نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک

ذخیره 75 درصدی هزینه خدمات در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک : اینجا  نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

جنرال الکتریک ( یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، تعمیرات ماشین لباسشویی )شما عزیزان به مشکل برخورده است و به تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک نیازمند شده اید ، نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک می باشد .
 • کلیه خدمات جنرال الکتریک با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار جنرال الکتریک ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات جنرال الکتریک دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات جنرال الکتریک با فاکتور رسمی  ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات جنرال الکتریک می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای جنرال الکتریک در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .
 • چنانچه لوازم خانگی جنرال الکتریک خود را تازه خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در برگه گارانتی جهت خدمات تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در تهران کلیک نمایید و از خدمات آن بهره مند شوید .

توجه توجه توجه : آیا میدانید هنگام استفاده از تعمیرگاه های غیر مجاز ضرر مالی به خود رسانده اید !!! و با استفاده از قطعات غیر فابریک ضرری جبران ناپذیر ؟؟

شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تا 75 % از هزینه خدمات را صرفه جویی نموده اید .

 میتوان نمایندگی جنرال الکتریک را تولیدکننده ای معرفی کرد که محصولاتش منعکس کننده تکنولوژی روزدر خانه های مردم است.طراحی منحصربه فرد و درعین حال ساده در محصولات جنرال الکتریک امکان لمس نیاز های روزمره زندگی به بهترین شکل را فراهم میکند.

با وجود اینکه نمایندگی جنرال الکتریک درکشورهای به جز آمریکا نیز به تولید محصولات خود میپردازد اما طراحی همه ی محصولات در کمپانی اصلی واقع در آمریکا انجام میپذیرد و همه ی تولیدات تحت مراقبت های سخت گیرانه نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک قرار میگیرد.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک جایی است که کلیه خدمات آن همراه قطعات فابریک انجام میشود و دیگر نگرانی درباره تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک خود نداشته باشید .

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی جنرال الکتریک این امکان را به مشتریان این شرکت می دهد که از محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک در مدت زمان بسیار بیشتر و با کیفیتی مشابه با لوازم خانگی نو بهره مند شوند. هر گاه عیب و ایرادی در هر یک از لوازم خانگی جنرال الکتریک دیده شود با بررسی تخصصی این موضوع و تنها در ظرف چند ساعت تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک می توان مشکلات و ایراد های این لوازم خانگی را به کلی مرتفع نمود و درست مانند روز اول از این محصولات با همان رضایت قبلی استفاده کرد.

همواره به یاد داشته باشید که تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک به عنوان یک محصول خارجی و آمریکایی نیاز به دانش بسیار بالا و تخصص خاص دارد. مدار ها و قابلیت های هوشمند لوازم خانگی جنرال الکتریک توان تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک را از توان هر فردی با هر سطح تخصصی خارج می کند و به همین دلیل مجموعه تعمیرات لوازم خانگی ای پی امداد با استفاده از دوره های فشرده و تخصصی کارشناسان و متخصصینی را آموزش داده تا بتوانند با ارائه تعمیرات ویژه و خاص مشکل هر نوع لوازم خانگی جنرال الکتریک را مرتفع نمایند.

ضمن اینکه تخصص کارشناسان با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال همراه شده و این موضوع به مشتریان کمک خواهد کرد تا اطمینان یابند که قطعه ای که برای لوازم خانگی آنها استفاده می شود اصل و دقیقا مشابه قطعه فابریک محصول است.

در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک مانند موارد زیر ارائه می شود.

ارائه خدمات تخصصی لوازم خانگی جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک  با کارت ضمانت تعمیرات 3 الی 12 ماهه انجام می شود. ضمنا ما به منظور رضایت بیشتر مشتریان جنرال الکتریک خدمات عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک را در محل مشتری و در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد تا تعمیرات تخصصی ما زیر نظر خود مشتری بوده و اطمینان قلبی مشتری را به همراه داشته باشد و در کنار این امر موضوع کاهش استهلاک و هزینه های مشتری نیز در نظر گرفته شود.

برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر و یا پیوستن به لیست مشتریان وفادار مجموعه آی پی امداد به منظور بهره مندی از تخفیف ها و برنامه های تعمیر و نگهداری لوازم خانگی جنرال الکتریک همین امروز با کارشناسان و متخصصین ما تماس گرفته و در هر کجای تهران که هستید از نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول مشتریان جنرال الکتریک از تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک

سوالات متدوال و مرسومی که اکثر مشتریان از اوپراتورها بابت تعمیرات جنرال الکتریک پرسش میکنند ، به شرح زیر میباشد :

 • علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک چیست ؟
 • چرا فریزر خنک میکند ، اما یخچال سرما ندارد ؟
 • چرا یخچال صدا میدهد ؟
 • چرا موتور یخچال یک سره کار میکند و قطع نمیشود ؟
 • چرا صفحه دیجیتالی ساید بای ساید جنرال الکتریک کار نمیکند ؟
 • چرا یخساز یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یخ نمیسازد ؟
 • علت ارور دادن ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست ؟
 • چرا لباسشویی جنرال الکتریک لباسها را خوب نمیشوید ؟
 • چرا لباسشویی جنرال الکتریک آب را تخلیه نمیکند ؟
 • چرا درب لباسشویی جنرال الکتریک قفل شده و باز نمیشود ؟
 • چرا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک روشن نمیشود ؟
 • چرا دیگ ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نمیچرخد ؟
 • چرا لباسشویی جنرال الکتریک صدا میدهد و تکان میخورد ؟
 • چرا تایمر لباسشویی جنرال الکتریک عمل نمیکند ؟
 • چرا کولرگازی جنرال الکتریک باد خنک نمیدهد ( باد گرما میدهد ) ؟
 • نمایندگی رسمی جنرال الکتریک کجاست ؟

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک
نمایندگی جنرال الکتریک

نام شرکت جنرال الکتریک کم نامی نیست. این شرکت یکی از قوی ترین شرکت های تولید کننده لوام خانگی در آمریکا و جهان است. برای اولین بار که نام محصولات جنرال الکتریک بر سر زبان ها پیچید یعنی سال 1892 زمانی بود که این شرکت با ادغام شرکت ادیسون و مشارکت توماس هاستون راه اندازی شد.

این شرکت آمریکایی الاصل در واقع شرکتی چنمد ملیتی  و خوشه ای است  که کارخانه اصلی آن در سکنکتدی در نیویورک واقع شده و دفتر اصل آن در کنیکت مستقر است. شرکت جنرال الکتریک آنقدر موفق بوده تا در بین بزرگترین شرکت های آمریکایی همواره قرار داشته باشد و در آخرین رده بندی شرکت های بزرگ و معتبر آمریکا در رده ششم قرار گرفته است.

هر چند شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک کار تولید خود را با تولید کامپیوتر آغاز کرد ولی خیلی زود وارد دنیای لوازم خانگی شد و با استفاده از تجارب قبلی و افراد متخصصی که در اختیار داشت موفق شد خیلی زود به عنوان برند اول لوازم خانگی آمریکا مبدل شود.

شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک با تکیه بر دانش فنی و نوآوری ها خاص و پیشرفته و همچنین الگوی محکم مشتری مداری و با استفاده از تکنیک های کاربردی برای تغییر نقاظ ضعف خود به نقاط قوت و پتانسیل های پیشرفت توانست دل مشتریان خود را به دست بیاورد.

امروز طیف وسیعی از محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک را نه تنها در آمریکا و اروپا که روابط اقتصادی خوبی با هم دارند بلکه در ایران نیز می بینیم. محصولاتی که علی رغم تصور بسیاری از مردم نه تنها با مشکلات تامین قطعات یدکی مواجه نیستند بلکه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را می توان به راحتی در ایران پیدا کرد.

عمده لوازم خانگی تولید شده توسط شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک را می توان انواع یخچال فریزر جنرال الکتریک در طرح ها و رنگ های مختلف ، یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اشکال متفاوت و مدل های مختلف، انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، انواع ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک ، مدل های مختلف و خاص اجاق گاز جنرال الکتریک ، انواع و اقسام  مایکرو فر  و مایکروویو جنرال الکتریک ، مدل های بسیار زیبا و مقاوم مختلف کولر گازی جنرال الکتریک ، جارو برقی متفاوت جنرال الکتریک و سایر لوازم برقی و مصرفی جنرال الکتریک اشاره کرد.

شاید بی دلیل نباشد که محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک در ایران از قدیمی ترین طرفداران این محصول در دنیا باشند. مردم ایران عاشق کیفیت و مقاومت لوازم خانگی هستند و بیشتر از ظاهر زیبای محصول به دنبال محصولاتی هستند که کیفیت و کارایی بالاتری داشته باشد و در ضمن پشتیبانی مناسبی هم داشته باشد.  خدمات پس از فروش جنرال الکتریک و تعمیرات جنرال الکتریک  در کنار کیفیت بالای قطعات این محصولات والبته ظاهر دلفریب محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک به سادگی هر سلیقه ای را پوشش می دهد و به عنوان برند مورد علاقه هر ایرانی خود را معرفی می کند.

شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک به عنوان یکی از پیش گامان دریافت استاندارد های بین المللی در جان لوازم خانگی می باشد. استاندارد هایی که مبین تایید صلاحیت کیفیت و سایر الزامات و رعایت حقوق مصرف کننده در محصولات و ساخته های مختلف دست بشر هستند. این استاندارد ها در واقع زمانی به یک شرکت داده می شوند که شرکت های تولید کننده توانسته باشند ضمن به دست آوردن رضایت مشتریان خود تمامی موارد ایمنی و امنیتی محصولات و لوازم کاربردی و مصرفی مردم را رعایت کرده باشند.

دلیل اینکه استاندارد های بین المللی اقدام به ممیزی و صدور گواهینامه های تایید صلاحیت می کنند خیلی روشن و مشخص است. آنها از دید مشتری و در جایگاه مشتری محصولات را بررسی می کنند و به دلیل اینکه مشتری در خیلی از موارد اطلاعات فنی لازم را ندارد وقتی که استانداردی به محصولی ارائه شود این اطمینان را به مصرف کننده می دهد که سازمانی بین المللی و آگاه تمامی زوایا و موارد تعیین شده را بررسی کرده و قبلا تایید شده است. لوازم خانگی جنرال الکتریک نه تنها از اولین لوازم خانگی بودند که این استاندارد ها را دریافت کرده اند بلکه بیش از چند دهه است با استفاده از رهنمود های این استاندارد ها به توسعه و بهبود مستمر محصولات خود اهتمام دارند.

با تمام این تفاسیر مجموعه آی پی ( نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک ) قصد دارد با مدیریت مناسب و هدف مند در ارائه خدمات بهینه به بهبود خدمات لوازم خانگی جنرال الکتریک کمک شایانی نماید ، بنابراین با شفاف سازی هزینه تعمیرات و استفاده از قطعات فابریک در این امور توانسته است جامه عمل بپوشاند که حتی همین نقص کوچک برطرف شود و بدون هیچ نقصی به سمت و سوی پیشرفتی مضاعف گام برداریم .

سایت رسمی لوازم خانگی جنرال الکتریک اعلام کرده است که کارکنان و مدیران این مجموعه ابتدا از آنچه که مشتریان نیاز دارند درک دقیقی پیدا میکنند و سپس اقدام به طراحی و تولید محصولات میکنند.از این رو روزبه روز محصولات جنرال الکتریک کمک بیشتری به بهبود زندگی روزمره مردم میکنند.

نمایندگی لوازم خانگی جنرال الکتریک

نمایندگی به یک شخصیت حقوقی اطلاق می شود که با داشتن شخصیت حقوقی کاملا مستقل تمامی خدمات و وظایف شرکت اصلی و یا مادر را در سرزمین دیگر ارائه می کند. خدمات پس از فروش ، برنامه ریزی های سنجش رضایت و نظارت مشتریان، بررسی سود و زیان شرکت در کشور مورد نظر ، خدمات نصب و راه اندازی  انواع تولیدات و محصولات شرکت مادر، تعمیر و ارائه برنامه های بازدید و نگهداری  و... از عمده وظایف یک نمایندگی معتبر می باشد.

 جنرال الکتریک برای انتخاب نمایندگی های خود در کشور های دیگر آزمون های سختی برگزار می کند  و حتی پس از اعطا نمایندگی لوازم خانگی جنرال الکتریک به یک شخصیت حقوقی معتبر و با سابقه باز هم در دوره های شش ماهه این نمایندگی ها را ممیزی و تعیین صلاحیت می کند.

مشتریان جنرال الکتریک می توانند با مراجعه به نمایندگی لوازم خانگی جنرال الکتریک  از امتیازات و خدمات خاص شرکت جنرال الکتریک و همچنین تخفیف ها و شرایط استثنایی نمایندگی جنرال الکتریک هم زمان بهره مند شوند. خدماتی مانند:

 • فروش انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک اصلی
 • دریافت خدمات پس از فروش لوازم خانگی جنرال الکتریک بصورت تخصصی و با تخفیف های ویژه
 • ارائه دیدگاه و نظرات کارشناسانه و تخصصی
 • رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان جنرال الکتریک
 • انجام خدمات تعمیر و نگهداری انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک
 • برنامه ریزی بازدید دوره ای و سرویس رایگان محصولات و لوازم خاانگی جنرال الکتریک
 • ارائه خدمات گارانتی و وارانتی لوازم خانگی جنرال الکتریک
 • و...

خدمات تضمین شده در نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

مدیران شرکت جنرال الکتریک به کارگروهی , نوآوری، قابل اطمینان بودن و مهم تر از همه ، شور و شوق برای کمک به مردم ارزش می دهند . همچنین آن ها معتقدند میراث با ارزش 125 سال زندگی با مردم را دارند . نمایندگی جنرال الکتریک اینگونه بیان میکنند که "هنگامی که مردم از ما خرید می کنند، نه تنها دستگاه را دریافت می کنند، بلکه عضو خانواده ما می شوند، خانواده ای که برای زندگی راحت تر با لذت بیشتر برای مشتریان در تلاش است تا با اطمینان خاطر برای خدمات جنرال الکتریک ، لوازم خانگی جنرال الکتریک خود را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارند .

شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک برای تشکر ازمشتریان خود از خرید و اطمینان به این شرکت خود و کارمندانش را موظف دانسته که بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی را از سوی نمایندگی های رسمی جنرال الکتریک در سراسر جهان ارائه دهد.

جفری ایملت مدیر عامل جنرال الکتریک هدف اصلی این شرکت را در دست گرفتن بازار جهانی لوازم خانگی میداند از این رو معتقد است برای دستیابی به این هدف باید اعتماد جهانیان را با خدمت رسانی بی نظیر جلب کرد.

مدیران جنرال الکتریک ارزش و افتخار این شرکت را قدیمی بودن و یا بزرگترین بنگاه اقتصادی جهان بودن نمیدانند آنان بنیان گذار این شرکت توماس ادیسون را ارزش و افتخار شرکت جنرال الکتریک میدانند.

بنیان گذار و اولین مدیر عامل اینشرکت توماس ادیسون,سپس جک ولش و اکنون جفری ایملت مدیر عاملان جنرال الکتریک بوده اند.

توجه توجه : مشترک گرامی توجه فرمایید ، بعد از تماس با اوپراتورها بابت تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ، چنانچه مشکل شما جزئی بود ، با مشاوره تلفنی مشکل شما برطرف میشود ، در غیر این صورت ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین مربوطه ( تعمیرکار جنرال الکتریک ) جهت خدمات به محل شما عزیزان اعزام میگردد .

جهت استفاه از خدمات جنرال الکتریک در سراسر تهران و سوالات متداول خود از تعمیرکاران جنرال الکتریک ، با شعبه نزدیک به خود در زیر تماس حاصل نمایید .

نمایندگی جنرال الکتریک در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی جنرال الکتریک در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی جنرال الکتریک در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی جنرال الکتریک در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی جنرال الکتریک در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی جنرال الکتریک در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی جنرال الکتریک در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774