021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آدمیرال با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال
راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

برند ادمیرال یک برند تجاری و قدرتمند اروپایی در تولید لوازم خانگی است که یکی از تولیدات پرطرفدار این کمپانی ماشین های ظرفشویی آن هستند، که در بین مصرف کنندگان طرفداران بسیاری نیز دارند، ممکن است شما به تازگی اقدام به خرید یک ماشین ظرفشویی ادمیرال نموده باشید و برای راه اندازی و نحوه استفاده از آن سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد به همین دلیل در این مقاله سعی داریم با راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال در خدمت شما عزیزان باشیم.

کاربران گرامی؛ در صورتی که به دفترچه راهنمای ظرفشویی آدمیرال دسترسی ندارید می توانید از راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال در آی پی امداد استفاده کنید.

انتخاب محل مناسب برای ماشین ظرفشویی آدمیرال

قرار دادن ماشین ظرفشویی در محیط درست باعث افزایش کارکرد مناسب و رضایتمندی بیشتر مصرف کنندگان میشود به این دلیل در راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی ادمیرال به آن توجه ویژه ای شده است تا با یک انتخاب هوشمندانه زمینه را برای کارکرد بهتر دستگاهمان فراهم کنیم در ادامه به بررسی این موضوع برای شما میپردازیم:

 • در انتخاب محل قرار دادن ماشین ظرفشویی این نکته را در نظر داشته باشید که سطح زیری ماشین ظرفشویی شما باید کاملا صاف و یکدست باشد تا از لرزش های در حین کار دستگاه شما جلوگیری گردد.
 • برای انتخاب محل مناسب برای ماشین ظرفشویی ادمیرال این نکته را در نظر داشته باشید که این دستگاه در مجاورت اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا قرار نداشته باشد.
 • همچنین بهتر است این دستگاه در نزدیکی شیر آب باشد تا برای استفاده از آب دستگاه نیاز به استفاده از شلنگ های طولانی نباشد.

نحوه تراز نمودن ماشین ظرفشویی آدمیرال در راهنمای فارسی

تراز نمودن یک دستگاه به منظور کارکرد بهتر و بدون صدا و لرزش یک ماشین ظرفشویی انجام میشود به دلیل اینکه ماشین ظرفشویی محل شست و شوی ظروف چینی میباشد بهتر است این مرحله را با دقت انجام دهید تا شاهد شکستن ظروف خود نباشید در ادامه نحوه تراز نمودن ماشین ظرفشویی ادمیرال در راهنمای فارسی را برای شما عزیزان آورده ایم:

 • بعد از بیرون آوردن ماشین ظرفشویی از کارتن خود مشاهده میکنید که چهار پیچ در قسمت زیری این دستگاه قرار دارد(محل قرار گیری این پیچ ها دقیقا در چهار سمت ماشین ظرفشویی است) قرار دارد.
 • این پیچ ها به منظور به صفر رساندن ناصافی زیر ماشین ظرفشویی و همچنین قرار نداشتن ماشین ظرفشویی به صورت مستقیم بر روی زمین تعبیه شده اند.
 • برای تراز کردن پیچ های جلویی اقدام به چرخاندن آنها به کمک یک آچار در جهت عقربه های ساعت نمایید.
 • پس از آن قسمت جلویی ماشین ظرفشویی را مطابق این مراحل در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال بلند کرده تا به پیچ های پشتی تسلط داشته باشید و اقدام به تنظیم کردن آنها نمایید.

نحوه راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی ادمیرال در راهنمای فارسی

بعد از قرار دادن ماشین ظرفشویی در محل مناسب خود و تراز نمودن آن مرحله بعدی در راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال راه اندازی این دستگاه میباشد که در ادامه برای شما این مرحله را توضیح خواهیم داد:

 • در ابتدا بهتر است اقدام به کندن پلاستیک ها و نایلون های قطعات ماشین ظرفشویی ادمیرال خود نمایید.
 • پس از آن قفسه های آن را برای راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی ادمیرال در محل خود قرار دهید.
 • در مرحله بعدی اقدام به نصب شیر آب ورودی دستگاه و شلنگ تخلیه آب ماشین ظرفشویی نموده.
 • و در مرحله آخر اتصالات برقی دستگاه خود را به وسیله یک محافظ انجام دهید.

معرفی دکمه ها و کلیدهای روی ماشین ظرفشویی ادمیرال

ممکن است شما اقدام به خرید یک ماشین ظرفشویی از بهترین برند موجود در بازار نیز نموده باشید اما تا زمانی که نحوه استفاده از دکمه ها و کلیدهای آن را به خوبی ندانید نمیتوانید از آن استفاده نمایید به این منظور در ادامه برای شما به معرفی دکمه ها و کلیدهای روی ماشین ظرفشویی ادمیرال میپردازیم:

 • یکی از نکات مهم در طراحی دکمه های کنترل پنل ماشین ظرفشویی ادمیرال وجود دکمه options برای ورود به منوی دستیابی به water, timer, lock, alarm میباشد که برای کارکرد با هر کدام از این دکمه ها از این منو وارد میشوید.
 • دکمه بعدی دکمه wash به معنای شست و شو میباشد.
 • پس از آن دکمه dry برای خشک کردن . Extra dry به معنای خشک کردن به صورت کامل را دارید.
 • و در قسمت بالایی این دکمه ها دکمه on/off برای خاموش و روشن کردن دستگاه قرار دارد.

راه های افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی ادمیرال

افزایش طول عمر مفید یک دستگاه در گرو رعایت الگوهای مناسب استفاده از آن است به این منظور در ادامه به بررسی برخی از راه های افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی ادمیرال میپردازیم:

 • به منظور ایجاد کارکرد بهتر و افزایش طول دستگاه خود بهتر است از انجام سرویس های دوره ای برای دستگاه خود غافل نشوید.
 • همچنین رعایت مراحل و نکات راه اندازی از روی دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال به شما این امکان را میدهد که بتوانید سال های بیشتری از ماشین ظرفشویی خود استفاده نمایید.

راهنمای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی ادمیرال

برای شست و شوی اصولی ظرف ها در ماشین ظرفشویی ادمیرال شما نیاز به اطلاع از نحوه کارکرد آن دارید به این منظور در ادامه راهنمای شست و شوی ظروف در ماشین ظرفشویی ادمیرال را برای شما آورده ایم:

 • برای انجام اینکار ابتدا تمام ظروف خود را دورن ماشین ظرفشویی خود بچینید.
 • پس از آن باید قاشق و چنگال ها را نیز در محل شست وشوی آنها قرار دهید.
 • و در این مرحله میتوانید قرص شست و شو را در محل خود بگذارید که در صورت اطلاع نداشتن از محل آن میتوانید از روی دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال این مکان را بیابید.
 • پس از ان تنظیمات مورد نظر را از قسمت options ماشین ظرفشویی خود انتخاب کرده و در انتها دکمه wash را فشار دهید.

نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی آدمیرال

شاید برای شما نیز این اتفاق پیش آمده باشد که شاهد کارکرد نادرست ماشین ظرفشویی خود باشید در این صورت میتوانید با ریست کردن سبب از سر گیری فعالیت ماشین ظرفشویی خود گردید به این منظور میتوانید از ادامه این مقاله با موضوع نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی ادمیرال اقدام نمایید:

 • برای انجام اینکار باید از قسمت منوی یا همان options ماشین ظرفشویی ادمیرال وارد شده و دکمه ریست را انتخاب نمایید در این صورت فعالیت ماشین ظرفشویی شما اصلاح خواهد شد.

نحوه تمیز کردن و نگهداری ماشین ظرفشویی آدمیرال

شاید شما فکر میکنید با توجه به سروکار داشتن قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی نیاز به تمیز کردن وشستن قسمت های داخلی در آن وجود ندارد اما این فکر کاملا اشتباه بوده و شما باید به طور مرتب اقدام به تمیز کردن داخل ماشین ظرفشویی خود نمایید این مراحل را میتوانید مطابق زیر از راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال انجام دهید:

 • در ابتدا اقدام به بیرون آوردن قفسه ها و سینی کف ماشین ظرفشویی خود نمایید بهتر است برای تمیز شدن آنها حدود 2 ساعت انها را دورن یک ظرف آب داغ و ماده شوینده قرار دهید تا همه چربی های آن از بین رود.
 • برای تمیز کردن بدنه ماشین ظرفشویی خود ابتدا از جنس این بدنه اطمینان حاصل نمایید اگر جنس آن از استیل بود میتوانید با پاک کننده سطوح و یک پارچه نرم اقدام به انجام اینکار نمایید اما اگر جنس آن از استیل نبود میتوانید از آب ولرم وجوش شیرین برای تمیز کردن آن استفاده نمایید.
 • برای بیرون آوردن و شستن آبپاش ماشین ظرفشویی میتوانید محل و نحوه بیرون آوردن آن را از روی دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال مشاهده نمایید. و پس از بیرون آوردن آن را زیر شیر آب بشویید.

نحوه جا به جا کردن ماشین ظرفشویی آدمیرال درهنگام اثاث کشی

برای جا به جا کردن ماشین ظرفشویی ادمیرال باید اقدام انجام مراحل نحوه جا به جا کردن ماشین ظرفشویی آدمیرال در هنگام اثاث کشی مطابق با مراحل زیر نمایید:

 • برای انجام اینکار مطئن شوید که درون ظرفشویی شما هیچ ظرفی قرار ندارد همچنین میتوانید برای جلوگیری از سقوط قفسه ها در هنگام باز شدن ناگهانی درب آنها را نیز بیرون بیاورید.
 • برای بیرون آوردن قفسه ها میتوانید از دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال استفاده نمایید.
 • بهتر است برای جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی ماشین ظرفشویی خود آن را دورن یک پلاستیک حباب دار و یا پتو قرار دهید.
 • برای حمل ماشین ظرفشویی روی محیط هم سطح میتوانید از پایه های چرخدار استفداه نمایید.

بررسی کلی راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال

دفترچه راهنمای لوازم برقی خانگی به منظور آشنایی و اطلاع شما از نحوه کارکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد به این منظور باید با مطالعه دقیق آنها سبب بهبود کارکرد دستگاه خود شوید میتوانید برای اطلاعات کامل در خصوص راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال مقاله بالا را مطالعه نمایید.

با توجه به قیمت این روز های ماشین ظرفشویی آدمیرال بسیاری از کاربران به دنبال افزایش طول عمر مفید این دستگاه در منازل خود هستند، به شما توصیه می کنیم تا برای این که بدانید برای افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی آدمیرال چه باید کرد در این مقاله از آی پی امداد با ما همراه باشید.

نظافت ماشین ظرفشویی آدمیرال را نمیتوان کار ساده ای دانست، چرا که ایراد اشتباه کوچکی در روند انجام این فرایند ممکن است موجب آسیب رسیدن به این وسیله برقی شود، برای اینکه بتوانید نظافت ماشین ظرفشویی آدمیرال خود را به بهترین نحو انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید.

شاید شما هم در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال با دکمه های مختلفی مواجه شده باشید ولی با آن ها آشنا نباشید، برای آشنا شدن با این دکمه ها این مقاله رو مطالعه کنید.

اگر مطالعه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی آدمیرال به دلیل انگلیسی بودن مطالب برای شما دشوار است در این مقاله با بررسی راهنمای فارسی استفاده از ماشین ظرفشویی آدمیرال توسط تعمیرکار آی پی امداد با ما همراه باشید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست