logo logo تعمیر چرخ گوشت روتل با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت روتل

تعمیر چرخ گوشت روتل
تعمیر چرخ گوشت روتل
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت روتل به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت روتل در آی پی امداد با هدف بالا بردن سطح خدمت رسانی به مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت های خود تا 75% صرفه جویی نمایید در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت روتل میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت روتل

بعد از بالا رفتن قیمت دلار بسیاری از نمایندگی های برندهای خارجی کشور را ترک کرده و ارائه خدمات برای محصولات آنها توسط شرکت های داخلی صورت گرفت. از این رو برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت روتل میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره نوشته شده بر روی ضمانت نامه چرخ گوشت خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این شرکت استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت روتل در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان برای شما قابل استفاده هستند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت روتل در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت روتل در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست شما از سوی مرکز برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت روتل ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت روتل به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت روتل توسط مرکز تعمیر آی پی امداد به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیرات چرخ گوشت روتل به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت روتل به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت روتل میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت روتل در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت نیز برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت روتل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات بدانیم، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت روتل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیرات چرخ گوشت روتل متخصص بوده و در اسرع وقت برای انجام این کار اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت روتل در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت روتل در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت روتل است که به این منظور میتوانید در صورت ایجاد سوال برای شما در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه آن را بپرسید تا کارشناسان ما برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، نحوه عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت روتل در این مواقع

یکی از مشکلات رایج در استفاده از چرخ گوشت ها روشن نشدن این دستگاه است که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت روتل میپردازیم:

 • ممکن است روشن نشدن در اثر خرابی در دکمه های خاموش و روشن دستگاه شما باشد که برای تعمیرات آن باید با تعمیرکار چرخ گوشت روتل تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که اشکال روشن نشدن مربوط به پریز محل شما باشد، باید برای استفاده از چرخ گوشت آن را به پریز دیگری متصل کرده و برای تعمیرات پریز معیوب اقدام نمایید.
 • با توجه به اینکه چرخ گوشت دستگاهی پرقدرت با مصرف برق بالا است، ممکن است در ساعات اوج مصرف برق روشن نگردد که در این صورت بهتر است استفاده از آن را به زمان دیگری موکول نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت روتل انجام دهیم؟

یکی دیگر از مشکلات گزارش شده توسط مصرف کنندگان چرخ گوشت ها صدای زیاد این دستگاه است که برای عیب یابی این مشکل به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت روتل میپردازیم:

 • ممکن است ایجاد صدا مربوط به تمام شدن روغن قطعات داخلی چرخ گوشت باشد که برای تعمیرات آن باید اقدام به روغن کاری دستگاه خود نمایید.
 • همچنین در صورتی که صدای ایجاد شده در اثر خرابی بلبرینگ های چرخ گوشت شما باشد، باید برای تعمیرات آن با تعمیرکار چرخ گوشت روتل تماس حاصل نمایید.
 • برخورد استخوان موجود در گوشت با تیغه چرخ گوشت میتواند سبب ایجاد صدا در این دستگاه گردد.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت روتل در این باره

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در استفاده از چرخ گوشت ها شاهد بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه باشید که برای عیب یابی دستگاه در این وضعیت در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت روتل برای شما میپردازیم:

 • ممکن است در منافذ قسمت خروجی چرخ گوشت شما در اثر خوب شسته نشدن گرفتگی ایجاد شده باشد که برای برطرف کردن آن باید با یک جسم تیز این قسمت را تمیز نمایی.
 • در صورت کند شدن تیغه چرخ گوشت شما نیز ممکن است شاهد بیرون نیامدن گوشت باشید که برای رفع این مشکل بهتر است با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت روتل تماس حاصل نمایید.
 • در صورت وجود چربی و استخوان در گوشت نیز ممکن است حرکت این مواد به سمت بیرون به کندی انجام گردد که بهتر است برای جلوگیری از این مشکل از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیرات چرخ گوشت روتل چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلاتی که در ادامه به بررسی آن میپردازیم علت جرقه زدن چرخ گوشت روتل است:

 • ممکن است اشکال در سیم پیچی داخلی دلیل ایجاد جرقه در چرخ گوشت شما باشد که برای برطرف کردن آن باید با تعمیرکار چرخ گوشت روتل تماس حاصل نمایید.
 • همچنین وجود رطوبت در چرخ گوشت دلیل دیگری برای ایجاد جرقه در این دستگاه است که بهتر است برای جلوگیری از این مشکل مواد غذایی مرطوب را در این دستگاه قرار ندهید.
 • اصطکاک نیز از علل ایجاد جرقه در چرخ گوشت است که برای جلوگیری از ایجاد آن میتوانید دستگاه خود را روی یک سطح عایق قرار دهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت روتل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از سوالات پرتکرار مصرف کنندگان چرخ گوشت ها، هزینه تعمیر چرخ گوشت روتل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه بعد از بررسی چرخ گوشت توسط تعمیرکار چرخ گوشت روتل امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات چرخ گوشت شما تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی سبب کاهش در این هزینه ها میگردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت روتل در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت روتل در آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیر چرخ گوشت روتل به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 ماه الی 12 ماه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر چرخ گوشت روتل در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر چرخ گوشت روتل در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر چرخ گوشت روتل در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر چرخ گوشت روتل در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر چرخ گوشت روتل در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت روتل در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت روتل در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت روتل به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت روتل، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست