logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نحوه اتو زدن کت مردانه با اتو پرس

نحوه اتو زدن کت مردانه با اتو پرس
زمان مطالعه: 4 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نحوه اتو زدن کت مردانه با اتو پرس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

برای اتو کشیدن کت مردانه تنها کافی است تا آن را به چند بخش تقسیم کرده و به صورت جداگانه اتو بکشید که برای انجام تمامی مراحل اتو زدن کت مردانه، در این مقاله از آی پی امداد به طریقه اتو کشیدن یقه کت مردانه، طریقه اتو کشیدن شانه ها، نحوه اتو کشیدن آستین ها و سر آستین ها و طریقه اتو کشیدن دکمه های کت مردانه اشاره خواهیم کرد. همچنین در صورتی که هر گونه سوال دیگری دارید که در این مقاله از آی پی امداد به آنها اشاره نکرده ایم، می توانید در بخش کامنت ها از متخصصین آی پی امداد بپرسید.

خلاصه ای از آموزش اتو زدن کت مردانه با اتو پرس

کاربران گرامی سایت تعمیرات لوازم خانگی آی‌ پی امداد، برای اینکه وقت کمتری از شما بگیریم، در این قسمت خلاصه ای از نحوه اتو زدن کت مردانه با اتو پرس را مطرح کرده ایم.

اهمیت نوع پارچه در اتو زدن کت مردانه با اتو پرس
 • برای هر نوع پارچه، باید از یک سطح از حرارت استفاده کنید.
 • در صورت عدم رعایت نکات مهم برای اتو کشیدن لباس های مختلف، احتمال سوختگی بسیار بالا خواهد بود.
نحوه اتو کشیدن کت مردانه با اتو پرس
 • آماده‌سازی کت
 • اتو زدن کمر کت
 • اتو زدن بخش های داخلی
 • اتو زدن آستین کت

اهمیت نوع پارچه در اتو زدن کت مردانه با اتو پرس

نوع پارچه کت مردانه در اتو زدن اهمیت بسیاری دارد، زیرا هر پارچه‌ای نیاز به دما و فشار متفاوتی برای اتو زدن دارد و در صورت استفاده از دمای نادرست، ممکن است پارچه کت داغ شده و خراب شود یا برعکس، اتو کردن به درستی انجام نشود و نتوان کت را به شکلی صحیح اصلاح کرد. به طور کلی، پارچه‌هایی مانند پنبه، لینن، و الیاف مصنوعی مانند پلی استر، نایلون و ریون دمای پایینی برای اتو زدن نیاز دارند، در حالی که پارچه‌هایی مانند پشم، کرم، موهیر و شتر مرغی، دمای بالاتری برای اتو زدن نیاز دارند.

اهمیت نوع پارچه در اتو زدن کت مردانه با اتو پرس

به علاوه، پارچه‌هایی که بافتی پشم‌دار دارند، به دمای کمتری نسبت به پارچه‌هایی با بافتی محکم و یا بافتی تک روند نیاز دارند. بنابراین، قبل از شروع به اتو زدن کت مردانه، مطمئن شوید که به نوع پارچه کت توجه کرده و دما و فشار مناسب را برای اتو پرس تنظیم کنید. همچنین بهتر است قبل از اتو زدن، توصیه‌های تولید کننده پارچه را در مورد اتو زدن رعایت کنید.

طریقه اتو کشیدن کت مردانه با اتو پرس

اتو زدن کت مردانه با اتو پرس بهتر است به صورت مرحله به مرحله و با توجه به نوع پارچه کت و دمای مناسب اتو پرس انجام شود. در ادامه روش‌های صحیح اموزش کار با اتو پرس خانگی برای اتو زدن کت را بیان می‌کنیم:
 • ابتدا پایین‌ترین دما و فشار اتو پرس را تنظیم کنید. برای چند ثانیه به کت بزنید تا از عدم ایجاد لکه و یا عدم داغ شدن زیاد اتو مطمئن شوید.
 • برای اتو زدن کمر کت، دمای متوسط اتو را تنظیم کنید. ابتدا با توجه به سایز کت، از بالای دکمه‌های کت، به سمت پایین، یک مرز خطی روی کمر کت بکشید.
 • سپس اتو را به آرامی روی این خط قرار داده و تکرار این کار را برای کمر کت انجام دهید.
 • برای اتو زدن بخش های داخلی، دمای بالایی را برای اتو تنظیم کنید. سپس بخش داخلی کت را روی صفحه پرس قرار دهید و اتو را روی پارچه، از بالا به پایین، به آرامی قرار دهید.
 • برای جلوگیری از آسیب دیدن دکمه‌ها، آنها را با دست بگیرید و در داخل کت قرار دهید و سپس بر روی دکمه‌ها اتو بزنید.
 • برای اتو زدن آستین کت، دمای متوسط اتو را تنظیم کنید. کت را به طور کامل باز کنید و پارچه آستین کت را روی صفحه پرس قرار دهید. سپس می توانید با استفاده از اتو، از بالا به پایین، به آرامی بر روی آن بکشید.
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست