نمایندگی تعمیرات یخچال دونار

تعمیر یخچال دونار

Rating: 3.3/5. From 3 votes.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در تهران

تعمیر یخچال دونار در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ، قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد .

نمایندگی خدمات تعمیر یخچال دونار در تهران اینجا است ؛ در صورتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات یخچال فریزر دونار خود دارید نگران نباشید ، تکنسین های مجرب و دوره دیده مجموعه آماده خدمات رسانی به شما مصرف کنندگان عزیز است. همچنین در صورتی که در شهر شما تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال دونار وجود ندارد می­توانید با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید. تلاش تمام کارکنان آی.پی امداد انجام خدمات با کیفیت و رفع عیب یخچال شما به صورت حضوری و یا تلفنی است. یکی دیگر از راه­های ارتباطی با آی.پی امداد مطرح کردن مشکل خود در بخش پرسش و پاسخ است. تمام سوالات شما عزیزان توسط پروفایل مدیر پاسخ دهی خواهد شد. در بخش پایانی این مقاله مشکلات متداول یخچال فریزر دونار بررسی شده و راه کارهای فنی جهت تعمیر یخچال دونار ارائه داده شده است. در ادامه همراه آی.پی امداد باشید.

توجه : کاربر گرامی هرگونه سوالی درباره تعمیر یخچال دونار دارید در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا تعمیرکار یخچال دونار به پاسخ مشکل شما بپردازد .

تعمیر یخچال دونار در تهران

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال دونار در این صفحه به موضوع تعمیر یخچال دونار میپردازد. نمایندگی تعمیرات یخچال دونار این برند ایرانی در جهت حمایت از کالای ایرانی سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده همراه با ضمانت نامه رسمی ارائه دهد و تا به امروز در این موفق بوده است.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار
تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار

در صورت نیاز به تعمیر یخچال دونار باید با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار تماس حاصل فرمایید اما باید چند نکته را بدانید:

 1. در صورت نیاز به تعمیر یخچال دونار اگر تعمیرگاه مجاز یخچال دونار تماس حاصل فرمایید نه تنها در هزینه های های شما کم تر خواهد شد بلکه در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.زیرا تکنسین های تعمیرگاه مجاز یخچال دونار کمتر از یک ساعت زمان میبرد تا در محل شما حاضر شوند.
 2. در صورت نیاز به تعمیر یخچال دونار اگر احتیاج به مشاوره رایگان تلفنی داشتید با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.
 3. دقت کنید که در صورت تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار باید از تکنسین بایت خدمات انجام شده ضمانت نامه رسمی دریافت نمایید.
 4. در تعمیرگاه مجاز یخچال دونار تمامی خدمات مربوط به تعمیر یخچال دونار با قطعات اصلی و فابریک انجام میپذیرد.

تعمیر یخچال فریزر دونار

تعمیر یخچال دونار را باید به تعمیرگاه تخصصی دونار  بسپارید زیرا امری است بسیار تخصصی . ما در اینجا شما را تا حدودی راهنمایی کردیم که از علت مشکل دستگاه اطلاع داشته باشید و آگاهانه از نمایندگی تعمیرات یخچال دونار کمک بخواهید .همچنین قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار  برای تعمیر یخچال دونار باید از وظایف تعمیرگاه مجاز یخچال دونار  آگاهی داشته باشید.

خدمات ارائه برای تعمیر یخچال دونار در نمایندگی تعمیرات

بعد از تماس با آی پی امداد و استفاده از خدمات مجموعه ، تعمیر یخچال دونار در محل انجام میگردد ، همچنین در زیر به خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دونار پرداخته ایم تا چنانچه به هر کدام از خدمات زیر نیازمند شدید برای رفع عیب با تعمیرکار یخچال دنار در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید .

توجه : به خواندن ادامه دهید تا چنانچه فنی هستید با مطالعه آموزش تعمیرات یخچال دونار به رفع عیب و تعمیر در محل بپردازید .

تعمیر یخچال دونار
وظایف تعمیرگاه مجاز یخچال دونار

 

 • تعویض کمپرسور یخچال دونار
 • تعویض فن کندانسور یخچال دونار
 • تعویض فن داخلی یخچال دونار
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال دونار
 • شارژگاز یخچال دونار در محل
 • تعویض شیر برقی یخچال دونار
 • تعویض سنسور یخچال دونار
 • تعویض ترموستات یخچال دونار
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال دونار
 • شستشوی مدار گاز یخچال دونار
 • سرویس سالیانه کندانسور یخچال دونار
 • رگلاژ درب یخچال دونار

عیب یابی یخچال فریزر دونار توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برای رفاه حال شما عزیزان به عیب یابی یخچال دونار پرداخته است تا چنانچه نیازمند تعمیرات دستگاه خود هستید با دانش و آگاهی خدمات ما را انتخاب نمایید .

توجه : به صورت مکرر مشتریان این دستگاه در سراسر ایران از ما پرسش میکردند که نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در شهر ما موجود میباشد یا خیر ؟ ما در شهر خودمان به تعمیرکار یخچال دونار دسترسی نداریم ، چگونه به تعمیر یخچال دونار خود بپردازیم ؟ و ... در راستای همین موضوع به عیب یابی و نحوه رفع عیب کامل یخچال دونار پرداخته ایم . هدف آی پی امداد جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد .

 • مشکل خنک نکردن یخچال دونار به چه علت است ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

خنک نکردن یخچال دونار دلایل متفاوتی میتواند داشته باشد که از مهم ترین آن ها میتوان به اتمام شارژ گاز , موتور و خرابی لاستیک دور درب اشاره کرد. برای بررسی شارژ گاز و موتور یخچال باید با نمایندگی تعمیرات یخچال دونار تماس بگیرید ولی قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال دونار لاستیک دور درب یخچال را بررسی نمایید .گاهی به دلیل معیوب بودن لاستیک دور درب هوای خنک از یخچال خارج میشود و موجب میشود که به نظر برسد یخچال خنک نمیکند.

اگر دستگاه شما خنک نمیکند در ابتدا به شرح رفع عیب بالا توجه نمایید ، سپس برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دونار در محل استفاده نمایید .

 • عمر مفید یخچال دونار چه قدر است ؟

به گزارش نمایندگی تعمیرات یخچال دونار عمر مفید دستگاه 15 سال است پس از این مدت یخچال باید تعویض شود اگر امکان تعویض یخچال را ندارید حتما دستگاه را با کمک تعمیرگاه مجاز یخچال دونار سرویس کامل نمایید.

 • مشکل بسته نشدن درب یخچال دونار چیست ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

اولین دلیلی که میتوان برای این مشکل نام برد معیوب شدن لاستیک دور درب است.گاهی لولاهای دور درب دچار مشکل میشود که باید بررسی شود.

 • چرا یخچال دونار بوی نامطبوع دارد؟

بوی نامطبوع یخچال دونار به جهت قرار دادن غذاهای داغ و یا غذاهای بودار در ظروف بدون درب داخل یخچال است.گاهی به دلیل تمیز نکردن یخچال از غذاهای مانده و بعضا کپک زده در یخچال است.برای جلوگیری از این مشکل هر چند مدت یکبار یخچال را تمیز کنید.

 • چرا یخچال دونار اتومات نمی­کند و یکسره کار می­کند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 1. گاز یخچال نیاز به شارژ دارد. در صورتی که یخچال دونار شما از مدل های مجهز به سیستم برفک زدایی نیست برای تشخیص این که یخچال شما نیاز به شارژ گاز دارد یا خیر؟ یخچال را از برق بیرون بکشید و منتظر شوید تا تمام برفک آب شود. سپس یخچال را دوباره به برق بزنید در صورتی که هنوز یخچال یکسره کار می­کند شما باید نسبت به شارژ گاز یخچال دونار خود اقدام کنید.
 2. ترموستات معیوب است. وظیفه ترموستات دستور قطع برق به کمپرسور در زمان تشخیص دمای مناسب است. در صورتی که ترموستات معیوب باشد کمپرسور متوقف نخواهد شد و یخچال یکسره کار می­کند.

اگر دستگاه شما اتومات نمیکند در ابتدا به موارد فنی بالا توجه نمایید و در صورت عدم رفع عیب میتوانید از خدمات تعمیرکار یخچال دونار در تهران بهره مند شوید .

 • چرا بدنه یخچال دونار داغ است ، برای رفع عیب و تعمیر چه کنیم ؟

 1. یخچال را بیش از اندازه بارگیری کرده­اید.
 2. کندانسور کثیف است.کویل های کندانسور را با استفاده از یک برس و یا مسواک به آرامی تمیز کنید. به خاطر داشته باشید که قبل از هر اقدامی جهت تمیزکاری و روان کاری قطعات حتما یخچال را از برق بیرون بکشید.
 3. فاصله یخچال با دیوار بسیار کم است. فاصله مناسب برای یخچال دونار با دیوار پشت 15 سانتی متر و از طرفین حداقل 4 سانتی متر است.
 4. فن یخچال دونار معیوب است. یکی از شایع ترین علت های رایج داغ بودن بدنه یخچال خرابی فن است. برای تعویض و یا تعمیر فن یخچال دونار در صورتی که دسترسی به تعمیرکار حرفه ای ندارید با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات یخچال دونار راهنمایی شوید.
 5. در صورتی که در فصول گرم سال هستید داغ بودن بدنه یخچال می­تواند طبیعی باشد.
 6. اگر یخچال درون کابینت قرار گرفته باشد احتمال داغ کردن دستگاه بسیار زیاد است.

اگر بدنه دستگاه شما داغ است و راهنمایی های بالا مشکل شما را رفع نکرد ، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دونار در تهران بهره مند شوید .

 • چرا فریزر تمام کشو دونار روشن می­ شود اما مواد غذایی را منجمد نمی­کند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 1. کمپرسور یخچال خراب است. برای تست این که کمپرسور خراب است یا خیر به صدای یخچال دقت کنید در صورتی که متوجه صدای آزار دهنده ای شد کمپرسور خراب است. از دیگر نشانه­های کمپرسور خراب قطع و وصل کوتاه مدت و امپر کشیدن کمپرسور است.
 2. گار یخچال نیاز به شارژ دارد.

اگر فریزر شما مواد را منجمد نمیکند بدانید که یک مشکل فنی است و برای رفع عیب و تعمیرات نیازمند تعمیرکار یخچال دونار هستید .

 • چرا پشت یخچال دونار یخ می­زند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

یکی از علت های یخ زدن بدنه یخچال خرابی ترموستات است. برای تعویض ترموستات در مدل­ های که به صورت الکترونیکی نیستند ولوم درجه را خارج کرده و پیچ­ های قاب را باز کنید. با مشاهده قطعه خراب و تست آن اقدام به تعویض قطعه کنید.

 • چرا یخچال دونار سرد نمی­کند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 1. ابتدا  قسمت ترموفیوز و المنت یخچال را چک کنید در صورتی که مشکلی وجود نداشت باید برد الکترونیکی یخچال را جهت هرگونه خرابی آزمایش کنید.
 2. ممکن است در اثر نشتی گاز یخچال تمام شده باشد. جهت شارژ گاز دستگاه خود باید از تعمیرکار یخچال دونار کمک بگیرید.
 • زمان استاندارد برای استارت زدن یخچال دونار چقدر است؟

یخچال دونار باید به طور معمول هر دو ساعت یک دفعه استارت زده و حدود 10 دقیقه کار کند و قطع شود.

 • چرا مواد غذایی درون یخچال دونار فاسد می­ شود؟

در صورتی که درب یخچال به خوبی بسته نشود مواد غذایی درون یخچال خراب خواهند شد. یکی از علت های رایج بسته نشدن درب، خرابی لاستیک دور درب یخچال است. در صورت مشاهده هر گونه پارگی و یا پوسیدگی در لاستیک نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

 • چرا دمای فریزر دونار تغییر نمی­کند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم؟

در صورتی که دمای فریزر بر روی عدد خاصی ثابت مانده است شما نیاز به تعویض سنسور دارید. سنسور یک مقاومت یا در اصطلاح الکترونیکی NTC است که هیچ وقت تعمیر نمی شود و نسبت به کیلو اهم باید تعویض شود.

 • چرا یخچال سرد نمی کند و میزان برفک فریزر دونار نیز افزایش پیدا کرده است ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

ترمودیسک یخچال معیوب است. در صورتی که ترمودیسک در حالت سرد باز باشد و مثل یک سوئیچ عمل کند و زمانی که داخل اپراتور گرم باشد قطع کند یعنی سالم است در غیر این صورت شما باید نسبت به تعمیر و یا تعویض ترمودیسک اقدام کنید.

توجه : اگر دستگاه شما سرد نمیکند و برفک میزند ، بعد از مطالعه موارد آموزشی در بالا و عدم رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در تهران بهره مند شوید .

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در تهران

دونار یکی از برندهای تولید کننده یخچال ایرانی است که به علت دارا بودن قیمت مناسب بیشتر افراد اقدام به خرید یخچال فریزر دونار می­کنند. ممکن است در حین استفاده از این یخچال مشکلاتی پیش بیاید که به سادگی قابل حل هستند در این مقاله به عیب یابی برخی مشکلات متداول پرداخته شد. در صورتی که موفق به تعمیر یخچال دونار خود نشدید با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط کارشناسان آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال دونار راهنمایی شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای تعمیر یخچال برندهای مختلف کلیک نمایید .

138 دیدگاه

 • حسین رستمی

  سلام و خسته نباشید من از ایلام مزاحمتون میشم درب یخچال بسته نمیشه و آدرس نمایندگی یا شمارشو ندارم لطفا راهنماییم کنید

  Rating: 5.0/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • حسین جان جانه

  سلام لطفآ منو راهنمایی کنید ممنون میشم من یخچال دونار دارم امروز متوجه شدم قسمت بالای درب یخچال خیلی گرم شده که حتی نمیشود دست را نگه داشت روش خیلی گرمه ولی چن ماهی میشود که خریداری کردم درجه اش رو ۳ قرار دادیم کمی هم فکر میکنم سردی کمی دارد من مازندران هستم شهرستان رویان ونور بما نزدیکتندلطفآ اگر نمایندگی دارید معرفی کنید متشکر میشم از همکاریتون روز خوش ..منتظر پیام شما هستم فوری..
  .

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام اگر یخچال دوتار شما اتومات میکند مشکل از شارژ گاز هست. خدمات مجموعه آی.پی امداد فقط در تهران است .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • هادی

  با سلام یخچال فریزردونارمدلdnfr650 دارم اصلا اتومات نمی کنه کمپرسور و گازش روهم عوض کردم مشکل از چی میتونه باشه فقط برای یخزدایی خاموش میشه درضمن درکرمانم

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   ُلام ، ترموستات یخچال دونار خود را چک نمایید و برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دونار بهره مند شوید .

   Rating: 1.7/5. From 3 votes.
   Please wait...
 • مرادی

  سلام خسته نباشین . ب نظر بنده ب هیچ عنوان یخچال دونار نخرین چون یخچالیه ک اگه گارانتیش تموم بشه یا ادرست از شعب نمایندگی دور باشه ب هیچ عنوان پاسخ گو نیستن … یخچال ما چند ماهه خرابه . ب هر نمایندگی تعمیراتی زنگ میزنم همشون میگن از محله خودتون ی تعمیرکار یخچال پیدا کنین تا تعمیر کنه یکیشونم گفت چون گارانتیش تموم شده پس متاسفیم کاری از ما بر نمیاد… یعنی چی؟ این چ وضع پاسخ گوییه
  جالب اینجاست ک تعمیرکار محلی هم اوردیم تا متوجه میشه یخچال دوناره. میگه کار ما نیست ب نمایندگی زنگ بزن… اینم نتیجه حمایت از تولید ملی … برادر من خواهرمن یخچال میخوای بخری فقط یخچال مارک معروف و خارجی بخر تا هم دیر خراب بشه و هم سرویس دهیش خوب باشه… دونار نخر … دونار نخر که پولتو ریختی تو چاه
  ما ک انقد پول دادیم و خریدم اصلا نمیان نگاه کنن … میگی آقا تخصص شماست خواهش میکنم بیاین درست کنین پولش مهم نیست فقط بیاین.. میگن خانوم بنداز بیرون . نیرو نداریم… اینم وضعیت کالای ایرانی…

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما باید با برگه گارانتی خود برای رفع عیب تماس بگیرید و مشکل یخچال خود و منطقه خود را بفرمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • جواد

   سلام,اگه محل سکونتتون تهران هست،شما میتونید از خدمات آی پی امداد استفاده کنید.

   No votes yet.
   Please wait...
 • نسرین جابری

  روی نمایشگر یخچال معمولیم علامت E و U افتاده یعنی چی این علامت؟

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف برد الکترونیکی یخچال دونار شما باید توسط تعمیرکار آی.پی امداد چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
  • احمد

   سلام ،برد یخچال مشکل داره که باید توسط سرویس کار چک بشه

   No votes yet.
   Please wait...
 • رهنما

  سلام.میگن وسایل ایرانی بخرید.یخچال نو چرا قفسه ها اندازه نیست.درب قفسه فریزه کوچک.فلز زیر قفسه کوچکه.

  Rating: 4.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • خسرو وفایی

  یخچال فریزر دونار خریدم هنوز یکماه نشد که از کار افتاد یکنفر مثلا نماینده اومد عایق رو در آورد و گفت درست شد . درست نشد که هیچ افتضاح تر شد . یک نفر تعمیر کار اوردیم بت هزار بدبهتی درستش کرد و رفت . الان یک سال بیشتر کار نکرده بالای درب یخچای و زیر درب فریزر مل کوره اجر پزی داغ داغ شده و یخچال گرم شده شهر کرج و هشتگرد هم نماندگی بدرد بخور نداره .بجای اینکه توی متن پرسش و پاسخ دونار دونار کنید یک بخشی رو تعبیه کنید حداقل ایرادات و افتضاحات این کمد دیواری رو بنوسید که خودمون یه خاکی تو سرمون بریزیم تعمیر کار نمیخواهیم بفرستید حداقل بنوسید ایرادات این قراضه بدرد نخور را چطوری برطرف کنیم .توی این وضع اقتصاد خراب مگر چقدر پول در میاریم که اینطوری هدر بدیم . یخچال ایران پویا(جنرال استیل سابق ) داشتم 25 سال یه نفس کار کرد حتی نوار دورش خراب نشد . اشتباه کردم فکر نو نوار کردن به ذهنم رسید

  Rating: 4.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی در تهران میباشد ، ترموستات یا فن یخچال دونار خود را چک نمایید ، در ضمن آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان صفحات آموزشی زیادی ترتیب داده است که با مطالعه آنها میتوانید مشکلات خود را در هر کجای ایران که هستید حل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سام چابکسوار

  سلام
  یخچال دونار ما ، عدد درجه نمایشگر مرتب عوض میشه.
  مشکل از چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هنگامیکه درجه عوض میشه روی برودت یخچال هم تاثیر میزارد ؟

   No votes yet.
   Please wait...
   • سام چابکسوار

    سلام پیشاپیش ممنون از راهنمائی شما.
    برودتش خوبه. تغییرش محسوس نبوده .فکر نکنم

    No votes yet.
    Please wait...
 • ابراهیم عمرانی

  سلام دستگیره‌های یخچال و فریزر هر دو شکسته خواهش میکنم بگین از کجا باید تهیه کنم مارک دوناره در ضمن آمل هستم ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • Aram

   سلام من فریزتمام کشو دونار خزر دارم الان روشن میشه اما یخ نمیزنه ایرادش چیه؟

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، در ابتدا ببینید کمپرسور روشن میشود یا خیر ، سپس گاز دستگاه باید توسط تعمیرکار یخچال دونار در محل چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
   • علی

    سلام، در صورت روشن شدن کمپرسور گاز یخچال باید چک بشه

    No votes yet.
    Please wait...
 • شاهمحمدی

  سلام خسته نباشید
  یخچال ما پشتش یخ میزنه ترموستات عوض کردیم بازم جواب نداده . یخچال روزی یه بار اتومات میکنه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ترموستات یخچال دونار شما مشکل دارد ، چنانچه از ترموستات مرغوب برای تعویض استفاده کردید و مشکل حل نشد ، گاز یخچال نیز چک شود .

   Rating: 1.5/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • احسان

   سلام،یخچال شما یامشکل گاز داره یا ترموستات تعویض شده مشکل داره که باید توسط متخصصین آی پی امداد چک بشه.

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام .یخچال دونار علامت u یا فک کنم 0باشه یکسره کار میکنه خنک نمبکنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • احمد

   سلام،مشکل یخچال شما یا مشکل دیفراست داره یا شارژ گاز.
   از خدمات آی پی امداد استفاده کنید.

   No votes yet.
   Please wait...
 • مصطفوی

  سلام.یخچال دوقلو خریداری کردیم.چند وقتیه که. بعضی وقتا بوق ممتد به همراه نشان E. ظاهر شده و قطع نمیشه به هیچ وجه و مجبوریم از برق بکشیم و بعد دوباره به برق بزنیم تا صداش قطع بشه.چیکار باید بکنیم.در ضمن از یزد هستم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با شماره مندرج شده در برگه گارانتی نمایندگش یخچال دونار خود در یزد تماس حاصل نمایید تا از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید

  سلام،وقت بخیر،روی صفحه یخچال فریزر،حرفd ظاهر شده،اشکال کار کجاست؟

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • سعید باقری

  سلام یخچال خنک نمیشه فریزر مشکلی نداره،پشتش هم یخ میزنه باید یکی دو روز خاموشش کنی تا یک هفته کار کنه در ضمن نمایشگرش هم حرفH نشون میده چیکار بایدکنم

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال دونار شما مشکل گاز دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • احسان

   سلام،یخچال شما یا مشکل گاز داره یا مشکل دیفراست داره،(برفک زدایی نمیکنه)
   از خدمات آی پی امداد استفاده کنید

   No votes yet.
   Please wait...
 • اسماعیل

  سلام
  پیچ دستگیره درب یخچال دونار من شل شده ولق لق می کندبه چه شکل میتوانم آن رامحکم کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناصرعلی نژادی

  سلام خسته نباشیدیخچال فریزماروی صحفه دیجیتالی حروفUpرونشون میده

  No votes yet.
  Please wait...
  • امیر

   سلام یخچال دونار ما از داخل برفک میزنه مشکل چیه؟

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، لاستیک ها و ترموستات یخچال دونار شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
 • یونس

  سلام
  من سال ۹۳ یخچال دونار معمولی گرفتم
  که بالاش یخچال معمولیه و پایینش فریزر
  چند ماه پیش متوجه شدم که فریزرش سرد نمیکنه و تمام گوشت و … که فریز کرده بودیم داشت خراب میشد
  زنگ زدم نمایندگی شمارمو گرفت و گفت تماس میگیریم(هنوز تماس نگرفتن)
  خودم تعمیر کار اوردم … داخل فریز قسمت که مثل رادیات ماشینه یخ زده بود آب جوش ریخت یخش باز شد درست شد بعدش هر دو ماه یه بار اینطوری میسه و خودم آب جوش میریزم
  لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم که دیگه یخ نزنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آی.پی امداد تعیرگاه مجاز یخچال دونار میباشد ، برای رفع عیب میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید .

   Rating: 2.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • محسن

  با سلام من یخچال فریزر دوقلوی دونار مدل DNR 366T دارم .مشکل این هست که هر پنج دقیقه اتومات میکنه برودتش خوبه.و فقط خیلی زود درجه از 18 منفی میاد روی منفی 17 و بعد دوباره روشن میشه.
  قابل ذکر هستش که موقع روشن شدن کمپرسور چراغ قرمز فریزر چشمک هم میزنه تا موقع خاموش شدن کمپرسور ممنون میشم راهنمایی کنید.آیا امکانش هست از لاستیک درب فریزر باشه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور محیطی درب یخچال دونار شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • راهین لطفی

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید من یک یخچال فریزر دونار مدل ۶۵۰ خریدم و درجه رو روی هر عددی که میزاریم بعد از دو ساعت کار کردن وقتی که در یخچال یا فریزر رو باز کنیم درجه عوض میشه و خود به خود درجه ۳ میشه و بعد از چند ساعت کار کردن روی صفحه نمایش علامت H رو نشون میده و دکمه های روی صفحه نمایش کار نمیکنن ولی بعد از چند ساعت خودش درست میشه و شروع به کار میکنه و بازم درجه ۳ رو نشون میده .ولی بعضی وقتها باید از پریز بکشیم و وصل کنیم تا شروع به کار بکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید که ایرادش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور محیطی درب و سنورهای دیگر باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دونارچک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
  • یونس سیفی

   با سلام خدمت شما یخچال ما دونار بالا یخچال پایبن فریزر هست 40*60
   الان چند وقتی هستش فریزرش خوب کار میکنه ولی یخچال اصلن خنک نمیکنه میخواستم اگه امکان باشه راهنمایی کنید درستش کنم طرف ما نمایندگی دونار وارد نیس دوبار اومده نتونسته مشکلشو حل کنه با سپاس فراوان

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، فن داخل فریزر و دمپر پایین یخچال همراه با گاز باید چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال دونار درجه اش پایینه ولی یخ میزنه ودیواره یخچال برفک میزنه ترموستات هم عوض شده ولی تغییری نکرده ایرادش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمالا ترموستات یخچال دونار شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال فريزر من دونار من بسیار ازش راضی هستم الان يه سوال دارم فقط امکان داره در تعویض کرد و در استیل انداخت آخه يه دونه گرفتم در استیل ميخوام به هم بخوره ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  سلام خسته نباشیدفریزرماروی نمایشگرd1میادوبعدشupنمایش میده دلیل چی

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مجتبی

   سلام خسته نباشید ما یه هفته میشه که یخجال دونار گرفتیم صدای فریزر معمولیه ولی صدای یخچال خیلی زیاده درضمن میخواد کار کنه اول یه تق بلند میکنه بعد کار میکنه نمایندش هم گفته اینا همین طوری کار میکنن آخ چرا یخچال تازه با سرو صدا کار کنه

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناصر

  سلام خسته نباشیدفریزرماروی نمایشگرd1 نمایش میده وبعدupنمایش میده دلیل چی ممنون میشم اگه جواب بدین

  No votes yet.
  Please wait...
 • armin

  سلام حرف b در روی نمایشگر یخچال معنیش چیه:
  یخچال هم یکسره روشنه ترموستات هم عوض شد درست نشد؟
  یه وجب بالای یخچال فقط برفک میزنه.

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • armin

  یخچال دونار ما یکسره روشنه ترموستات هم عوض کردیم درست نشد. علامت b رو نشون میده

  برفک هم یه وجب زیر سقف یخچال میاد دیگه بعد اون به پاییین فقط سرده

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ترموستات و دیگر قطعات یخچال دونار شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود .

   Rating: 3.7/5. From 3 votes.
   Please wait...
   • ر پیرمرادی

    سلام چن روزی هست فریزر یخچال فریزر دونار ب درستی کار نمیکنه
    آب داخل یخ نمیزنه ب صورت کامل، فقط ی مقدار روش یخ میبنده
    بستی ها آب میشن داخلش
    خیلی نگرانم راهنماییم کنید لطفا، قسمت یخچالش مشکلی نداره

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، گاز یخچال دونار شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات در محل چک شود .

     No votes yet.
     Please wait...
 • Amin norozi

  سلام و تشکر از سایت خوبتون
  یخچال فریزر دونار بعد از بستن درب مدام هشدار میده و روی صفحه هم چراغ درب چشمک میزنه و هشدار اصلا قطع نمیشه و خیلی کلافه کننده شده در حدی که مجبورم یخچال رو از برق بکشم و دوباره وصل کنم؛ با این کار چراغ درب ثابت میشه و هشدار قطع میشه اما مجددا درب باز بشه هشدار شروع میشه. من احتمال میدم برد ایراد داشته باشه یا کلید درب اما نمیدونم که چطور باید یخچال رو باز کنم تا به برد برسم. من در استان گیلان شهر پره سر هستم از وقتی یخچال رو گرفتم همش ایراد داشته سال اول رنگ یخچال پرید و بعدش نوار دور در خراب شد و از نمایندگی یک نوار تقلبی فرستادن و نماینده هم نتونست نوار رو عوض کنه. نمایندگی هیچ تخصصی در زمینه تعمییرات برد الکترونیکی نداشت و هیچ کار خاصی برام انجام نداد اما من در زمینه تعمییرات برد های الکترونیکی تخصص دارم منتهی نحوه باز کردن یخچال رو نمیدونم از داخل محفظه فریزر باید باز شه یا پنل از جلوی در .
  مدل یخچال Donar DNFR 650w

  Rating: 4.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پنل جلوی درب را باز نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر جابری

  سلام مشکل دیفراست یخچال دونار dnfr 650w چطوری حل میشه گاز اوکی فن اوکی ترموفیوز سنسور تعویض شده المنت فابریک سالم باز هم دماش گرم میشه طبق نظر الکترونیک کار برد هم سالمه جای دیگه هست ما دست بزنیم

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لاستیک هم چک شود . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دونار در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علیرضا شمس

  سلام یخچال دوقلوی دونار دارم 3 ساله خوب کار می کرد ولی یک دفعه شروع کرد به سرمای زیاد سمت قل یخچال از برق یک شب کشیدم ولی از فردا دیگه خنک نکرد موتور هم روشنه ولی صدای ضعیفی داره کارمیکنه لطفاً راهنمایی کنید با تشکر شمس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور و دیگر قطعات یخچال دونار شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی در محل چک شود .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مجید ظهیری

  سلام یخچال دونار من عریض هستش قسمت فریزر یخ میزنه و قسمت یخچال ک پایین باشه سرد نمیکنه باید دو روز از برق بکشیم تا دبازه ی یه هفته کار کنه .از نمایندگی اومد گفت سنسورسو بایذ عوض کنم کرد ولی دوباره بعد ی هفته مثه قبل شد.دباره نمایندگیش اومد گفت مشکل خاصی نداره ک خیلی جالب بود و خنده دار لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل یخزدایی یخچال دونار شما باید برطرف شود . مشکل دیفراست باید برطرف شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  حرف دی روی نمایشگر دونار ۶۵۰ یعنی چه و نوع سنسور دیفراست اون چیه که بخوام تهیه کنم ؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • مجتبی

  سلام خسته نباشی
  یخچال من دوبار قسمت فریزر خوبه ولی قسمت یخچال گرم نمایشگر ۵ هست داخل فریزر قسمت رادیاتور یخ میزنه میشه راهنمایی کنی
  سمت اسلامشهر نمایندگی داری بیاد تعمیر کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال دونار شما مشکل یخزدایی دارد که باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات دونار در محل عیب یابی و رفع عیب شود ، آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز در تهران میباشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • معصومی

  سلام من یخچال دوناردارم درش بستس ولی علامت بازبودن درمیره ومیادوهمش هشدارمیده راهنمایی کنید لطفا

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور درب مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی یوسفی

  سلام خسته نباشید روی نمایشگر یخچال من حرف ժ هست اشکال از کجاست؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • مسعود میرزایی

  سلام من یه دستگاه یخچال دونار۶۵۰ بدون برفک دارم مدتی که قسمت یخچالش سرما نداره گازش رو شارژ کردم قسمت ترموفیوز و المنتش هم چک شده مشکل نداره یه روز از برق میکشیم بعد که وصل میکنیم تا یک هفته خوبه بعدش دوباره خراب میشه ممنون میشم راهنمایی کنین

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی باید چک شود ، برای تعمیر یخچال دونار در محل میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • محمدی

  سلام من یک یخچال فریزر دونار سال 93 خریدم بهمن پارسال متوجه شدیم که قسمت یخچالش گرمه با سرویسکار تماس گرفتیم اومد دید و گفت نشتی از بدنه داخل یخچاله و نمیشه کاریش کرد و گفت اگه شارژ هم بکنم دو سه ماه بیشتر گاز نگه نمیداره و گفت اگه می خواهی کار درست بشه باید یه صفحه تو قسمت یخچال کار بزارم ولی بازم مثل اولش نمیشه و سرویسکار گفت همینجوری ردش کن بره و یه یخچال دیگه بخر سوال من اینه که سرویسکار درست گفته لطفا مرا راهنمایی کنید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگر نشتی هم از داخل بدنه باشد باز با کشیدن لوله ها از رو مشکل شما حل میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام من جدید یخچال دونار 650w خریدم به نظر شما چندساعت مداوم کار کنه نرماله؟زمان قطع شدنش چقدر باشه طبیعیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هر دو ساعت یک دفعه استارت میزند حدود 10 دقیقه کار میکند و قطع میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  روز اول هر 3 ساعت کار کرد ده دقیقه استراحت به مدت حدودا 30 ساعت مشکلی برای یخچال که پیش نمیاد؟
  الان نیم ساعت کار میکنه.نیم ساعت قطعه.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، 3 ساعت زمان خیلی زیادی برای کارکرد موتور است .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسنی

  سلام آیا موتور یخچال دونار 650 بعد خاموش شدنش،همچنان فنش برای خنک کردن به چرخش درمیاید یا نه؟
  چون برای ما همزمان با روشن شدن موتور فن هم گردش میکند و بالعکس.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   اگر منظور شما فن موتور هست نباید یکسره کار کند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  وقتی موتور یخچال دونار 650 مون خاموش میشه موتور فنش هم خاموش میشه یعنی منظورم اینکه هوای داخل یخچال دیگه به گردش درنمیاد!آیا طبیعیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با این توضیحات شما مشکل از برد الکترونیکی یخچال دونار شما است که نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام یخچال فریزردونارمدلdnfr650 چند سال میشه خریدم وبرای بار دوم میشه که خراب شده رفتم مسافرت وقتی که اومدم دوباره مشکل سابق پیش اومد که یخچال کار نمیکنه و سرد نیست ولی فریزر درسته و قبلا هم این اتفاق افتاده (دفعه قبل زنگ زدم نمایندگی و یه قطعه رو عوض کردن دوباره باید تکرار بشه قطعه چند سال باید کار کنه؟؟)لطفا راهنمایی بفرمائید وقتی از سفر برمیگردیم به این مشکل برخورد نکنیم

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور و گاز یخچال باید توسط تعمیرکار یخچال دونار در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
   • علیرضا

    سلام یخچال فریزردارم فریزربالاویخچال پایین سرمای یخچال کم ولی فریزرخوبه قسمت لبه یهچال خیلی داغ شده وموتورهم ۴ساعت آف میکنه ۲۰دقیقه بعدموتورروشن میشه فن داخل فریزرهم کارمیکنه .فن موتورهم همینطور.راهنمایی کنید.

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، اگر سیستم یخچال شما نوفراست است سنسور و دمپر پایین و قسمت دیفراست باید چک شود . در غیر این صورت ترموستات توسط تعمیرکار یخچال دونار در محل چک شود .

     No votes yet.
     Please wait...
 • هادی للب

  سلام قسمت پایین یخچال فریزر یخ می‌زند لطفا راهنمایی فرمائید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لاستیک دور درب چک شود .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • محمودی

  یخچال فریزر دونار وارم که درب آن به خوبی بسته نمیشه و مواد غذایی فاسد میشود لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لاستیک یخچال باید توسط تعمیرکار دونار تعویض شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمدی

  حرفdروی مانیتورافتاده یعنی چی؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل از فن فریزر یخچال دونار شما میباشد . رای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دونار در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شقایق موالی

  سلام بنده از اهوازم وهوای شهرم به طبیعت خودش گرم متوجه خنک‌نکردم یخچالم شدم وقتی به نمایندگی تماس گرفتم گفتن بهتراوترو روی ۵ درجه تنظیم کنید برای یه شب خنک شد بعد دوبار گرم نمی دونم چکارکنم خواهشا رهنمایم کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • ارزو فیروزی

  سلام. .۱۰ سال پیش یخچال فریزر دو قلو ..دونار خریدم حالا بدنه از داخل ترک برداشته و جاهایی از فریزر شکسته لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • مسعود میرزایی

  سلام یه دستگاه ۶۵۰ دونار دارم قسمت فریزرش سرده ولی قسمت یخچال پایینش گرمه از برق که میکشم برفک آب میشه مدت یه هفته خوب میشه
  تعمیر کار اومد نگاه کرد گازش رو چک کرد مشکل نبود قسمت ترموفیوز المنت و بردش هم سالمه به نظرتون مشکلش از کجا میتونه باشه
  با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • پیام حسینی

  با سلام
  نمیدونم چرا ی مدتیه بدنه یخچال داغ میشه میشه دلیلشو بگین

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگر کندانسور داخل بده باشد دما دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا کاویانی

  سلام. یخچال دونار گرفتیم سه ساله ازش راضی هستیم فقط چن روزیه ک روی مانیتورش بعضی وقتا فقط d نمایش داده میشه. سنسورش رو هم چک کردیم ولی مشکلی نداشت اگ میشه راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
 • ایرج

  باسلام یک یخچال فریزر دونار داریم چند وقته فریزر یک هفته کار می‌کنه بعد که شبکه داخلش یخ زد دیگه کار نمیکنه یخچال خوبه ولی فریزر نه ترموفیوزشم عوض کردم ولی تاثیری نداشت المنتش هم یه سره امتحان کردیم داغ می‌کنه مشکل از چیه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یا ترمودیسک باید توسط تعمیرکار یخچال دونار در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زینب وثوق

  سلام واقعا یخچال های دونار بین نظیرن و حرف ندارن ایا امکانش هس ک درب یخچالهای دونارو عوض کرد؟ چون لولای در شکسته و ما با چسب اونو چسبوندیم ظاهر زشتی ب خودش گرفته برای همین میخوایم عوضش کنیم ایا نمایندگی اینکارو انجام میده؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   لام ، بله لولای درب یخچال دونار باید تعویض گردد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید عابدی

  دمای فریزر بعد از باز شدن برفک بالا نمیره روی16 درجه مونده،گاز و فن و لاستیک دورشم سالمه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور هم توسط تعمیرکار یخچال دونار در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جمال کشاورزی

  باسلام
  یخچال فریزر دینار داریم و اگه درجه رو رو 3یا4بذاریم قسمت فریزر مواد خوراکی فریز نمیشه اما اگه رو 5یا بیشتر بذارید قسمت فریزر مواد خوراکی خوب فریز میشه اما تو قسمت یخچال هم مواد خوراکی و آب هم یخ میبنده مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   و یخچال روی درجه سلام ، اگر سسیستم یخچال شما دیجیتال است ، فریزر روی 2 باشد ، اگر سیستم یخچال شما مکانیکی است ترموستات را روی عدد 2 بزارید .
   توجه : برای رفع عیب مشکل شما باید دمپر یخچال چک شود ، کار دمپر هدایت کننده باد میباشد . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دونار در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهرداد ماهوتچیان

  سلام ما یک یخچال فریزر دونار داریم که بالا فریزر و پایین یخچال است فن داخلی یخچال عیب کرد پس از تماس ما با یک شرکت تعمیرکار امد وبرای تعویض فن معمولی و داخلی یخچال که در قسمت فریزر قرار دارد از ما ۳۵۰،۰۰۰ تومان پول گرفت و هیچ فاکتور و رسیدی ندادالبته پول به ایشان از طریق کارت به کارت داده شد میخواستم بدانم ایا واقعا قیمت یک فن ساده و کوچک ۳۵۰،۰۰۰ تومان است .

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، از خدمات مجموعه آی پی امداد استفاده نکرده اید ، برای رفع عیب و تعمیر یخچال دونار خود در صورت نیاز میتوانید با ما تماس بگیرید . برای کارکرد یک تعمیرکار متفرقه قیمت گذاری نمیکنیم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Keyvan

  سلام من یه یخچال دونار دارم .از روزی که نصب کردیم قسمت فریزر پایین قشنگ کار میکنه تا چن هفته بعدش یخ و وسایل داخلش آب میشه .زنگ زدم نمایندگی میگه باید هر وقت اینجوری شد از برق بکشی و وسایلاشو دربیاری و دربهاش رو 24ساعت باز کنی بعد بزنی به برق کار میکنه .راست میگه اینجوری داریم ازش استفاده میکنیم ولی تا کی باید اینجوری ازش استفاده کنیم??? .راه حل کلیش چیه بابا خسته شدیم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دستگاه شما مشکل دیفراست دارد ( قسمت یخزدایی ) ترمودیسک و برد الکترونیکی باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در محل عیب یابی و رفع عیب شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • بهنام کرمی

  با عرض سلام وخسته نباشی یخچال ما دونار دو در هست بالاش فریزر هست که خوب کار میکنه سرد میکنه ولی پایین اصلا سرد نمیکنه درواقع دور یخچال یعنی زیر لاستیک دورش کلا داغ میشه نمایندگی خوبی هم اینجا نیس الان ما باید چکار کنم مشکال از چیه اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن و گاز دستگاه بباید توسط تعمیرکار یخچال دونار چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
  • احسان

   سلام، یخچال شما یا مشکل یخ زدگی دمپر داره یامشکل گاز داره ،یامشکل دیفراست داره،که باید توسط تعمیر کار دونار چک بشه

   No votes yet.
   Please wait...
  • حسن

   با سلام وخسته نباشید یخچال ما هر از چند وقتی که برق میره و میاد روشن نمیشه ما هم مجبوریم از پریز بکشیمش و دوباره به برق بزنیم تا روشن بشه .یکبار هم که خونه نبودیم برق رفته بود ومجددا اومده بود که یخچال ما روشن نشده بود وهمه وسایل ما خراب شده بودن.وما دوباره یخچالو از برق کشیدیم ودوباره به برق زدیم روشن شد.نمیدونیم مشل از چیه .یه تعمیر کار آوردیم گفت شاید از برودشه.

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، برد الکترونیکی یخچال دونار باید توسط تعمیرکار چک شود و با تعمیر مشکل حل میشود .

    No votes yet.
    Please wait...
 • هانی رحیمی

  با سلام
  من یخچال دو قلو دوتار دارم فریزر مواد داخلش منجمد بودن باز شدن تعمیرکار آوردیم رادیاتش یخ زده بوده با سشوار گرمش کردیم باز شد کار کرد دو روز بعد دوباره از کار افتاد ایندفعه اومد گفت فن کار نمیکنه؟ اونم تعویض کردیم دوباره چند روز بعد دوباره همون جور شد دوباره اومد گفت سنسوراش خرابه تعویض کردیم الان کار میکنه ولی علامت H اومده رو صفحه فریزرلطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • محمد

   سلام،یخچال دونار شما مشکل دیفراست داره،قطعات دیفراست باید چک بشه،در نهایت برد چک بشه.
   برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دونار در تهران استفاده کنید.

   No votes yet.
   Please wait...
 • احمد حسینی

  سلام خسته نباشید
  من یخچال دوقلو (معمولی وفریزر)دونار گرفتم یخچال معمولیش خوبه ولی فریزرش دو ایراد داره
  اولیش اینه ک بعضی وقتا زمانی ک موتورش میخواد شروع ب کار کنه یهو وایمیسه و با کشیدن دوشاخه از پریز و دوباره زدنش خوب میشه!
  دومیش ک جدیدا متوجه شدم صدای یهویی مثل” تق” ازش میاد!بطوری ک اگه خواب باشی فک میکنی جایی منفجرشده!
  لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید.
  با تشکر

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات دستگاه شما به مانند رله ، موتور ، برد و … باید توسط تعمیرکار یخچال دوناردر محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
  • محمد

   سلام،موتور وبرد یخچال باید توسط تعمیرکار یخچال دونار چک شود.

   No votes yet.
   Please wait...
 • سینا قلیزاده

  سلام فریزر ما اتومات نمیکنه و بکوب کار میکنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ترموستات یخچال دونار باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • احمد غلامی

  یخچال دونار داریم یه هفته هش درجش از ۷به ۵ تغیرر کرده خوب وسایل رو خنک نگه نمیداره مشکل از چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام وقت بخیر سنسور محیطی باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  درود برای تعویض لاستیک دور درب یخچال دونار یا همان نوار در تهران با کجا باید تماس بگیرم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، جهت تعویض نوار ( لاستیک دور درب یخچال دونار ) در تهران میتوانید با شماره های آی پی امداد در سراسر تهران تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • وفایی

  سلام خسته نباشید
  یخچال فریزر دونار ما قسمت بالاش یخچال و پایین فریزر هست
  اما حدود یک سال هست که صدای خیلی آزار دهنده ای میده و فریزرش هم سرد نیست و منجمد نمیکنه
  با یه تعمیرکار صحبت کردیم گفتن 3روز از برق بکش درش رو بزار باز تا درست بشه البته برای حدودا 2ماه درست میشه اما باز مشکلش تکرار میشه لطف کنید بفرمایید مشکل از کجاس
  البته ناگفته نمونه چند ماه پیش که مسافرت بودیم درب فریزر لاش مونده بود باز و وقتی بعد از چند روز اومدیم خونه متوجه شدیم که حدودا 70 درصد مواد فریزری آب شده بودن و فاصد شده بودن

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن ، برد و سنسور یخچال دونار شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حدادی

  سلام و خسته نباشید
  یک یخچال و فریزر دونار مدل DNRF-380 خریدیم که یخچال در بالا و فریزر پایین است
  قسمت فریزر چند ماه یک بار شروع به آب شدن مواد غذایی میکند و علت اون هم یخ زدن قسمت لوله ها و صفحه ای است که در قسمت فریزر قرار دارد
  و باید قاب روی اون باز بشه و با سشوار یخها آب بشه
  میخواستم راهنمایی بفرمایید یا اپر نیاز به تعمیر هست بفرمایید
  در ضمن درجه یخچال روی 1 هست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قسمت دیفراست دستگاه شما مشکل دارد که یخ زدایی نمیکند ، ترمودیسک ، برد و هیتر یخچال دونار باید توسط تعمیرکار در محل چک شود .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • محمد

  سلام یخچال دونار من اواپراتورش یخ میزنه زیاد لی وسایل داخلش خوب یخ نمیزنه گوشت میزاری تااستفاده اش کنی یخ نمیزنه سنسورشوعوض کردم المنتشم تست کردیم سالمه بنظرتون ازچی میتونه با‌شه بر شم رو5هست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور دیفراست طبق همان کیلو باید تعویض شود ، همچنین برد الکترونیکی و ترمودیسک چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرزاد اویسی

  سلام روی صفحه نمایشگر یخچال اول حرف U الان حرف E نوشته ولی یخچال حالت عادی کارا میکنی لطفا راهنمایی کنید بنده از ایلام هستم

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، علت ارور u برای یخچال دونار شما مربوط به کم بودن گاز است و علت ارور e مربوط به سنسور است ، برای رفع عیب و تعمیرات یخچال دونار میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سمیه حسینی

  سلام وقتتون بخیر.خواهش میکنم جواب منو بدین.من یخچال و فریزر دوقلوی دونار دارم.دیروز غروب ساعت 6 فریزر رو باز کردم بستمش مثل اینکه درش کیپ نشد امروز ساعت 8 صبح متوجه شدم که بازه و یک مقدار از مواد غذایی آب شده بود درشو کیپ کردم الان یکسره چراغ آلارمش روشنه و اصلا خاموش نمیشه و اینکه انگار یکسره روشنه فریزرباید چیکار کنم که نسوزه فریزر؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای اینکه برودت هنوز به حد نساب نرسیده

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی حسین زاده

  سلام.من یخچال فریزر بزرگ بالا فریزر و پایین یخچال یک سالی هست خریدم.چند ماهی است که صفحه دیجیتالخاموش میشه.اما کمپرسور کار میکنه و دما میاد پایین.ازبرق می کشیم.دوباره میزنیم عادی میشه.خواهشمند است راهنمایی فرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ال سی دی اتصالی دارد.

   No votes yet.
   Please wait...
 • داود صدقی اریان

  سلام بنده یه ماشین لباسشویی دونار مدل DWM5010دارم .شمار تسمه میخواستم .ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.