تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشن لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با کجا تماس بگیریم ؟ اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال ، نمایندگی رسمی آبسال هستید به خواندن ادامه دهید ، اینجا تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال میباشد ، جایی که با اطمینان میتوانید به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود بپردازید ، شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی آبسال خود و استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه نیاز به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال دارید تا از خدمات آن بهره مند شوید ، در نظر داشته باشید تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال با استفاده از تعمیرکاران مجرب ، دوره دیده و آموزش دیده بهترین خدمات را برای لباسشویی آبسال شما در نظر گرفته است تا طول عمر دستگاه شما افزایش یابد و همچنین با استفاده از خدمات تعمیرگاه مرکزی آبسال به رفع عیب لباسشویی خود بپردازید تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کجاست ؟ نمایندگی تعمیرات آبسال کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال کجاست ؟

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال اینجا است تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و شما را با نمایندگی تعمیرات آبسال در تهران آشنا نماید .

چرا برای خدمات لباسشویی آبسال آی. پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی آبسال را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • در تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال کلیه خدمات با استفاده از قطعات فابریک انجام میگردد .
 • تعمیرکار لباسشویی آبسال با لباس فرم در محل حاضر میشوند .
 • کلیه خدمات لباسشویی آبسال دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • در مجموعه آی.پی امداد برای تعمیر لباسشویی آبسال به هیچ عنوان دستگاه از محل شما خارج نمیشود و تعمیرات در محل انجام میگردد .
 • بعد از تماس شما با  تعمیرات آبسال اوپراتور مربوطه به شما مشاوره رایگان میدهد تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار آبسال ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی آبسال خریداری نموده اید با شماره مندرج شده نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید و برای ارتباط با نمایندگی رسمی آبسال ، نمایندگی تعمیرات آبسال و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال به خواندن ادامه دهید ، چونکه در انتها شما را با صفحه نمایندگی رسمی آبسال آشنا نموده ایم .

توجه : در مجموعه آی.پی امداد تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف در سراسر تهران انجام میگردد .

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تخصص میخواهد و حتما برای حفظ طول عمر دستگاه و استفاده بهینه از آن ، هنگام خدمات ؛ نیاز به قطعات فابریک دارید ، بنابراین فراموش نشود که برای تعمیرات حتما از تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال استفاده نمایید ، در زیر به خدمات لباسشویی آبسال در تعمیرگاه مجاز  آبسال اشاره مینماییم :

 • تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی آبسال
 • تعویض شیربرقی لباسشویی آبسال
 • تعویض و یا تعمیر تایمر لباسشویی آبسال
 • تعویض هیدروستات لباسشویی آبسال
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد ، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی آبسال
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی آبسال
 • تعویض المنت لباسشویی آبسال
 • تعویض میکروسوئیچ لباسشویی آبسال
 • تعویض فیلتر لباسشویی آبسال
 • فروش شوینده لباسشویی آبسال
 • کلیه خدمات مربوطه به لباسشویی آبسال

بسیاری از مشتریان در ارتباط با تعمیرات لباسشویی آبسال سوالاتی پرسش میکنند که در اینجا به تعدادی از آنها میپردازیم :

 • چرا لباسشویی آبسال کار نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی آبسال تخلیه نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی آبسال آب میدهد ؟
 • چرا لباسشویی آبسال لباسها را خوب نمیشوید ؟
 • چرا درب لباسشویی آبسال باز نمیشود ؟
 • چرا لباسشویی آبسال صدا میدهد و تکان میخورد ؟
 • نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران کجاست ؟

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال اینجاست تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و بهترین خدمات را ارائه دهد .

نمایندگی آبسال

نمایندگی آبسال با نام تجاری شرکت لعاب ایران در قسمت شمال شرقی تهران در سال 1335 با تولید بشقاب ، کاسه ، متریال قوری ، ..... فعالیت خود را آغاز نمود و تا تاریخ 1343 به این فعالیت و تولیدی همین محصولات ادامه داد. برای ارتباط با نمایندگی آبسال وارد سایت aabsalco.com شوید .

در سال 1343 مدیران آبسال رویکرد خود را تغییر دادند و به سمت تولید لوازم خانگی مانند اجاق گاز رومیزی ، اجاق گاز فر دار ، انواع بخاریهای گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی رفتند.

در طول این سالها نام شرکت آبسال تغیراتی داشته است.ابتدا در سال 1335 با نام شرکت لعاب ایران پا به عرصه تولید نهاد , سپس در سال 1345 با نام اونیورسال (سهامی خاص) به فعالیتش ادامه داد تا سال 1355 که نام خود را به اونیورسال (سهامی عام) نغییر داد و در نهایت در سال 1362 به آبسال (سهامی عام) تبدیل و تا به امروز با این نام به ایرانیان شناخته شده است.در تمام این سال ها در رشد کیفی و کمی و افزایش سرمایه شرکت آبسال وقفه ای ایجاد نشده است.  در حال حاضر  این شرکت با سرمایه بالغ بر  دویست و چهل هزار میلیون ریال و حدود 940 نفر پرسنل کارآمد  ،  58  سال  فعالیت  درخشان خود را سپری می نماید .نمایندگی آبسال به جهت بالا بردن کیفیت محصولاتش اقدام به تاسیس آزمایشگاهی برای انجام آزمون های گوناگون بر روی محصولات تولیدی نمود دقت و سخت گیری در انجام این آزمایش ها و  تجهیزات آزمایشگاه به حدی بود که در حال حاضر آزمایشگاه ماشین لباسشویی این شرکت به عنوان آزمایشگاه  همکار موسسه استاندارد  و تحقیقات  صنعتی ایران  ارائه خدمات می نماید .

از جمله تقدیر نامه ها و جوایز نمایندگی آبسال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.لوح تقدیر  سالهای 1367 - 1366  به عنوان واحد تولیدی نمونه

2.تقدیر نامه  سال 1369 به عنوان صادر کننده نمونه

3.لوح افتخار برای کیفیت برترپ

محصولات شرکت آبسال:

از مهم ترین محصولات تولیدی این شرکت میتوان به ماشین لباسشویی,ماشین ظرفشویی,اجاق گازها ,بخاری و کولر های آن اشاره کرد.در زیر نگاهی اجمالی به ویژگی این محصولات می اندازیم:

ماشين لباسشوئي هاي آبسال با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي بصورتي طراحي و ساخته شده اند كه سالهاي سال بدون صدا و لرزش كار مي كند و به اين ترتيب پا سخ مناسبي به يكي از معضلات خانواده ها كه سر و صداي ماشين لباسشوئي هنگام كار كردن است مي دهد.طراحی این ماشین لباسشوئی به گونه ایست که از جمع شدن آب اضافی در عمق فواصل لاستیک دور در جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لاستیک دور در و تمیزی بیشتر ماشین لباسشوئی میشود. 

ماشین ظرفشویی های آبسال دارای 4 برنامه شستشو که شامل شستشوی مقدماتی ، شستشوی معمولی، شستشوی اقتصادی ، شستشوی کوتاه مدت می باشد که با توجه به میزان کثیفی ظروف می توان برنامه ی مورد نظر را انتخاب نمود. سیستم عیب یابی خودکار ظرف شویی آبسال در صورت بروز مشکل به صورت خودکار وارد کار شده و مشکل را ردیابی می کند. 

بخاري آبسال با بهره گيري از آخرين دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنيا تحت ليسانس Sicar ايتاليا ساخته شده و با جلوگيری از اتلاف انرژی و برخورداری از بازده حرارتی بالا سبب صرفه جويی در هزینه های شما نيز می شود .این بخاری ها مجهز به سیستم کنترل اکسیژن نیز میباشند.

 اجاق گاز آبسال دارای صفحه لعابی است که در اثر حرارت و ریختن مواد غذایی بر روی آن فرسوده نمی شود و می توان به راحتی سطح روی آن را تمیز نمود. از ویژگی های این دستگاه این است که می توان آن را هم با گاز طبیعی و هم گاز مایع استفاده نمود.

هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال را تحت پوشش قرار داده است تا با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به تعمیرات لباسشویی آبسال خود بپردازید ، از این با هدف مشتری مداری سعی نموده ایم متمایز با دیگر تعمیرگاه ها رفتار نماییم و با استقبال بی نظیر شما عزیزان مواجه شده ایم ، بنابراین مارا به دوستان خود به عنوان تعمیرگاه لباسشویی ارزان به دیگران معرفی نمایید .

نمایندگی تعمیرات آبسال

نمایندگی تعمیرات آبسال :

مهم ترین هدف شرکت آبسال , مدیران آن و همچنین کارمندان این شرکت از همان ابتدای فعالیت توجه به مشتریان و رضایتمندی صد در صدی مشتری قرار گرفت.مدیران آبسال معتقداند هنگامی که محصولی از تولیدات آن ها به دست مشتری میرسد نه تنها پایان کار آن ها با مشتری نیست بلکه آغاز کار و مسئولیت است.این مسئولیت سنگین ارائه خدمات مناسب به مشتریان میباشد.به همین جهت اقدامات و تلاش های بسیاری در ایجاد نمایندگی های مجاز آبسال در سراسر ایران و همچنین قوانین سخت گیرانه ای برای اعطای نمایندگی تعمیرات آبسال صورت گرفت. توجه داشته باشید آی.پی امداد نمایندگی رسمی آبسال نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی با مجوزهای مربوطه اقدام به کار مینماید که هدف رضایتمندی مشتری توانسته است در این عرصه خدمات خوبی ارائه دهد . شما عزیزان برای ارتباط با نمایندگی رسمی آبسال میتوانید با شماره ۴-٧٧۴۵١٠٠٢ تماس حاصل نمایید .

خدمات آبسال به مشتریان بلافاصله پس از خرید شروع شده و شامل موارد زیر می باشد :

1.گارانتی محصولات:

پس از خرید وسیله مورد نیاز خود از نمایندیگ مرکزی آبسال بلافاصله گارانتی به شما تعلق میگیرد که شامل نصب و راه اندازی رایگان توسط تکنسین متخصص اعزامی از نمایندگی آبسال ,آموزش کار با دستگاه و نگه داری از آن توسط همان تکنسین,تعمیر دستگاه در صورت خرابی بدون هیچ هزینه ای ,تعویض قطعه اصل در صورت نیاز و ضمانت کردن همه ی خدمات انجام شده میباشد.

2.خدمات تعمیری پس از دوره گارانتی:

پس از اتمام دوره گارانتی همه ی خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال به طور کامل به مشتری با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام میپذیرد.

3-خدمات تعویض و جایگزینی رایگان مربوط به تعهدات دوره گارانتی

آبسال همچنین مفتخر است که ماشین های لباسشویی تولیدی خود را تا 28 روز پس از خرید و در صورت عدم رضایت مشتری ، بدون هیچ نوع پرسش مرجوع کرده و بهای آن را بازپس می دهد .

کارخانه آبسال یکی از تولید کننده های لوازم خانگی در ایران است که توانسته عمده نیاز مصرف کننده ها و خانواده های ایرانی را به لوازم خانگی همچون ماشین لباسشویی آبسال، ماشین ظرفشویی آبسال، بخاری آبسال، کولر آبی آبسال، یخچال فریزر آبسال و ... تامین نماید. نمایندگی تعمیرات آبسال  با قرار دادن خواست مشتری در راس اهداف و برنامه های محوری خود  و به منظور بالاتر بردن رضایت مشتریان خود نمایندگی خدمات پس از فروش آسال و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال را به شرکت های معتبر و صاحب نامی واگذار نموده تا بتوانند عهده دار این مسئولیت خطیر باشند. 

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.