logo logo تعمیر کولرگازی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر کولرگازی در کرج

تعمیر کولرگازی در کرج
تعمیر کولرگازی در کرج
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر کولرگازی در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

کولرگازی یکی از لوازم و وسایل موجود در منزل می بباشد که در روز های سرد و گرم کاربرد بسیار زیادی برای اهالی منزل دارد و به قطع کسی در یک روز گرم تابستانی طاقت خراب ماندن این دستگاه را ندارد، اگر ساکن کرج هستید و با بروز خرابی در کولرگازی خود مواجه شدید نگران نباشید، چرا که با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید اقدام به استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه نمایید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر کولرگازی در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار

به قطع حجم زیادی از مصرف کنندگان توان تعمیر کولرگازی را ندارند، به همین دلیل هم در زمان خرابی این دستگاه همه با این پرسش مواجه می شوند که نحوه تماس با مرکز تعمیر کولرگازی در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار به چه صورت است، در ادامه با ما همراه باشید تا به این پرسش شما پاسخ دهیم:

 • ابتدا باید برای برقراری ارتباط با دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.
 • پس از ثبت درخواست شما تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند.
 • بعد از رسیدن تعمیرکار نمایندگی تعمیر کولرگازی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه فرایند عیب یابی دستگاه شما در منزل شما آغاز خواهد شد و تمامی ایرادات موجود در دستگاه برای شما شرح داده می شود.
 • پس از انجام فرایند تعمیرات از شما در مورد کیفیت ارائه خدمات سوال خواهد شد.

ارائه خدمات تعمیر کولرگازی در کرج در محل کار یا منزل شما

طبیعتا خارج کردن کولرگازی از منزل برای انجام فرایند تعمیرات امری غیر قابل تصور می باشد و دقیقا همین امر هم تبدیل به یکی از دشواری های تعمیرات کولرگازی شده است، در صورتی که کولرگازی شما با خرابی مواجه شده است نگران نباشید، چرا که آی پی امداد با احداث شعب متعدد در سراسر استان البرز اقدام به ارائه خدمات تعمیر کولرگازی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه در محل کرده است.

در صورتی که ساکن هرجای کرج باشید با تماس با واحد مرکزی و ثبت درخواست شما در تعمیرگاه مجاز کولرگازی در کرج تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت به منزل شما اعزام خواهد شد و تعمیرات در معرض دید شما انجام خواهد شد.

مرکز تعمیرات کولرگازی در فردیس، کرج، اندیشه و شهریار کجاست؟

شاید بتوان مراکز و اشخاص زیادی را شناخت که در کرج اقدام به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی می کنند، اما قیمت بالای کولرگازی موجب شده است تا کمتر کسی اقدام به استفاده از خدمات تعمیرکاران و تعمیرگاه های غیر مجاز نماید، امروز فاکتور های مختلفی برای سنجش اعتبار شرکت های لوازم خانگی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

 • یک تعمیرگاه مجاز کولرگازی در کرج باید دارای مجوز رسمی از اتحادیه کشوری تعمیرات لوازم خانگی باشد، آی پی امداد به عنوان یک مرکز معتبر علاوه بر عضویت در این اتحادیه تمامی مجوز  های اینترنتی و غیر اینترنتی لازم را دارد.
 • فقط مرکزی را برای تعمیرات کولرگازی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه می وان معتبر دانست که از تعمیرکاران و نیروی انسانی متخصص و خبره استفاده می کند.
 • شاید بتوان ادعا کرد آی پی امداد با داشتن بیش از 50 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و داشتن تمام مشخصات یک تعمیرگاه مناسب بهترین مرکز برای تعمیرات کولرگازی در کرج می باشد.

هزینه تعمیرات کولر گازی در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

پس از یافتن یک مرکز معتبر تعمیرات کولرگازی در فردیس، شهریار، اندیشه و کرج دومین مبحثی که برای مصرف کننده مورد اهمیت واقع می شود هزینه تعمیرات این دستگاه است، در صورتی که این مبحث برای شما هم ایجاد سوال کرده است در ادامه با ما همراه باشید:

هزینه دقیق تعمیرات کولرگازی در کرج مستقیما مربوط به ایراد موجود در دستگاه شما می باشد و رقم دقیقی را نمی توان برای هر خرابی ای در این دستگاه اعلام کرد، اما چیزی که می تواند خیال مصرف کننده را از این بابت راحت کند این است که خدمات تعمیر کولرگازی در کرج که از سوی آی پی امداد ارائه می شود هزینه تعمیراتش طبق تعرفه های اتحادیه می باشد که همین موضوع موجب کاهش 75% هزینه های تعمیر می شود.

