راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی

راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی

دفترچه آموزش راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی زاروتی

راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی

راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی یا همان آموزش دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی زاروتی را برای شما عزیزان شرح میدهیم تا با آگاهی و دانش به استفاده از ظرفشویی زاروتی خود بپردازید و چنانچه مشکل جزئی بود نیازی به تعمیرکار ظرفشویی زاروتی نداشته باشید ، لطفا دقت فرمایید و با حوصله به خواندن ادامه دهید .

برند زاروتی یکی از پر فروش ترین و موفق ترین برندها در عرصه لوازم خانگی است و توانسته رضایت مشتریان را به دلیل موفقیت جهانی در فروش و ارائه خدمات پس از فروش برای خود کسب کند.

لوازم خانگی زاروتی سابقه چندین ساله در خرید و فروش لوازم خانگی در بازار ایران دارد و هر روز در بین جهانیان شناخته تر می شود. جهت تعمیر لوازم خانگی زاروتی در محل یا در منزل حتماً با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زاروتی تماس بگیرید.

برند زاروتی در ارائه طرح های نوآورانه و زیبا در عرصه فروش لوازم خانگی مختلف نظیر ماشین ظرفشویی زاروتی، خشک کن زاروتی، سولار دام زاروتی و اجاق گاز زاروتی در رتبه های برتر محصولات لوازم خانگی در جهان قرار دارد و محصولات خود را به تمام نقاط جهان صادر می نماید.

توجه : در صفحه راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی به موارد زیر به صورت کامل میپردازیم ، پس در کمال آرامش و با دقت به خواندن ادامه دهید :

 • سنسور یکبار شستشو در راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی
 • وظایف سنگین، ظرفیت بزرگ، آهن ضد زنگ
 • تعیین کننده سطح آب در 12 سطح در راهنمای ظرفشویی زاروتی
 • مشخصات فنی و ظاهری ماشین ظرفشویی زاروتی در راهنمای فارسی
 • مشخصات فنی و ظاهری ماشین ظرفشویی زاروتی در راهنمای فارسی
 • نکات ایمنی ظرفشویی زاروتی در راهنمای فارسی
 • زیبایی بیشتر و کارایی بالا با ظرفشویی زاروتی
 • چرا ظرفشویی زاروتی را باید پس از هر شش بار استفاده و به صورت مرتب تمیز کرد؟

سنسور یکبار شستشو در راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی

در صفحه راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی به سنسور یکبار شستشو و وظایف آن میپردازیم .

با یکبار لمس هنگامی که سطح آب، اندازه بارگذاری و ترکیب ظروف به صورت اتوماتیک توسط سنسور حس می شود تا از عملکرد شستشو درست برای هر باری مطمئن شود.

وظایف سنگین، ظرفیت بزرگ، آهن ضد زنگ

ظرفیت بزرگ شستشو بار ظروف، قاشق ها و چنگالها و... را که به صورت خانوادگی مصرف شده است و نیاز به شستشو دارد، مدیریت می کند.

تعیین کننده سطح آب در 12 سطح در راهنمای ظرفشویی زاروتی

در صفحه راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی به تعیین کننده سطح آب در 12 سطح میپردازیم .

شستشوی اقتصادی می تواند حتی برای بارهای کوچک از ظروف انجام شود. بسته به تنوع اندازه بار شستشو ،شسشتو اقتصادی انجام می گیرد. تنظیمات خوب برای سطح آب شستشو می تواند به صورت اتوماتیک در 12 سطح شستشو انجام گیرد.

فیلتر دوبل رسوب گیر در راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی

رسوب می توانند به صورت مساعدانه از طریق فیلترهای رسوب گیر بالایی و پایینی جمع شوند. فیلترهای رسوب گیر در قسمت های بالایی و پایینی مخزن شستشو ظروف قرار دارند که قابلیت جمع آوری رسوب و باقی مانده غذاها از روی ظروف را به همه کاربران ظرفشویی زاروتی می دهند.

حتی زمانیکه شستشو در سطح پایینی از آب انجام می گیرد، فیلتر رسوب گیر پایینی می تواند باقی مانده مواد غذایی و رسوب آهکی را به صورت رضایت بخش از روی ظروف جمع آوری کند.

جت هوایی( با دمیدن هوا می چرخد )

هنگامی که فرایند خشک کردن اتفاق می افتد، منبع آب ظرفشویی توسط هوای دمیده شده خشک به ظروف اعمال می شود و خشک کن ظروف را قبل از تمام شدن زمان معمول برای شستشو خشک کند .

مشخصات فنی و ظاهری ماشین ظرفشویی زاروتی در راهنمای فارسی

در صفحه راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی به مشخصات فنی و ظاهری آن میپردازیم .

ماشین ظرفشویی زاروتی مانند سایر ماشین ظرفشویی های موجود در بازار دارای مدلهای مختلف و متنوعی است. ماشین ظرفشویی زاروتی در چگونگی نصب که می تواند ایستاده یا رومیزی نصب شود، ظرفیت شستشو ظروف که 8 نفره، 12 نفره یا 14 نفره باشد، تعداد برنامه های شستشو، کلاس انرژی، ویژگی های ظاهری نظیر رنگ و آپشن وایفای با یکدیگر تفاوت می کنند.

نکات ایمنی ظرفشویی زاروتی در راهنمای فارسی

در صفحه راهنمای فارسی ظرفشویی زاروتی به نکات ایمنی آن میپردازیم .

ماشین ظرفشویی زاروتی را از بسته بندی خود خارج کنید و به دقت داخل و بیرون ظرفشویی زاروتی را با هدف پیدا کردن نقص ظاهری و عیب یابی بررسی کنید. اگر می خواهید از ماشین ظرفشویی زاروتی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید، به اقدامات و نکات ایمنی زیر  توجه داشته باشید و آنها را رعایت کنید:

- ماشین ظرفشویی زاروتی را در صورت خرابی یا پیدا کردن ایراد، هیچ گاه خودتان تعمیر نکنید بلکه با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی تماس بگیرید تا آنها سرویس کار مناسب را برای تعمیر در محل ارسال کنند.

 • سیمی که با آن ماشین ظرفشویی زاروتی را به برق متصل می کنید، نباید بلند یا دارای گره باشد.
 • ظرفشویی زاروتی توسط کودکان زیر 3 سال قابل استفاده نیست و این دسته از کودکان را باید از ظرفشویی زاروتی دور کرد تا آنها با این ظرفشویی بازی نکنند.
 • کودکان بالای 8 سال و افراد بزرگسال با معلولیت های مختلف باید تحت نظارت و سرپرستی به ماشین ظرفشویی زاروتی نزدیک شوند و با آن کار کنند تا مشکلی برای آنها ایجاد نشود و به خوبی از مزیت های ظرفشویی زاروتی بهره مند شوند.
 • قبل از اینکه اقداماتی برای تعمیر انجام دهید، دوشاخه را از پریز بکشید.
 • فشار آب باید بین 0.08 مگاپاسکال تا 0.8 مگاپاسکال باشد.
 • ظرفشویی زاروتی را در محلی در آشپزخانه نصب کنید که به پریز برق و لوله های آب دسترسی داشته باشد.
 • هیچ وقت المنت حرارتی را هنگام نصب یا بعد از استفاده لمس نکنید.
 • درب ماشین ظرفشویی زاروتی را به آرامی باز کنید و ببندید. به درب ظرفشویی زاروتی فشار وارد نکنید و به آن تکیه ندهید. پس از هربار پر کردن ظرفشویی درب آن را ببندید و آن را برای مدت زمان طولانی باز نگه ندارید.
 • از اتصال ماشین ظرفشویی به زمین اطمینان حاصل کنید چرا که هیچ برند و شرکتی در برابر خرابی هایی که ناشی از عدم اتصال محصول به زمین باشد، مسئولیتی نمی پذیرد و شامل گارانتی محصول نمی باشد.
 • ماشین ظرفشویی زاروتی را به گونه ای نصب کنید که سیم ها و دوشاخه هایش زیر دستگاه ظرفشویی قرار نگیرد و زیر ظرفشویی له نشوند.
 • ماشین ظرفشویی زاروتی را در محل های بدون رطوبت و دور از سوانح نگه داری کنید. محل ماشین ظرفشویی زاروتی باید مسقف و سر پوشیده باشد.
 • ظرفشویی زاروتی باید به منابع آب با استفاده از شلنگ های جدید متصل شود. شلنگ های قدیمی نباید دوباره مورد استفاده قرار بگیرند
 • کودکان را در برابر مواد شوینده و حالت درب باز ظرفشویی زاروتی محافظت کنید.

زیبایی بیشتر و کارایی بالا با ظرفشویی زاروتی در راهنمای فارسی

آشپزخانه ای که ماشین ظرفشویی زاروتی در آن وجود دارد، بسیار زیبا و کارآمدتر است. با ظرفشویی زاروتی دیگر نیازی به شستن ظرفها با دست نیست و در زمان و انرژی شما صرفه جویی می شود. ظرفشویی زاروتی همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و ظرفشویی زاروتی فرزند  تکنولوژی و نوآوری در طراحی است.

این محصول بر پایه بهینه سازی انرژی طراحی و خلق شده است یعنی با مصرف انرژی کم تر کیفیت بالاتری در شستشو و خشک کردن ظروف را برای شما به ارمغان آورده است.

چرا ظرفشویی زاروتی را باید پس از هر شش بار استفاده و به صورت مرتب تمیز کرد؟

ماشین ظرفشویی زاروتی به دلیل انباشت باقی مانده مواد غذایی در ظروف و ریختن این مواد باقیمانده در ظرفشویی، بو ناخوشایند و رسوب های ناخواسته ای را ایجاد می کند. تمیز کردن ظرفشویی به منظور از بین بردن چربی ها و جلوگیری از تشکیل سنگ آهک صورت می گیرد. ظرفشویی زاروتی را باید پس از هر شش بار استفاده و به صورت مرتب تمیز کرد تا کیفیت شستشو و عملکرد این دستگاه را بتوان در سطوح بالا کارایی خود حفظ کرد.

ماشین ظرفشویی زاروتی نباید در پاک کردن و شستشو ظروف آسیب ببیند و برای جلوگیری از روغنی و چرب شدن آن نیز باید اقدامات مناسب انجام گیرد.

قاشق، چنگال، قابلمه، ظروف چینی و شیشه ای را همیشه  با دقت مناسب در طبقات مناسب این ظروف در ظرفشویی زاروتی قرار دهید، بدون اینکه هیچ نشانه ای از باقی مانده مواد غذایی روی ظروف وجود داشته باشند. اگر باقی مانده مواد غذایی در ماشین ظرفشویی ورود کند و انباشته شود با گذشت زمان می تواند باعث انسداد و گرفتگی لوله ها و اتصالات مکانیکی شود.

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.