logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

قوانین و مقررات

بدون عکس
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله قوانین و مقررات به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین:

استفاده شما از وب سایت آی پی امداد به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد . در ادامه ی محتویات این صفحه منظور از “سایت آی پی امداد” ، “وب سایت مجموعه ی آی پی امداد ” به آدرس اینترنتی ipemdad.com  می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “مجموعه ی آی پی امداد” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند

1 – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات ” سایت آی پی امداد ” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

2 – اطلاعات موجود در “سایت آی پی امداد ” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت آی پی امداد ” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. ” سایت آی پی امداد ” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

3 – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش خدمات یا کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خدمات کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

4 – شما به مجموعه ی آی پی امداد اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از ” سایت آی پی امداد ” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از ” سایت آی پی امداد ” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

5 – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت آی پی امداد” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

6 –  هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت آی پی امداد” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت آی پی امداد” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.


امتیاز
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
اینستاگرام آی پی امداد