بررسی ایرادات رایج و نحوه تعمیر کولرگازی در کرج

کولرگازی با مکانیزم خاصی که دارد عملکرد مشخصی دارد و به تبع خرابی های مشخصی نیز دارد، برخی خرابی ها به هر دلیل در کولرگازی رایج تر می باشد، در اداممه به بررسی علل خرابی های رایج در کولرگازی و نحوه تعمیر کولرگازی در کرج در این مواقع خواهیم پرداخت:

رایج ترین خرابی های کولرگازی موارد زیر می باشد:

 • علت نشتی گاز از کولرگازی
 • چرا کولرگازی خنک نمی کند؟
 • علت صدای زیاد کولرگازی چیست؟
 • علت چکه آب از کولرگازی چیست؟

علت نشتی گاز از کولرگازی چیست؟ برای تعمیر کولرگازی در کرج در این مواقع چه باید کرد؟

یکی از مشکلات نسبتا رایج در کولرگازی نشتی گاز از این دستگاه است که در ادامه به بررسی علل و نحوه تعمیر کولرگازی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در این مواقع خواهیم پرداخت:

 • انسداد قشمت ورودی اواپراتور با برفک
 • اواپراتور ممکن است کار خود را به درستی انجام ندهد.
 • بروز خرابی در لوله ساکشن کولرگازی
 • کم شدن اختلاف و نزدیکی بی لوله رفت و برگشت کولرگازی

کاربران گرامی؛ در صورت بروز خرابی درکولرگازی خود و در صورتی که ساکن کرج هستید می توانید برای رفع ایراد دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج استفاده کنید.

چرا کولرگازی خنک نمی کند؟ بررسی نحوه تعمیر کولرگازی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در زمان بروز مشکل در این مواقع

طبیعتا در روز های گرم تابستانی خنک نکردن کولرگازی مشکلی نیست که قابل تحمل باشد، به همین دلیل دلیل در ادامه به بررسی نحوه تعمیر کولرگازی در کرج در این مواقع پرداخته ایم:

 • عدم تنظیم دمای کولرگازی به شکل درست.
 • از کار افتادن کمپرسور کولرگازی.
 • فرمان ندادن برد دستگاه
 • خالش شدن شارژ گاز کولرگازی

در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید برای رفع مشکل خود از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج استفاده نمایید.

علت صدای زیاد کولرگازی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج در این مورد

در ادامه به بررسی نحوه تعمیرات کولرگازی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در این مواقع خواهیم پرداخت:

 • برخورد فن دستگاه در هنگام چرخش به هر جسمی میتواند منجر به ایجاد صدا شود.
 • بروز خرابی در پروانه فن منجر به بروز صدای بلند در این دستگاه می شود.
 • بویلر فن هم می تواند از عوامل تاثیرگذار روی صدای دستگاه است.

در صورتی که نیاز به رفع این مشکل دارید و ساکن کرج هستید می توانید اقدام به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج استفاده کنید.

علت چکه آب از کولرگازی چیست؟ نحوه تعمیرات کولرگازی در فردیس، شهریار و اندیشه در این مواقع

در ادامه به بررسی نحوه تعمیر کولرگازی در کرج در این مواقع توسط تعمیرکار ای پی امداد خواهیم پرداخت:

 • ممکن است شارژ گاز دستگاه شما کم شده باشد.
 • کمبود گاز موجب برفک زدن روب اواپراتور وآب شدن و چکه کردن آن به مرور خواهد شد.
 • احتمال نشتی از شلنگ ها وجود دارد.
 • ممکن است حوضچه دستگاه با شکستگی مواجه باشد.
 • شلنگ دریم دچار انسداد و یا گرفتگی باشد.

در صورت نیاز به تعمیر می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه برای رفع مشکل خود استفاده کنید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر کولرگازی در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

در صورتی که تصمیم خود را برای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی در شهریار، اندیش، فردیس و کرج گرفته اید اما نمی داید که محل زندگی شما جزو مناطق تحت پوشش آی پی امداد هست یا نه نگران نباشید، در ادامه به بررسی محدوده ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز کولرگازی در استان البرز می پردازیم:

مناطق ارائه خدمات تعمیرات کولرگازی در کرج توسط آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کولرگازی در شهریار و اندیشه آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

محدوده ارائه خدمات تعمیرات کولرگازی در فردیس توسط آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مزایای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی در کرج توسط متخصصین آی پی امداد

تا به اینجا به طور مفصل به بررسی تمامی موارد پیرامون نحوه استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی در کرج پرداخته ایم، در ادامه با نگاهی مقایسه ای به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی در کرج که توسط متخصصین آی پی امداد ارائه می شود بپردازیم:

 • تعمیرکاران آی پی امداد موظف هستند تا برای تعمیر کولرگازی شما از قطعات فابریک و اورجینال دستگاه شما استفاده کنند.
 • آی پی امداد با داشتن تمامی مجوز های لازم اینترنتی و غیر اینترنتی از اعتبار بالایی برای تعمیرات کولرگازی شما بهره مند است.
 • هزینه تعمیر کولرگازی در استان البرز در آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه است.
 • متخصصین آی پی امداد افراد متخصص و دوره دیده هستند.
دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده!

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست