logo logo تعمیر چرخ گوشت بهی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت بهی

تعمیر چرخ گوشت بهی
تعمیر چرخ گوشت بهی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت بهی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور ارائه خدمت رسانی بهتر به مشتریان، نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بهی در آی پی امداد اقدام به ایجاد شعبات فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا بتوانید تنها با ثبت درخواست در این مرکز از خدمات آن بهره مند شوید. در ادامه به معرفی این مرکز برای شما میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات اینترنتی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بهی

بعد از گران شدن قیمت دلار بسیاری از برندهای خارجی کشور را ترک کرده و ارائه خدمات برای آنها توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بهی میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی گارانتی محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بهی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بهی در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بهی در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست شما از سوی این مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت بهی برای شما ارسال خواهد شد.
 • این فرد بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم میکند.
 • کلیه قطعات تعویض شده در دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه خواهند بود.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بهی به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بهی به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت بهی به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت بهی به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت بهی میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ثبت شده بر روی گارانتی محصول خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بهی در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت بهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت بهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در اسرع وقت برای تعمیرات چرخ گوشت شما اقدام نماید.
 • همچنین باید باتجربه بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط برای تعمیر چرخ گوشت بهی اقدام نماید.
 • رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را نیز باید در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بهی در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف مجموعه تعمیرات چرخ گوشت بهی در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما است تا شما در صورت اندکی فنی بودن بتوانید به بررسی و عیب یابی مشکلات سطحی دستگاه خود بپردازید. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در ادامه این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بهی در این باره

یکی از اصلی ترین مشکلات مربوط به چرخ گوشت ها روشن نشدن این دستگاه ها است که برای عیب یابی چرخ گوشت در این شرایط در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت بهی میپردازیم:

 • ممکن است کلید روشن و خاموش کردن در چرخ گوشت شما معیوب شده باشد که برای تعمیرات آن باید با تعمیرکار چرخ گوشت بهی تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است مشکل از برق منطقه شما باشد. برای رفع این مشکل برق منطقه و پریز را بررسی نمایید.
 • در صورتی که روشن نشدن دستگاه به دلیل ایراد موتوری در دستگاه شما باشد، میتوانید برای تعمیرات آن از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بهی کمک بگیرید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیرات چرخ گوشت بهی چه باید کرد؟

یکی دیگر از مشکلات رایج در استفاده از چرخ گوشت ها صدای زیاد است. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد در چرخ گوشت بهی میپردازیم:

 • ممکن است دلیل صدای زیاد در چرخ گوشت شما برخورد تکه ای از استخوان های گوشت با تیغه چرخ گوشت باشد که برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به چرخ گوشت از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.
 • در صورت خرابی در بلبرینگ های چرخ گوشت نیز این صدا ایجاد میگردد که برای برطرف کردن آن باید با تعمیرکار چرخ گوشت بهی تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که چرخ گوشت روی سطح لق و ناصاف قرار گرفته باشد نیز ممکن است شاهد ایجاد صدا در آن باشید که برای رفع این مشکل بهتر است برای استفاده این دستگاه را روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت بهی چگونه است؟

ممکن است در استفاده از چرخ گوشت شاهد این مشکل باشید که گوشت از دستگاه شما خارج نمیگردد. به این منظور و برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت بهی میپردازیم:

 • یکی از اصلی ترین دلایل بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت وجود رگ و چربی در گوشت است که مانع از خروج گوشت از چرخ گوشت میگردد. برای جلوگیری از این مشکل بهتر است از قرار دادن این مواد به داخل چرخ گوشت جلوگیری نمایید.
 • همچنین در صورتی که تیغه چرخ گوشت شما کند شده باشد، شاهد عدم خروج گوشت از آن خواهید بود که برای رفع این مشکل بهتر است از یک تعمیرکار چرخ گوشت بهی بخواهید به بررسی دستگاه شما در این وضعیت بپردازد.

در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، میتوانید برای سرویس دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بهی در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ راهکار تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت بهی به چه صورت است؟

جرقه زدن چرخ گوشت یکی از مشکلات مربوط به این دستگاه است که باید در اسرع وقت برای برطرف کردن آن اقدام نمایید. از این رو در ادامه به بررسی علت جرفه زدن چرخ گوشت بهی میپردازیم:

 • ممکن است در سیم پیچی داخلی پریز و کلید برق متصل به چرخ گوشت مشکلی ایجاد شده باشد که برای رفع این مشکل باید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین در صورت وجود رطوبت در چرخ گوشت شاهد ایجاد جرقه در این دستگاه هستید که برای رفع مشکل در این وضعیت باید گوشت و مواد غذایی که برای چرخ کردن استفاده میکنید، تقریبا بدون آب باشد.
 • گاهی نیز جرقه در اثر مشکل سیم پیچی های داخلی خود چرخ گوشت است که در این شرایط باید فورا دستگاه را خاموش نمایید و از یک تعمیرکار چرخ گوشت بهی برای بررسی دستگاه خود کمک بگیرید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت بهی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر چرخ گوشت بهی در نمایندگی تعمیر آی پی امداد یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی این دستگاه ها میباشد که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم:

 • تعیین هزینه تعمیرات تنها بعد از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت بهی امکان پذیر میباشد.
 • در تعیین این هزینه قیمت قطعه ای که قرار است تعویض گردد نیز تاثیرگذار است.
 • همچنین قرار داشتن چرخ گوشت شما در دوره گارانتی نیز میتواند باعث کاهش این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بهی در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بهی در آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات چرخ گوشت به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر چرخ گوشت بهی دستگاه شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر چرخ گوشت بهی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر چرخ گوشت بهی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر چرخ گوشت بهی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر چرخ گوشت بهی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر چرخ گوشت بهی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت بهی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت بهی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بهی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت بهی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست