logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر یخچال در تهرانسر

تعمیر یخچال در تهرانسر
تعمیر یخچال در تهرانسر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال در تهرانسر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یخچال یکی از انواع لوازم خانگی است که نسبت به سایر لوازم برقی بیشتر دچار خرابی می شود. یخچال ها دائما در حال استفاده هستند و به همین علت در صورت سهل انگاری ممکن است خراب شوند. اما ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که در صورت خرابی یخچال ها باید به چه مرکزی مراجعه کرد؟ آیا مرکزی مطمئن جهت تعمیر یخچال در تهرانسر وجود دارد؟ در این مطلب به معرفی یک مرکز مطمئن جهت تعمیر لوازم خانگی و خدمات آن می پردازیم.

خدمات آی پی امداد در تهرانسر برای یخچال های ال جی، سامسونگ، بوش، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، دوو، اسنوا، امرسان، الکترو استیل، آزمایش، فیلور، جنرال استیل، دونار، هیمالیا، سیلوان، جنرال الکتریک، مابه، وستینگهاوس، وایت هاوس، فریجیدر، ویرپول، کنمور، پروفایل، مای تگ، اسمگ ارائه می گردد.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در تهرانسر تهران که از سوی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد ارائه می شود، می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر یخچال در تهرانسر تهران

در صورت خراب شدن یخچال برند ایرانی یا خارجی خود ابتدا باید تعمیرگاه معتبر مانند شرکت آی پی امداد تماس بگیرید. نحوه تماس با مجموعه آی پی امداد به عنوان مرکز تعمیر یخچال در تهرانسر عبارت است از:

 • شماره تماس برای ارتباط با مجموعه آی پی امداد عبارت است از 02158941 که می توانید در هر ساعتی از روز درخواست خود را به ثبت برسانید.
 • اگر شرایط تماس با مجموعه آی پی امداد را ندارید، می توانید با مراجعه به سایت مرکز تعمیرات یخچال های ال جی، سامسونگ، بوش، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، دوو، اسنوا، امرسان، الکترو استیل، آزمایش، فیلور، جنرال استیل، دونار، هیمالیا، سیلوان، جنرال الکتریک، مابه، وستینگهاوس، وایت هاوس، فریجیدر، ویرپول، کنمور، پروفایل، مای تگ، اسمگ در تهرانسر درخواست خود را به ثبت برسانید.
 • بعد از ثبت درخواست شما در کمپانی آی پی امداد تعمیرکار یخچال در تهرانسر در کمتر از یک ساعت خود را به محل مورد نظر می رساند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال در تهرانسر چه وظایفی دارد؟

تکنسین یخچال در تهرانسر از وظایفی در مجموعه آی پی امداد برخوردار است که عبارتند از:

 • اعزام تکنسین تعمیرات یخچال در کمتر از یک ساعت و در هر ساعتی از روز به محل
 • انجام عیب یابی دستگاه در محل و توضیح کامل علت خرابی به مصرف کنند.
 • رفع نواقص دستگاه با تعویض قطعات اسیب و استفاده از لوازم فابریک
 • اعطای ضمانت نامه ای معتبر از جانب تعمیرگاه مجاز یخچال در تهرانسر
 • ارائه تمامی فاکتورهای خرید بعد از تعمیرات یخچال در تهرانسر

مرکز تعمیر یخچال ال جی در تهرانسر

ال جی یک برند چند ملیتی و معروف در سراسر دنیا است که لوازم خانگی متنوعی را به بازار عرضه می کند. این برند یخچال های باکیفیت، متنوع، مدرن و کاربردی را تولید کرده است که باعث شده است بسیاری از ایرانیان از یخچال برند ال جی استفاده کنند. اما با وجود نبود یک تعمیرگاه معتبر برای تعمیرات یخچال ال جی چه باید کرد؟ آیا مرکز معتبر و با سابقه ای برای تعمیرات یخچال ال جی در تهرانسر وجود دارد؟ آیا پی امداد از مراکز با سابقه و مطمئن جهت تعمیرات انواع یخچال در تهرانسر است.

 • مجموعه آی پی امداد برای رفع نواقص یخچال های ال جی از نیروهای دوره دیده ای استفاده می کند.
 • برای تعمیرات یخچال ال جی از قطعات اورجینال ال جی استفاده می کند.
 • مجموعه آی پی امداد از سابقه بیشتر 50 سال در زمینه تعمیرات یخچال برخوردار است.
 • شرکت آی پی امداد مجوزهای اینترنتی و غیر اینترنتی زیادی را برای اطمینان بیشتر مشتریان کسب کرده است.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهرانسر

سامسونگ از دیگر برندهای معتبر دنیا است که تولید انواع یخچال و لوازم خانگی را با کیفیت بالایی انجام می دهد. خوشبختانه درصد بالایی از افراد از یخچال های برند سامسونگ راضی هستند. به همین دلیل افراد زیادی در کشور ایران از برند سامسونگ استفاده می کنند. اما در صورت خرابی یخچال سامسونگ، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهرانسر وجود ندارد. بنابراین برای تعمیرات یخچال های برند سامسونگ چه باید کرد؟

 • تعمیر یخچال سامسونگ در تهرانسر با استفاده از قطعات به روز و اورجینال سامسونگ انجام می شود.
 • این مجموعه از تکنسین های آموزش دیده برای انجام تعمیرات یخچال استفاده می کند.
 • مجموعه آی پی امداد مجوزهای اینترنتی و غیر اینترنتی معتبری را به دست آورده است‌.
 • مجموعه آی پی امداد باعث کاهش 75 درصد هزینه تعمیرات یخچال می شود.

برای تعمیر یخچال بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی در تهرانسر به کجا باید مراجعه کرد؟

یخچال بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی از برندهای به روز و باکیفیتی هستند که توسط بسیاری از مردم مورد استفاده قرار می گیرند. این یخچال از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار هستند، اما اگر یخچال های برند خراب شوند، نمی توان از تعمیرگاه های غیرمطمئن برای تعمیرات کمک گرفت. بنابراین تعمیر یخچال بوش، بکو، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی در تهرانسر باید توسط مجموعه ای حرفه ای و باسابقه انجام شود تا آسیب بیشتری به یخچال وارد نشود. بهترین مجموعه برای تعمیرات یخچال از هر برند، شرکت آی پی امداد است. این مجموعه از ویژگی هایی برخوردار است که عبارتند از:

 • تعمیر یخچال توسط مجموعه آی پی امداد در محل درخواست شده و در مقابل مشتری تعمیر و عیب یابی می شود تا مشتری از روند کار آگاه باشد.
 • شرکت آی پی امداد در صورت ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت خود را به محل می رساند و اقدام به تعمیرات یخچال در تهرانسر می کند.
 • شرکت آی پی امداد یکی از اعضای اتحادیه تعمیر کاران است. به همین سبب تعمیرات یخچال در شرکت آی پی امداد با هزینه ای کمتر از سایر تعمیرگاه های دیگر انجام می شود و باعث صرفه جویی در هزینه تعمیرات یخچال می شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال دوو، اسنوا، امرسان، الکترواستیل، آزمایش، پارس، فیلور، جنرال استیل، دونار،هیمالیا، سیلوان در تهرانسر تهران

اسنوا، امرسان، آزمایش، فیلور، جنرال استیل و … چند نمونه از یخچال های قدیمی و باکیفیتی هستند که از گذشته تا به الان همچنان مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار دارند. این یخچال ها برای تعمیر شدن نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارند. بنابراین تعمیر یخچال اسنوا، امرسان و … در تهرانسر باید توسط مجموعه قابل اطمینانی انجام شود. یکی از بهترین مجموعه های تعمیرات یخچال در تهرانسر، کمپانی باسابقه آی پی امداد است.

تعمیرکار یخچال در تهرانسر با استفاده تخصص و مهارت بالای خود تعمیرات یخچال را با کیفیت بالایی انجام می دهد. این مجموعه در کوتاه ترین زمان نیروهای خود را برای تعمیرات لوازم خانگی به محل اعزام می کنند. تکنسین های مجموعه آی پی امداد با انجام عیب یابی و تعمیرات یخچال در کوتاه ترین زمان، باعث رضایتمندی بسیاری از مشتریان شده اند. این مجموعه دارای تعداد زیادی از مجوزهای اینترنتی و غیر اینترنتی است که توانسته است نیروهای باعث اطمینان بیشتر مشتریان به این مجموعه با سابقه شود.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، مابه، وستینگهاوس، وایت هاوس، فریجیدر، ویرپول، کنمور، پروفایل، مای تگ در تهرانسر

آیا تا به حال از لوازم خانگی آمریکایی در محیط خانه یا آشپزخانه خود استفاده کرده اید؟ آمریکا یکی از کشورهایی است که به تولید یخچال های لاکچری و فوق العاده مجهز دنیا می پردازد. به همین علت یخچال های این کشور از قیمت بالایی برخوردار هستند. بنابراین در صورت خراب شدن یخچال های برندهای معتبر و گران قیمت چه باید کرد؟ آیا شرکتی جهت تعمیر یخچال جنرال الکترونیک در تهرانسر وجود دارد؟

آی پی امداد یکی از بزرگ ترین تعمیرگاه های استان تهران به عنوان مرکزی معتبر برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، مابه، وستینگهاوس، وایت هاوس، فریجیدر، ویرپول، کنمور، پروفایل، مای تگ در تهرانسر شناخته شده است. این شرکت تعمیر یخچال را با استفاده از قطعات اورجینال انجام می دهد. تکنسین هایی که در مجموعه آی پی امداد فعالیت می کنند از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند. این مجموعه با داشتن مجوز های اینترنتی و غیر اینترنتی توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان را به مجموعه خود جلب کند.

هزینه تعمیرات یخچال در تهرانسر

یکی از مهم ترین خدمات شرکت آی پی امداد که از استقبال بسیاری از مردم روبه رو شده است، تعمیرات یخچال در تهرانسر است. شرکت آی پی امداد مجموعه ای است که با اعزام نیروهای خود به محل مورد نظر شما، تعمیرات یخچال را انجام می دهد. بعد از خدمات در محل، هزینه پایین تعمیرات توسط شرکت آی پی امداد دومین نکته ای حائز اهمیت برای مشتریان است. شرکت آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال در تهرانسر هزینه خدمات تعمیر یخچال را مطابق با تعرفه اتحادیه تعمیر کاران دریافت می کند و تا 75 درصد باعث کاهش هزینه تعمیرات یخچال می شود.

برند های تحت پوشش تعمیرگاه مجاز یخچال در تهرانسر

امروزه برند های مختلف و زیادی در بازار لوازم خانگی ایران وجود دارند، در ادامه به بررسی برند های تحت پوشش تعمیرگاه مجاز یخچال در تهرانسر خواهیم پرداخت:

ال جی، سامسونگ، بوش، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، دوو، اسنوا، امرسان، الکترو استیل، آزمایش، فیلور، جنرال استیل، دونار، هیمالیا، سیلوان، جنرال الکتریک، مابه، وستینگهاوس، وایت هاوس، فریجیدر، ویرپول، کنمور، پروفایل، مای تگ، اسمگ

محدوده ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز انواع یخچال در سراسر تهرانسر

محدوده های زیادی هستند که در تهرانسر می توانند از خدمات شرکت آی پی امداد استفاده کنند. اگر در استان تهران و منطقه تهرانسر زندگی می کنید و میخواهید از مناطقی تحت پوشش خدمات شرکت آی پی امداد هستند، با خبر شوید، بهتر است تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت شرکت آی پی امداد از محدوده هایی که می توانند از تعمیرگاه مجاز یخچال در تهرانسر و خدمات استفاده کنند مطلع شوید. شرکت آی پی امداد با ثبت درخواست شما نیروهای خود را محل مورد نظر اعزام می کند و تعمیرات یخچال را انجام می دهند.

محدوده تعمیر یخچال در تهرانسر توسط تعمیرکار آی پی امداد

تمام محلات منطقه تهرانسر اعم از شهرک گلها، شهرک بازرگان، میدان کمال الملک، قباد، تهرانسر مرکزی شامل بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز و چهارراه صدف و خیابان گلناز، تهرانسر شرقی شامل شهرک پاسداران، بنفشه، نفت، فجر، گل محمدی، تهرانسر غربی شامل بهشتی، رجایی، شهرک دریا و شهرک مسکن ویژه از محدوده هایی هستند که می توانند در منطقه تهرانسر از خدمات شرکت آی پی امداد بهره مند شوند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال در تهرانسر توسط تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد با ارائه خدمات ویژه به مشتریان عزیز توانسته است مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند. از مزایای خدمات نمایندگی تعمیر یخچال در تهرانسر عبارت است از:

 • در شرکت آی پی امداد برای تعمیر کردن لوازم خانگی مانند یخچال از تعمیرکارهایی که دارای سابقه و تجربه بالایی هستند، استفاده می شود.
 • مجموعه آی پی امداد با عضویت در اتحادیه تعمیر کاران هزینه تعمیر لوازم را بر اساس اتحادیه دریافت می کند. شما با استفاده خدمات مجموعه آی پی امداد می توانید میزان هزینه تعمیرات را تا 75 درصد کاهش دهید‌.
 • مجموعه آی پی امداد برای آگاهی مشتریان از میزان هزینه ها، فاکتورهای خرید لوازم را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 • تعمیرات یخچال در تهرانسر با استفاده از ابزارهای پیشرفته و قطعات فابریکی انجام می شود.
 • تعمیرات یخچال در محل از خدمات ویژه شرکت آی پی امداد است که به مشتریان این امکان را می دهد تا تعمیرات لوازم خانگی را در محل داشته باشند و نیاز به جابه جایی یخچال نداشته باشند.
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد