logo logo تعمیر یخچال با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر یخچال در کرج

تعمیر یخچال در کرج
تعمیر یخچال در کرج
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یخچال را می توان قلب تپنده هر آشپزخانه ای دانست، طبیعتا بروز خرابی در این دستگاه می توانید موجب ایجاد اختلال در زندگی روزمره مصرف کنندگان شود، و از سوی دیگر هم تعلل در تعمیر یخچال می تواند منجر به بروز خرابی های جبران ناپذیری شود، به همین علت تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد با تاسیس شعبه در استان البرز اقدام به ارائه خدمات تعمیر یخچال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه در محل می کند.

کاربران گرامی؛ برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال در سراسر استان البرز کافیست تا با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر یخچال در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار

در هنگام بروز خرابی در یخچال های مختلف اولین سوالی که برای مصرف کنندگان ایجاد خواهد شد این است که چگونه باید با نمایندگی تعمیرات یخچال در کرج تماس بگیریم؟ اگر این پرسش برای شما هم پیش آمده در ادامه با بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر یخچال در فردیس، شهریار، کرج و اندیشه با ما همراه باشید.

 • در ابتدا برای بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال در کرج کافیست تا با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید.
 • بعد از ثب درخواست شما برای تعمیر یخچال در فردیس، شهریار، کرج و یا اندیشه شماره و مشخصات تعمیرکار مربوطه به همراه اشتراک شما برایتان ارسال خواهد شد.
 • تعمیرکار یخچال در کرج باید در کمتر از یک ساعت خود را به محل زندگی شما برساند.
 • پس از رسیدن تعمیرکار مربوطه به محل فرایند تعمیرات آغاز خواهد شد.

ارائه خدمات تعمیر یخچال در کرج در محل کار یا منزل شما

یخچال را نمی توان از آن دسته لوازمی دانست که به راحتی بتوان آن ها را جا به جا کرد؛ از همین روی هم برای تعمیر یخچال در کرج بهترین راه استفاده از خدمات تعمیرات در محل یا منزل شما می باشد.

آی پی امداد با داشتن شعبه های پر تعداد در سراسر استان البرز اقدام به ارائه خدمات تعمیر یخچال در کرج و در محل کار یا منزل شما می کند.

شما برای بهره مندی از این خدمات کافیست تا در صورت نیاز با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید و از خدمات تعمیرات یخچال در کرج بهره مند شوید.

مرکز تعمیرات یخچال در فردیس، کرج، اندیشه و شهریار کجاست؟

شاید در سراسر هر شهری مراکز و مراجع مختلفی را بتوان برای تعمیر هر محصولی یافت کرد اما به طبع تعمیر وسیله ای به مانند یخچال را نمی توان به دست هر کسی سپرد، چرا که اقدام به تعمیر این دستگاه بدون داشتن دانش فنی می تواند موجب بروز خرابی های شدید تر در این دستگاه شود.

به همین دلیل این پرسش که بهترین مرکز برای تعمیر یخچال در کرج، فریس، شهریار و اندیشه کجاست پرسشی است که برای بسیاری از مطرح کنندگان مطرح است.

آی پی امداد با داشتن سابقه ای 50 ساله در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و داشتن تمامی مجوز های اینترنتی و غیر اینترنتی لازم معتبرترین و محبوب ترین مرکز برای تعمیرات یخچال می باشد.

این مرکز که زیر نظر مستقیم اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است تابع تمامی قوانین اتحادیه می باشد و تمامی حقوق مصرف کنندگان را رعایت خواهد کرد؛ به همین دلیل هم تعمیرگاه مجاز یخچال در کرج آی پی امداد بهترین مرجع برای مصرف کنندگانی می باشد که با بروز خرابی در یخچال خود مواجه شده اند.

هزینه تعمیرات یخچال در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

اگر قصد استفاده از خدمات تعمیر یخچال در کرج را دارید به تبع هزینه های انجام این تعمیر برای شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود، در صورتی که هزینه انجام تعمیرات یخچال در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه برای شما ایجاد سوال کرده است می توانید در این بخش با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال بستگی به ایرادات موجود در آن دارد و نمی توان گفت که هر یخچالی با هر خرابی ای با یک قیمت مشخص تعمیر خواهد شد؛ اما مزیتی که آی پی امداد برای مصرف کنندگان ایجاد کرده است این می باشد که آی پی امداد همواره در تلاش بوده و هست تا بهترین خدمات را با نازل ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهد.

تمام تعرفه های تعمیر یخچال در کرج توسط متخصصین آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه می باشد و همین مسئله موجب کاهش 75% هزینه های تعمیر خواهد شد، علاوه بر این در صورتی که علاقه داشتید تا تمامی هزینه های تعمیر همراه با خرابی های مختلف در یخچال را مشاهده کنید کافیست تا به صفحه هزینه تعمیرات یخچال در آی پی امداد مراجعه نمایید.

بررسی ایرادات رایج و نحوه تعمیر یخچال در کرج

کمتر کسی را می توان یافت کرد که علت عدم کارکرد صحیح دستگاه خود را بداند، به همین دلیل هم در این بخش از مطلب مرکز تعمیرات یخچال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه قصد داریم تا به بررسی علل خرابی های مختلف در یخچال شما بپردازی، در صورتی که علاقه مند به دانستن علل مشکل های مختلف در این دستگاه هستید در ادامه با ما همراه باشید.

رایج ترین خرابی های موجود در یخچال موارد زیر می باشند:

 • داغ شدن بیش از حد موتور یخچال
 • علت برفک زدن یخچال
 • علت صدای بیش از حد یخچال
 • علت روشن نشدن یخچال
 • علت برق داشتن بدنه یخچال
 • دلیل خارج نشدن آب از آبسردکن یخچال

علت داغ شدن بیش از حد موتور یخچال، نحوه انجام تعمیرات یخچال در کرج در این مواقع

یکه از ایرادات موجود و رایج در یخچال داغ شدن بیش از حد موتور دستگاه می باشد، در صورتی که با این شکل مواجه شده اید در ادامه با بررسی علل و نحوه تعمیر یخچال در کرج در هنگام بروز این مشک با ما همراه باشید:

 • بروز خرابی در رله اورلود یخچال
 • کیپ شدن مدار یخچال
 • از کار افتادن و سوختگی موتور یخچال
 • اگر یخچال شما فن داشته باشد فن یخچال را هم باید مورد بررسی قرار دهید.

کاربران گرامی؛ در صورتی که ساکن کرج هستید و با این مشکل مواجه شده اید اما از دانش فنی کافی بررای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید به شما توصیه می کنیم تا از خدمات تعمیرات یخچال در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه که توسط متخصصین آی پی امداد ارائه می شود استفاده نمایید.

علت برفک زدن یخچال چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان زیادی برای رفع آن به تعمیرگاه مجاز یخچال در کرج مراجعه می کنند برفک زدن یخچال است در ادامه با بررسی علل این مشکل با ما همراه باشید.

اگر یخچال نوفراست دارید که برفک می زد موارد زیر را باید به ترتیب بررسی نمایید.

 • فاضلاب (درین)
 • ترموستات یا سنسور
 • فن
 • لاستیک دور درب یخچال

اگر یخچال شما نو فراست نمی باشد هم موارد زیر را باید مورد برسی قرار دهید:

 • سنسور
 • ترمودیسک
 • ترموفیوز
 • سنسور المنت
 • برد الکترونیکی

در صورتی که نیاز به رفع این مشکل دارید و از دانش فنی کافی بهره مند نیستید می توانید از خدمات مرکز تعمیرات یخچال در کرج آی پی امداد استفاده کنید.

علت صدای بیش از حد یخچال چیست؟ نحوه تعمیر یخچال در کرج در هنگام بروز این مشکل

یکی از مشکلات آزا دهنده ای که معمولا مصرف کنندگان عجله زیادی برای رفع آن دارند صدای زیاد در یخچال است، در ادامه به بررسی علل و نحوه انجام تعمیرات یخچال در اندیشه، شهریار، فردیس و کرج در هنگام بروز این مشکل می پردازیم:

 • در گام اول فن دستگاه را باید مورد بررسی قرار دهید تا ایراد به خصوصی نداشته باشد.
 • از حالت خارج شدن لرزه گیر های موتور یخچال می تواند یکی دیگر از علل صدا دادن یخچال باشد.
 • باید موتور یخچال را بررسی کنید که شاتون نزده باشد.
 • امکان دارد اتصالات شاسی شل شده باشد.
 • مکن است دستگاه شما تراز نباشد.

در صورتی که ساکن کرج هستید و با بروز خرابی در این دستگاه مواجه شده اید اما نمی توانید این مشکل را در منزل خود رفع کنید می توانید از خدمات مرکز تعمیر یخچال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه استفاده نمایید.

علت روشن نشدن یخچال چیست؟ نحوه تعمیر یخچال در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار در هنگام بروز این مشکل

یکی از مشکلات حادی که مصرف کنندگان برای رفع آن زیاد به تعمیرگاه مجاز یخچال در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه مراجعه می کنند روشن نشدن یخچال است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

 • ممکن است جریان برق موجود در دستگاه با مشکل مواجه شده باشد.
 • ترموستات یا سنسور های دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 • رله اورلود دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 • موتور یخچال را به طور دقیق بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد.

در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه استفاده نمایید.

چرا بدنه یخچال برق دارد؟ نحوه انجام تعمیرات یخچال در کرج در این مواقع

یکی از مشکلاتی که غالبا مصرف کنندگان را نگران می کند برق داشتن بدنه دیتگاه است که در ادامه با عیب یابی و نحوه تعمیر یخچال در شهریار، فردیس، اندیشه و کرج در این مواقع با شما همراه خواهیم بود.

 • سیم های رابط یخچال باید مورد بررسی قرار بگیرد.
 • بررسی کنید که سر پیچ لامپ با بدنه یخچال اتصال نداشته باشد.
 • ممکن است ترموستات اتصالی داشته باشد.
 • موتور را هم بررسی کنید تا اتصالی به بدنه نداشته باشد.

در صورتی که قصد رفع این مشکل را داشتید می توانید برای رفع ایراد از خدمات مرکز تعمیرات یخچال در کرج آی پی امداد بهره مند شوید.

علت خارج نشدن آب از آبسردکن یخچال چیست؟ برای تعمیر یخچال در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در این مواقع چه باید کرد؟

خارج نشدن آب از آبسردکن یخچال می تواند به خصوص در روز های گرم بسیار برای مصرف کنندگان سخت باشد، در ادامه به عیب یابی و بررسی نحوه تعمیر یخچال در کرج در زمان بروز این مشکل خواهیم پرداخت:

 • شیر برقی یخچال را مورد بررسی قرار دهید.
 • پدال آبسردکن را مورد بررسی قرار دهید.
 • عدم وجود پارگی در شلنگ های پشت یخچال را هم باید مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که نیاز به رفع این مشکل داشتید می توانید برای رفع آن از خدمات تعمیر یخچال در فردیس، شهریار، اندیشه و کرج آی پی امداد استفاده نمایید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر یخچال در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

این که خدمات تعمیر یخچال در استان البرز توسط آی پی امداد به طور دقیق در کدام مناطق ارائه می شود سوال بسیاری از مصرف کنندگان می باشد، آی پی امداد با تاسیس شعب متعدد در سراسر البرز اقدام به ارائه خدمات به مشتریان گرامی می کند.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات یخچال در کرج، فردیس و شهریار و اندیشه به شهر زیر می باشد:

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات یخچال در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات یخچال در فردیس کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات یخچال در شهریار و اندیشه توسط تعمیرکار آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال در کرج توسط متخصصین آی پی امداد

در بخش آخر این مقاله قصد داریم تا به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال در کرج، شهریار، اندیشه و فردیس توسط تخصصی آی پی امداد بپردازیم تا بدانیم اصلا چرا باید آی پی امداد را انتخاب کرد؟

 • آی پی امداد عضو اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد و تمامی مدارک و مجوز های اینترنتی و غیر اینترنتی لازمه را دارا می باشد.
 • هزینه تعمیرات در آی پی امداد بر طبق تعرفه های اتحادیه می باشد و این به آن معناست که شما با استفاده از خدمات آی پی امداد تا 75% در هزینه های تعمیر یخچال در کرج صرفه جویی خواهید کرد.
 • تمامی کارکنان آی پی امداد از تکنسین های دوره دیده و مجرب می باشند و این به آن معنیست که شما خیالتان از بایت تخصص تعمیرکاران راحت خواهد بود.
 • آی پی امداد یکی از مراجع تعمیر یخچال در استان البرز است که اقدام به ارائه خدمات تعمیر در محل میکند و برای خدمات خود علاوه بر ارائه فاکتور ضمانتنامه هم ارائه می دهد.
دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده!

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست