021-58941 تماس
Logo
logo logo جاروبرقی ناسیونال با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

راهنمای استفاده از جاروبرقی ناسیونال

راهنمای استفاده از جاروبرقی ناسیونال
راهنمای استفاده از جاروبرقی ناسیونال
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

جاروبرقی ها یکی از وسایل پر استفاده در منزل هستند که با استفاده از آنها میتوان به میزان بیشتری و بدون خسته شدن فرد اقدام به تمیز کردن منازل نمود که البته شرکت های زیادی نیز اقدام به تولید این دستگاه ها نموده اند یکی از این شرکت ها ناسیونال میباشد که سال های زیادی است اقدام به تولید لوازم خانگی نموده است برای استفاده از این دستگاه ها شما نیاز به داشتن اطلاعات کاملتری دارید که در ادامه این مقاله با موضوع راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال به شما ارائه خواهیم داد:

کاربران گرامی؛ در صورت عدم دسترسی به دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی ناسیونال می تواید با همراهی متخصصین وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در این مقاله از راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال بهره مند شوید.

راهنمای استفاده صحیح از جاروبرقی ناسیونال

به منظور رضایت حداکثری از یک دستگاه و توانایی آن باید بتوانید به طور صحیح از دستگاه خود استفاده نمایید به این منظور در ادامه برای شما راهنمای استفاده صحیح از جاروبرقی ناسیونال را آورده ایم:

 • بهتر است در ساعت هایی که مصرف برق زیاد است از روشن کردن جاروبرقی خود خودداری نمایید.
 • همچنین در هنگام بیرون آوردن و جمع کردن سیم جاروبرقی به این نکته دقت داشته باشید که از کشیدن سیم جاروبرقی خودداری نمایید.
 • به صورت مرتب اقدام به تمیز کردن فرچه غلتک جاروبرقی خود کنید تا مو و نخ هایی که به آن چسبیده اند باعث کاهش کارکرد دستگاه شما نگردد.
 • طبق راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال برای وارد نشدن فشار به موتور دستگاه خود بهتر است از این دستگاه به صورت چندین ساعت پشت سر هم استفاده نکنید.

بررسی اجزای جاروبرقی ناسیونال

برای آشنایی بیشتر شما با اجزای مختلف جاروبرقی ها در ادامه به معرفی و بررسی اجزای جاروبرقی ناسیونال برای شما میپردازیم:

 • موتور جاروبرقی
 • بدنه بیرونی و یا محافظ جاروبرقی
 • لوله خرطومی جاروبرقی
 • لوله تلسکوپی جاروبرقی
 • غلتک جاروبرقی
 • فیلتر جاروبرقی
 • پاکت جاروبرقی
 • تصویر قطعات جاروبرقی را میتوان در تصویر دفترچه راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال مشاهده کنید.

نحوه باز کردن جاروبرقی ناسیونال

جاروبرقی ها دستگاه هایی هستند که اجزایی مثل موتور، فیلتر و پاکت آن درون فضای داخلی آن قرار دارند و برای دسترسی به آنها در هنگام تعمیر و تعویض باید بتوانید درب این دستگاه را باز نمایید از این رو در ادامه به نحوه باز کردن جاروبرقی ناسیونال میپردازیم:

 • در قسمت بالایی و میانی جاروبرقی ها یک شاسی قرار دارد که برای باز کردن درب جاروبرقی طبق راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال باید آن را باز نمایید.
 • پس از آن با فشار دادن این شاسی ها قسمت بالایی یا درب دستگاه از آن جدا شده و شما میتوانید به قسمت های داخلی جاروبرقی خود دسترسی داشته باشید.

معرفی مدارهای الکترونیکی جاروبرقی ناسیونال

هر دستگاهی که برای کارکرد نیاز دارد به یک مدار الکترونیکی نیز نیاز دارد به این منظور در ادامه به معرفی مدارهای الکترونیکی جاروبرقی ناسیونال میپردازیم:

 • در بیشتر جاروبرقی ها از یک مدار ساده دو حالته برای خاموش و روشن شدن دستگاه استفاده میشود.
 • اما در برخی مدل های چراغدار جاروبرقی ناسیونال طبق راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال بر سر راه فیوز حرارتی قرار داده شده است که با پر شدن کیسه جاروبرقی این فیوز به صورت خودکار موتور دستگاه را خاموش میکند.

نکات ایمنی در استفاده از جاروبرقی ناسیونال

به دلیل خطرناک بودن برق در استفاده از جاروبرقی ها حتما در هنگام استفاده باید نکات ایمنی در استفاده از جاروبرقی ناسیونال را جدی گرفته و از آنها استفاده نمایید که برای اطلاع از آنها در ادامه برخی از آنها را برای شما آورده ایم:

 • بهتر است از جاروبرقی خود برای جمع آوری مایعات استفاده نکنید.
 • در صورت مشاهده پارگی و یا کهنگی در جاروبرقی خود باید در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام نمایید.
 • همچنین در صورت شنیدن هرگونه صدا و یا کاهش مکش جاروبرقی خود آن را خاموش کرده و به یک تعمیرکار نشان دهید.
 • طبق راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال در صورت خیس بودن دوشاخه دستگاه از اتصال آن به برق خودداری نمایید.

راه های افزایش طول عمر جاروبرقی ناسیونال

برای بهبود کارایی دستگاه خود باید به دنبال راه های افزایش طول عمر جاروبرقی ناسیونال خود باشید به این منظور برخی از این موارد را در ادامه برای شما آورده ایم:

 • بهتر است به صورت دوره ای اقدام به تعویض پاکت جاروبرقی خود نمایید تا از وارد شدن فشار به این دستگاه ها جلوگیری نمایید.
 • همچنین تمیز کردن و تعویض به موقع فیلتر جاروبرقی نیز از دیگر مواردی است که در راهنمای فازسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال به آن اشاره شده است.

بررسی نحوه تعویض فیلتر جاروبرقی ناسیونال

فیلترهای جاروبرقی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موترو دستگاه تعبیه شده اند که در ادامه به بررسی نحوه تعویض فیلتر جاروبرقی ناسیونال میپردازیم:

 • برای اینکار باید در ابتدا اقدام به باز کردن درب جاروبرقی ناسیونال خود نمایید برای اینکار میتوانید از مرحله باز کردن در راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال استفاده نمایید.
 • بعد از آن پاکت جاروبرقی خود را نیز بیرون آورده و پس از آن فیلتر را به صورت کشویی بیرون کشیده و با فیلتر جدید جایگزین نمایید.

بررسی نحوه تعویض پاکت جاروبرقی ناسیونال

پاکت های جاروبرقی قطعاتی هستند که زباله ها بعد از مکش از طریق لوله های خرطومی و تلسکوپی به آن منتقل میشوند اما این پاکت ها در صورت پر شدن باید تعویض شوند که در ادامه به بررسی نحوه تعویض پاکت جاروبرقی ناسیونال میپردازیم:

 • بعد از باز کردن درب جاروبرقی خود باید برای بیرون آوردن پاکت جاروبرقی خود اقدام نمایید.
 • پاکت درون یک محفظه پلاستیکی که لبه های پاکت به آن متصل است قرار داده شده است که برای بیرون آوردن باید آن را به سمت جلو بکشید و پس از بیرون آوردن طبق راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال با پاکت نو تعویض نمایید.

بررسی نحوه تعویض خرطومی جاروبرقی ناسیونال

خرطومی لوله های قابل انعطاف و نرمی هستند که در قسمت بالایی لوله تلسکوپی قرار دارند و گاهی در اثر استفاده ناردست از آنها ممکن است دچار پارگی گردند و نیاز به تعویض داشته باشند از این رو در ادامه به بررسی نحوه تعویض خرطومی جاروبرقی ناسیونال میپردازیم:

 • برای جدا کردن لوله خرطومی از بدنه دستگاه باید دکمه ای که در کنار این لوله و روی بدنه قرار دارد را فشار دهید تا سری لوله خرطومی از محل اتصال خود خارج گردد.
 • همچنین طبق راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال باید برای جدا کردن لوله خرطومی از لوله تلسکوپی به صورت چرخشی اقدام نمایید.
 • در انتها میتوایند لوله خرطومی معیوب را با یک لوله جدید تعویض نمایید.

راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسوینال به طور خلاصه

برای استفاده از جاروبرقی خود به طور صحیح و به منظور استفاده از حداکثر کارایی دستگاه خود میتوانید از راهنمای استفاده از آن که در مقاله بالا با موضوع راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال استفاده نمایید.

با توجه به قیمت این روز های جاروبرقی ناسیونال بسیاری از کاربران به دنبال افزایش طول عمر مفید این دستگاه در منازل خود هستند، به شما توصیه می کنیم تا برای این که بدانید برای افزایش طول عمر جاروبرقی ناسیونال چه باید کرد در این مقاله از آی پی امداد با ما همراه باشید.

نظافت جاروبرقی ناسیونال را نمیتوان کار ساده ای دانست، چرا که ایراد اشتباه کوچکی در روند انجام این فرایند ممکن است موجب آسیب رسیدن به این وسیله برقی شود، برای اینکه بتوانید نظافت جاروبرقی ناسیونال خود را به بهترین نحو انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید.

شاید شما هم در هنگام استفاده از جاروبرقی ناسیونال با دکمه های مختلفی مواجه شده باشید ولی با آن ها آشنا نباشید، برای آشنا شدن با این دکمه ها این مقاله رو مطالعه کنید.

اگر مطالعه دفترچه راهنمای جاروبرقی ناسیونال به دلیل انگلیسی بودن مطالب برای شما دشوار است در این مقاله با بررسی راهنمای فارسی استفاده از جاروبرقی ناسیونال توسط تعمیرکار آی پی امداد با ما همراه باشید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست