logo logo نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مجموعه آی پی امداد مرکز فروش قطعات و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات دوو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد. مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در خدمات تعمیر جاروبرقی دوو بهترین باشیم. در حال حاضر تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، به تعمیرات جاروبرقی دوو در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به انجام خدمات خود مشغول است.

با بهره مندی از خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو در محل یا منزل خود تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

 چنانچه سوالی در مورد تعمیرات جاروبرقی دوو دارید می توانید در انتهای صفحه از کارشناس ما پرسش نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تا انتهای این مقاله با آی.پی امداد همراه باشید تا با نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی دوو آشنا شوید.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در تهران

به یاد داشته باشید که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد کاملا مستقل بوده و هیچ گونه ارتباطی با انتخاب سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی دوو ندارد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران به شرح زیر است:

 • ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و مجاز جاروبرقی دوو خود در زیر تماس حاصل نمایید.
 • همچنین برای سهولت در کار میتوانید به ثبت درخواست آنلاین بپردازید.
 • بعد از ثبت مشخصات شما، نام تکنسین و کد اشتراک به همراه شما پیامک میشود.
 • تعمیرکار جاروبرقی دوو ظرف کمتر از یکساعت در محل شما حاضر میشود.
 • اگر مشکل دستگاه شما قابل تعمیر در منزل نبود، جاروبرقی با ارائه رسید کتبی به کارگاه مجهز آی پی امداد منتقل و بعد از یک روز کاری تحویل شما عزیزان داده میشود.
 • همچنین میتوانید با مراجعه حضوری به کارگاه های آی پی امداد از خدمات ویژه تعمیرات جاروبرقی دوو بهره مند شوید.
 • کلیه خدمات جاروبرقی دوو دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه همراه با فاکتور میباشد.
 • بعد از اتمام خدمات از شما عزیزان نسبت به نحوه عملکرد تعمیرکار جاروبرقی دوو نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

چنانچه خودتان قصد تحویل جاروبرقی دوو به کارگاه، بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 9 شب به شعبات کارگاه آی پی امداد مراجعه نمایید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو به چه صورت است؟

معمولا اغلب مصرف کنندگان تمایل دارند تا در هنگام مواجه شدن با خرابی در لوازم خانگی خود از خدمات پس از فروش همان محصول استفاده کنند، به همین علت هم بررسی این موضوع که خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو به چه صورت است اهمیت زیادی در هنگام تعمیر این وسیله دارد.

برند دوو از آن دسته برند هایی است که توسط شرکت های نا آشنا ضمانت می شود و با استفاده از ضمانتنامه محصول می توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید، اما ما در ادامه قصد داریم تا به نقاط ضعف خدمات پس از فروش ارائه شده توسط این شرکت ها بپردازیم.

 • مدت بسیار کوتاه ضمانت محصول از طرف این شرکت ها
 • دریافت هزینه بالا از مشتری برای تعمیر جاروبرقی دوو
 • طول کشیدن تعمیرات محصول توسط این برند ها
 • پشتیبانی بسیار ضعیف از خدمات پس از فروش محصول

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در محل یا منزل

تعمیر جاروبرقی دوو در محل یا منزل یکی دیگر از خدمات آی پی امداد برای کاربران است. برای استفاده از این خدمات تنها کافی است از راه های ارتباطی درج شده در بندهای قبلی با مرکز آی پی امداد تماس گرفته و از تعمیرکار جاروبرقی دوو کمک بگیرید. 

مزیت های مهم نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در محل یا منزل به شرح زیر می باشد:

 1. دریافت خدمات در کمترین فاصله زمانی، زیرا آی پی امداد دارای شعبات بسیار زیادی در سطح شهر است.
 2. امکان نظارت بر عملکرد تعمیرکار جاروبرقی دوو در محل
 3. صرفه جویی در هزینه ها و زمان دریافت خدمات

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو شرکت گارانتی کننده میباشد. در نظر داشته باشید که خدمات رسمی محصولات دوو در ایران به عهده گروه انتخاب سرویس است. بنابراین چنانچه به تازگی دستگاه خود را خریداری نموده اید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو بهره مند شوید و با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید.

آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است، که خدمات عیب یابی و تعمیر محصولات برندهای مختلف را انجام میدهد. به دلیل خدمات ویژه آنلاین و حضوری برای تعمیرات جاروبرقی دوو توانسته ایم؛ نظر اکثر مشتریان این برند را به خود جلب نماییم. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات جاروبرقی دوو در آی پی امداد میپردازیم.

در صورت اتمام گارانتی خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی دوو با کجا تماس بگیریم؟

اگر جارو برقی دوو خود را به تازگی خریداری نموده اید توصیه ما به شما این است که با شماره های نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی دوو تماس گرفته و از خدمات رایگان انتخاب سرویس بهره مند شوید. چنانچه مهلت گارانتی جاروبرقی شما به پایان رسیده است میتوانید جهت عیب یابی و رفع عیب، جارو برقی دوو را به تعمیرگاه مجهز و تخصصی آی پی امداد سپرده و از بابت کیفیت تعمیرات و هزینه های آن خاطر جمع باشید. ضمن این که تمام خدمات تعمیر جارو برقی دوو در آی پی امداد 3 الی 12 ماه گارانتی میشوند.

 • مجموعه آی.پی امداد با کارگاه مجهز برای تعمیر جاروبرقی دوو در خدمت شما عزیزان میباشد.
 • در نظر داشته باشید تعمیرات جاروبرقی دوو با تعویض قطعات فابریک دوو بهترین خدمات را به شما ارئه میدهد تا دیگر به تعمیرگاه مجاز دوو نیازمند نشوید.

مزیت های بهره مندی از خدمات نمایندکی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران عبارتند از:

 • مقرون به صرفه بودن هزینه ها
 • دسترسی به قطعات فابریک دوو
 • ارائه گارانتی برای خدمات تعمیر جاروبرقی دوو
 • انجام خدمات با استفاده از تکنسین آموزش دیده

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو مقرون به صرفه است یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

آی پی امداد با شفاف سازی هزینه خدمات جاروبرقی دوو، اطمینان و آرامش را به شما عزیزان هدیه داده است. توجه داشته باشید که در این مجموعه با استفاده از قطعات فابریک و خدمات تعمیرکار متخصص و مجرب به تعمیر جاروبرق دوو شما عزیزان پرداخته میشود. بنابراین علاوه بر اینکه به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک میشود یاعث افزایش طول عمر آن نیز میشود.

اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، این حق انتخاب را دارید که برای تعمیرات جاروبرقی دوو از خدمات تعمیرگاه های مجاز بهره مند شوید. خاطر نشان میشویم که بهترین مبلغ آی پی امداد تا به امروز خود شما بوده اید و به دلیل رضایت از خدمات، ما را به دیگران معرفی نموده اید. امیدواریم بتوانیم در این راستا، همچنان به مانند قبل؛ بهترین خدمات را برای تعمیرات جاروبرقی دوو شما عزیزان ارائه دهیم.

نمایندگی جاروبرقی دوو در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

جاروبرقی دستگاهی بسیار کاربردی است که در بسیاری از مواقع به دلیل استفاده نادرست و با گذشت زمان ممکن است دچار مشکلاتی در کارکرد خود شود. این رو برای تعمیرات جاروبرقی دوو خود باید به نمایندگی ها و مراکزی مراجعه کنید که خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه نمایند. ممکن است شما به هنگام یافتن نمایندگی جاروبرقی دوو با مراکز مختلفی روبرو شوید. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه خرابی در جاروبرقی خود را به نمایندگی مجاز آی پی امداد بسپارید. خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود، شامل:

 • تمامی خدمات این تعمیرگاه مجاز در محل مورد نظر مشتری ارائه می شود. از این رو نیازی به صرف وقت و هزینه برای انتقال دستگاه به نمایندگی نخواهد بود.
 • تعمیرکاران و تکنسین های شرکت آی پی امداد برای تعمیر  جاروبرقی دوو از قطعات اورجینال و باکیفیت همان برند استفاده می کنند.
 • مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز و به صورت 24 ساعته با کارشناسان این مرکز تماس بگیرند و مشکل دستگاه خود را مطرح نمایند.
 • مجموعه آی پی امداد دارای تکنسین ها و تعمیرکاران متخصصی است که خدمات بسیار باکیفیت را به مشتریان ارائه می دهند.

سرویس جاروبرقی دوو چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که همواره متخصصین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو به مصرف کنندگان توصیه می کنند آن را جدی بگیرند، این است که به صورت دوره ای اقدام به سرویس جاروبرقی خود نمایند. اما بسیاری از مصرف کنندگان ارتباط میان سرویس جاروبرقی دوو با پیشگیری از بروز ایراد در دستگاه را نمی دانند. در صورتی که این مسئله برای شما نیز مطرح می باشد، در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

 • کلیه اقداماتی که برای سرویس جاروبرقی به صورت دوره ای انجام می شود، می تواند مصرف کنندگان را از تعمیر جاروبرقی دوو بی نیاز نماید.
 • عملیات سرویس و نگهداری جاروبرقی نسبت به هزینه تعمیر جاروبرقی دوو دارای هزینه ناچیزی می باشد و شما را از صرف هزینه برای تعمیرات در آینده بی نیاز خواهد کرد.
 • نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در آی پی امداد دارای سرویس کاران مجربی است که بهترین خدمات سرویس و نگهداری جاروبرقی را به مشتریان ارائه می نمایند.

آموزش تعمیرات جاروبرقی دوو

جاروبرقی یکی از مهمترین لوازمی است که مانند سایر لوازم برقی نیازمند مراقبت و نگهداری است. در صورتی که مراقبت های لازم از آن صورت نگیرد، پس از گذشت زمان ممکن است با خرابی های مختلفی مواجه شود و نیاز به تعمیر جاروبرقی دوو باشد. آموزش تعمیرات جاروبرقی دوو برای مصرف کنندگان این برند می تواند بسیار کمک کننده باشد. در نظر داشته باشید که احتمال خرابی جزئی برای دستگاه شما وجود دارد که با کمی دانش فنی به راحتی می توانید مشکل را در منزل خود برطرف کنید. اما ممکن است برایتان این سوال ایجاد شده باشد که اگر مشکل جدی تر بود، برای حل آن چه باید کرد.

در همین راستا می توان گفت آی پی امداد در زمینه آموزش تعمیر ماشبن جاروبرقی دوو مطالبی را آورده است که توانسته کاربران را تا حد زیادی راهنمایی نماید تا هزینه تعمیر جاروبرقی خود را به حداقل برسانند. پیشنهاد میشود به مطالعه ادامه مقاله نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو بپردازید تا با مشکلات این محصول و علت خرابی آن ها آشنا شوید و در صورت ایجاد سوال، میتوانید در انتهای همین مقاله یا پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی دوو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی دوو توسط تعمیرکار در آی پی امداد باعث شده تا ایرادات رایج این دستگاه برای تکنسین های ما آشکار شده و روند تعمیرات آن نیز با سرعت بالاتری صورت پذیرد.

در ادامه به بررسی ایرادات رایج جاروبرقی دوو می پردازیم.

چرا جاروبرقی دوو روشن نمیشود، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما روشن نمی شود قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو به نکات زیر دقت نمایید:

 • سیم جاروبرقی و پریز برق را بررسی کنید. تا برق دستگاه وصل باشد.
 • ذغال های موتور جاروبرقی دوو به منظور لق شدن، آرمیچر جاروبرقی به منظور سوختگی، کلاف های استاتور به منظور سوختگی، پلاتین های سیم جمع کن به منظور قطع شدگی و در نهایت سیم پیچی داخل دستگاه نیز باید بررسی شوند.

در صورتی که موفق به روشن کردن دستگاه نشید، با نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

علت سر و صدای جاروبرقی دوو چیست، برای رفع ایراد و تعمیر چه باید کرد؟

در صورت بروز سر و صدای زیاد در دستگاه، از موارد زیر برای تعمیرات جاروبرقی دوو استفاده کنید:

 • ابتدا باید کیسه جاروبرقی را بررسی کنید.
 • پر بودن کیسه می تواند دلیلی بر این ایراد باشد.
 • سایر گرفتگی های دستگاه را نیز چک کنید.

در صورتی که مشکل صدای دستگاه حل نشد، با تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

علت بوی سوختگی جاروبرقی دوو چیست، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد؟

در صورتی که با مشکل بوی سوختگی یا دود در دستگاه روبرو بودید، برای تعمیر جاروبرقی دوو از نکات زیر استفاده نمایید:

 • پر بودن کیسه جاروبرقی از مهم ترین دلایل بوی سوختگی در جاروبرقی است. که باید بررسی شود.
 • اتصالی برق را نیز چک کنید.
 • در نهایت موتور باید برای سوختگی ارزیابی شود.

اگر مشکل بوی سوختگی در دستگاه حل نشد، از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران استفاده نمایید.

علت جرقه زدن در جاروبرقی دوو چیست، برای رفع ایراد و تعمیر چه باید کرد؟

اگر دستگاه جرقه می زند، برای تعمیر جاروبرقی دوو در منزل از نکات زیر بهره ببرید:

 • موتور
 • بالشتک
 • آرمیچر جارو برقی
 • سه قطعه ای هستند که بایستی به بررسی آنها بپردازید.

در صورت عدم رفع مشکل جرقه در دستگاه خود، با دفتر تعمیرگاه مجاز جاروبرقی دوو در تهران تماس بگیرید.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی دوو گیر می کند ، برای رفع مشکل و تعمیرات چه باید کرد؟

در صورت بروز ایراد در سیم جمع کن دستگاه، برای تعمیرات جاروبرقی دوو در منزل از نکات زیر استفاده کنید:

 • سیم را یک دو متر بیرون کشیده و دوباره آن را امتحان نمایید تا به حالت قبلی برگردد.

اگر موفق به رفع مشکل سیم جمع کن دستگاه نشدید، از نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران کمک بگیرید.

چرا جارو برقی دوو مکش قوی ندارد، جهت عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر جارو برقی دوو به حد کافی مکش ندارد، برای رفع این مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • مهم ترین اشکالی که میتواند موجب کاهش مکش جارو برقی شود نیم سوز شدن موتور است.
 • پره های جارو برقی را بررسی نمایید.
 • همچنین ممکن سات مشکل از پر شدن کیسه جارو برقی دوو باشدو
 • فیلتر جاروبرقی دوو را چک نمایید تا کثیف نباشد.
 • لوله استیل، لوله خرطومی و برس جاروبرقی خود را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • غلتک های برس جاروبرقی خود را چک نمایید.

هزینه تعمیرات جارو‌برقی دوو

هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو به دلایل زیر در آی پی امداد برای کاربران مقرون به صرفه است:

 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه و حذف هزینه های مربوط به آن
 • دسترسی به قطعات فابریک دوو با قیمت منصفانه
 • در آی پی امداد به دنبال تعمیر قطعات برای کاربران هستیم نه تعویض آنها
 • تنظیم فاکتور هزینه ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه

اقدامات آی پی امداد باعث صرفه جویی 75 درصدی هزینه ها در تعمیرات جاروبرقی دوو برای کاربران این مرکز شده است.

هزینه خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو در آی پی امداد

با اینکه طیف قیمتی تعمیرات جاروبرقی دوو بسته به مدل دستگاه بسیار متغیر می باشد. اما در این بخش برای رعایت حقوق مشتریان با در نظر گرفتن حداقل و حداکثر هزینه اقدام به ارائه هزینه تعویض و تعمیر هریک از قطعات این دستگاه در قالب یک جدول کرده ایم:

خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو هزینه تعمیر جاروبرقی دوو
تعویض بلبرینگ جاروبرقی دوو 250,000 الی 370,000 تومان
تعویض پروانه موتور جاروبرقی دوو 180,000 الی 210,000 تومان
تعویض کلکتور جاروبرقی دوو 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کیت الکترونیکی جاروبرقی دوو 230,000 الی 300,000 تومان
تعویض موتور جاروبرقی دوو 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کلید جاروبرقی دوو 90,000 الی 110,000 تومان
تعویض پاکت جاروبرقی دوو 85,000 الی 155,000 تومان
تعویض اتصالات موتور و ذغال های جاروبرقی دوو 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض کابل جاروبرقی دوو 110,000 الی 220,000 تومان

پاسخ به پرسش های رایج در هنگام تعمیرات جاروبرقی دوو

نگرانی از عدم بروز مجدد مشکل در جاروبرقی و تعمیرات جاروبرقی دوو به درست ترین شکل ممکن موجب شده تا مصرف کنندگان در هنگام تعمیرلوازم خانگی خود سوالات زیادی را مطرح کنند که در ادامه به آن ها پاسخ خواهیم داد.

 • هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو چقدر است؟

هر چند که پیش تر به ین موضوع اشاره شد اما بد نیست تا دوباره روی این موضوع تاکید کنیم که شما با استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در محل تعمیرگاه مجاز آی پی امداد می توانید هزینه های تعمیر را تا 75% پایین بیاورید.

 • شیوه تسویه صورتحساب به چه شکل است؟

شما بعد از اتمام تعمیرات جاروبرقی دوو توسط تکنسین آی پی امداد در صورت رضایت هزینه تعمیرات را پرداخت خواهید کرد.

 • مدت زمان ضمانت تعمیرات در آی پی امداد چقدر است؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تمام تعمیرات جاروبرقی دوو را از 3 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 • برای خرابی دوباره جاروبرقی دوو باید هزینه جداگاه ای بابت تعمیر پرداخت شود؟

اگر جاروبرقی دوو شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد تعمیر شده است و دارای گارانتی میباشد، بدانید که در مدت زمان ضمانتنامه نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات بابت خدمات ارائه شده نخواهید داشت.

استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

در انتها تصمیم داریم تا مزایایی استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو در آی پی امداد را به شما معرفی کنیم تا شما با خیال راحت بتوانید از خدمات این برند بهره مند شوید. نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو در نمایندگی آی پی امداد به شرح زیر است:

 • دسترسی به قطعات فابریک دوو با مناسب ترین قیمت
 • دسترسی به تکنسین حرفه ای تعمیر جاروبرقی دوو در محل
 • صرفه جویی 75 درصدی در هزینه ها
 • ارائه گارانتی برای خدمات تعمیر جاروبرقی دوو
 • سپردن تعمیرات جاروبرقی دوو به نیروی متخصص

برای ارتباط با آی پی امداد با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی دوو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی دوو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی دوو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. نیمارضایی 19 مرداد 1401

  سلام من یک جارو برقی دوو خریدم شش الی هفت ماهی میشه الان دو روزه که روشن میشه اما مکشش کار نمیکنه یعنی جارونمیشه کرد بعدکجا مراجعه کنم از گرگان مزاحم میشم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 مرداد 1401

   سلام، در ابتدا چک نمایید تا مسیر مکش کیپ نباشد. لوله، بُرس، خرطومی، فیلتر و پاکت را بررسی کنید.

   پاسخ دادن
 2. جوادی 18 فروردین 1401

  سلام جارو برقی دوو دارم خیلی راضی هستم ولی تایمر روی دسته خراب شده چطور میتونم تهیه کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 فروردین 1401

   سلام، برای تعمیر دیمر، برد الکترونیکی و دسته بلوتوث جاروبرقی دوو با شماره 02158941 تماس حاصل نمایید. جهت تهیه قطعات هم راهنمایی میشوید

   پاسخ دادن
  مرتضی 25 بهمن 1398

  با سلام میشه لطف کنید راهنمایی کنید که چطور میتونم فقط دسته کامل جارو برقی دوو مدل RC_7005S را در شیراز خریداری کنم.

  پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد