دادن
   مدیر 25 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، المنت خراب است دستگاه نمیتونه آب رو گرم کند تایم شستشو اضافه شده

   پاسخ دادن
  محمدزاده 05 آذر 1398

  باسلام لباسشویی ماaeg ده کیلویی است وقتی روشن می کنم علامت EFO به همراه کلید می اندازد یک دورمی چرخدودوباره خاموش می کند.

  پاسخ دادن
  اسلامی 18 مرداد 1398

  با سلام ماشین لباسشویی مدل لاوامات ۶۶۶۱۷ ارور ۹۴ میده مشکل از کجاست ؟ آیا در زاهدان هم نماینگی آ ا گ هست ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  مرضیه 15 تیر 1398

  سلام برای تمیز کردن جا پودری و زیر آن آیا امکان جدا کردن جا پودری از لباسشویی و دوباره قراردادن آن هستت چگونه جدا می شود آ اگ مدل ۵۲۶۰۰

  پاسخ دادن
  حمید مهدوی 10 تیر 1398

  لطفا ظرفیت و نوع خازن لباسشویی آ ایی گ مدل ۱۲۳۰ و قیمت آنرا اعلام کنید چون در تهران نیستم خازن مشابه یا معادل آنرا اعلام کنید خازن دستگاه سوخته است. و شماره روی آن مخدوش است .

  پاسخ دادن
  صمیم 18 خرداد 1398

  سلام ممنون از توجه شما این لباسشویی لاوامات 74730 است که هیدروستات دارد اما تایمر ندارد وکلید چرخان برای روشن کردن و انتخاب برنامه شستشو دارد

  پاسخ دادن
  صمیم 17 خرداد 1398

  با سلام وتشکر از راهنمایی خوب شما لباسشویی آاگ لاوامات دارم اخیرا مثل همیشه برنامه شستشو را روی 56 دقیقه تنظیم کردم پس از آبگیری اول و دور چپ وراست مو تور که حدود 3 دقیقه طول میکشد برای آبگیری مجدد زمان برنامه از 53 دقیقه به 3 دقیقه میپرد و بدون مراحل شتشوی کامل تخلیه آب انجام میشود و ماشین خاموش میشود لطفا راهنمایی کنید که مشکل از چیست ؟

  پاسخ دادن
   مدیر 17 خرداد 1398

   سلام ، هیدروستات و تایمر لباسشویی آاگ شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات چک شود .

   پاسخ دادن
    صمیم 18 خرداد 1398

    سلام و ممنون از توجه شما این لباسشویی لاوامات 74730 است که یک هیدروستات امپدانسی ویک هیدروستات از نوع پلاتینی و کلید چرخان برای روشن کردن و انتخاب برنامه شستشو دارد . تایمر ندارد و از طریق برد کار میکند.

    پاسخ دادن
  معبود ستوده 09 خرداد 1398

  باسلام ماشین لباسشویی آیگه مدل ۸۴۹۵۰A بعد از شستشو درب باز شده ولی علامت قفل روی صفحه هست و دیگه هیچ دکمه ای کار نمیکنه و با زدن هر دکمه پیغام loc میده با نگهداری دکمه استارد هم باز قفل باز نشد

  پاسخ دادن
  ناشناس 22 اردیبهشت 1398

  سلام ماشین از برنامه شستشو وارد مرحله آبگیری نمیشود اما در صورت استفاده جدا گانه از مرحله شستشو به درستی کار میکند

  پاسخ دادن
   مدیر 23 اردیبهشت 1398

   سلام ، هیدروستات ( تنظیم آب ) و شیربرقی لباسشویی آاگ خود را چک نمایید . برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی آاگ میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
   ناشناس 28 اردیبهشت 1398

   سلام لطفا بفرمایید ماشین لباسشوی LAVMAT روی کدام برنامه برای شستن لباس ورزشی باید بزارم متشکرم

   پاسخ دادن
  وحيد هوشيار 18 اردیبهشت 1398

  ماشين لباسشويي AEG مدل لاوامات 1030 پيرو سوال قبلي آيا شيلنگ هاي متصل به هر دو جاپودري ها (جاپودري مقدماتي و جاپودري اصلي) جداست؟ بيشتر بنظرم مي رسه که مجرا باشه تا شيلنگ. آيا خودم ميتونم گرفتگي اش رو رفع کنم؟

  پاسخ دادن
   مدیر 18 اردیبهشت 1398

   سلام ، بله شیلنگها جدا است ، لباسشویی آاگ شما باید رسوب زدایی ، جرم گیری شود ، برای تعمیرات در محل میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  وحيد هوشيار 15 اردیبهشت 1398

  ماشين لباسشويي AEG مدل لاوامات 1030 عيب: آب به يکي از جاپودري ها(جاپودري اصلي) وارد نمي شود. مثلاً وقتي ماشين را روي 2 با رشستشوي کامل تنظيم مي کنيم، آب صرفاً به جاپودري اول(يعني شستشوي مقدماتي) وارد شده ولي براي شستشوي اصلي، پودر را از جاپودري اصلي(بزرگتر) نمي کشد.

  پاسخ دادن
   مدیر 15 اردیبهشت 1398

   سلام ، شیلنگهای متصل به جاپودری را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد .

   پاسخ دادن
  سروش محمدزاده 14 اردیبهشت 1398

  سلام وقت شما بخیر یکدستگاه لباسشویی AEG از دیروز هنگام روشن کردن و انتخاب برنامه شستشو باعث چشمک زدن چراغ های روشن خاموش و برنامه ها میشود. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 15 اردیبهشت 1398

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی آاگ اتصالی کرده است ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ aeg در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  نیک بین 03 بهمن 1397

  با سلام و وقت بخیر چطوری میشه قطعات ماشین لباسشویی آگ قدیمی رو مثل واشر کاسه نمد تهیه کرد با تشکر

  پاسخ دادن
  نیک بین 03 بهمن 1397

  سلام وقت بخیر می خواستم ببینم قطعات ماشین لباسشویی آگ مثل واشر کاسه نمد رو از کجا می تونم تهیه کنم؟ ممنون

  پاسخ دادن
  ارمان 25 شهریور 1397

  سلام قيمت بورد ماشين لباسشويي aeg بورد اينورتال

  پاسخ دادن
   امیر حسین 20 آبان 1397

   باسلام لباسشویی مدل 72810 در حال کار یکدفعه خاموش شده و میگویند برد ومیکروسوییچ وپنل ال سی دی آن سوخته لطفا جهت تعمیرات برد راهنمای و قیمت قطعات نو را نیز اعلام بفرمایید ممنون میشم

   پاسخ دادن
    مدیر 21 آبان 1397

    سلام ، لباسشویی آاگ کم پیش میاید که همزمان هم برد الکترونیکی و هم میکروسوئیچ آن دچار مشکل شده باشد . برای رفع عیب و تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ در آی.پی امداد بهره مند شوید .

    پاسخ دادن
  رحیمی 20 اسفند 1396

  سلام خسته نباشید ما در شیراز هستیم.1 نمایندگی لباسشویی aegادرس یا تلفن بدهید ممنون میشم

  پاسخ دادن