logo logo تعمیر چرخ گوشت گاسونیک با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت گاسونیک

تعمیر چرخ گوشت گاسونیک
تعمیر چرخ گوشت گاسونیک
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت گاسونیک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک، آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید به راحتی و بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز برخوردار شوید. از این رو در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات سایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک

بعد از اعمال تحریم ها و وارد شدن فشار به نمایندگی های برندهای خارجی، بسیاری از این برندها کشور را ترک کرده و ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی صورت میگیرد که شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما بنا به هر دلیل از آن رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت نیز برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت گاسونیک میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست مراحل انجام کار شما پیگیری خواهد شد و کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک برای شما ارسال خواهد شد.
 • همچنین بعد از تعمیر چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه خدمات ارائه شده به شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات چرخ گوشت شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت گاسونیک به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت گاسونیک میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از دوره گارانتی محصول نیز برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در ادامه به بررسی اینکه تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ میپردازیم:

 • این فرد باید در اسرع وقت برای تعمیرات دستگاه شما اقدام نماید.
 • همچنین باید باتجربه بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به دستگاه شما برای تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک اقدام نماید.
 • نکات بهداشتی و ایمنی را نیز رعایت نمایید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت گاسونیک در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در آی پی امداد، بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت گاسونیک است که به این منظور در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید و منتظر پاسخ از کارشناسان ما باشید.

چرخ گوشت روشن نمیشود، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در این باره چیست؟

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات در استفاده از چرخ گوشت ها، روشن نشدن این دستگاه است. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت گاسونیک میپردازیم:

 • ممکن است مشکل از پریز برق و یا سیم کشی داخلی پریز شما باشد که برای رفع این مشکل بهتر است اقدام به اتصال چرخ گوشت خود به پریز دیگری نمایید.
 • همچنین گاهی در اثر خرابی در کلید روشن و خاموش دستگاهتان شاهد روشن نشدن چرخ گوشت هستید که برای رفع مشکل در این شرایط باید از تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک کمک بگیرید.
 • در صورتی که مشکل روشن نشدن چرخ گوشت به دلیل اشکال در سیم پیچی داخلی دستگاه شما باشد، باید برای رفع آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ چگونه اقدامات لازم برای تعمیر چرخ گوشت گاسونیک را انجام دهیم؟

یکی دیگر از این مشکلات ایجاد صدای زیاد در چرخ گوشت است که در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت گاسونیک برای شما عزیزان میپردازیم:

 • ممکن است تکه ای استخوان در دستگاه شما قرار گرفته باشد و باعث ایجاد صدا در آن شده باشد که برای رفع آن باید این مسیر را بررسی نمایید.
 • در صورتی که روغن دستگاه شما تمام شده باشد، باید برای شارژ روغن گریس دستگاه خود اقدام نمایید تا از ایجاد صدا در حین کار جلوگیری گردد.
 • در صورتی که بلبرینگ های چرخ گوشت شما خراب شده باشد، باید برای بررسی مشکل و رفع آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک تماس حاصل نمایید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در این مواقع

شاید برای شما هم اتفاق افتاده شده باشد که با مشکل بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت خود مواجه شده باشید. به این منظور در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت گاسونیک میپردازیم:

 • ممکن است در اثر نشستن سری جلویی چرخ گوشت و گیر کردن گوشت در این قسمت شاهد بیرون نیامدن گوشت از دستگاه خود باشید که برای رفع مشکل در این شرایط باید اقدام به شستن و تمیز کردن این قطعه نمایید.
 • در صورتی که بیرون نیامدن گوشت به دلیل خراب شدن تیغه چرخ گوشت شما باشد، باید برای تعمیرات و تعویض آن از یک تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، بهتر است برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ جهت تعمیرات و رفع عیب چرخ گوشت گاسونیک چه باید کرد؟

جرقه زدن در چرخ گوشت ها یکی از مشکلاتی است که باید در اسرع وقت برای رفع آن اقدام نمایید. به این منظور در ادامه به بررسی علت جرقه زدن در چرخ گوشت گاسونیک میپردازیم:

 • ممکن است مشکل از پریزی باشد که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید. برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین در صورت اشکال در سیم پیچی داخلی دستگاه شاهد جرقه در چرخ گوشت هستید که برای رفع این مشکل بهتر است سریعا با تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک تماس حاصل نمایید.
 • در صورت وجود رطوبت در چرخ گوشت نیز امکان ایجاد جرقه وجود دارد که برای جلوگیری از این مشکل بهتر است مواد را بعد از بیرون رفتن آب از آنها در چرخ گوشت قرار دهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی چرخ گوشت ها، هزینه تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در نمایندگی تعمیر آی پی امداد میباشد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • اعلام قیمت دقیق تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک بعد از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار مشخص میگردد.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات چرخ گوشت تعویض گردد، بر این هزینه تاثیر گذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت شما در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در آی پی امداد

در انتها به منظور یاری رساندن شما برای داشتن یک انتخاب آگاهانه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از ارائه خدمات توسط تعمیرکار به شما فاکتور ارائه میگردد که به دلیل تطابق هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر چرخ گوشت گاسونیک شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت گاسونیک در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت گاسونیک در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت گاسونیک به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت گاسونیک، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست