تفاوت مایکروفر و سولاردیوم

تفاوت مایکروفر و سولاردام

مایکروفر و سولاردام هر دو جزو محصولاتی هستند که با کمک اشعه و در مدت زمان کمتری نسبت به اجاق گاز می‌توانند غذا را بپزند. بسیاری از متخصصان تغذیه استفاده از این دو محصول را به دلیل تخریب کمتر ریزمغذی‌های موجود در موادغذایی، برای پخت‌وپز توصیه می‌کنند .

تفاوت مایکروفر و سولاردام

برخی از افراد معتقدند که هر دوی این کالاها باعث افزایش سرطان‌زایی موادغذایی می‌شوند در صورتی که تا امروز هیچ تحقیقی نتوانسته سرطان‌زا بودن اشعه مایکروفر و سولاردم را تایید کند .
مایکروفر می‌تواند با امواج الکترومغناطیسی و با سرعت بالایی، باعث به جریان افتادن مولکول‌های آب موجود در موادغذایی شود و با گرم‌کردن سریع این مولکول‌ها، غذا را در مدت زمان اندکی بپزد یا گرم کند. از آنجا که قدرت نفوذ این امواج به تمام سطح غذا یکسان نیست، باید برای پختن یا گرم‌شدن تمام قسمت‌های موادغذایی، هر چند دقیقه یک‌بار، غذا را زیر و رو کرد .

مایکروفر و سولاردام

 

تفاوت مایکروفر و سولاردیوم : در سولاردیم، علاوه بر این امواج از یک لامپ هالوژنی هم کمک گرفته شده است ، گرمای حاصل از این لامپ می‌تواند قدرت پخت یا کباب‌شدن بهتر غذاها را تا حد قابل‌توجهی بالا ببرد. سولاردام، تمام ویژگی‌های یک مایکروفر را دارد و علاوه بر آن می‌تواند غذا را از پایین هم گریل کند. بد نیست بدانید گزینه کانوکشن که در تمام سولاردام‌ها وجود دارد، می‌تواند غذا را با 4 برابر سرعت اجاق‌های معمولی اما با حفظ طعم و مزه غذایی که روی گاز پخته می‌شود برای شما آماده کند .

 

به هر حال اگر دوست دارید، سرعت، کیفیت، طعم و ویژگی‌های ظاهری و باطنی پخت و پزتان را افزایش دهید، می‌توانید سولاردام را در فهرست خریدتان داشته باشید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

نکته هایی در باره مایکروفر

جهت تعمیرات مایکروفر ، مایکروویو و یا سولاردام خود با ما تماس حاصل نمایید ( تعمیرات و نمایندگی برندهای داخلی و خارجی مایکروفر ، مایکروویو و سولاردام )

No votes yet.
Please wait...

4 دیدگاه

 • ناشناس

  سلام ممنونم از سایت خوبتان اطلاعات زیادی کسب کردم برای شما عزیزان ارزوی سلامتی و شادکامی دارم.موفق باشید.
  با سپاس نادر ملایی

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ممنون ، لطف شما است .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  با سلام علت اینکه مکروفر روشن میکنم روی نمایشگر نوشته ای میاد ،اینتر کوگینگ .هرکاری میکنم نمی تونم از دستگاه استفاده بکنم لطفا راهنمای کنید باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اول از برق در بیارید و مجدد بزنید و سپس برنامه دوباره بدهید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.