logo logo تعمیر چرخ گوشت تفال با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر چرخ گوشت تفال

تعمیر چرخ گوشت تفال
تعمیر چرخ گوشت تفال
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت تفال به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

با هدف خدمت رسانی بهتر و سهولت در دسترسی برای شما مشتریان عزیز، نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تفال در آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید از طریق ثبت درخواست اقدام به استفاده از خدمات این مرکز نمایید. به این منظور در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال برای شما عزیزان میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات خدمات آنلاین تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت تفال

برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت تفال میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده باشید اما بنا به بر دلیل راضی نبوده باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما نیز برایتان قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت تفال در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت تفال میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت تفال ارسال خواهد شد.
 • این فرد ظرف مدت یک ساعت به همراه تجهیزات کامل در محل شما حضور داشته و برای تعمیرات چرخ گوشت شما اقدام مینماید.
 • بعد از تعمیراتبه شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم میکند.
 • همچنین کلیه قطعاتی که در تعمیرات چرخ گوشت تفال شما تعویض شده اند، دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تفال به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تفال به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیر چرخ گوشت تفال به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت تفال به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت تفال نیز میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ثبت شده بر روی ضمانت نامه محصول خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته از افرادی باشید که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما بنا به هر دلیل از خدمات این مرکز رضایت نداشتید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان برای شما قابل استفاده خواهند بود.

تعمیرکار چرخ گوشت تفال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که شما باید از آن مطلع باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت تفال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیرات دستگاه شما باتجربه و متخصص باشد.
 • بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات چرخ گوشت تفال شما اقدام نماید.
 • همچنین باید به خوبی موارد بهداشتی و اخلاقی را نیز رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت تفال در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف مجموعه تعمیر چرخ گوشت تفال در آی پی امداد، بالا بردن اطلاعات شما است تا شما در صورت اندکی فنی بودن بتوانید به بررسی و عیب یابی مشکلات سطحی دستگاه خود بپردازید. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در ادامه این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، برای تعمیرات چرخ گوشت تفال چه کنیم؟

یکی از نگران کننده ترین مشکلات چرخ گوشت ها برای استفاده کنندگان این دستگاه، روشن نشدن آن است که برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت تفال میپردازیم:

 • ممکن است پریزی که چرخ گوشت خود را به آن متصل کرده اید، دچار مشکل شده باشد که برای بررسی و رفع این مشکل باید اقدام به اتصال چرخ گوشت خود به پریز دیگری نمایید.
 • همچنین گاهی در اثر خراب بودن دکمه خاموش و روشن چرخ گوشت شاهد روشن نشدن این دستگاه هستیم که برای تعمیرات آن باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت تفال کمک بگیرید.
 • در صورت وجود اشکال در سیستم برق و سیم پیچی چرخ گوشت نیز این دستگاه روشن نمیگردد. به همین دلیل برای برطرف کردن این مشکل باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت تفال چگونه است؟

کارکرد چرخ گوشت ها در حالت کلی با صدای بلند همراه است، اما گاهی این صدا کم و زیاد شده و یا به یکباره در دستگاه شما ایجاد میگردد که برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت تفال میپردازیم:

 • ممکن است در اثر قرار گرفتن جسم خارجی در دستگاه شما ایجاد صدا را شاهد باشید که برای جلوگیری از ایجاد این صدا بهتر است قبل از استفاده از چرخ گوشت به بررسی مسیر گوشت در این دستگاه بپردازید.
 • همچنین در صورتی که بلبرنگ های چرخ گوشت شما خراب شده باشد نیز ممکن است شاهد ایجاد صدا در این دستگاه باشید که برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت تفال کمک بگیرید.
 • در صورتی که چرخ گوشت روس سطح صاف تراز نشده باشد نیز ممکن است در هنگام کار با آن شاهد ایجاد صدا در آن باشید که برای رفع این صدا بهتر است این دستگاه را در محلی صاف و سخت قرار دهید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال در این باره

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده در استفاده از چرخ گوشت ها که توسط مصرف کنندگان این دستگاه گزارش میگردد، بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت تفال میپردازیم:

 • ممکن است مسیر خروج گوشت در چرخ گوشت شما به دلیل گرفتگی گوشت از دفعات قبلی مسدود شده باشد. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید در زمان شستشوی دستگاه به خوبی این منافذ را باز نمایید.
 • همچنین در صورتی که تیغه چرخ گوشت شما خراب شده باشد، ممکن است گوشت ها را چرخ نکرده و گوشت از آن به بیرون حرکت نکند. در این صورت باید برای تعویض تیغه از یک تعمیرکار چرخ گوشت تفال کمک بگیرید.
 • در صورت زیاد بودن بار چرخ گوشت نیز ممکن است گوشت ها در مسیر سفت شده و برای حرکت دچار مشکل گردند که برای جلوگیری از این شرایط بهتر است به میزان استاندارد گوشت در این دستگاه قرار دهید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ چگونه برای تعمیرات چرخ گوشت تفال اقدام کنیم؟

جرقه زدن چرخ گوشت یکی از مشکلات مربوط به این دستگاه است که باید در اسرع وقت برای برطرف کردن آن اقدام نمایید. از این رو در ادامه به بررسی علت جرفه زدن چرخ گوشت تفال میپردازیم:

 • ممکن است در سیم پیچی داخلی پریز و کلید برق متصل به چرخ گوشت مشکلی ایجاد شده باشد که برای رفع این مشکل باید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین در صورت وجود آب در چرخ گوشت شاهد ایجاد جرقه در این دستگاه هستید که برای رفع مشکل در این وضعیت باید گوشت و مواد غذایی که برای چرخ کردن استفاده میکنید، تقریبا بدون آب باشد.
 • گاهی نیز جرقه در اثر مشکل سیم پیچی های داخلی خود چرخ گوشت است که در این شرایط باید فورا دستگاه را خاموش نمایید و از یک تعمیرکار چرخ گوشت تفال برای بررسی دستگاه خود کمک بگیرید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت تفال در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی دیگر از سوالات پرتکرار افراد در هنگام مواجه با خرابی چرخ گوشت ها، هزینه تعمیر چرخ گوشت تفال در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها بعد از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت تفال امکان پذیر است.
 • همچنین قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه ها گردد.
 • قیمت قطعه تعویض شده در چرخ گوشت بر این هزینه تاثیرگذار است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تفال در آی پی امداد

برای کمک به شما در جهت داشتن یک انتخاب درست برای مرکز تعمیرات چرخ گوشت خود در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تفال در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیر چرخ گوشت تفال به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین در صورت تعویض قطعات چرخ گوشت کلیه این قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات چرخ گوشت تفال در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات چرخ گوشت تفال در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات چرخ گوشت تفال در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات چرخ گوشت تفال در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات چرخ گوشت تفال در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت تفال در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت تفال در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت تفال به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت تفال، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست