فروش ویژه قطعات جاروبرقی

مشاوره و خرید

خرید تک: 09333336936

خرید عمده: 09123336936

تلفن فروشگاه: 88986350-021

آدرس فروشگاه: یوسف آباد، خیابان چهل ستون، بین چهارم و ششم پلاک 44

قطعات جاروبرقی

تاریخ انتشار: 01 آبان 1396 دسته بندی: تعمیر جاروبرقیفروش قطعات لوازم خانگیقطعات جاروبرقی 207 دیدگاه
قطعات جاروبرقی

فروش لوازم یدکی جاروبرقی

مجموعه آی پی به فروش قطعات جاروبرقی در سراسر ایران (تهران، کرج، قم، قزوین، اسلامشهر، اراک، بروجرد، خرم آباد، اهواز، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، آبادان، خوزستان، ارومیه، اردبیل، مازندران، رشت، چالوس، بوشهر، کرمان، کرمانشاه، بابلسر و... ) زیر قیمت به صورت تک و عمده می پردازد.

توجه: جهت خرید تک با شماره 09333336936 و برای خرید عمده قطعات جاروبرقی با شماره 09123336936 در ارتباط باشید.

توجه: به خواندن ادامه دهید تا علاوه بر اینکه با لوازم یدکی جاروبرقی و قطعات جاروبرقی آشنا میشوید به نکات مهم زیر پرداخته ایم:

 1. معرفی انواع قطعات جاروبرقی
 2. طریقه استفاده از لوازم جانبی جاروبرقی
 3. آیا هنگام خرید لازم است به لوازم یدکی جاروبرقی اهمیت دهیم؟
 4. نحوه مراقبت و استفاده از قطعات جاروبرقی
 5. نحوه تعویض قطعات جاروبرقی

توجه: برای مشاهده قیمت قطعات جاروبرقی به صورت عمده و تک کلیک نمایید.

ایرانی عزیز مجموعه آی پی برای رفاه حال شما عزیزان به مشاوره کامل جهت خرید لوازم یدکی جاروبرقی میپردازد ، با ما در تماس باشید.

قطعات جاروبرقی

مجموعه آی.پی امداد جهت رفاه حال شما عزیزان و مبارزه با گرانفروشی کلیه قطعات جاروبرقی را به سراسر ایران ارسال می نماید. قطعات جاروبرقی بر حسب برند و سایز فروخته میشود، در ادامه به کیفیت قطعات، نوع  و مدل آنها می پردازیم.

انواع قطعات جاروبرقی

 1. خرید پاکت جاروبرقی بوش
 2. خرید پاکت جاروبرقی زیمنس
 3. خرید پاکت جاروبرقی ال جی
 4. خرید پاکت جاروبرقی سامسونگ
 5. خرید پاکت جاروبرقی پارس خزر
 6. خرید موتور جاروبرقی
 7. ...
 • موتور جاروبرقی
 • لوله تلسکوپی جاروبرقی
 • برس
 • بدنه
 • فیلتر
 • خرطومی
 • گوشه گیر و ...

موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی
موتور جاروبرقی

این روزها وسایل خانگی آنقدر زیبا و دلفریب شده اند و خانم های خانه دار آنقدر به دکوراسیون و زیبایی تک تک وسایل خانه شان فکر میکنند که کمتر کسی به عملکرد واقعی دستگاه توجه میکند. اما آیا در هنگام خرید دستگاه های مصرفی ، مانند جاروبرقی ، زیبایی مهم است یا کارکرد قوی؟ چه کسی دوست دارد بعد از شش ماه جاروبرقی فانتزی گران دلفریبش خراب شده و دلیل این خرابی فقط ضعیف بودن موتور دستگاه باشد؟ اگر این مسائل را در نظر بگیریم، متوجه میشویم که باید موقع خرید جاروبرقی توجه بیشتری به نوع و قدرت موتور دستگاه داشته باشیم.

پراهمیت ترین فاکتوری که باید در هنگام خرید جاروبرقی به آن توجه داشته باشید:

 • نوع موتور و میزان قدرت دستگاه است که اصطلاحا با واحد «وات» اندازه گیری میشود.

در واقع «وات» واحد بین المللی اندازه گیری میزان توان یا قدرت دستگاه های برقی است. موتورهای جاروبرقی از نوع یونیورسال هستند که در آنها از ساده ترین نوع مدار، یعنی مدار دو حالته (خاموش و روشن)، استفاده می شود. البته امروزه سر راه بیشتر مدارهای موتور جاروبرقی از فیوز حرارتی (اورلود) استفاده می شود تا در صورت داغ شدن موتور، دستگاه خود به خود خاموش شود.

میزان توان جاروبرقی های خانگی و معمولی امروزی بین 1300 تا 2200 است که در هنگام خرید جاروبرقی باید بر اساس نیاز، بودجه و انتظاری که از آن دارید، دستگاه مناسب را انتخاب کنید. اندازه منزل، تعداد اعضای خانواده، تعداد کودکان و میزان ریخت و پاش عواملی هستند که باید در هنگام خرید جاروبرقی به آنها توجه کنید.

اگر به خرید جاروبرقی با توان بالای 2000 فکر میکنید، باید این را نیز در نظر بگیرید که ممکن است به دلیل مکندگی قوی ، باعث افزایش سرعت فرسودگی فرشتان شود. این موضوع زمانی اهمیت پیدا میکند که فرش منزل تان دستباف و گران قیمت باشد.

توجه: اگر موتور دستگاه شما آسیب دیده است، برای تعویض موتور جاروبرقی فقط از خدمات آی پی امداد همراه با ضمانتنامه قطعات جاروبرقی و موتور فابریک بهره مند شوید.

نکات نگهداری درست از موتور جاروبرقی

 • اجازه ندهید که بیش از دو سوم پاکت جاروبرقی پر شود و قبل از پر شدن کامل پاکت آن را تعویض یا تخلیه کنید.
 • نظافت فیلتر جاروبرقی نیز تاثیر زیادی بر عملکرد درست موتور دستگاه دارد.
 • هر ماه فیلتر را درآورده، با آب گرم و صابون بشویید و اجازه دهید در هوای آزاد خشک شود.
 • یادتان باشد که به ازای چهار بار تعویض پاکت ، باید یک فیلتر نو بخرید و استفاده کنید.
 • برای نظافت هر نوع سطح از دور موتور مخصوص آن استفاده کنید.
 • به عنوان مثال دور موتور فرش با سرامیک فرق دارد و اگر از دور موتور متغیر فرش برای نظافت سرامیک استفاده کنید، فشار زیادی به موتور دستگاه وارد میشود.
 • هر نوع گرفتگی در لوله و خرطومی جاروبرقی میتواند به موتور فشار وارد کند.
 • اگر موتور جاروبرقی تان پس از رسیدن به سطح گرمای بخصوص به طور خودکار خاموش نمی شود، یادتان باشد که بیش از بیست دقیقه از جاروبرقی استفاده نکنید و اجازه دهید موتور خنک شود.
 • از جاروبرقی خانگی برای نظافت زباله های مرطوب، نوک تیز، قابل اشتعال، پارچه و کاغذ استفاده نکنید تا به موتور دستگاه ضربه وارد نشود.
 • در صورتی که قصد دارید بیرون از منزل را جاروبرقی بکشید، بهتر است به خرید جاروبرقی صنعتی فکر کنید، چون دستگاه های خانگی قابلیت این کار را ندارند.

لوله جاروبرقی

لوله جاروبرقی
لوله جاروبرقی

قطعات جاروبرقی: اگر به فکر خرید جاروبرقی هستید ، به شما پیشنهاد میکنیم که این کار را حسابی جدی بگیرید و به بررسی تک تک قطعات این دستگاه بپردازید. به هرحال جاروبرقی وسیله تزئینی نیست که بخواهید پس از یکی دو سال عوضش کنید و یکی بهتر و زیباترش را بگیرید! احتمالا شما نیز مانند بقیه مردم دوست دارید این وسیله کاربردی سال ها برایتان کار کند و پاکیزگی را به محل زندگی تان بیاورد.

 • لوله جاروبرقی یکی از قطعاتی است که به طور مستقیم با ارگونومی، یعنی دانش سازگار کردن محیط و وسایل با بدن انسان، ارتباط دارد.
 • لوله جاروبرقی نباید آنقدر کوتاه باشد که شما هنگام جارو کشیدن مجبور به خم شدن روی آن و تحمیل کردن وزن خود به لوله دستگاه باشید.
 • درازای آن نیز نباید آنقدر زیاد باشد که نتوانید جارو را به خوبی کنترل کنید.
 • یکی از انواع نسبتا جدیدتر لوله های جاروبرقی،  لوله تلسکوپی است.
 • به منظور سازگاری بیشتر این قطعه با بدن انسان، آن را طوری طراحی کرده اند که میتوانید بسته به قدتان در اندازه های مختلفی تنظیمش کنید.
 • بدین شکل دیگر مجبور به خرید لوله جاروبرقی متناسب با قدتان نخواهید بود و میتوانید به آسانی این لوله را به هر ارتفاعی که میخواهید، تنظیم کنید.
 • دیگر نکته مهمی که باید در مورد لوله جاروبرقی بدانید، جنس این قطعه است.
 • لوله جاروبرقی ای از جنس فلز، ترجیحا استیل ضد زنگ انتخاب کنید تا دچار شکستگی، زنگ زدگی یا خوردگی نشود.
 • حین جاروکشی ممکن است بارها لوله از دستتان افتاده و با وسایل یا دیوار برخورد کند.
 • خرید لوله جاروبرقی از جنس پلاستیک گزینه خوبی نیست؛ چرا که پلاستیک با تغییرات دمایی دچار مشکل می شوند و ترک می خورند. البته لازم به ذکر است که لوله های پلاستیکی هم قیمت کمتری نسبت به همتای فلزی شان دارند و هم سبک تر هستند.
 • پس باید بسته به بودجه و کاربردتان بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

از جمله نکاتی که برای نگهداری بهتر از لوله جاروبرقی باید رعایت کنید، این است که :

 • باید همیشه جاروبرقی را تمیز نگه داشته و مطمئن شوید که شیء بزرگی داخل لوله ها گیر نکرده است.
 • اگر زباله بزرگی در لوله ها گیر کند، فشار بیشتری به موتور دستگاه وارد میشود.
 • همچنین مراقب باشید که اشیای نوک تیز، مانند شیشه شکسته را با جاروبرقی جارو نکنید.
 • این کار هم میتواند به لوله ها آسیب بزند و هم خرطومی جاروبرقی را پاره کند، که در نتیجه قدرت مکش دستگاه کم شده و به موتور فشار وارد میشود.
 • ضمنا باز هم یادآوری میکنیم که ارتفاع لوله را باید به درستی تنظیم کنید تا مجبور نباشید موقع جارو زدن وزن خود را به لوله جاروبرقی تحمیل کنید و دستگاه را خراب کنید یا به دفعات زیاد خم و راست شوید و به بدن خودتان آسیب برسانید.

فیلتر جاروبرقی

فیلتر پشت موتور جاروبرقی
فیلتر پشت موتور جاروبرقی
فیلتر پشت پاکت جاروبرقی
فیلتر پشت پاکت جاروبرقی

اگر بخواهیم یکی از مهم ترین بخش های جاروبرقی های خانگی و صنعتی را نام ببریم، باید به سیستم فیلتراسیون آن اشاره کنیم. فیلتر جاروبرقی نقش زیادی در عملکرد بهینه دستگاه دارد و اگر سر وقت تعویض شده و به خوبی نگهداری شود، میتوان امیدوار بود که دستگاه جاروبرقی نیاز به تعمیرات زیادی پیدا نکند.

اگر بخواهیم فیلتر جاروبرقی را در یک جمله تعریف کنیم، میتوانیم بگوییم «فیلتر جاروبرقی یکی از قطعات جاروبرقی است که وظیفه تصفیه هوای داخل دستگاه را به عهده داشته و گرد و غبار را به خود جذب می کند تا از رسیدن آن به موتور جاروبرقی جلوگیری شود.»

ذرات ریز گرد و غبار هنگام جارو کردن به داخل دستگاه مکیده می شوند و اگر فیلتری وجود نداشته باشد که این ذرات را جذب خود کند، یا وارد موتور می شوند و یا با هوای خروجی موتور به محیط پیرامون ما باز می گردند.

البته با این تفاوت که به جای نشستن روی زمین و اثاثیه، در هوا پخش شده و با تنفس وارد بدن ما میشوند. برای جلوگیری از این اتفاق، از لایه های فشرده اسفنج مانند، یا همان فیلتر، بر سر راه هوای خروجی از کیسه و قبل از رسیدن آن هوا به موتور استفاده می کنند.

در هنگام خرید فیلتر جاروبرقی باید توجه زیادی به کیفیت و تناسب آن با دستگاه خود داشته باشید، زیرا اگر فیلتر نادرستی برای جاروبرقی تان خریداری کنید ، باعث کاهش طول عمر دستگاه و همچنین به خطر افتادن سلامت افراد منزل خواهید شد.

البته بهتر است وقتی که به خرید جاروبرقی فکر میکنید، به نوع فیلتر دستگاه نیز توجه داشته باشید و جاروبرقی هایی را انتخاب کنید که دارای فیلترهایی با بافت بسیار ریز یا چند لایه هستند. البته بهتر است از آن طرف بام هم نیفتید. اگر فیلتر انتخابی تان کوچک و به شدت فشرده و متراکم باشد، هوا به سختی از آن عبور کرده و به موتور دستگاه فشار می آید.

فشار آمدن به موتور جاروبرقی هم معادل سوختن و تعویض آن خواهد بود. بهتر است فیلتر دستگاه آنقدری بزرگ باشد که منافذ آن خیلی زود با گرد و غبار پوشانده نشوند.

سه ویژگی مختلف کیفیت فیلترهای جاروبرقی را تعیین میکنند که باید در هنگام خرید آنها را مدنظر داشته باشید:

 • ضخامت فیلتر
 • سرعت و میزان عبور هوا از سطح مقطع فیلتر
 • قطر الیاف به کار رفته در فیلتر

نیازی نیست که با هر بار تعویض پاکت جاروبرقی به خرید فیلتر جاروبرقی جدید هم فکر کنید. معمولا به ازای چهاربار خرید پاکت جاروبرقی ، باید یک فیلتر نیز خریداری کنید. به طور میانگین میتوان گفت که عمر مفید فیلترهای جاروبرقی یکی دو سال است. فراموش نکنید که نباید فیلترهای جاروبرقی های خانگی را با آب بشویید. بلکه بهتر است هر دو ماه یک بار آن را به شکل برعکس در دستگاه قرار داده و بیرون از منزل دستگاه را روشن کنید تا گرد و خاک فیلتر به همراه هوای خروجی به بیرون رانده شود.

پاکت جاروبرقی

پاکت جاروبرقی
پاکت جاروبرقی

صدها مدل پاکت جاروبرقی (به آن کیسه جاروبرقی هم می گویند) برای برندهای مختلف و در جنس های متفاوت در بازار وجود دارد. کوچک ترین اندازه آن 5 و بزرگترین اندازه آن 125 سانتیمتر است.

در هنگام خرید جاروبرقی و قطعات جاروبرقی باید بدانید که این پاکت ها انواع مختلفی دارند:

 1. یک لایه
 2. دولایه
 3. سه یا چهار لایه.

گاهی به آنها میکروفیلتری نیز اضافه میشود که در داخل جاروبرقی قرار گرفته و از ورود گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری میکند. نیازی نیست که هربار با خرید پاکت جاروبرقی بخواهید یک میکروفیلتر هم خریداری کنید. میتوان گفت که برای هر چهار پاکت جاروبرقی که خریداری میکنید، یک میکروفیلتر کافی است. خودتان به راحتی می توانید میکرو فیلتر جاروبرقی را تعویض کنید. معمولا یک فیلتر داخل محفظه پاکت و یک فیلتر بیرون از آن قرار میگیرد.

پاکت های جاروبرقی به دو نوع کلی تقسیم میشوند :  یک بار مصرف و دائمی.

پاکت جاروبرقی یکبار مصرف ( لوازم یدکی )

پاکت های یک بار مصرف یک مزیت بزرگ دارند:

 • بهداشتی تر از نوع دائمی هستند. این پاکت های یک بار مصرف در طول زمان متحول شده و طراحی بخصوص و جادارتری به خود گرفته اند. یعنی به مدت طولانی میتوانید از جاروبرقی تان استفاده کنید و هر دو سه ماه یک بار به فکر خرید پاکت جاروبرقی باشید.
 • این پاکت ها از مواد با کیفیت و خوبی تولید شده اند، درپوش دارند و مجهز به فیلتراسیون هستند.
 • وقتی که پاکت جاروبرقی تان پر شد، میتوانید درپوش را کاملا ببندید تا هنگام جابجایی آشغال ها و گرد و خاک به بیرون درز نکرده و خارج نشود.

در هنگام خرید پاکت جاروبرقی توجه داشته باشید که پاکت مخصوص همان مدل دستگاه را تهیه کنید. اگر اطلاعات بیشتری میخواهید، از تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سوال بپرسید.

یکی از معروف ترین انواع پاکت جاروبرقی ، پاکت های هپا هستند. به نظر می رسد که از جنسی مانند پارچه ساخته شده اند، اما به هرحال باید بدانید که یک بار مصرف هستند. از ویژگی های دیگر آنها میتوان به بهداشتی بودن شان اشاره کرد. هیچ میکروبی نمیتواند به آنها نفوذ کند.

عمر این محصول نیز نسبت به پاکت های کاغذی بیشتر بود و به شکل بهتری میتوانند از نفوذ گرد و خاک به موتور جلوگیری کنند. البته برندهای مختلفی به تولید پاکت جاروبرقی پرداخته اند که از آن جمله میتوان به برندهای «آ اِ گِ»، «آیو»، «آزمایش»، «بیم»، «بوتان»، «بوش»، «بلک‌اند‌دکر»، «دوو»، «فیلیپس»، «فکر»، «کنوود»، «ال‌جی»، «ناسیونال»، «مولینکس»، «پارس خزر» و «پاناسونیک» اشاره کرد.

پاکت جاروبرقی دائمی ( لوازم یدکی )

برخی از انواع جاروبرقی ها اما کیسه های دائمی دارند که جنسشان پارچه فیلتری بوده و پس از پر شدن باید تخلیه شان کنید و مجددا استفاده کنید.

تمیز کردن این نوع پاکت جاروبرقی کار سختی نیست اما به هرحال باید نکاتی را رعایت کنید تا به دستگاه و پاکت آسیب نزده و مجبور به خرید پاکت جاروبرقی در فواصل کوتاه مدت نشوید. عوض کردن پاکت جاروبرقی هم مانند روغن کاری خودرو یکی از کارهایی است که معمولا همه ما پشت گوش می اندازیم، چون به هر حال کار دلنشینی نیست! توجه داشته باشید که اگر واقعا به این موضوع بی توجهی کنید، ممکن است موتور جاروبرقی تان بسوزد و کلی آت و آشغال روی فرش و کف خانه تان باقی بگذارد!

 1. پاکت را خالی کنید. ترجیحا بیرون از منزل و در فضایی باز قرار گرفته، ماسک بزنید و آن را با تکان دادن در یک سطل زباله تخلیه کنید.
 2. زمانی که پاکت کاملا خالی شد، قسمت پارچه ای آن را چند بار به دیوار بزنید تا هرگونه آشغال که احتمالا به دیواره پاکت چسبیده، از آن جدا شود.
 3. اگر درپوش پاکت به اندازه کافی بزرگ هست، از برس یا فرچه ای برای این کار استفاده کنید.
 4. دوباره کیسه را در یک سطل آشغال بتکانید تا هرگونه گرد و خاک اضافی و زباله ای از آن خارج شود.
 5. اگر جاروبرقی دیگری دارید، به عنوان مثال یک جاروی شارژی، میتوانید آن را روی درجه کم گذاشته و داخل پاکت جاروبرقی را جارو کنید.
 6. برای بار آخر کیسه را بتکانید و وقتی از نبود گرد و خاک مطمئن شدید، آن را دوباره سرجای خود نصب کنید.

نظافت و تعویض پاکت جاروبرقی به شدت باعث افزایش عمر این دستگاه خواهد شد.

در تمام دستورالعمل هایی که برای حفظ و نگهداری بهتر از جاروبرقی عنوان میشوند، گفته میشود که توجه زیادی به پاکت جاروبرقی و پر شدن آن داشته باشید. بسیاری از اوقات به طور کلی تمیز کردن پاکت جاروبرقی یا تعویض پاکت جاروبرقی را فراموش میکنیم و اجازه میدهیم که آنقدر پر شود که قدرت مکش دستگاه کاهش یافته و فشار زیادی به موتور وارد شود. قطعا خرید پاکت جاروبرقی به صرفه تر از تعویض کل دستگاه خواهد بود. پاکت های تمیز به شکل بهتری گرد و خاک را فیلتر می کنند، قدرت مکش بیشتری به دستگاه میدهند و موتور جاروبرقی هم روان تر و بهتر عمل خواهد کرد.

هر از چند وقت یک بار باید پاکت جاروبرقی را تمیز یا تعویض کرد؟

بستگی دارد :

 • هر دستگاه قلق و زمان خاص خود را دارد. بهتر است وقتی که حدود دو سوم از حجم پاکت پر شده است، به خرید پاکت جاروبرقی نویی فکر کنید.
 • گاهی و در برخی از دستگاه ها حتی پر شدن یک سوم از حجم کیسه نیز میتواند به کاهش قدرت مکش دستگاه بینجامد.
 • پس زیاد به نشانگر پر شدن پاکت دستگاه متکی نشوید.
 • میدانم که همه جاروبرقی ها این نشانگر را دارند، اما بهتر است خودتان حواستان به این موضوع باشد تا از فشار آمدن به دستگاه جلوگیری کرده باشید.
 • نکته ای که میتواند در این زمینه کمک تان کند، این است که اگر در هنگام استفاده از جاروبرقی تان متوجه شدید که گرد و خاک یا آشغال های روی زمین به طور کامل جمع آوری نمیشوند، بهتر است نگاهی به پاکت جاروبرقی بیندازید.
 •  اگر بچه کوچکی دارید یا از حیوان خانگی ای نگهداری میکنید، بهتر است هر دو ماه یک بار به تعویض پاکت جاروبرقی یا نظافت آن بپردازید.
 • اگر نه، بسته به اندازه منزلتان، شاید دو یا سه بار در سال کافی باشد.
 • باز هم تاکید میکنیم که باید مطمئن شوید که پاکت مخصوص و اصلی ساخته شده برای مدل جاروبرقی تان را می خرید.
 • استفاده از کیسه های متفرقه و تقلبی یا حتی استفاده از کیسه های اصلی جاروبرقی ای جز جاروبرقی خودتان، میتواند راندمان دستگاه را کاهش داده و صدمات جبران ناپذیری به دستگاه بزند.

خرطومی جاروبرقی ( قطعات )

لوله خرطومی جارو برقی
لوله خرطومی جاروبرقی

وقتی قصد خرید جاروبرقی دارید، احتمالا وقت زیادی به شناخت اجزای آن اختصاص نمی دهید و بیشتر به ظاهر و رنگ و برند دستگاه توجه میکنید! اما بهتر است قبل از اقدام به خرید، بدانید که جاروبرقی ای که میخواهید بخرید، از چه اجزایی تشکیل شده است؛ تا در هنگام شنیدن توضیحات فروشنده انگشت به دهان نمانید و حداقل بدانید که مثلا خرطومی یکی از اجزای دستگاه است و ربطی به آن حیوان بزرگ جثه ندارد!

خرطومی چیست

شلنگ انعطاف پذیر جاروبرقی را خرطومی جاروبرقی هم می نامند. این شلنگ از لاستیکی نرم و انعطاف پذیر ساخته شده است.

در هر دستگاه مکنده ای، چه خانگی و چه صنعتی یک خرطومی وجود دارد که یکی از اجزای ضروری آن دستگاه به حساب می آید. این دستگاه های مکنده برای ایجاد خلاء در دستگاه از فشار اب یا هوا استفاده می کنند. همین خلاء است که مواد را به داخل خرطومی می کشاند.

خلاء چیست

اگر بخواهیم انواع متفاوت خرطومی ها را بشناسیم، باید در ابتدا با واژه خلاء آشنا شویم. همانطور که احتمالا می دانید، معنای ضمنی خلاء به شرایطی اطلاق می شود که هیچ ماده ای در مکان بخصوصی وجود نداشته باشد. خلاء به وسیله فشار منفی، یعنی فشاری کمتر از فشار اتمسفر به وجود می آید.

دستگاه های مکنده صنعتی بر اساس میزان خلاء موجود در آنها طبقه بندی میشوند. این که این خلاء تا چه حد به خلاء مطلق نزدیک است، قدرت دستگاه را تعیین میکند.

بین اندازه خرطومی و اندازه موتور دستگاه باید تناسب برقرار باشد. اگر موتور دستگاه بزرگ و خرطومی نسبت به آن کوچک باشد، فشار زیادی به موتور وارد میشود، زیرا خرطومی نمیتواند هوای لازم برای خنک نگه داشتن موتور را به آن برساند. برای حفظ عملکرد خوب دستگاه باید اندازه مناسبی از خرطومی را انتخاب کنید.

جنس خرطومی جاروبرقی

مواد مختلفی در خرطومی جاروبرقی استفاده میشود که به نوع کاربرد دستگاه بستگی دارد. البته اگر قصد خرید جاروبرقی خانگی دارید، به مواد مصرفی آن کار نداشته باشید چرا که در جاروبرقی های خانگی معمولا از مواد پلی اتیلن استفاده میشود. این ماده، ماده ای انعطاف پذیر است که به مشتری اجازه میدهد به کنج ها و گوشه های منزل و مبلمان دسترسی داشته باشد.

برخی از مردم مایل به خرید جاروبرقی هایی هستند که هم برای آب و هم خاک کاربرد داشته باشند. باید بدانید که یکی از عوامل تاثیرگذار در دوکاره شدن جاروبرقی همین خرطومی های دوکاره ای است که میتوانند بدون آسیب دیدن به جمع آوری آب و خاک به طور همزمان بپردازند.

در هنگام خرید جاروبرقی توجه داشته باشید که جاروبرقی های ایستاده خرطومی ندارند . جاروبرقی های خوابیده همان دستگاه هایی هستند که با شنیدن نام «جاروبرقی» به ذهنتان خطور می کنند. ویژگی اساسی این دستگاه ها داشتن خرطومی و لوله های فلزی شان است. در هنگام خرید جاروبرقی باید به تفاوت های آنها توجه کافی داشته باشید. 

تعمیر خرطومی جاروبرقی

اگر دستگاه جاروبرقی تان دچار مشکل شده و خودتان هم زیاد از کارهای  فنی سر در نمی آورید، بهتر است برای تعمیر جاروبرقی از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید تا از خسارت های بیشتر جلوگیری کنید. وگرنه ممکن است با خراب تر کردن دستگاه ، مجبور به خرید جاروبرقی دیگری شوید. با این حال میتوانید به بررسی اولیه اجزای جاروبرقی بپردازید و ایراد دستگاه را متوجه شوید.

اگر قدرت مکش دستگاه تان کاهش یافته ، ممکن است مشکلات متفاوتی نظیر :

 1. پارگی خرطومی
 2. پر شدن کیسه یا مخزن
 3. مشکلات الکتریکی و فنی و ... در آن دخیل باشند.

اگر خرطومی دستگاه تان نیاز به تعمیر دارد ، میتوانید به تعویض خرطومی ، خرید خرطومی نو یا تعمیر خرطومی بپردازید. شاید عبارت «تعمیر خرطومی» کمی عجیب به نظر برسد و فکرکنید که مگر میشود خرطومی، که در واقع یک شلنگ است را تعمیر کنید؟! پاسخ مثبت است. اما باید نوع ایراد آن مشخص شود تا در صورت امکان به تعمیر خرطومی بپردازید.

در آسان ترین شکل ممکن، احتمال دارد که خرطومی از قسمت بالا، یعنی محل اتصال به دستگاه پاره شده یا ترک خورده باشد. اگر چنین باشد شانس آورده اید. چون میتوانید به راحتی آن را باز کرده، پارگی را برش داده و دوباره روی دستگاه نصب کنید.

مگر خرطومی از دستگاه جدا میشود؟!

بله. تا به حال فکر میکردید که خرطومی به صورت پرسی به دستگاه متصل شده است؟ اینطور نیست. معمولا لوله های خرطومی در جهت ساعت گرد به دستگاه متصل شده اند. میتوانید برای باز کردنشان :

 • آنها را در دست گرفته، در جهت پادساعت گرد (برعکس حرکت عقربه های ساعت) آن را بچرخانید و از جاروبرقی جدایش کنید.
 • سپس به تعمیر، برش یا تعویض خرطومی پرداخته و بخش سالم یا خرطومی نو را به دستگاه وصل کنید (در جهت ساعت گرد بپیچانید).

برای خرید خرطومی نو و سالم به نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در آی پی امداد مراجعه کنید.

سوراخ شدن خرطومی جاروبرقی

معمولا خانم های خانه دار بدون توجه به حساسیت دستگاه و بخصوص خرطومی ، آن را با فشار به دنبال خود می کشند و بدین شکل فشار زیادی را به خرطومی وارد میکنند. همین موضوع ممکن است به سوراخ شدن یا شکستن خرطومی و کاهش مکندگی دستگاه منجر شود.

ولی نگران نباشید. نیازی به خرید جاروبرقی جدید نیست، چون میتوانید با آموزش زیر تعمیرش کنید و عملکرد خوب دستگاه را به آن برگردانید.

 • در ابتدا کافی است محل شکستگی یا ترک را مشخص کنید.
 • همانطور که گفتیم، اگر شکستگی نزدیک به یکی از دو سر شلنگ رخ داده باشد، به راحتی میتوانید آن را برش داده و دوباره سرجای خود برگردانید.
 • اما اگر اینطور نیست، باید به پوشاندن و مهر و موم کردن آن سوراخ بپردازید.
 • محل شکستگی را به خوبی با مایع دستشویی بشویید تا عاری از هرگونه چربی و گرد وخاک باشد.
 • سپس خرید چسب مخصوص عایق کاری را در اولویت خود قرار داده و با کمک راهنمایی متخصصین تعمیرگاه جاروبرقی آی پی امداد، به تعمیر دستگاه خود بپردازید.
نحوه تمیز کردن خرطومی جاروبرقی

اگر در نگهداری از خرطومی دستگاه تان کوشا باشید، نیازی به خرید خرطومی در فواصل زمانی کوتاه مدت پیدا نخواهید کرد.

 • در سینک یا یک تشت مقداری آب گرم بریزید و دو قاشق وایتکس یا یک فنجان سرکه سفید به همراه کمی مایع ظرف شویی به آن اضافه کنید.
 • خرطومی را به مدت یک ربع در آن محلول قرار دهید.
 • مطمئن شوید که خرطومی به طور کامل در محلول پاک کننده تان قرار گرفته است.
 • آن را تکان دهید تا محلول به همه جای آن برسد.
 • سپس خرطومی را بشویید. ابتدا یک سر آن را در کنار شیر آب گرفته و اجازه دهید آب در آن جریان پیدا کند و از سر دیگر بیرون بیاید.
 • بدین شکل هم خرطومی به طور کامل شسته میشود و هم از نبود ترک یا شکستگی مطمئن میشوید.
 • سپس قسمت بیرونی اش را با یک تکه پارچه خشک کنید.
 • خرطومی را آویزان کنید تا آب داخل آن به طور کامل بیرون آمده و خشک شود.
 • قبل از استفاده مطمئن شوید که خرطومی کاملا خشک است.

برس جاروبرقی ( لوازم جانبی )

برس جاروبرقی
برس جاروبرقی

در هنگام خرید جاروبرقی باید به نوع استفاده تان از این دستگاه توجه داشته باشید و سوالاتی از خود بپرسید. آیا فقط میخواهید از این دستگاه برای جارو کردن سطوح فرش و موکت استفاده کنید؟ یا میخواهید پرده ها، وسایل منزل و سایر سطوح را نیز با جارو گردگیری و تمیز کنید؟ اگر جواب سوال دوم مثبت است، پس باید به خرید برس های متفاوتی فکر کنید.

برس های جاروبرقی در شکل ها و اندازه های مختلفی برای خرید به بازار عرضه میشوند.

 1. برس هایی به شکل مستطیلی و مثلثی.
 2. برس هایی برای پاک کردن زمین، کناره های دیوار (که به آن «کنار پاک‌کن» یا «گوشه‌گیر» هم میگویند)، مبل، پرده و دیگر برس های مخصوص. برس توربوی فرش که موها و پرزها را به طور کامل از روی آن پاک میکند،
 3. برس گردگیری که گرد و خاک وسایل منزل را می زداید و برس مخصوص درزها که به وسیله آن میتوانید به جاهایی که دسترسی بهشان دشوار است، دست پیدا کرده و نظافتشان کنید.

معمولا هنگام خرید جاروبرقی سه نوع سری مختلف به همراه آن فروخته میشود:

 • یک برس معمولی برای نظافت سطح زمین
 • یک سری مخصوص مبل و صندلی و ابزاری برای پاک کردن شکاف های باریک.
 • کسانی که حیوان خانگی دارند یا فرش هایشان از نوع کرک دار است، باید یک برس جاروبرقی اضافی به اسم برس توربینی بخرند که موهایی زبر و کف لاستیکی دارد تا قدرت مکش بیشتری به دستگاه بدهد..
 • اگر کف خانه تان را پارکت یا لمینت پارکت کرده اید، بهتر است به خرید برس موی اسبی یا برس مخصوص چوبفرش هم فکر کنید.
 • این نوع برس ایده آل ترین نوع برای سطوح چوبی است.
 • نوع دیگری از برس ها هم در بازار وجود دارند که به برس متحرک معروفند (و کمی به برس های داخل جارودستی شباهت دارند!).
 • این نوع برس باعث حرکت سریع تر و عمیق تر گرد و خاک به سوی مکنده دستگاه شده و فرآیند نظافت را ساده تر میکند.
 • نکته منفی این مدل برس این است که باید در فواصل زمانی کوتاهی به نظافت آنها بپردازید.

برس جاروبرقی هم مانند هر قطعه دیگری نیاز به مراقبت و نگهداری دارد تا عمر جاروبرقی طولانی تر شده و نیاز به خرید دستگاه جدید کاهش پیدا کند.

 1. اول از همه مطمئن شوید که جاروبرقی به برق نباشد تا احتمالا هرگونه صدمه و خسارت مالی و جانی را به صفر برسانید.
 2. احتمالا دیده اید که داخل برس جاروبرقی چیزهای مختلفی مثل گردوغبار، کرک، نخ، مو، پرز، کاموا، نوارهای پلاستیکی یا هرچیز دیگری جمع شده و مکش جاروبرقی را کاهش میدهند.
 3. باز کردن برس جاروبرقی کار سختی نیست، چون به راحتی و با باز کردن یک یا دو پیچ باز میشوند.
 4. به طور مرتب داخل برس را تمیز کنید.
 5. سپس با یک قیچی نازک یا هرچیز تیز دیگری به باز کردن موها و نخ هایی بپردازید که دور برس جاروبرقی گیر کرده اند.
 6. سپس به راحتی از روی برس با دست برشان دارید. حواستان باشد که فقط موها و پرزها را جدا کنید و برس را قیچی نکنید!

207 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
مهران چگینی 21 اسفند 1397

سلام مخزن جارو برقی ال جی مدل vf-4805ht دارید.

پاسخ دادن
avatar
علیرضا زارع 20 اسفند 1397

سلام خسته نباشید برد جارو برقی سامسونگ مدلی که کلید استارتش در زانو باشه دارید ممنون؟!

پاسخ دادن
avatar
داود ابراهیمی 16 اسفند 1397

سلام آیا دستگیره جاروبرقی سطلی هیتاچی 21 لیتری مدل CV-970 BL موجود است؟ قیمت آن و قیمت خرطومی را اعلام فرمایید. آیا قطعات اصلی می باشد؟ امکان ارسال یا مراجعه به فروشگاه(آدرس) را اعلام بفرماييد با تشکر

پاسخ دادن
avatar
محمد هاساواری 14 اسفند 1397

با سلام فیلتر جاروبرقی سامسونگ مدل ۹۵۹۵ .۱۸۰۰ وات رو دارید هم فیلتر پشت هم داخل من احتیاج دارم

پاسخ دادن
avatar
افسانه حیدری 12 اسفند 1397

سلام من جاروبرقی vax دارم از این مدل سطلی ها که پاکت ندارن فقط یه فیلتر گرد داره که اون به جای پاکت عمل میکنه شما موجود دارین فیلتر گرد؟؟؟؟

پاسخ دادن
avatar
م.خ 08 اسفند 1397

سلام خسته نباشید موتور جارو برقی ال جی مدل vB-14450HRFرا دارید؟قیمتش چنده؟

پاسخ دادن
avatar
ناشناس 01 اسفند 1397

سلام فیلتر پشت جارو برقی ال جی (خروجی هوا) (جارو برقی مدل نمیدانم ولی نشانی آن زباله را فشرده میکند) و فیلتر داخل جارو برقی بخواهم تهیه کنم چگونه میتوان درخواست و از طریق پیک ارسال داشت مچکرم

پاسخ دادن
avatar
محمد 26 بهمن 1397

مشکل فنر سیم جمع کن جارو برقی پاناسونیک قیمت؟

پاسخ دادن
avatar
الهام سالمی 26 بهمن 1397

سلام برس جارو برقی AEG را دارید؟ یکی خریدم ولی روی زمین که کشیده میشه صدا ی خش خش میده

پاسخ دادن
avatar
شروین دادفر 23 بهمن 1397

با سلام.خسته نباشد.فیلتر جارو برقی کنوود مدل vc6000 موجود دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 23 بهمن 1397

  سلام ، برای تهیه قطعات جاروبرقی در سراسر ایران با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
ناشناس 21 بهمن 1397

سلام بست بغل وفرم کیسه جارو برقی پاکتین مدل3300

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 21 بهمن 1397

  سلام جهت خرید قطعات جاروبرقی با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
شهاب حقیقت 14 بهمن 1397

با سلام وت‌شکر از سایت خوبتون. من یک جاروبرقی قدیمی بوش دارم، مدل سولیدا 10. حدود 15 سال هست که کار میکنه ولی قسمت اتصال لوله خرطومی به درب بدنه شکست و مجبور شدیم یه خرطومی معمولی به جاش بذاریم که با چسب به درب وصل شده و دیگه خرطومی نمیچرخه که خودش خیلی اذیت میکنه. خواستم بدونم آیا درب بدنه و لوله خرطومی اورجیجینالش و البته برسش پیدا میشه یانه. ببخشد طولانی شد. ممنون می‌شم جواب بدید.

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 16 بهمن 1397

  سلام ، کوبل بای تعویض گردد . با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
محمدجوادجعفری 14 بهمن 1397

سلام بردجاروبرقی سامسونگ مدلCROWN2200موجوددارین؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 16 بهمن 1397

  سلام ، برای خرید قطعات جاروبرقی با شماره 09333336936 تماس حاصصل نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
میثم خالقی راد 12 بهمن 1397

خرطومی شلنگ پاناسونیک موجود است ؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 13 بهمن 1397

  سلام ، بله . قطعات جاروبرقی پاناسونیک موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
داریوش سعید 09 بهمن 1397

سلام بدنه کامل ال جی اکسترون 1500هم دارید

پاسخ دادن
avatar
عارف شجراتی 08 بهمن 1397

سلام ،لوله استیل و بروس جاروبرقی اوژن موجوده؟قیمتش چند؟

پاسخ دادن
avatar
عارف شجراتی 08 بهمن 1397

سلام ،لوله استیل و بروس جاروبرقی اوژن موجوده؟

پاسخ دادن
avatar
سید شایان موسوی 08 بهمن 1397

سلام خسته نباشید لوله خرطومی جارو برقی ال جی مدل vn20250HTS خراب شده که کنترل ریموت روشن و خاموش و کم و زیاد با همون انجام میشه میخواستم ببینم کامل موجود دارین ؟؟

پاسخ دادن
avatar
علی اکبر سقفی 07 بهمن 1397

سلام خسته نباشید من دنبال بدنه جارو برقی ناسیونال 1300w قدیمی میگردم میخواستم بدونم میشه پیدا کرد

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 08 بهمن 1397

  سلام ، دسته وم موجود است . چون بدنه فابریک وجود ندارد .

  پاسخ دادن
avatar
میلاد قاسمی 30 دی 1397

سلام خسته نباشد من از ماکو مزاحم شدم میخوام خرید کنم

پاسخ دادن
avatar
مظاهر جنتی 30 دی 1397

سلام برد الکترونیکی جاروبرقی qubeen 21 دارید ?

پاسخ دادن
avatar
حجت عبدي 19 دی 1397

سلام بدنه جارو برقي سطلي ناسيونال سبز رنگ ها شكسته شده تو بازار موجود هست؟

پاسخ دادن
avatar
مرجان 16 دی 1397

سلام خسته نباشید من یه جاروبرقی فیلیپس مدل fc۹۱۷۰ خریدم حالا که بازش کردم لوله خرطومی نداره .چیکار کنم

پاسخ دادن
avatar
فرزاد زرین قلم 16 دی 1397

سلام خازن mkp 680,,275v Mkp 330,,275v برای جاروبرقی سامسونگ هستش لازم دارم شما دارید؟؟

پاسخ دادن
avatar
زهرا يوسفي 06 دی 1397

سلام وقتتون بخير ، برس جاروبرقي سامسونگ موجود داريد؟ قيمتش چنده؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 08 دی 1397

  سلام ، بله ، برس جاروبرقی سامسونگ موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
حسین 03 دی 1397

سلام فیلتر جاروبرقی زانوسی را دارید؟

پاسخ دادن
avatar
کمالی 02 دی 1397

عرض سلام شما بدنه جارو برقی فوما رو دارید ممنون

پاسخ دادن
avatar
عیسی نژاد 16 آذر 1397

سلام جاروبرقی من مدل hunter متاسفانه دسته کنترلی که روی لوله خرطومی قرار داره و برای روشن و خاموش کردن و کم و زیاد کردن جاروبرقی استفاده میشه خراب شده میخواستم ببینم شما یدکی و سالم اونو دارین که به این مدل جاروبرقی بخوره

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 17 آذر 1397

  سلام ف بله قطعات موجود است ، برای خرید با شماره 09333336936 ارتباط برقرار نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
مبینادشتی 09 آذر 1397

سلام برس جاروبرقی پاناسونیک مدلmc-cj905 موجود هست؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 10 آذر 1397

  سلام ، قطعات جاروبرقی پاناسونیک موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
حامد برزگری 04 آذر 1397

با سلام و عرض خسته نباشید بنده جارو برقی بوش مدل Bgsl 2 move دارم بعداز مدتی برای تعویض کیسه خیلی چرخیدم تا شرکتی تهیه کنم اما نتونستم تا از یکی از تعمیرگاه ها با تاکید و اورجينال بودن تهیه کردم اما بعداز نصب بعداز ۲ -۳ بار استفاده زمان روشن کردن ابتدا مکش عادی ( خوب ) اما بعداز چند ثانیه ( حدود ۵ ثانیه ) مکش تدریجی افت میکنه تا حدی که ماکزیمم قدرت جارو تا حد مینیمم هست!! خواستم بدونم علت چیه از کیسه هست؟ یا اینکه موتور آسیب ديده؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 06 آذر 1397

  سلام ، جا پاکتی شما مشکل دارد، پاکت در حین کار در میاد ، همچنین فیلترها را تمیز نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
علی 03 آذر 1397

موتر جارو برقی LG 1600W رادارید؟قیمت چند ؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 06 آذر 1397

  سلام ، موتور جاروبرقی الجی موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
خانی 03 آذر 1397

سلام ارمیچر جاروبرقی ناسیونال1700وات دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 06 آذر 1397

  سلام ، آرمیچر ، موتور جاروبرقی و قطعات ناسیونال موجود است

  پاسخ دادن
avatar
امیرزند 01 آذر 1397

سلام ایا فیلتر جاروبرقی فیلیپس موجود میباشد ایا

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 03 آذر 1397

  سلام ، بله قطعات جاروبرقی فیلیپس موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
محسن احمدی 05 آبان 1397

سلام فیلترهای جارو برقی سامسونگ 1600 مدل vc 9840 دارید؟

پاسخ دادن
avatar
کریمی 01 آبان 1397

سلام آیا تعمیرات جارو برقی 2000 پریمر راهم انجام میدهید

پاسخ دادن
avatar
علیرضا شیرازی 30 مهر 1397

موتور جارو برقی

پاسخ دادن
avatar
رضا حفاظت 29 مهر 1397

سلام موتور پاناسونیک مدلmc4990s را دارید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 30 مهر 1397

  سلام ، بله موتور جاروبرقی پاناسونیک موجود میباشد .

  پاسخ دادن
avatar
میعادی 23 مهر 1397

سلام آیا پاکت گیر و نگهدارنده پاکت جاروبرقی فیلیپس هم دارید با تشکر از شما

پاسخ دادن
avatar
فاطمه بابایی 11 مهر 1397

سلام جاپاکتی جاروبرق سانی ایران رودارین

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 12 مهر 1397

  سلام ، برای درخواست قطعات به شماره 09333336936 از طریق واتس آپ یا تلگرام پیغام دهید .

  پاسخ دادن
avatar
پدرام شهرابی 07 مهر 1397

سلام وقت بخیر ببخشید شما چرخ های جارو برقی ال جی را دارید؟ منظورم چرخ های جفت عقب جارو هستش

پاسخ دادن
avatar
امیرعباس قنبری 27 شهریور 1397

سلام موتور جاروبرقی سامسونگ 2100وات چه قیمت هست

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 27 شهریور 1397

  سلام ، بله موتور جاروبرقی 2100 وات سامسونگ موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
مریم سلطانی 23 شهریور 1397

سلام برس جاروبرقی دلونگی موجود دارید؟ و آیا امکان ارسال به شهرستان هست؟ قیمت رو هم لطفا بفرمایید.

پاسخ دادن
avatar
مسعود توکلی 22 شهریور 1397

سلام .روز بخیر. عذرخواهم ، شما برس جاروبرقی سامسونگ و فیلترای مدل 2000w رو دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 24 شهریور 1397

  سلام ، بله . برس و فیلتر جاروبرقی سامسونگ موجود است .

  پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 24 شهریور 1397

  سلام ، بله برس و فیلتر جاروبرقی سامسونگ موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
ناشناس 02 شهریور 1397

سلام سری پرده جاروبرقی فیلیپس رودارین؟قیمتمش درصورت موجود بودن بفرمایید. منظورم اون سری هست که مویی داره.

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 03 شهریور 1397

  سلام قطعات جاروبرقی فیلیپس موجود است ، با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
امید بیگدلو 30 مرداد 1397

سلام موتور جارو برقی سامسونگ 2000 وات مدل کینگ موجود دارید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 30 مرداد 1397

  سلام بله موتور جاروبرقی سامسونگ موجود ست ، با شماره 09333336936 جهت سفارش تماس حاصل نمایید .

  پاسخ دادن
avatar
حسن زاده 02 مرداد 1397

سلام بنده فروشگاه قطعات لوازم خانگی رو دارم تلفن تماس خودتون رو جهت همکاری لطف کنید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 03 مرداد 1397

  سلام ، تلفن ها نمایش داده شده

  پاسخ دادن
avatar
Meloody 28 تیر 1397

سلام قاب کامل جاروبرقی مدلORANGE2200WساختP.R.Cموجوده؟

پاسخ دادن
avatar
مهدي كرمي 21 تیر 1397

با سلام و احترام مدل جارو برقي بنده samsung queen 2100 است كه به دليل دماي زياد هواي خروجي ، درب روي جارو برقي ذوب شده و از شكل خودش خارج شده، آيا درب كامل اين مدل موجود است؟ در صورت امكان قيمت رو هم بفرماييد. ممنون

پاسخ دادن
avatar
محمدرضا صفی خانی 14 تیر 1397

سلام لوله خرطومی و دسته بلوتوث جارو برقی ال جی موجود دارید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 16 تیر 1397

  سلام ، بله لوله خرطومی و دست بلوتوث جاروبرقی ال جی موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
پوریا جوادی 07 تیر 1397

سلام وقت بخیر،میخواستم بپرسم برس پارویی توربو جاروبرقی رو دارید؟چون هرجا میپرسم میگن نداریم،جاروبرقی که داریم ال جی 1600 وات هست و سر لوله تلسکوپی 30 میلی متر و یا سه سانت هست،اگر دارید بگید چطور میتونم سفارش بدم،ممنون

پاسخ دادن
avatar
مهران براهیمی 03 تیر 1397

سلام آیا زانویی جاروبرقی سامسونگ مدل vc ۹۶۵۰ موجود است؟ متشکرم

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 03 تیر 1397

  سلام بله ، قطعات جاروبرقی سامسونگ موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
فردین قشلاقخانی 02 تیر 1397

سلام موتور جاروبرقی (فیلیپس 9176 )موجودهست یا خیر در صورت مثبت بودن لطفا قیمت ونحوه ارسال ان را مرقوم فرمایید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 02 تیر 1397

  سلام ، بله موتور جاروبرقی فیلیپس موجود است و برای استعلام قیمت تماس بگیرید .

  پاسخ دادن
  avatar
  رضا ،ف،ن 10 آذر 1398

  سلام ،کیت برقی [برد] جارو برقی 2000w سامسونگ دارید؟

  پاسخ دادن
avatar
علیرضا گیوکی 01 تیر 1397

سلام موتور جاروبرقی (بوش)من کار نمی کند ایاموتور موجودهست یا خیر در صورت مثبت بودن لطفا قیمت ونحوه ارسال ان را مرقوم فرمایید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 02 تیر 1397

  سلام ، بله موتور جاروبرقی بوش موجود میباشد ، نوع موتور شما و قدرت آن قیمت را مشخص میکند ، تماس حاصل نمایید تا راهنمایی شوید .

  پاسخ دادن
avatar
سهند 27 خرداد 1397

سلام. فیلتر داخل مخزن جاروبرقی خانگی وکس رو دارید؟ مدل آب و خاک

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 28 خرداد 1397

  سلام ، فیلتر جاروبرقی موجود است ، باید اول برند جاروبرقی و مدل آن را بفرمایید .

  پاسخ دادن
avatar
نواب 31 اردیبهشت 1397

سلام لوله تلسکوپی جاروبرقی فیلیپس موجود دارید؟ ضمنا آدرس کجا هستش و امکان مراجعه حضوری وجود داره یا خیر؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 31 اردیبهشت 1397

  سلام ، بله . لوله تلسکوپی جاروبرقی فیلیپس موجود است و امکان خرید حضوری نیز میسر است .

  پاسخ دادن
avatar
جمالی 31 اردیبهشت 1397

سلام خدمت مهندس عزیز میخواستم ببینم کلید کنترل روی دسته جارو برقی سامسونگ مدل Queen -2100 موجود دارین. اگه هست قسمت رو لطفا بدین ممنون

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 31 اردیبهشت 1397

  سلام ، منظورتون دسته بلوتوث جاروبرقی سامسونگ هست ؟

  پاسخ دادن
avatar
رضا 28 اردیبهشت 1397

سلام وقت بخیر فیلتر dessini 2600 موجود است؟

پاسخ دادن
avatar
ترگل 25 اردیبهشت 1397

سلام خسته نباشید ببخشید فیلتر واسه جاروبرقی cowyدارید ممنون

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 26 اردیبهشت 1397

  سلام ، خیر فیلتر جاروبرقی برندهای مختلف موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
Reza Salman 25 اردیبهشت 1397

سلام. ببخشید شما لوله خرطومی با دسته جارو برقی رونتا مدل RO 331 رو هم دارید ممنون میشم جواب بدید.

پاسخ دادن
avatar
شفیع زاده 23 اردیبهشت 1397

در ضمن خیلی کارتون عالی که ارطریق ایمیل ما میتونیم باشما ارتبات برقرارکنیم.متشکریم

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 23 اردیبهشت 1397

  خواهش میکنم لطف شما است .

  پاسخ دادن
avatar
شفیع زاده 23 اردیبهشت 1397

سلام ببخشیدآدرس فروش لوازم جارو برقی به صورت عمده دارین

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 23 اردیبهشت 1397

  سلام ، بله ، لطفا جهت خرد عمده قطعات لوازم خانگی با شعبت ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنن .

  پاسخ دادن
avatar
مرتضی 22 اردیبهشت 1397

سلام بدنه زیر جارو برقی پاناسونیک مدل mc7650 موجود دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 23 اردیبهشت 1397

  سلام ، بدنه در حد نو زیر جاروبرقی پاناسونیک موجود است .

  پاسخ دادن
   avatar
   مرتضی 24 اردیبهشت 1397

   تشکر از چه طریقی در خصوص قیمت و نحوه ارسال و دریافت تصاویر قطعه میشه اطلاعات کسب کرد ...

   پاسخ دادن
avatar
شاهین عزتی 07 اردیبهشت 1397

سلام.خیلی جالبه.خیلی.فقط این وسط من یه مشکل کوچولو دارم.که اگه بزرگواری نمایید ومشکل بنده رو مرتفع نمایید،تا چند روز ،دعای خیر بنده شامل احوالتان میگردد.یه عکس ،یا طرح از ترتیب اجزای موتور الکترولوکس،مدل345میخوام،لطفا.این مشکلم بود،حالا اگه اجازه بدین نظرم رو عرض کنم.من تو هیچ زمینه ای ،هیچ ادعایی ندارم.ولی تصورم اینه یه آدم فنی،باید بتونه ایراد دستگاه روبرطرف کنه،نه اینکه فقط وفقط اولین وآخرین گزینه اش،تعویض قطعه باشه.متاسفانه امروزه ،این مشکل اپیدمی شده وکمتر کسی رو میبینی که خلاق باشه،وقت بزاره وابتکار عمل داشته باشه. ممنونم برای مطالب آموزشی تون.

پاسخ دادن
avatar
سعید رنجسرابی 04 فروردین 1397

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت مدیران و ادمین های زحمت کش سایت با عرض تبریک سال نو و فرا رسیدن عید باستانی نوروز انشالله که سالی پر از خیرو برکت و موفقیت روز افزون برای شما عزیزان باشه ببخشید من درمورد بُرد جارو برقی سامسونگ ۳۰۰۰w سوال داشتم و خواستم بدونم بُرد کم و زیاد کردن این مدل جارو برقی هست یا نه ؟؟؟ اگه هست قیمتش چنده؟؟ممنون میشم جواب بدبد

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 14 فروردین 1397

  سلام ، بله کیت الکترونیکی جاروبرقی سامسونگ موجود میباشد .

  پاسخ دادن
avatar
نعمت الهی 02 فروردین 1397

سلام ببخشید شما لوله خرطومی و لوله وبرس وپاکت و فیلتر جارو برقی فیلیپس مدل fc9170 رو هم دارید ممنون میشم ج بدید خیلی احتیاج دارم بهشون

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 14 فروردین 1397

  سلام ، بله قطعات جاروبرقی فیلیپس ، اعم از لول خرطومی ، برس ، پاکت و فیلتر و ... موجود میباشد .

  پاسخ دادن
  avatar
  jafaryavarzadeh 17 اردیبهشت 1397

  با عرض سلام .رفتگان این سایتوبیامرزه که واقعاشغل ایجادمیکنن.دیگه مثل زمان قدیم نیس که چیزی بهت یاد نمیدادن.الان کسی یه ذره عرضه داشته باشه همه کار میتونه انجام بده.باتشکرازمدیریت

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیر 17 اردیبهشت 1397

   سلام ، ممنونم لطف دارید .

   پاسخ دادن
avatar
سهند 02 فروردین 1397

سلام. فیلتر جاروبرقی آب و خاک مارک واکس دارید؟ 2200 وات

پاسخ دادن
avatar
علی 25 اسفند 1396

سلام پارویی جارو برقی aeg مدل ultrasilencer دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 26 اسفند 1396

  سلام ، پارو جاروبرقی یا همان برس جاروبرقی آاگ موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
شریفی 25 اسفند 1396

باسلام. لوله ی جاروبرقی سلمسونگ ۲۰۰۰ وات مدل وینگ موجود دارین؟!؟!؟!

پاسخ دادن
avatar
شریفی 25 اسفند 1396

باسلام. لوله ی جاروبرقی ۲۰۰۰ وات سامسونگ مدل کینگ موجود دارین؟؟؟؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 26 اسفند 1396

  سلام ، بله لوله جاروبرقی سامسونگ موجود است .

  پاسخ دادن
   avatar
   شریفی 26 اسفند 1396

   از شهرستان مزاحم میشم. چطوری باید تهیه کنیم. آدرس فروشگاهتون را میفرستید؟؟؟ و همچنین شرایط ارسال پستیتون را هم بفرستین.ممنون

   پاسخ دادن
    avatar
    مدیر 27 اسفند 1396

    سلام ، وارد سایت www.ipemkala.com شوید ، راهنمایی کامل شوید .

    پاسخ دادن
avatar
نادر 21 اسفند 1396

با سلام من نیاز به بدنه کامل جارویرقی بیم 2000 لرد دارم .

پاسخ دادن
avatar
احمدی 21 اسفند 1396

سلام لوله و خرطومی فیلیپس FC-9088 رو موجود دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 22 اسفند 1396

  سلام ، بله . لوبه خرطومی جاروبرقی فیلیپس موجود میباشد .

  پاسخ دادن
avatar
ناشناس 14 اسفند 1396

سلام خرطومی جاروبرقی فیشر نیاز دارم. شما موجود دادرین؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 15 اسفند 1396

  سلام ، خرطومی جاروبرقی موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
محسن مقدم 14 اسفند 1396

سلام. لوله خرطومی پاناسونیک قدیمی موجود هست؟ قیمت یک عدد؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 14 اسفند 1396

  سلام ، بله . لوله خرطومی پاناسونیک موجود است .

  پاسخ دادن
  avatar
  بهمن 07 اردیبهشت 1398

  سلام کوپل جاروبرقی aeg ۲۴۰۰ رو دارین؟

  پاسخ دادن
avatar
محمد محمودی 13 اسفند 1396

سلام بنده موتور جاروبرقی پاناسونیک مدل mc5530 را لازم دارم لطفا قیمتش رو بفرمایید در صورت موجود بودن. ممنون

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 14 اسفند 1396

  سلام ، موتور جاروبرقی پاناسونیک موجود است ، استعلام بگیرید از تلگرام مشاور .

  پاسخ دادن
avatar
شیروانی 04 اسفند 1396

فیلتر جاروبرقی سطلی ap250 ecp دارید؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 05 اسفند 1396

  سلام ، فیلتر جاروبرقی موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
امیر محمدی 04 اسفند 1396

سلام ببخشید شما پارویی مبل شویی جارو اب و خاک دارید

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 05 اسفند 1396

  سلام ، پارویی مبل شویی موجود است .

  پاسخ دادن
avatar
موسی ملایی 01 اسفند 1396

باعرض سلام تولید کننده قطعات جاروبرقی وآبمیوه گیری را دارم امری باشد در خدمتم

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 02 اسفند 1396

  سلام ، لطفا با تلگرام مشاور در بالا ارتباط برقرار نمایید .

  پاسخ دادن
  avatar
  سعید بابکان 29 مرداد 1397

  سلام.شما دسته های تلسکوپی هم تولید میکنید؟

  پاسخ دادن
  avatar
  وحید حداذی 22 مرداد 1398

  سلام شماره تماستون و لطف کنید ممنون میشم

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیر 22 مرداد 1398

   سلام ، با شماره 09333336936 جهت خرید قطعات جاروبرقی در تماس باشیید .

   پاسخ دادن
avatar
ناشناس 30 بهمن 1396

سلام فیلتر جاروبرقی ال جی مدل V_kc20910ht چهار گوش دارید؟ ممنون

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 02 اسفند 1396

  سلام ، بله ، فیلتر جاروربقی الجی موجود است .

  پاسخ دادن
  avatar
  علی اکبراسحاقیان 31 فروردین 1398

  جاروسطلی طاهاقسمت موتورشکسته

  پاسخ دادن
avatar
ناشناس 30 بهمن 1396

سلام برس جاروبرقی qeen 21 سامسونگ دارین ؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 30 بهمن 1396

  سلام ، بله ، برس جاروبرقی سامسونگ موجود میباشد .

  پاسخ دادن
avatar
سوسن امیری 26 بهمن 1396

سلام..موتور جارو کنوود 2200 وات مدل vc2205 موجود دارید و قیمت را لطف کنید..ممنون

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 28 بهمن 1396

  سلام ، موتور جاروبرقی کنوود موجود است .

  پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا