logo logo تعمیر چرخ گوشت بیشل با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر چرخ گوشت بیشل

تعمیر چرخ گوشت بیشل
تعمیر چرخ گوشت بیشل
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت بیشل به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد با هدف بالا بردن کیفیت خدمت رسانی اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با استفاده از خدمات این مرکز از صرفه جویی در هزینه های خود تا 75% بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد میپردازیم:

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات خدمات اینترنتی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بیشل

بعد از گران شدن قیمت دلار در پی فشار تحریم ها، نمایندگی بسیاری از برندهای خارجی کشور را ترک کرده و ارائه خدمات برای محصولات آنها توسط شرکت های داخلی انجام شد. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بیشل میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت نیز برای شما قابل استفاده هستند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بیشل در تهران

به منظور برقراری ارتباط شما برای دریافت خدمات پس از فروش و تعمیر در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بیشل در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس بگیرید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست شما از سوی مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت بیشل برای شما ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیر چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در هنگام تعمیرات چرخ گوشت بیشل شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشد.
 • در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیشل به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیشل به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت بیشل به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت بیشل به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت بیشل میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره نوشته شده بر روی گارانتی محصول خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید. در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت نیز برای شما قابل استفاده هستند.

تعمیرکار چرخ گوشت بیشل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که در هنگام تعمیرات چرخ گوشت باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت بیشل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در کار خود باتجربه و متخصص باشد و بتواند در اسرع وقت و بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط دستگاه برای تعمیرات چرخ گوشت بیشل اقدام نماید.
 • همچنین باید رعایت نکات ایمنی و بهداشتی را نیز در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بیشل در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل بالا بردن اطلاعات شما در عیب یابی چرخ گوشتتان است تا در صورتی که فردی فنی هستید، بتوانید مشکلات اولیه و سطحی این دستگاه را خودتان برطرف کنید. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرا چرخ گوشت روشن نمیشود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل در این باره چیست؟

یکی از مشکلاتی که شما را در استفاده از چرخ گوشت ها آزرده خاطر میکنند، روشن نشدن این دستگاه ها است. به این منظور و برای عیب یابی چرخ گوشت در این وضعیت در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت بیشل میپردازیم:

 • ممکن است اشکال از پریزی باشد که شما دستگاه خود را به آن متصل نموده اید که برای برطرف کردن این مشکل باید دستگاه را به پریز دیگری وصل نمایید.
 • در صورتی که اشکال از سیم پیچی داخلی دستگاه شما باشد، برای رفع این مشکل باید از تعمیرکار چرخ گوشت بیشل کمک بگیرید.
 • همچنین در صورت خراب شدن دکمه خاموش و روشن چرخ گوشت میتوانید از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد کمک بگیرید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ جهت عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت بیشل چه باید کرد؟

چرخ گوشت ها دستگاه هایی هستند که کارکرد کلی آنها با صدا همراه است، اما گاهی در استفاده از این دستگاه ها شاهد ایجاد صدای بلند و یا صدایی که کم و زیاد میگردد هستیم که برای رفع مشکل در این شرایط در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت بیشل میپردازیم:

 • در صورتی که صدایی که میشنوید کم و زیاد میگردد و یا تنها گاهی تغییر صدا را در دستگاه خود شاهد هستید، موتور چرخ گوشت شما با مشکل مواجه شده و برای رفع مشکل آن باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بیشل تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است بلبرنگ های چرخ گوشت شما با مشکل مواجه شده باشد که برای رفع این مشکل نیز باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت بیشل بخواهید دستگاه شما را سرویس نماید.
 • گاهی در اثر تمام شدن روغن قطعات داخلی چرخ گوشت نیز در این دستگاه شاهد ایجاد صدا خواهید بود.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ چگونگی تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت بیشل در این مواقع

یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده برای مصرف کنندگان چرخ گوشت ها بیرون نیامدن گوشت از این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت بیشل میپردازیم:

 • ممکن است در اثر کثیف بودن سوراخ های قسمت خارجی چرخ گوشت شاهد بیرون نیامدن گوشت از این قطعه باشید که در این صورت باید در هنگام شستشو به تمیز کردن این قسمت دقت نمایید.
 • گاهی نیز به دلیل وجود استخوان در گوشت مانع از خروج گوشت میگردد که برای جلوگیری از ایجاد مشکل در این شرایط بهتر است از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.
 • در صورت برطرف نشدن مشکل با انجام موارد بالا بهتر است دستگاه خود را برای سرویس به یک تعمیرکار چرخ گوشت بیشل نشان دهید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیرات چرخ گوشت بیشل چه کاری انجام دهیم؟

در ادامه به بررسی علت جرقه زدن در چرخ گوشت بیشل میپردازیم:

 • در صورت وجود رطوبت در موادی که دورن چرخ گوشت قرار میدهید، ممکن است شاهد ایجاد جرقه در این دستگاه باشید که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است مواد غذایی را بدون آب در این دستگاه قرار دهید.
 • همچنین در صورتی که سیم پیچی داخلی چرخ گوشت شما با مشکل مواجه شده باشد، شاهد ایجاد جرقه در چرخ گوشت خود خواهید بود که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید از تعمیرکار چرخ گوشت بیشل کمک بگیرید.
 • در صورت ایجاد اصطکاک بر روی سطح زیری چرخ گوشت نیز امکان ایجاد جرقه وجود دارد که برای پیشگیری از ایجاد آن باید دستگاه را روی یک سطح عایق قرار دهید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت بیشل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی چرخ گوشت ها، هزینه تعمیر چرخ گوشت بیشل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • اعلام هزینه دقیق تعمیرات چرخ گوشت شما تنها پس از بررسی دستگاه و مشخص شدن مشکل توسط تعمیرکار چرخ گوشت بیشل امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر چرخ گوشت بیشل شما تعویض گردد، بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش در این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد

برای کمک به شما در جهت داشتن یک انتخاب درست در مرکز تعمیرات چرخ گوشت در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیشل در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت شما فاکتور خدمات ارائه شده در اختیار شما قرار میگرید.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات چرخ گوشت بیشل دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • به دلیل تطابق هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت بیشل در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت بیشل در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بیشل به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت بیشل، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد