logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

مشکل زیرنویس در تلویزیون هایسنس

مشکل زیرنویس در تلویزیون هایسنس
زمان مطالعه: 4 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله مشکل زیرنویس در تلویزیون هایسنس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

ورود تلویزیون های جدید به بازار قابلیت های زیادی را همراه داشته است و یکی از این قابلیت ها اضافه شدن زیرنویس می باشد که برای افراد ناشنوا بسیار مناسب بوده و شاید دقیق تر از خودتان بپرسید که پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس چه اهمیتی دارد؟ در ادامه همراه آی پی امداد باشید تا به پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس و حل مشکل زیرنویس در تلویزیون هایسنس بپردازیم. همچنین می توانید در بخش نظرات، نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

خلاصه ای از مشکلات زیرنویس در تلویزیون هایسنس

کاربران گرامی سایت تعمیرات لوازم خانگی آی‌ پی امداد، برای اینکه وقت کمتری از شما بگیریم، در این قسمت خلاصه ای از مشکلات زیرنویس در تلویزیون هایسنس را مطرح کرده ایم.

اهمیت پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس
 • برای افراد کم شنوا و ناشنوا می تواند بسیار مفید باشد.
 • برای مشاهده فیلم با زیرنویس و زبان اصلی بسیار کاربردی است.
پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس
 • ابتدا فلش و یا هارد را به تلویزیون متصل کنید.
 • سپس در بخش تنظیمات می توانید زیرنویس را فعال کنید.
 • بهتر است زیرنویس با فرمت srt باشد.
دلیل پخش نشدن زیرنویس فارسی در تلویزیون هایسنس
 • دلیل پخش نشدن زیرنویس می تواند دلیل پشتیبانی از زبان فارسی باشد.
 • می توانید برای رفع این مشکل در بخش تنظیات زبان عربی را انتخاب کنید.
چرا زیرنویس چسبیده در تلویزیون هایسنس اجرا نمی شود؟
 • برای اجرای زیرنویس بهتر است زیرنویس را با فرمت srt در فلش خود قرار دهید.
برعکس شدن زیرنویس در تلویزیون هایسنس
 • برای رفع برعکس شدن زیرنویس فارسی در بخش تنظیمات زبان عربی را انتخاب کنید.

پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس چه اهمیتی دارد؟

استفاده از زیرنویس در تلویزیون برای بسیاری از افراد بسیار مهم است و افراد کم شنوا و ناشنوا به این زیرنویس احتیاج زیادی دارند تا بتوانند از محتوای دیده شده سر در بیاورند و متوجه آن شوند. همچنین برای افرادی که دوست دارند با زیرنویس فیلم ببینند و یا قصد دارند زبان اصلی فیلم ببینند نیز می تواند بسیار مفید باید که در ادامه پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس می پردازیم.

پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس

همانطور که می دانید، تلویزیون ها دستگاه های هوشمند مختلفی هستند که به فناوری های مختلفی مجهز هستند. یکی از تکنیک های مورد استفاده در تولید تلویزیون زیرنویس فارسی است. البته استفاده از زیرنویس فارسی برای تماشای بسیاری از فیلم ها و سریال ها مفید خواهد بود. برخی از تلویزیون های هوشمند مانند تلویزیون های هایسنس، تلویزیون های ال جی و … مجهز به فناوری متن فارسی هستند که فعال سازی آن نیازمند مراحل خاصی است.

همانطور که در بالا ذکر شد، برای فعال سازی زیرنویس فارسی در تلویزیون های هوشمند راه های مختلفی وجود دارد که این کار را می توان با قرار دادن فایل با فرمت srt در کنار فایل فیلم یا سریال، اضافه کردن فایل زیرنویس، پیوست کردن زیرنویس به سریال مورد نظر، تبدیل فایل زیرنویس فارسی انجام داد.

حل مشکل زیرنویس در تلویزیون هایسنس

پخش زیرنویس در تلویزیون هایسنس یکی از ویژگی های جدیدی است که در نسل هوشمند این دستگاه های پرکاربرد تعبیه شده است. همگام‌ سازی زیرنویس‌ ها با ویدیوها و تنظیم زیرنویس‌ ها در تلویزیون هایسنس شامل انجام تعدادی عملکرد و تنظیمات در دستگاه است. عملکردهایی مانند زیرنویس در تلویزیون شرایطی را برای تماشای فیلم های خارجی به زبان اصلی فراهم می کند و اگر فردی دچار اختلال شنوایی است، فعال کردن این عملکرد به او امکان لذت بردن از فیلم ها را می دهد. تنظیمات زیرنویس در تلویزیون‌های هایسنس مانند هر تلویزیون دیگری انجام می‌ شود و تلویزیون‌ های هایسنس ممکن است مشکلاتی با زیرنویس داشته باشند که در ادامه به آن‌ ها خواهیم پرداخت:

 1. دلیل پخش نشدن زیرنویس فارسی در تلویزیون هایسنس
 2. چرا زیرنویس چسبیده در تلویزیون هایسنس اجرا نمی شود؟
 3. برعکس شدن زیرنویس در تلویزیون هایسنس

دلیل پخش نشدن زیرنویس فارسی در تلویزیون هایسنس

یکی از دلایل اصلی پخش نشدن زیرنویس فارسی بعد از نصب زیرنویس بر روی تلویزیون های هایسنس و برندهای دیگر مانند سونی عدم پشتیبانی از زبان فارسی در نصب این تلویزیون های رایج است. می توانید زبان عربی را در تنظیمات اتخاب کنید تا مشکل حل شود.

دلیل پخش نشدن زیرنویس فارسی در تلویزیون هایسنس

چرا زیرنویس چسبیده در تلویزیون هایسنس اجرا نمی شود؟

یکی از دلایلی که زیرنویس اجرا نمی شود بدلیل فرمت اشتباه زیرنویس است. بهتر است زیرنویس را با فرمت srt در فلش خود قرار دهید.

چرا زیرنویس چسبیده در تلویزیون هایسنس اجرا نمی شود؟

برعکس شدن زیرنویس در تلویزیون هایسنس

یکی از مشکلاتی که ممکن است پس از سفارشی سازی زیرنویس تلویزیون هایسنس با آن مواجه شوید، برعکس شدن متن زیرنویس است. برای رفع این مشکل پس از پخش فیلم به قسمت TV Settings رفته و گزینه Video Playback Setup را انتخاب کرده و گزینه Codepage را به عربی تغییر دهید.

برعکس شدن زیرنویس در تلویزیون هایسنس

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد